מודם סלקום

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
muataz (פותח השרשור)
טרול
טרול
שם מלא: muataz
נתן תודות: 120 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

מודם סלקום

הודעה שלא נקראה #1 

חברים שלי מנויים בסלקום שוק סיטונאי עם תשתית נזק.
הם לא רוצים לשלם שכירות על המודם/ראוטר המשולב וכנראה גם להחליף ספק. והשאלה היא אם אפשר לקנות מודם/ראוטר פרטי או שחייבים מודם מהספק או מבזק עם תשלום על שכירות.
TP-Link Archer VR600 V2.0 נדמה לי שראיתי שעולה פה בפוסטים. זו אופציה סבירה?

tbind
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 418 פעמים
קיבל תודות: 46 פעמים

הודעה שלא נקראה #2 

למיטב ידיעתי אי אפשר בסלקום בלי לשלם על ציוד.
בפעם הראשונה שניסיתי, החזרתי את המודמרוטר ולמרות שהדגשתי בפני הפקידה שאני מחזיר את הציוד כי יש לי פרטי ואני לא רוצה לשלם שכירות, ניתקו אותי במקום. גם לא הסכימו לחבר אותי שוב בלי לתאם קבלת ציוד.
לפני שנה בערך ניסיתי לברר עלות התחברות ללא ציוד ונתקלתי בחומה. ניסיתי במשך מספר ימים לדבר עם בכירים יותר ולא הצלחתי לקבל אישור להתחבר ללא קבלת ציוד.
המקסימום שהיו מוכנים להגיד זה תתחבר ואחכ נראה. כן, בטח...

muataz (פותח השרשור)
טרול
טרול
שם מלא: muataz
נתן תודות: 120 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

הודעה שלא נקראה #3 

@tbind
תודה על התגובה. הם כנראה רוצים בכלל לעבור ספק. יש ספק שכן אפשר להשמש רק בציוד פרטי בלי השכרות?

gilg7
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 471 פעמים
קיבל תודות: 230 פעמים

הודעה שלא נקראה #4 

tbind כתב:למיטב ידיעתי אי אפשר בסלקום בלי לשלם על ציוד.
בפעם הראשונה שניסיתי, החזרתי את המודמרוטר ולמרות שהדגשתי בפני הפקידה שאני מחזיר את הציוד כי יש לי פרטי ואני לא רוצה לשלם שכירות, ניתקו אותי במקום. גם לא הסכימו לחבר אותי שוב בלי לתאם קבלת ציוד.
לפני שנה בערך ניסיתי לברר עלות התחברות ללא ציוד ונתקלתי בחומה. ניסיתי במשך מספר ימים לדבר עם בכירים יותר ולא הצלחתי לקבל אישור להתחבר ללא קבלת ציוד.
המקסימום שהיו מוכנים להגיד זה תתחבר ואחכ נראה. כן, בטח...
...
אתה צודק, גם אצלי.
כדאי להזכיר שמדובר בעבירה על החוק (התניית רכישת/שכירת ציוד מספק שנותן שירות מסויים) ואפילו הייתה על זה כתבה בעיתון לפני שנתיים-שלוש אבל ישראל היא מדינה עם חקיקה נהדרת, מהמפוארות בעולם ואכיפה מתחת לכל ביקורת.

גיל·

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”