מערכת הזרמת סרטים ביתית 4K

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi

מנהלים: מנהלי וידאו, מנהלי HTPC ועיבוד תמונה

שלח תגובה
barlerer
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 0

מערכת הזרמת סרטים ביתית 4K

לינק להודעה #1 

שלום לכולם, התייעצות לגבי שדרוג מערכת הזרמת הסרטים הביתית.
בקצרה, כל הציוד יחובר לרשת 1GB בצורה קווית. אני רוצה NAS, כנראה של synology לאחסון הסרטים, אני לא רוצה להתפשר באיכות הסרטים, ולכן רוצה שאפילו אוכל להזרים במקביל 2-3 סרטי 4K Bluray מלאים.
חשוב לי שהמערכת תיהיה פשוטה לשימוש, (כלומר במקסימום Android TV עם תפריט גישה נוח לנטפלקיס ולתוכנית הזרמה).
ראיתי הרבה המלצות בפורום על הnVidia Shield Pro, שאוכל את הסרטים ללא בעיה ואכן פשוט מספיק לתפעול.

השאלה שלי היא במידה ואני רוצה להשתמש בPlex לניהול המדיה (כן אני יודע שהוא לא מושלם, אבל הפשטות שלו מפצה על הרבה חסרונות) הבנתי שבמידה ומהמכשיר תומך בניגון המדיה לא יתבצע Transcoding?
אבל מבדיקה ברשת מצאתי שבמידה ומוסיפים כתוביות אז יתבצע Transcoding בכל מקרה.

המלצות בנושא? האם ההרכב מכשירים האלה יעשו את העבודה?

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
נתן תודות: 502 פעמים
קיבל תודות: 3875 פעמים

לינק להודעה #2 

Appletv 4k או שילד זה אחלה פיתרון. אם אתה משתמש בשילד עדיף שתיקח KODI או מקבילה

barlerer
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 0

לינק להודעה #3 

oferlaor כתב:Appletv 4k או שילד זה אחלה פיתרון. אם אתה משתמש בשילד עדיף שתיקח KODI או מקבילה
...
יש לי הכרות קטנה עם Kodi, וגם מבין למה יותר מומלצת. ואם זאת, היא אינה נוחה כמו Plex למכשירים ניידים כמו טאבלטים וטלפונים חכמים נכון?
בPlex אפשר לצפות מכל תוכן של הספריה או להוריד למכשיר (במידה ויש את המנוי שלהם), ולכן הייתי רוצה לדעת אם המערכת הונכחית תעבוד עם Plex

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
נתן תודות: 502 פעמים
קיבל תודות: 3875 פעמים

לינק להודעה #4 

זה נכון, אם כי שוב יש כאן שתי פונקציות מתנגשות.

Plex בהגדרה טוב יותר עם מכשירים ניידים וכו' כי הוא עושה transcoding לתוכן. זו גם בדיוק הסיבה שהוא פחות מוצלח עבור הזרמה בתוך הבית, כי שם אין בעיות רוחב פס (אם התשתית שלך טובה, כמובן) והטרינסקוד מקלקל את איכות הוידאו. אני למשל בתוך הבית לא הייתי מתקרב ל-Plex בגלל זה.

אגב, אני משתמש ב-DS VIDEO של סיינולוג'י וב-AirVideo כפתרונות הורדת תוכן למכשיר. הם עובדים בעיני טוב יותר מ-Plex

שלח תגובה

חזור אל “חומרה PC + סטרימרים”