ניגון סרטים עם NIVIDIA SHIELD

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi

מנהלים: מנהלי וידאו, מנהלי HTPC ועיבוד תמונה

oris74
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 875 פעמים
קיבל תודות: 784 פעמים

לינק להודעה #16 

elad18 כתב:למי שמעדיף להשתמש במחשב ועדיין לחסוך את העברת הקבצים, אני ממליץ להתקין קודי על השילד ואת תיקיית הסרטים במחשב לשתף ברשת הביתית (שיתוף SMB).
אני עושה זאת במיבוקס ועובד מעולה.
...
זה בדיוק מה שאני עושה

GoldenAce
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 16 פעמים

לינק להודעה #17 

אני משתמש בקונפיגורציה הבאה:
1. Plex server על השילד.
2. Plex client כתוסף על קודי שמותקן על השילד (בשביל התמיכה הרובאסטית ב-x265).
3. כל המדיה נמצאת בכונני רשת שחשופים לשרת ה-Plex.
4. על מכשירים אחרים בבית כמו טלפונים/טאבלטים מותקן הקליינט הרשמי של Plex שמחובר לשרת שמותקן על השילד, וניתן להשתמש בהם לצפייה כשהטלוויזיה הראשית תפוסה).

מקווה שעזרתי.

ALFRED3
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 32 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

לינק להודעה #18 

תודה לכולם על ההמלצות . כרגע עובד בתצורה של התקנת plex על השילד . בעתיד חושב לקנות רסברי פאי 4 ולהשתמש בו כ NAS

oris74
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 875 פעמים
קיבל תודות: 784 פעמים

לינק להודעה #19 

@GoldenAce
·
לא ממש הבנתי למה משמש שרת הפלקס על השילד? זה במקום להתקין אותו על המחשב? מה היתרון בזה?
תודה!

GoldenAce
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 16 פעמים

לינק להודעה #20 

oris74 כתב:@GoldenAce
·
לא ממש הבנתי למה משמש שרת הפלקס על השילד? זה במקום להתקין אותו על המחשב? מה היתרון בזה?
תודה!
...
·אני ממליץ לקרוא פה על הפרק שמדבר על Transcoding.
פעם לפני מספר שנים עוד הייתי מריץ את הסרבר על המחשב, זה לא עבד טוב כמו על השילד ודרש Transcoding של הרבה פורמטים מה שיצר "קרטועים" גם על הסרט הרץ וגם על המחשב (במקרה שמישהו רצה להשתמש במחשב ומישהו אחר ראה סרט).
כמובן שיש פה עניין גם של חומרת המחשב וקונפיגרציה, אבל היום אני מריץ עם השילד סרטים של 50GB 4K HDR בצורה חלקה וללא כל בעיות אז אני לא רואה סיבה לגעת.

מקווה שעזרתי.

Guyagil
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 29 פעמים
קיבל תודות: 8 פעמים

לינק להודעה #21 

ממליץ לכם לבדוק לגבי real debrid ,שירות טורנטים פרימיום שנותן לכם גישה חלקה לכל טורנט ישירות מהשרת שלהם ,
לאחר שנרשמים לשירות מורידים קודי ואת ההרחבה לקודי seren ומקשרים את ההרחבה לחשבון שלכם בריל דבריד ,
אני אישית עובד עם זה והכל מוזרם לי ישירות סרטים גם בגודל 50 גיגה בייט בלי התעסקות בהורדות בכלל....
מה שגם אפשר להדביק ישירות דרך הנגן בקודי כתוביות באיזו שפה שתגדירו בהגדרות .
כל העסק הזה הוא בדיוק חצי שעה של התעסקות והגדרה ותוכלו להזרים כל סרט בכל פורמט אפשרי , מ2 גיגה ל50 גיגה כולל דולבי אטמוס . הכל.

muataz
סמל אישי של משתמש
טרול
טרול
נתן תודות: 120 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

לינק להודעה #22 

@GoldenAce
זה אחד החסרונות הגדולים של PLEX. הוא עובד יותר טוב על שילד לפי מה שהבנתי, כי לשילד יש תמיכה מובנת בחלק מהפורמטים ה"בעייתיים".
בעקרון PLEX יקודד מחדש כל מה שצד הקליינט לא תומך בו. למשל, אם הטלויזיה שעליה מריצים את הקליינט לא תומכת באטמוס, PLEX יקודד אותו מחדש על מחשב השרת. זאת למרות שהנגן המובנה של הטלויזיה יכול להמיר את זה לPCM בלי שום מאמץ.

שלח תגובה

חזור אל “חומרה PC + סטרימרים”