אשמח לעזרה בנושא PTP למצלמות IP

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
eladnata (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

אשמח לעזרה בנושא PTP למצלמות IP

הודעה שלא נקראה #1 

היי
ברצוני לחבר 2 מצלמות IP לא אלחוטיות ל NVR מרחק של סביב ה 60 מטר כמעט קו ראיה נקי.
נתקלתי בבעיה של העברת כבל רשת מ 2 מצלמות ל NVR.
הגעתי למוצר מקצועי ויקר מאוד, גם מדובר שם על טווחים שממש אין לי בהם צורך.
השאלה שלי האם יש פיתרון איכותי יציב במחיר סביר. לא מחפש משהו חובבני זול אבל גם לא להשתגע.
החיבור שאני צריך זה 2 יחידות שיקבלו כבל רשת מהמצלמה ויעבירו אות אלחוטית ליחידה אחרת שתחובר עם כבל רשת ל NVR. (לי נשמע כמו 2 יחידות WDS ברידג' ועוד יחידת תחנה WDS יכול להיות שאני טועה לגמרי)
תודה רבה לכל מי שיכול לעזור

להלן המוצר שהציעו לי המחיר קצת חריג
https://benda.co.il/wired-and-wireless- ... ion-locom2

המלצות יתקבלו בברכה

sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 532 פעמים

הודעה שלא נקראה #2 

למרות שמדובר על מוצר יקר בטירוף, שעלותו ליחידה בודדת, היא בישראל ללקוח סופי כ 200 ש''ח או בחו''ל... כמעט 50$ , :lol: שזה כמובן יותר זול למשל אפילו מספק כוח של מכשיר כזה, במקרה שלא מפעילים אותו כנדרש דרך POE של המתג שהוא מחובר בו ושממילא כל המצלמות מקבלות ממנו את המתח שלהם. אבל עדיין ממש לא מדובר על מוצר מקצועי וגם לא כזה שנועד לטווחים מרשימים כלשהם ומעבר לזה גם לא מתאים למשימה המדוברת ובכלל המחיר "היקר" שלו, הוא רק כמדובר על פריט אספנות מהעבר הרחוק.
ועכשיו לשאלה למה הוא לא מתאים לצורך של PTP. מושג של PTP טומן בחובו תובנה שמדובר על קישור בעזרת אנטנות כיווניות כמה שיותר, בכדי לא לאסוף את כל הרעשים מסביב וגם לא ליצור רעשים כאלה לשאר הציוד שפועל בסביבה. והאנטנה של מוצר זה היא לא כזו כלל. גם מוצר זה פועל בתקן שעבר כבר מזמן מהעולם ובינתיים כבר התחלפו עוד כמה תקנים אחריו.
ועכשיו לנושא של קשר עיין. או שהוא קיים או שלא. אם יש מכשולים בדרך שמונעים את קשר עין מלא, לא ניתן ללא ניסוי בשטח לדעת, אם התקשורת תהייה תקינה, ואם בכלל תהייה.
למרות שפתרון הכי טוב ואמין הוא העברה של כבל רשת, במיוחד שלמרחק של 60 מטר לא נראה שיכולה להיות בעיה אמתית שתמנע את העברה של כבל זה וגם יש לקחת בחשבון שעדיין גם את המצלמה וגם את המתאם אלחוטי נדרש להזין במתח, דבר שבפני עצמו כבר מרמז על הצורך בהעברה של כבל בין כה וכה, וגם יש את הנקודה שאת הגשר האלחוטי נדרש להגדיר גם, עדיין אני יכול להמליץ על מוצר מתאים זול ופשוט, לא כזה "יקר" כמו זה שהוזכר בתחילת הדיון ולא כזה "מקצועי", אבל עדיין הוא יהיה פי שניים יותר יקר ממנו, אבל לפחות מתאים לצורך המקורי. זה המוצר של אותו היצרן בדיוק, שמתמחה במוצרים אלחוטיים זולים ביותר וגם אמינים, אם הם הותקנו והוגדרו בצורה תקינה. המוצר זה גם בעל גודל פיזי קטן וגם בעל הספק נמוך ביותר, גם מחינת RF וגם מבחינת צריכה:
NBE-5AC-Gen2
https://www.senetic.co.il/product/NBE-5 ... gJ0ZvD_BwE
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

mescaline
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 53 פעמים
קיבל תודות: 114 פעמים

הודעה שלא נקראה #3 

מה שהציעו לך זה הפיתרון, אם רשמת על זה " חריג" "יקר" אז אין לי מה להציע לך חוץ מלחשוב על זה שהזול יעלה לך ביוקר

eladnata (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

הודעה שלא נקראה #4 

@mescaline
·
מה שהציעו לי רחוק שנות אור מהמחיר של 380 ש"ח ליחידה זה היה סביב ה 2500 ש"ח ל 3 יחידות....

mescaline
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 53 פעמים
קיבל תודות: 114 פעמים

הודעה שלא נקראה #5 

2 מוצרים שעולים 350 שקל...

זה הפיתרון

אם אתה רוצה שיביאו אליך את המוצר מהמדף, יתקינו יגדירו יבדקו וידריכו אותך וימסרו לך אותו אז תשלם לבנאדם על העבודה.

אך נראה ששאלת פה כדי לקבל פיתרון יותר זול, אז 700 שקל זה זול.

אם אתה מחפש בפחות מזה ושזה גם יעבוד מהשמיים אז אין פיתרון כזה

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”