בעלי Harbeth Monitor 30 - התפקדו

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו וברב-ערוצי, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח,רסיברים, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים מעל 3000$ בלבד !

מנהל: מנהל אודיו

רועי51
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

לינק להודעה #16 

נסוג בהכנעה ומזמין תור לרופא אוזניים.

AntoneX
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 16 פעמים

לינק להודעה #17 

ההרבט P3ESR נשמע נהדרר עם כל הגברה ששמעתי. (למרות הנצילות הנמוכה שלהם), מנורות בכלל חלום.
אבל גם טרנזיסטור .

אם ה 30 בררני יותר ? יכול להיות, גם אם אהבתי את היחודיות של הקטן, עדיין מאוד קשה היום למצוא מתחרה ל 30.
40 זה כבר חלל חיצון.
ובכלל, לדעתי כל ההרבטים, היום צריכים להיות האפציה מספר אחת לכל אלה שאוהבים מוזיקה.
לא רק שהם מנגנים בצורה פנומנלית, הם גם נראים ובנויים בצורה פשוט מושלמת.

Sourc3
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 86 פעמים
קיבל תודות: 115 פעמים

לינק להודעה #18 

סיקרנת, איפה אפשר לשמוע את P3ESR?

roberts
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

לינק להודעה #19 

רועי51 כתב:נסוג בהכנעה ומזמין תור לרופא אוזניים.
...
הפוך, אתה דווקא בסדר גמור...... "החברה השומעים" צריכים ללכת לסדנת "ריסון דמיון אאורלי (שמיעתי)" :wink:

AntoneX
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 16 פעמים

לינק להודעה #20 

Sourc3 כתב:סיקרנת, איפה אפשר לשמוע את P3ESR?
...
·ב YOUTUBE :)
אצל יבואן
או אצלי.

רמקול מדהים.

MadCow
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 33 פעמים

לינק להודעה #21 

וואו

איזה קטע שעדין מגיבים פה לשרשור :D

עבר הרבה מאז שחיפשתי ובסוף נרכשו compact 7. קשה לי שלא להסכים עם המחמאות שניתנו להם. למעט ה 3 הקטנים שמעתי את כל הרמקולים של החברה, יחד עם הגברות שונות, ואכן מדובר ברמקולים מצוינים.

roberts - ההתייחסות של אלן שאו בנוגע למגברים שמתאימים להרבת' מופיעה לא פעם בפורום שלהם. אני חושב שהמטרה שלו בפוסטים האלה היא לצרף עוד לקוחות למעגל, כיוון שיש אנשים שנרתעים משיחות על מגברים אקזוטיים, ומטרתו להבהיר שניתן להנות מהרמקולים גם עם הגברה פשוטה יותר

roberts
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

לינק להודעה #22 

MadCow כתב:roberts - ההתייחסות של אלן שאו בנוגע למגברים שמתאימים להרבת' מופיעה לא פעם בפורום שלהם. אני חושב שהמטרה שלו בפוסטים האלה היא לצרף עוד לקוחות למעגל, כיוון שיש אנשים שנרתעים משיחות על מגברים אקזוטיים, ומטרתו להבהיר שניתן להנות מהרמקולים גם עם הגברה פשוטה יותר
...
המטרה לצרף לקוחות היא ברורה, אבל מעבר לזה יש מצידו "אמירה קשה" וחד משמעית שהוא חייב לעמוד מאחוריה בנוגע ל"אין הבדלים" בין מגברים.....מהבדיקות BT שבצעתי לאחרים בעברי אני כמובן איתו.

MadCow
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 33 פעמים

לינק להודעה #23 

אני לא חושב שהוא באמת חושב שאין הבדל בין מגברים. אם היית רואה את האלקטרוניקה שהוא חיבר ל 40.2 במינכן, לא היה נשאר צל של ספק שהבחירה לא נעשתה כבדרך אגב

roberts
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

לינק להודעה #24 

הגיוני לי מאוד שלצרכי שיווק ופרסטיג' הוא "יקשר" מגבר יוקרתי לרמקול שהוא מחשיב גם כיוקרתי , אבל לעניין ה"מזוקק" עצמו, כלומר יש/אין הבדלים, דעתו ברורה.

מלבד זאת נראה לך שהוא כזה נדיב/פרייר שיחלק רמקול כל כך יקר סתם כך לאנשים שטוענים שהם "שומעי מגברים"? ......לא נראה לי שהוא נצר למשפחתו של הברון רוטשילד (הנדיב הידוע).:wink:

שלח תגובה

חזור אל “אודיו יוקרתי”