פרטנר פייבר - חבילת גיימר

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
MrYair
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 345 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

NegativeIQ כתב:

...
...
היה כאן מישהו שרשם שאצלו יש בעיה רצינית של פינגים אבל רק בשעות הערב, אז כנראה שהוא מושפע מהעומס. אם חבילת גיימר נותנת לך פינגים יציבים גם בשעות עומס אז זה שווה את זה (בהנחה שזה באמת המצב, לא בדקתי).
...
גם אם זה מוריד בשעות העומס זה עדין לא שווה את התשלום שהספקית גובה על '' השירות '' ואני יסביר לך
מה כוונה בשעות העומס? שעות העומס זה שעות השיא סביב 12 בצהרים ועד איזור הערב זה פחות או יותר
שעות העומס שכל ישראל עובדת על אינטרנט לשרוב זה משרדים וחברות כאלה ואחרות,אנחנו רוב היום בעבודה
אתה חוזר מעבודה כמו כולם לא הולך ישר לשחק באונליין נכון? יש דברים מסביב כמו מטלות בבית ילדים והמנכלית
של הבית שתמיד תמצא לך מה לעשות אם תראה אותך שניה אחת נח על הספא נכון? :lol:

אז מה תעזור לך חבילת גיימר שנגיד ומורידה לך את הפינג בשעות העומס אם גם ככה אתה לא יכול להנות מהמוצר
שאתה משלם עליו פר חודש?

רובינו מוצאים זמן לשחק זה בסופ''שים וגם זה מוטל בספק,שישי שבת אין לך עומסים על הרשת לחול
אז החבילת גיימר לא נותנת פה שום דבר בסופו של יום איך שלא תסתכל חבילת גיימר זה עוד שיט של ספקית
אינטרנט להוציא כסף מהלקוחות לטובת תשלום לספקי קישוריות כמו מחלף אינטרנט של ישראל וספקי קישוריות לחול.

אם היית בא ואומר לי '' שמע שמתי חבילת גיימר וואלה הוריד לי את פינג מ 70 ל 35-40 לחול '' בעלות של 15 שח בחודש וואלה זורם איתך אבל זה אפילו לא מוריד ב 10 אחוז את הפינג לחול,אנחנו כי לקוחות פרטיים כל משאנחנו נקבל
מבחינת ביצועים לחול זה Z אחד גדול כי משמקבל את מלוא רוחב פס לחול אם פינג ותעדוף רשת זה לקוחות עסקיים
שמשלמים הון בחודש כדי לקבל קישוריות כאלה,ועל זה בנויה נוסחה של איך לדפוק עוד את האזרח,

בא גוף כמו מחלף אינטרנט של ישראל אומר לך אני מחזיק אותך בביצים,רוצה ביצועים לחול תשלם! לא רוצה לשלם טק
מוריד לך שאלטר ואתה תקבל קילובייטים לחול עד שתשלם כי אתה עסק חייב רוחב פס יציב לחול נכון?

ודוגמה לכך היא שאצלינו בעבודה יש מספר שרתים שיושבים בחוות שרתים במרכז כל השרתים מחוברים
לסיב אופטי 200 על 200 סימטרי אם תעדוף לחול אנחנו משלמים 2800 שח בחודש ללא תעדוף יעלה לנו
1800 שח בחודש אבל ללא תעדוף לחול אנחנו נקבל רוחב פס לחול כמו לקוח פרטי שתלוי בשעות העומס.

חשבון פשוט הכל סביב כסף להוציא ממך והרבה בחסות החוק.

אותו דבר אם פרארי בארץ,בחול עולה לך פרארי בסביבות מיליון שקל המדינה בא ואומרת לך יש לך כסף לקנות פרארי
אז תשלם גם עוד מיליון וחצי מס למדינה על הפרארי, אותו דבר חברות ביטוח גובות חצי מיליון שקל בשנה על ביטוח
לפרארי.

שורה תחתונה איך שלא תסתכל תמיד החברות והמדינה תדפוק את האזרח הקטן.

שיבוא אחד כן? אחד שיוכיח לי שחבילת גיימר של איזה ספקית שתרצה תורמת במשהו לשיפור זמני תגובה לחול!
אז אני יגיד וואלה שירות שעובד.

כך עוד דוגמה,קמה ממשלה של 40 שרים המציאו סתם תיקים ומשרדים כל אחד משכורת חמש אם לא שש ספרות
ובזמן שביבי סגר את כל המדינה בגלל קורונה עצמאים ועסקים קטנים עכשיו מקבלים מכתבים מהוצאה לפועל
ובנקים שסוגרים להם דלתות אבל ממשלה יש 40 שרים שמגרדים בתחת אחד של השני ואני לא מדבר על זה
ש 500 ימים לא היה ממשלה מה עשו כל השרים? כלום ושום דבר וקבלו משכורות וכל התנאים על חשבון המיסים.
אז אם ממשלה שלנו מתנהגת ככה למה שחברות תקשורת גם לא יתנהגו ככה? אם הממשלה דופקת אותנו
( חברות הגדולות ) אז גם אנחנו נדפוק את האזרח אם כל מיני שטויות של להוציא ממנו כסף.הרי לממשלה מותר לא?
בסופו של דבר כל ההפסדים של חברות תקשורת ושאר החברות הגדולות במשק משלם אותם זה אני אתה ואזרח הקטן.

סורי על תגובה המאוחרת שחכתי מהשרשור.

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”