מותר להביא לארץ מאיטליה?

פורום מכונות קפה אוטומטיות, מכונות קפה פודים ומכונות קפה לקפסולות נספרסו ותואמות
noamgor (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

מותר להביא לארץ מאיטליה?

נושא שלא נקרא #1 

אני נוסע בקרוב לאיטליה וחשבתי אולי לנצל את הנסיעה כדי לקנות לעצמי קפסולות קפה של נספרסו למכונה שלי, שאני די בטוח שזה יותר זול באיטליה, נראה לכם שאני צודק? זה באמת יהיה יותר זול? ומותר להכניס את זה לארץ דרך המכס? עד איזה כמות אני יכול להביא בלי שידרשו ממני לשלם על זה משהו? ויש בעיה מבחינת כשרות ודברים כאלה שאולי יעשו לי בעיה להכניס את זה בשדה תעופה? ואולי מישהו כאן יודע מה זה קפסולות תואם נספרסו שקראתי על זה פה
http://www.ashdod4u.com/5-%d7%a1%d7%95%d7%92%d7%99-%d7%a7%d7%a4%d7%a1%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%aa%d7%95%d7%90%d7%9d-%d7%a0%d7%a1%d7%a4%d7%a8%d7%a1%d7%95-%d7%9e%d7%95%d7%9e%d7%9c%d7%a6%d7%99%d7%9d/
?
זה של חברה אחרת? וזה נראה לכם איכותי או שעדיף ללכת על המקור?

Elad8
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 112 פעמים
קיבל תודות: 438 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

עד 200 דולר אין בעיה (במידה ועוצרים אותך לבדיקה בכניסה לארץ), פרט לזה לא מעניין אף אחד איזה קפה אתה מביא איתך.
אלעד

מיץ_פטל
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 75 פעמים
קיבל תודות: 277 פעמים

Re: מותר להביא לארץ מאיטליה?

נושא שלא נקרא #3 

noamgor כתב:אני נוסע בקרוב לאיטליה וחשבתי אולי לנצל את הנסיעה כדי לקנות לעצמי קפסולות קפה של נספרסו למכונה שלי,
...
אני לא בטוח שבאיטליה נספרסו שולטת בשוק הקפסולות כמו פה. ללוואצה למשל יש מערכת קפסולות שונה.
בכל מקרה, הזכירו בעבר ואני מזכיר לטובתך שברמי לוי תחת המותג שלו, מוכרים קפסולות תואמות נספרסו, לא רעות בכלל של בית קלייה מוצלח מאוד באיטליה (https://www.caffevergnano.com/en/espres ... capsules-2) במחיר די זול (10-12 שח לעשר קפסולות).
תבלה ותהנה באיטליה מהקפה, האוכל והגלידה.

brigadir
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #4 

אין בעיה להביא קפסולות.
אני קניתי בבולוניה 15 שרוולים ויצא בערך 4 יורו לשרוול (16 ש"ח) כשבארץ זה 22 לאותו השרוול.
יש בכל עיר גדולה חנויות נספרסו בוטיק ואין בעיה לרכוש או להביא

lolmit
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 21 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

Re: מותר להביא לארץ מאיטליה?

נושא שלא נקרא #5 

מיץ_פטל כתב:
...
...
אני לא בטוח שבאיטליה נספרסו שולטת בשוק הקפסולות כמו פה. ללוואצה למשל יש מערכת קפסולות שונה.
בכל מקרה, הזכירו בעבר ואני מזכיר לטובתך שברמי לוי תחת המותג שלו, מוכרים קפסולות תואמות נספרסו, לא רעות בכלל של בית קלייה מוצלח מאוד באיטליה (https://www.caffevergnano.com/en/espres ... capsules-2) במחיר די זול (10-12 שח לעשר קפסולות).
תבלה ותהנה באיטליה מהקפה, האוכל והגלידה.
...
·
ממה שהבנתי, הקפסולות של רמי לוי הם מפלסטיק. השאלה היא כמה איכותיות קפסולות פלסטיק יכולות להיות?
אגב, איך זה יכול להיות שהוא מייבא מבית קלייה מאוד מוצלח באיטליה במחיר כל כך זול?(הקפסולות המזעזעות של ג'ייקובס עולות בערך 15-17 שקל לשרוול).

noam
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 54 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

יש המון המון סוגים בארץ, יש מבצעים די טובים מ KSP.
אם יוצא לך להיות באירופה אז בדרך כלל קניית שרוול מקורי יהיה יותר זול.

DovGazit
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #7 

תמיד רצוי ואפילו כדאי - לא רק באיטליה. כל אירופה ודרום אפריקה שהייתי לאחרונה, שרוול קפה ב- 16 ש"ח.
חוזר תמיד עם כמויות שרוולים כמה שאפשר לדחוס במזוודה

שלח תגובה

חזור אל “מכונות אוטומטיות, פודים וקפסולות”