ברויל קינג ברון 490 מול נפוליאון רוג 425RSIBSS Special Editio 2020

הפורום בתחום גרילים (פחים, גז וכו'), כל מה שקשור לבישול "על האש".
ShayElimelech (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 0

ברויל קינג ברון 490 מול נפוליאון רוג 425RSIBSS Special Editio 2020

נושא שלא נקרא #1 

היי לכולם

אני משתף אתכם בהתלבטות שיש לי ומאוד אשמח ואודה לכל מי שמוכן לעזור .
חישפתי גריל למרפסת שיחליף את גריל הוובר הקודם שלי , כבר בהתחלה הייתי דיי נעול על גריל קולמן רבולשיין 4 מבערים.
כמובן שגם המחיר שלו היה מאוד נוח ( הכל יחסי כמובן ) וכולל הובלה הרכבה כיסוי סט כלים וכ"ו מגיעים לסביבות ה 3300 שקלים.
היות וכבר עשיתי סקר שוק והייתי בכמה מקומות וראיתי שקולמן מותג שאנשים מה שנקרא " חטפו " מהמדפים ולראייה אפילו אין מלאי זמין בארץ , אבל למוצר שמיוצר בסין עם כל הטכנולגיה של מניעת התפרצויות וכ"ו קראתי שיש לו גם לא מעט חסרונות בעיקר בטעם ( רשתות כםולות ) ובמיוחד בניקוי.

לכן עברתי לברויל קינג סיגנט 390 , הלכתי על הדגם הזה בגלל השיפוד מסתובב והמבער האחורי וכרגע הוא גם במבצע של אמישראגז ומגיע כולל הכל בסביבות 4100 במקום 4900.
לאחר ברור נוסף שעשיתי התברר שבגלל שאני גר קרוב לים אז הסיגנט לא בשבילי בכלל , כי הלחות או מזג האוויר יגמור לי את הגריל דיי מהר בגלל המבנה של הגריל ועדיף לי כבר לעבור לדגם אחר של ברויל קינג והוא ברון 490 שאמור להיות הרבה יותר עמיד במיוחד ליד הים , גם הדגם הזה מגיע עם שיפוד מסתובב ומבער אחורי ( כמובן אחריות נרחבת ומיוצר בארהב/ קנדה ), והנה קפצתי במחיר לאזורים של 4700 שקלים כולל הכל.
הסיבה שאני מתעקש על השיפוד המסתובב ( רוטיסרי ) והמבער האחורי היא בגלל שאם כבר אני משקיע בגריל חדש אז ממש בא לי לנסות את הפיצ'ר הזה ( חלום שלי פיקניה שתסתובב לה על השיפוד הזה ).

התחנה האחרונה שלי היתה בדיקה של גריל נוסף שראיתי שהומלץ כאן וכמעט אין עליו עוררין והוא הנפוליאון רוג 425 הדגמים החדשים של 2020 ספיישל אדישן , או 3 או 4 מבערים , מגיע עם כירת צד אינפרא אדום גדולה ומבער אחורי ( לדעתי גם הוא מבער אינפרא אדום ) , נורות לדים ורשת מיוחדת שהיא לא ברזל יצוק אלא נירוסטה גלית כזאת השיפוד המסתובב נרכש בנפרד, כמובן אחריות של נפוליאון ושרות מעולה כך אומרים כולם ( אגב סוד קטן מיוצר בסין, אבל מילא ).
ואם ניקח בחשבון את הגריל הזה ( שנראה מדהים ) , נוסיף לו את השיפוד והובלה והרכבה ואני כבר עומד על סכום מכובד מאוד של כ +8000 שקלים אם זה 4 מבערים ו +7000 שקלים אם זה שלושה מבערים.
עכשיו אני יודע וברור לי שעל איכות או על שם/מותג משלמים בהתאם , השאלה היא האם אכן כדאי לי ?
סך הכל אני משתמש בגריל כפעמיים בשבוע ( 4 נפשות) ופעמיים בחודש מארח אנשים.
אגב הברויל קינג מגיע עם כירת גז רגילה ואילו הנפוליאון עם כירת אינפרא אדום , שלפי מה שאני מבין מעולה לצריבה של בשר ( זה הרעיון ) , פחות טובה לטיגונים וכאלה.
אז אני מנייח שזה כבר עניין של מטרה למי שמעדיף כירה כזו או כזו.
העניין שכל פעם אני עולה בתקציב ועכשיו אני מרגיש קרוב מאי פעם לנפוליאון (:

אני באמת אודה לכל אחד פה שיכול לתרום לי ולעזור עם קצת מיידע או עצה טובה.
אני יודע שיש המון גרילים בשוק ובאמת שעשיתי מאמץ והרבה עבודת רגליים בשביל לצמצם עד לשתי אופציות בלבד.
או ברויל קינג ברון 490 ( 4700 ש"ח פלוס מינוס ) ( אשמח לעצות וחוות דעת )
או נפוליאון רוג 425 דגם 2020 ( תלוי במבערים 7000-8000 ש"ח פלוס מינוס ) ( אשמח כמובן לחוות דעת ).

לסיום רק אשאל את מי שמבין ברשותכם , לברויל קינג יש מבער אחורי בסיסי כזה כמו מבער רגיל שיש בגריל עצמו ולנפוליאון אני חושב שהוא אחורי אינפרא אדום , השאלה אם זה קריטי ? והאם מבער אחורי רגיל ( כמו בברויל קינג ) יכול לעשות את העבודה גם כן ?
אפשר שהחום יהיה גם מהמבערים התחתונים והאחורי רק ייתן חיזוק למרות שברוב הסרטונים שמצאתי על צליית רוטיסרי בשיפוד מסתובב לרוב המבער האחרוי היה מבער אינפרא אדום.
עוד פ'יצר נחמד שיש לנפוליאון זאת רשת שנרכשת בנפרד והיא עבור כנפיים / ציפס וכ"ו , נראה להיט!

דבר נוסף שטיפה היה לי מוזר הוא שהרשתות בנפוליאון 2020 הם לא ברזל יצוק ( כמו בכל הדגמים הישנים יותר שלהם ) , שהם רשת יצוקה בצורה גלית , הרשת הזאת היא סוג של נירוסטה כסופה שנשבע לכם אני לא ממש רואה
איך בשר או סטייק איכותי נצרב עליה ומקבלים בה את החריכה של הבשר והטעמים שנותנת רשת יצוקה איכותית ?
האם מישהו מכיר או התנסה בצלייה על סוג רשת כזה ?

אז זהו חברים חפרתי לכם לא מעט ( ואני מתנצל על זה מראש ) , אני אשמח לכל מידע או טיפ שתוכלו לתת לי , אני נעזר בפורום הזה המון ועכשיו נשאר לי רק להיעזר בכם וללכת להתחדש בגריל חדש וכמובן שיותר מאשמח
לחזור ולכתוב ולדווח לכם בהמשך.

חג שמח לכולם

תודה

surfer1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 25 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

Re: ברויל קינג ברון 490 מול נפוליאון רוג 425RSIBSS Special Editio 2020

נושא שלא נקרא #2 

@ShayElimelech
·
יש לי נפולאון רוג 425שנת 2020 (השחור) בלי מבער אחורי ועם כירת צד. לא הגעתי לסכומים שציינת.
כן קניתי רוטיסרי ויוצא עוף פגז גם בלי האחורי.
כמו כן הסיזילינג זון ("אינפרארד") צד מתאים למי שמריץ טומהוקים ורוצה לעשות צריבה רצינית, לי אין בעיה לזרוק את האנטריקוטים על הרשת הלוהטת, גם בלי סיזלינג יוצא פגז.
אבל כן לקחתי כירת צד מבער גז לעשות ציפס שניצל וכו'
בנוגע לרשת, היא לחלוטין ברזל יצוק וממש לא נירוסטה בדגמי רוג (חבל). נראה לי שבלבלת עם הדגמים היקרתיים יותר כי ברוג אין רשת נירוסטה ואין לדים, זה מגיע בדגמי היוקרה של פרסטיג'

shiki
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: שלומי
נתן תודות: 257 פעמים
קיבל תודות: 184 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

דגמי רוז׳ 2020 מסדרת se מגיעים עם רשתות נירוסטה וכפתורים מוארים אבל מחירם בהתאם

https://www.carmeldirect.com/%D7%A7%D7% ... l-edition/

https://www.carmeldirect.com/%D7%A7%D7% ... %95%D7%A8/

חושחאש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 90 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

מצאתי הדגם הזה חדש על פניו נראה יותר טוב וגם יותר זול גריל ג'קסון לוקס מיוצר
בקנדה
https://balko.co.il/product/גריל-גז-גקס ... n-lux-550/

GoldenAce
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

@חושחאש
·מצאת ביקורות על החברה הזו? לא נראה שיש ממש סרטוני השוואה או ביקורות...

מבחינת מפרט זה נראה ממש טוב וגם המחיר לא קופץ ל-8000 ש"ח פלוס בדגמים עם מפרט דומה של נפוליאון ווובר.

חושחאש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #6 

GoldenAce כתב:@חושחאש
·מצאת ביקורות על החברה הזו? לא נראה שיש ממש סרטוני השוואה או ביקורות...

מבחינת מפרט זה נראה ממש טוב וגם המחיר לא קופץ ל-8000 ש"ח פלוס בדגמים עם מפרט דומה של נפוליאון ווובר.
...
לצערי לא,ראיתי רק לקוחות שקנו בקנדה והם מאד מרוצים חוץ מזה ראיתי סרטונים תדמית של החברה.מצאתי דגם נוסף גם גריל קנדי של ברויל שף מסדרת הפרמונט 430/540 דומה לג'קסון גריל אבל היתרון שלו שיש לו גם מבער אחורי אינפרא אדום לשיפוד מסתובב נתונים מאוד מרשימים והוא כרגע בעדיפות ראשונה שלי.
https://www.grilltown.co.il/product/bro ... amount-430

surfer1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 25 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

shiki כתב:דגמי רוז׳ 2020 מסדרת se מגיעים עם רשתות נירוסטה וכפתורים מוארים אבל מחירם בהתאם

https://www.carmeldirect.com/%D7%A7%D7% ... l-edition/

https://www.carmeldirect.com/%D7%A7%D7% ... %95%D7%A8/
...
·הם לא. תגיע לסניף ותראה בעניים. לפעמים טועים בפרסום, זה לא בכוונה

shiki
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: שלומי
נתן תודות: 257 פעמים
קיבל תודות: 184 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

@surfer1
·

בתצוגה בסניף ראשל״צ שבו ביקרתי בשבוע שעבר אכן עדיין מוצגת הגרסה הקודמת. לדברי מנהל החנות הדגמים החדשים עדיין לא התצוגה ומגיעים עם מספר שיפורים כמפורט בקישור ששלחתי. אגב גם הכירת צד בדגמים החדשים גדולה יותר

חושחאש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

Re: ברויל קינג ברון 490 מול נפוליאון רוג 425RSIBSS Special Editio 2020

נושא שלא נקרא #9 

@ShayElimelech רשמת ש 425 אם שני מבערי האינפרא אדום ראית בין 8kל7k מצאתי חנות שמוכרת את הדגם ב6490 אם אתה מעוניין יש לך לינק מצורף

·https://www.argaman4u.co.il/shop/גרילים ... עמדת-כיור/

שלח תגובה

חזור אל “גריל וצליה”