זקוק להמלצות על סטרימר טוב

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi
shkop (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 39 פעמים

הודעה שלא נקראה #16 

לא הזמנתי מקלדת אלא את הגרסה עם השלט המתקדם. הם לא ממש מציינים בצורה ברורה מה כלול איפה.
אני מקווה שהם מספקים ספק כוח וזה לא כמו ב- RP שזה לא מובן מאיליו.

shkop (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הודעה שלא נקראה #17 

זהו הזמנתי. 171 ש"ח, קורא הכל, לינוקס עם שלט. פשוט מעולה. ב- RP נאלצתי למצוא פתרונות להכל. הבאתי FLIRC לשלט, עשיתי מודיפקציה עם קדיחות במארז שלהם כדי להתקין מאוורר קטן שקט למארז ועוד שילמתי על כל איזה 300 ש"ח במצטבר.

shkop (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הודעה שלא נקראה #18 

אני מכיר אנדרואיד... יש לי נטפליקס בטלוויזיה שעובד מצוין, סלקום טי וי שיש שם את כל הערוצים והקודי סוגר את הפינה של תכנים מאוד ממוקדים.
הכי חשוב לי שזה יעלה ישר בלי שמאלה וימינה שאשתי והילדים לא יסתבכו...

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 166 פעמים
קיבל תודות: 1952 פעמים
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראה #19 

@JohnDue
·
בקודי יש תוסף של עידן+. עובד סבבה וגם אותו לא קשה להתקין.

shkop (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הודעה שלא נקראה #20 

JohnDue כתב:@shkop
·MACRODROID יוכל להעלות לך את קודי ישר אחרי הדלקה גם באנדרואיד... לאישה ולילדים בטח לא אכפת מה רץ מתחת.... :)

ואני מציע לך לוודא בפורום CE שלקופסה הזו אכן יש להם את כל הדרייברים (REMOTE/LAN/WIFI-BT). לא רק המעבד חשוב... מנסיון של חבר עם CE, אני כבר מנחש שלא תוכל להעביר לSLEEP בלחיצת כפתור...
...
·זה מעניין. בדיוק חשבתי לעצמי שתמיכת שלט בלינוקס לא מובנת מאליה.
למרות שאני מכיר לינוקס אני לא מחפש התעסקות. עברתי כבר את הימים האלו שאני יוצר בעיות ונהנה לפתור אותן.
עכשיו זה מעלה את שאלת השלט. כעקרון אני משער שהקודים של השלט סטנדרטיים. לא נראה לי שכל יצרן מכניס קודים ייחודיים. . האם אני צודק? אם כן תחת מה אני יכול למצוא את זה ב harmony? אני יכול ללמד את ה hub מהשלט המקורי אבל אם אפשר להימנע עדיף.
האמת שאני בכל מקרה יכול להעביר את flirc במידת הצורך כמו שעשיתי ב rp וללמד אותו פקודת כיבוי והדלקה...

לגבי העלות לקחתי משלוח מהיר יותר עד הבית של ePacket אז זה קצת ייקר. זה שווה לי כי זה עד הבית .

shkop (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הודעה שלא נקראה #21 

ככל שאני חושב על זה אם קודי עולה אוטומטית אני לא אבצע שום שינוי. אני אחבר flirc שהוא למעשה מעביר לחיצות מקלדת דרך שלט ואלמד את ה hub בנוסף הדלקה וכיבוי מהשלט המקורי וזהו. אמור לעבוד חלק.

shkop (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הודעה שלא נקראה #22 

JohnDue כתב:אגב, בעיה נפוצה בקושחות הסיניות על AMLogic- היא PASSTHROUGH של אודיו בפורמטים רבי הערוצים (לאלו שחשוב להם ומשתמשים במערכת קולנוע ביתית). אם זה חשוב, ומתברר שזה המצב, יש לקודי הפצות מסודרות/יעודיות שעוקפות גם את הבעייה הזו... אני משתמש באחת כזו...
review:
https://androidpctv.com/review-x96-max-plus-opinion/
...
אני משתמש בק''ב! וואו. תודה

שלח תגובה

חזור אל “חומרה PC + סטרימרים”