מה הלאה אחרי HD 650?

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.

מנהל: מנהל אוזניות

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

לינק להודעה

אתם עושים לי חשק לשמוע את HIFIMAN :mrgreen:

אם כבר פאדים של HM5
הייתי שם את הפאדים של EDT770 אוכלים את ה HM5 בלי מלח, אוכלים כל פאד אפשרי בלי מלח,
אולי חוץ מה EDT990 שיותר נוחים אבל הם לא יכולים להחליף את האטימות של העור

חתכתי ל2 פאד ישן של DT770 יש מתחת לבד חומר דמוי-עור דבוק, ב DT990 לא
פאדים שעולים 100ש"ח עם המשלוח
תמונה

לא מצאתי חנות יותר זולה
https://www.showcomms.com/beyer/dt770-s ... dt901.html
*אין להם את הגרסה השחורה, סרבו לי כשביקשתי..., יש שם תחליף לכל BEYER אפשרי ואם המוצר מופיע בקטלוג באתר החברה אז אפשר לבקש אותו מהם והם יוסיפו.
*אני לא יודע אם הם יעלו, יש להם מסגרת קטנה מאוד מאחורה. אבל עדיין הם שווים את זה
(וזה נגד אלו שאומרים שלא, ויש רבים)

אני לא מבין איך יכולתם לוותר על פאדים כל כך יפים של HIFIMAN 4XX
תמונה

ועוד לנסות לדחוף פאדים של בצורה אליפטית בכוח ...

Roy.T
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה

אף פעם לא אהבתי הפדים האפורים האלה של הdt770 גם בזמנו שהיה לי אותן.
הנוחות לא רעה בכלל אבל אלו פדים בסגנון מיושן; הפד דק מידי לא עוטף את האוזן כמו שצריך, והוא גם די נוקשה על הראש.

יש לי פדים דומים באמירון והם ממש לא מהחביבים עליי. אני מעדיף את הפוקוס פד המקורי של הייפיימן בהרבה.

לא חושב שיש מה להשוות לBW ודומיו אבל כנראה של עניין של טעם.

JDx
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה

legopart כתב:
...
·
למדת את הלקח מ HIFIMAN :lol:
מה התקציב ?

לא מובטח שזה יהיה יותר טוב, כי זה לא שדרוג אלא משהו אחר לגמרי.
אבל תלך על ה Koss ESP/95X
https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x ... tic-system

תחכה שחברינו יקבל את האזניות האלו, יש ברשותו הגברה טובה ואת ה 4xx כמו לך, אז תוכל לדעת בוודאות האם ללכת על הנ"ל
https://www.hometheater.co.il/vt313376.html

אחריות lifetime
אחריות לכל החיים! מפתה... אבל אחכה באמת לביקורות אם אקנה
הן נריאות די מכוערות אם יורשה לי לציין.. גם לא ברור אם הן נוחות

JDx
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה

Roy.T כתב:
...
·

ה-4XX מבחינת סאונד נותנות תמורה מאוד גבוהה ביחס למחיר, אז זה לא ברור מאליו שאם נאמר תשקיע פי שניים לדוגמא תקבל שידרוג מהותי אם בכלל.

לגבי הייפיימן הם עברו לרצועות ראש מודרניות ונוחות ממתכת, עם clamp מצויין ונוחות מעולה. יש לי ניסיון עם ANANDA ו-HE5SE ואפשר לומר שהן סוף סוף בנויות כיאה לאוזניות במחירן ורמתן.

אם אתה מוצא HE560 מהדור החדש עם רצועת המתכת סביב ה300 פלוס דולרים כנראה שזה יהיה השידרוג הכי מהותי שתקבל בעלות הנמוכה ביותר.

מעבר לזה כבר תיכנס לטריטוריית ה-700 דולר פלוס עם ה-LCD2C, HE5se ומעלה.

אם אתה רוצה להפסיק ללכת "סחור סחור" ולקבל ביצועים של 85% ממה שנותנות הHE1000V2 ויש לך תקציב של כ-1K אז תביט לכיוון האננדה.
זו אוזניית רפרנס- אנד-גיים מבחינת היכולות והביצועים שלה.
90% ממה שיש בשוק יהיה כנראה Sidegrade לכל היותר, גם בעלות כפולה.
הAnanda זה מה שגם הבחור בשירות הלקוחות של הייפיימן המליץ ששאלתי לגבי שידרוג. אמר שבמידה וקורה משהו אחרי תקופת האחריות הם יכולים לעזור... קראתי שהedition x v2 קלות ב100 גרם מהאננדה , מה שאומר שהן בטח נוחות יותר על הראש. מצד שני נראה לי שזה בגלל שיש שם יותר פלסטיק. עדיין קשה לי להוציא 1000 דולר על מוצר שמגיע מחברה עם ביקורת איכות שהיא לא בשמיים , וזה בלשון המעטה...
האמת שאם הולך להוציא 1000 דולר על אוזניות, אני ארגיש יותר בנוח לקנות 4xx חדשים כל שנה -שנה וחצי עד שהן שובקות חיים, וככה 6 פעמים במשך איזה עשור מאשר להשקיע באוזניה אחת של 1000 דולר שאצטרך לשלוח לתיקון מידי פעם.. הhe560 במובן הזה יותר רלוונטיות

בכל מקרה, מה דעתך על הaeon flow open מבחינת הסאונד לעומת הייפיימן? הבנתי שאלה אוזניות נוחות מאוד שבנויות לא רע, אבל הסאונד שלהם משעמם משהו (?) ואני מפחד שיהיה נפילה ביחס ל4xx
לגבי מותגים אחרים יש על מה לדבר? focal elear/clear ?

·

JDx
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה

eyal1983 כתב:לא הייתי הולך על הקוס, רק כיוון שהן אלקטרוסטטיות זולות ובביקורות הן פושרות
הן לא "מעולות" בשום דבר. הן טובות בהכל.

אח"כ להתחיל לשדרג את המגבר שלהן למשהו טוב יותר זה עוד כמה אלפים.

בנוסף, סוגיה אישית שלי עם הסכנה שם... ספק כוח של 600 וולט עם פיק של 2400 וולט בין הסטטורים. קרא לי פרנואיד אבל זה פשוט מתח גבוה מדי להיות בקרבתו - לדעתי.

עוד בעיה שלהן כפי שאני רואה - שוק חלש.

את ההייפיימן HE4XX יש לי (למכירה אגב). הבאתי ממסדרופ לפני חודש.
הן מאוד טובות; יש להן במה גדולה, ואת הבאס הכי אמיתי ששמעתי אי-פעם. הן מגיבות נפלא ל EQ, ומעוותות מעט יחסית.

הבעיה שלי איתן היא אצלי למעשה - מבנה הפנים וגודל האוזניים שלי,
משהו שם לא מסתדר, קשה לי מאוד למצוא משהו באמת נוח, ואצלי נוח זה משהו שאחרי 5 שעות אני אשכח שהוא עלי.
לפי ביקורות שונות משלי הן דווקא נחשבות לאוזניות סופר נוחות.

היו לי את ה HD700, מכרתי כאן בפורום
טכנית הן יושבות מעל ה 600\650. יותר מפורטות, במה משמעותית גדולה יותר, נוחות בליגה גבוהה יותר, גם צליל קצת אמיתי יותר, אבל הן לא שטוחות או ניטראליות, ויש להן מראש באס וטרבל מוגברים (כשהטרבל נשמע קצת מבולבל... לא הבנתי מה הם ניסו לעשות שם). אה, ואין שם את המידים ה"קסומים" שיש לסדרה 6. זה משהו שכנראה ייכחד איתן.
לפי מה שקראתי הhd700 הן בין האוזניות הכי נוחות שיש, ככה שאין פלא שאתה מתלונן על נוחות עם ה4xx שהן אוזניות עם נוחות סבירה לכל היותר
·

eyal1983
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

לינק להודעה

הי JDx אם בא לך HE4XX בחצי מחיר תגיד לי בפרטי

ממה שאני יודע,
ה Aeon Open נחשבות לפחות שטוחה לעומת ה Closed, ואפילו מעדיפים את הסגורה בלא מעט ביקורות
הסאונד שלהן נחשב מציאותי מאוד

אני לא זוכר מי זה היה,
אבל אמר לי שה HD800S משמעותית נוחות יותר מהפוקאל קליר, מפרידות ברמה גבוהה יותר, והצליל שלהן ברור יותר.

Sourc3
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה

eyal1983 כתב:הי JDx אם בא לך HE4XX בחצי מחיר תגיד לי בפרטי

ממה שאני יודע,
ה Aeon Open נחשבות לפחות שטוחה לעומת ה Closed, ואפילו מעדיפים את הסגורה בלא מעט ביקורות
הסאונד שלהן נחשב מציאותי מאוד

אני לא זוכר מי זה היה,
אבל אמר לי שה HD800S משמעותית נוחות יותר מהפוקאל קליר, מפרידות ברמה גבוהה יותר, והצליל שלהן ברור יותר.
·שלחתי לך הודעה בפרטי

Roy.T
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה

JDx כתב:
...
הAnanda זה מה שגם הבחור בשירות הלקוחות של הייפיימן המליץ ששאלתי לגבי שידרוג. אמר שבמידה וקורה משהו אחרי תקופת האחריות הם יכולים לעזור... קראתי שהedition x v2 קלות ב100 גרם מהאננדה , מה שאומר שהן בטח נוחות יותר על הראש. מצד שני נראה לי שזה בגלל שיש שם יותר פלסטיק. עדיין קשה לי להוציא 1000 דולר על מוצר שמגיע מחברה עם ביקורת איכות שהיא לא בשמיים , וזה בלשון המעטה...
האמת שאם הולך להוציא 1000 דולר על אוזניות, אני ארגיש יותר בנוח לקנות 4xx חדשים כל שנה -שנה וחצי עד שהן שובקות חיים, וככה 6 פעמים במשך איזה עשור מאשר להשקיע באוזניה אחת של 1000 דולר שאצטרך לשלוח לתיקון מידי פעם.. הhe560 במובן הזה יותר רלוונטיות

בכל מקרה, מה דעתך על הaeon flow open מבחינת הסאונד לעומת הייפיימן? הבנתי שאלה אוזניות נוחות מאוד שבנויות לא רע, אבל הסאונד שלהם משעמם משהו (?) ואני מפחד שיהיה נפילה ביחס ל4xx
לגבי מותגים אחרים יש על מה לדבר? focal elear/clear ?

·
·

הלוגיקה הזו שלך לא ממש תואמת למה שאתה אומר..

זה כמו לומר "אני יכול לקנות טויוטה קורולה כל שנה במשך 10 שנים במקום
לקנות פרארי אחת"

ז"א שאם אתה מבסוט המ-4XX ולא מעוניין לקבל רמת ביצועים ב-LEVEL אחר
לגמרי, אז תפאדל תישאר עם 4XX, תהנה ותחסוך לא מעט כסף.

אבל אם כלשונך אתה מחפש את השידרוג לכמה דרגות מעל, זה לא משנה כמה
זוגות 4XX תקנה, אתה תמיד תישאר באותה רמת הביצועים.

האננדה יותר נוחות מה-HE-X, בגלל שלאננדה יש רצועת ראש הרבה יותר טובה
מהקודמה. גם בגלל שמדובר באוזניה מאוד גדולה פיזית וחלוקת המשקל מאוד מאוזנת
(בניגוד למשל ל-LCD ששם ה-CUPS זה כמו שני משקולות, אין תחושה של כובד על
הראש כלל.

לדגמים האחרונים גם יש פדים מדור חדש שעשויים מפוליאסטר במקום הוואלור
הסטנדרטי.

תכלס לא חושב שיש אוזניה יותר נוחה מה-ANANDA.

האמת היא שעניין ההיסטריה הזו סביב האחריות וכ' קצת יצא מפרופורציה.
ברוב המקרים המוחלט אין שום בעיה, ולי אישית יש או היו לפחות 20 דגמים של
הייפיימן ולא הייתה לי אף פעם בעיה.

כן הכבל יכול לזייף אחרי תקופה, כן הייתה בעיית ייצור עם רצועת הראש בעבר,
אבל מעבר לזה הסבירות שהדרייבר עצמו יכשל והאוזניה תלך לפח היא מזערית
עד לא קיימת, וחלקי חילוף זולים יש כמו ***, במיוחד לאוזניות של הייפיימן.

היום עם רצועת הראש ממתכת, ומבנה המתכת בדגמים הגבוהים יותר איכות
הבניה והחומרים לא נופלת מאוזניות יוקרה של חברות אחרות.

חוץ מזה שהסיבה שאני לא הייתי מהסס לקנות כל אוזניה של הייפיימן בכל
דרגת מחיר, היא מכוןן ששירות הלקוחות של הייפיימן הכי קשוב והכי גמיש
כנראה מכל חברה אחרת. שזה מצחיק שזה בא דווקא מחברה סינית אבל
מניסיון אישי שלי ושל אנשים שאני מכיר הם יעשו בשבילך כמעט הכל.

עד כמה וכמה שמדובר בלקוחות הקצה שלהם (אלו שקונים אוזניות היי-אנד)

Roy.T
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה

אגב האיון גם הסגורות וגם הפתוחות הן אוזניות מאוד מאוזנות, אופציה מושלמת למי
שמחפש איזון מירבי כמעט בלי שום ספארק בגבוהים או תוספת של חמימות בנמוכים.
הכל מאוד מאוזן ומעט כירורגי, מי שמחפש את הסאונד הזה מאוד יהנה מהן, אבל מי שמעדיף
את הסאונד היותר רומנטי\מרגש או פאנצ'י עם אפקט "וואו" מעט יותר בולט, זה כנראה לא
יהיה ה-CUP OF TEA שלו.

JDx
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה

מה דעתך על הArya ? אם יצא לך לשמוע

הבחור בreview הזה אומר שהן נשמעות כמו הhe1000, עם בניה זולה יותר

נראה לי אם אני הולך על end game , אז עדיף Arya... קצת חושש שבניגוד לananda , הArya עם פלסטיק ולא מתכת

לינק לוידאו

Roy.T
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה

הוא לא כ"כ מדייק במה שהוא אומר, האננדה וה-HEXV2 לא נשמעות אחד על אחד. ה-X היא יותר חמימה ומעודנת בדומה לHE1000V1 והאננדה היא יותר בדגש על דינמיות ו-Clarity בדומה ל-HE1000V2.

מה שכן נכון זה שלכל המשפחה הזו יש DNA מאוד דומה מבחינת חתימת סאונד, וגם מבחינת איכות בניה כי זה לא ממש משנה אם ל-HE1000 יש טפט עץ מזוייף על ה-Cups שלהן או שלא.

דווקא מהבחינת הזו האננדה מובילה כי יש לה את רצועת הראש הדור הבא של הייפיימן שזה באמת שידרוג מהותי מקודמה.

יש לי את האננדה והhe1000v2 ומבחינת סאונד הן מאוד דומות. ברור שלV2 יש איזה שהוא ערך מוסף שנותן עוד קצת בכל תחום על פני האננדה אבל האננדה נותנת 85 אחוז מהביצועים בשליש מחיר.

עכשיו אם תיקח את הפרמטר הזה, ואת העובדה שאין מצב בעולם שהארייה טובה מהHE1000V2, אז במקרה הטוב הארייה מתברגת בין האננדה לHE1000V2. אם כמה אחוזים בודדים שווים 700 דולר? לא סביר להניח. ועל זה תוסיף שהאננדה בנוייה טוב יותר בגלל רצועת הראש.

זה הכל עניין של טעם בסופו של דבר, אבל במקרה הזה בגלל שמדובר בדיוק באותו מבנה, ובדרייברים דומים או זהים עם שינויים קלים בטיונינג, אז כאמור כך או כך יש דמיון רב בין כל הדגמים הללו.

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

לינק להודעה

@Sourc3
הלכת בסוף על ה 4XX ?
אם כן אז, תן חוות דעת :mrgreen:

@JDx
אשמח לשמוע למה שתרצה לשדרג בעתיד :D

JDx
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה

טוב, הזמנתי את הAnanda. היא נראית בנויה טוב מספיק ואני מעדיף לשלם פחות ולקבל מוצר עם פחות פלסטיק שגם אם נשמע מעט פחות טוב, יהיה עמיד יותר. מאמין שלא אתאכזב. מקווה ככה. השירות לקוחות של היפיימן נראה מספיק טוב בשביל להתמודד עם בעיות שעלולות לצוץ בעתיד..נשאר עכשיו לחכות כמה ימים עד שיגיע המשלוח.

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

לינק להודעה

מחכה לשמוע חוות דעת ממך על האזניות :D

לגבי הקשת שאתם מזכירים כאן...

אני לא מבין מה הקטע בקשתות שאתם מגדירים יותר נוחות שמזכירות עיצוב של ה 80s (?)
[imgbig]https://cdn.head-fi.org/a/10168362.jpg[/imgbig]

אז ביג דיל, קשת עם כרית/ ריפוד
[imgbig]https://images.reverb.com/image/upload/ ... xieh35.jpg[/imgbig]

היום את רוב האזניות קונים עם קשת מרופדת.
נראה לי שבשוק הרגיל אנשים פשוט לא יקנו קשת מהסוג ה"ישן" כי היא נראת הרבה יותר מסורבלת

Roy.T
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה

JDx כתב:טוב, הזמנתי את הAnanda. היא נראית בנויה טוב מספיק ואני מעדיף לשלם פחות ולקבל מוצר עם פחות פלסטיק שגם אם נשמע מעט פחות טוב, יהיה עמיד יותר. מאמין שלא אתאכזב. מקווה ככה. השירות לקוחות של היפיימן נראה מספיק טוב בשביל להתמודד עם בעיות שעלולות לצוץ בעתיד..נשאר עכשיו לחכות כמה ימים עד שיגיע המשלוח.
·

הלכת דווקא על האננדה.. אוזניה לא משהו.. :wink:

תתחדש ואל תהיה כזה פרנואיד, הסבירות לתקלות נמוכה מאוד ויש להייפיימן שירות נהדר לכל מקרה.

בכל מקרה מניסיון הן חייבות לפחות 20-30 שעות ע"מ להתייצב בסאונד, השינוי הוא משמעותי בדגמים הללו וחשוב שתתן להן לרוץ כמה שעות לפני שאתה יושב להאזנה קריטית.

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”