העתיד של האקוסטיקה כבר כאן - וקוראים לו Trinnov !

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו וברב-ערוצי, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח,רסיברים, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים מעל 3000$ בלבד !

מנהל: מנהל אודיו

Sync
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום

לינק להודעה

המילה האחרונה באקוסטיקה אקטיבית היא Trinnov Audio עם המעבדים האולטימטיבים לכיול חדרי האזנה וקולנוע בכל הרמות - להשגת תוצאת השמע הטובה והמקצועית ביותר בכל חדר. יבוא מסודר ורשמי, עם מערכות להדגמה בארץ אצלנו ואצלך.

ככה זה עובד:
מערכת כיול החדרים של Trinnov היא כאלומת אור בהירה בחדר עמום ומאפשרת תוצאה משובחת אף במצבים מורכבים. מערכת טרינוב לא באה להחליף את האקוסטיקה המסורתית אלא להשלים אותה כך שבאמצעות מיקרופון 3D אתה מודד בפעם אחת ויחידה את כל הפרמטרים הקריטיים בחדר הכוללים התנהגות תדרים, אנרגיה לאורך זמן, החזרים ראשונים, ופאזה והאופטימייזר המשולב מעניק באופן מיידי סט כלים מקיף לפתרון הבעיות - הכל כדי שתוכל להפיק את הטוב ביותר מהרמקולים שלך בחדר שלך ללא פשרות וללא נעלמים.
כבר במדידה הראשונה מקבלים תוצאות של הסאונד הישיר מהרמקול, מדידת סאונד החדר ואפיון ההתנהגות הכוללת המשולבת של הרמקולים בחדר. להפקת תוצאות מרשימות באיזון הרמקולים בחדר תוכל אפילו לאפיין עקומת שמע רצויה ולהתאים את התנהגות הרמקולים בחדר שלך! האופטימייזר קובע באופן אוטומטי את הפילטרים המתבקשים על פי רצונך ויתאים אותם לעקומת השמע המבוקשת – ידנית, אוטומטית, לפי סטנדרטים מקצועיים קבועים לחדרי האזנה, לקולנוע או כל תחום אחר.
מגוון המוצרים של טרינוב הצרפתית כולל מערכות כיול עם 2 ועד 16 רמקולים, עם או בלי סאב ובכל שילוב אפשרי - גם מערכות כיול לסטריאו וקולנוע ביתי, מסראונד בסיסי ועד אטמוס, וגם מערכות מקצועיות אחרות כולל התקנות קבועות!
צור עמנו קשר לקביעת הדגמה אצלנו או ביקור של אחד היועצים אצלך

מוצרי חברת Trinnov Audio מיובאים ומשווקים בלעדית על ידי יואב שדמה בע"מ 099502596 www.rocknroll.co.il
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור
יועץ אקוסטי מומחה בחדרי האזנה, בידוד ואקוסטיקה פנימית

Sync
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום

מיקרופון 3D

לינק להודעה

תמונה של המיקרופון המיוחד שממדידה בודדת מספק את כל המידע הדרוש לאפיון החדר - עקומת התדרים בחדר, עקומת הסאונד הישיר מהרמקול, עקומת התנהגות ההחזרים הראשונים, פאזה ומודים
לאחר עיבוד הנתונים מקבלים את הממצאים, את הפתרון ואת התוצאה המשולבת. מיקום וירטואלי של רמקולים ועוד שלל אפשרויות
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

dilbert78
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה

מה המחיר של ביקור יועץ שכזה?

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

לינק להודעה

בהצלחה

הולך להיות חם בטבריה חחחחח

mbd
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

Re: העתיד של האקוסטיקה כבר כאן - וקוראים לו Trinnov !

לינק להודעה

ברצינות ?
אם אתם חושבים שזה העתיד אז אתם חיים בעבר.
כיוון שהמכשיר המדובר [ magnitude-32 ] קיים ונמכר כבר משנת 2012 כך
שזה לא בדיוק העתיד אלא יותר כמו העבר.
קישור לדף המוצר.
https://www.trinnov.com/magnitude-32/

Sync
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום

לינק להודעה

היום שנת 2018 עוד מעט 2019... ואני מסכים כי מה שיוצר בשנת 2012 הוא חדשות ישנות כמו שמחשב 486 יתייחס ל i9
המערכות היום חזקות, יעילות, מדוייקות ושקופות כמו שלא היו מעולם - אי אפשר כל כך להשוות למה ש"היה פעם".
כפי שאני רואה את הענין הדבר החשוב ביותר הוא לא מתי קם היצרן או מה שנת הדגם הראשונה של רק אחד ממגוון המוצרים שלו אלא העובדה שיש מערכות בארץ שאנשים יכולים לשמוע אצלם, לקבל הדגמות, לשאול שאלות, ולשמוע במו אוזניהם.

תקרא את הסקירה בלינק המצורף טיפה ארוך אבל סופר מעניין https://hometheaterreview.com/trinnov-a ... -reviewed/

mbd
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה

אז רק כדי להבהיר . אני הבעלים ומשתמש ב - Altitude 32 16-24 כבר למעלה משנתיים .
כך שאני לא באמת זקוק לסקירות מענינות על המכשיר.
אבל אם אתה זקוק לעזרה בהפעלת מכשיר דומה אני כאן. :lol:
וכן ה - magnitude-32 הוא חדשות ישנות והאמת היא שלא בדיוק הבנתי
מדוע נזכרת עכשיו ועוד תחת הכותרת שזה העתיד . אבל אולי זה רק חוסר ההבנה שלי.

lggddhv
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה

פרסומת....

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

לינק להודעה

יש הדגמה בבית ?
למכירה:
זוג סטליטים מעוצבים Monitor Audio Mass 10 בצבע שחור, 900 שקל.
https://www.monitoraudio.com/en/support ... s/mass-10/

Sync
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום

לינק להודעה

avihuli כתב:יש הדגמה בבית ?
התשובה חיובית באופן עקרוני - כרגע ההדגמה למערכות שיש לנו כבר עכשיו ובעתיד הלא רחוק נרחיב את המגוון
אתה מוזמן ליצור קשר בפרטי לבדיקת ההיתכנות

BARBIE
סמל אישי של משתמש
טרול
טרול

לינק להודעה

ומה יקרה לפרוססור הזה כאשר הולך לוח האם המצועצע ב 50$ עליו הוא מבוסס? לוחות מחשב כאלו לא שורדים יתר מ 5 עד 7 שנים בגלל חימום ובלאי קבלים. תמורת מחיר אסטרונומי שהם דורשים על הפרוססור, לא יכלו להסתיר מהמשתמש את הלוח הזה? מזכיר לי איזה נגן CD אודיופילי משנות ה 90 של חברת NAIM שמשהו גילה שהטרנספורט שלו זה כונן CDROM ב 10$ של LITEON... אני מניח ומקווה שה PC המובנה שם משתמש רק לעיבוד מידע פרמטרי ה RC ב OFFLINE בזמן הכיול, ולא מעבד את הסאונד עצמו, כי אז זו ממש רמאות... בלי קשר, לוח אם כזה מכניס רעש EMI לכל רכיבי האודיו שיש שם, אם בהקרנה, השראה, או דרך ספק הכוח המשותף...

פרוססור אודיופילי עם יציאות LPT למדפסת... זו הוכחה לנכונות כל הסטריאוטיפים שיש על אודיופילים... הזוי..

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

לינק להודעה

BARBIE כתב:ומה יקרה לפרוססור הזה כאשר הולך לוח האם המצועצע ב 50$ עליו הוא מבוסס? לוחות מחשב כאלו לא שורדים יתר מ 5 עד 7 שנים בגלל חימום ובלאי קבלים. תמורת מחיר אסטרונומי שהם דורשים על הפרוססור, לא יכלו להסתיר מהמשתמש את הלוח הזה? מזכיר לי איזה נגן CD אודיופילי משנות ה 90 של חברת NAIM שמשהו גילה שהטרנספורט שלו זה כונן CDROM ב 10$ של LITEON... אני מניח ומקווה שה PC המובנה שם משתמש רק לעיבוד מידע פרמטרי ה RC ב OFFLINE בזמן הכיול, ולא מעבד את הסאונד עצמו, כי אז זו ממש רמאות... בלי קשר, לוח אם כזה מכניס רעש EMI לכל רכיבי האודיו שיש שם, אם בהקרנה, השראה, או דרך ספק הכוח המשותף...

פרוססור אודיופילי עם יציאות LPT למדפסת... זו הוכחה לנכונות כל הסטריאוטיפים שיש על אודיופילים... הזוי..
·

מציע שתתרכז בציוד בשקל שיש לך בבית ותחשוב שתפסת את אלוהים בביצים.

אתה משלם פה על התוכנת כיול ולא על הנגדים בלוח

מי שקונה כזה יכול להרשות לעצמו גם בעוד שלוש שנים להחליף לדגם חדש וימכור לך בשליש מחיר את הדגם הזה חחחחח

BARBIE
סמל אישי של משתמש
טרול
טרול

לינק להודעה

istarmini כתב:
...
·

מציע שתתרכז בציוד בשקל שיש לך בבית ותחשוב שתפסת את אלוהים בביצים.

מי שקונה כזה יכול להרשות לעצמו גם בעוד שלוש שנים להחליף לדגם חדש וימכור לך בשליש מחיר את הדגם הזה חחחחח
·
התשובה שלך מראה שאין לך למעשה מה להגיד או איך לענות על התענה הנכונה שלי. זה מזכיר את התסכול של הליברלים עם טראמפ, אין להם מה להגיד, אז מאשימים אותו בגזענות...

לעניין הציוד שלי, הדנון X4400H וסט רמקולים JBL ARENA שיש לי מספקים את כל צורכי ה AV שלי ולא מרגיש שחסר לי כלום. להשקיע בציוד יקר למוסיקה אני יכול להבין, אבל בשביל לשמוע פיצוצים ויריות? איזה דיוק אתה צריך ב"לשחזר" אפקטים כאלו בסלון? פעם יצא לך לשמוע צלילים כאלו במציאות? אתה יודע איך הם צריכים להשמע? האפקטים כך כך לא מוקלטים באולפן, אלא מיוצרים דיגיטאלית... 10K השקעה ברסיבר זה גבול העליון, כולל ההגברה. מעבר לזה התועלת ביחס לתוספת המחיר אפסית וזניחה...

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

לינק להודעה

BARBIE כתב:
...
·
התשובה שלך מראה שאין לך למעשה מה להגיד או איך לענות על התענה הנכונה שלי. זה מזכיר את התסכול של הליברלים עם טראמפ, אין להם מה להגיד, אז מאשימים אותו בגזענות...

לעניין הציוד שלי, הדנון X4400H וסט רמקולים JBL ARENA שיש לי מספקים את כל צורכי ה AV שלי ולא מרגיש שחסר לי כלום. להשקיע בציוד יקר למוסיקה אני יכול להבין, אבל בשביל לשמוע פיצוצים ויריות? איזה דיוק אתה צריך ב"לשחזר" אפקטים כאלו בסלון? פעם יצא לך לשמוע צלילים כאלו במציאות? אתה יודע איך הם צריכים להשמע? האפקטים כך כך לא מוקלטים באולפן, אלא מיוצרים דיגיטאלית... 10K השקעה ברסיבר זה גבול העליון, כולל ההגברה. מעבר לזה התועלת ביחס לתוספת המחיר אפסית וזניחה...
·

נתחיל בזה שלי תמיד יש מה להגיד , תמיד.

נמשיך בזה שהסברתי לך, מה שאתה מסרב לקבל, שאתה משלם על תוכנת הכיול שהיא סופר איכותית ועושה , לפי הדיווחים, עבודה מדהימה.

כמי שמחזיק פרוססור, שנחשב באותה הרמה פלוס מינוס, אני יכול להגיד לך שההבדל בסאונד אצלי (רב ערוצי ודו ערוצי) פשוט מדהים ולא ממש מענין אותי ממה המכשיר מורכב בפנים, אני בוחן לפי התוצאה הסופית באוזניים .

זה יקר ? ללא ספק, אז ?

במידה ואתה חושב שמה שיש לך בבית יכול לתת תוצאה סונית זהה למכשירים ברמה המדוברת אתה חי בסרט.

BARBIE
סמל אישי של משתמש
טרול
טרול

לינק להודעה

istarmini כתב:
...
·

נתחיל בזה שלי תמיד יש מה להגיד , תמיד.

נמשיך בזה שהסברתי לך, מה שאתה מסרב לקבל, שאתה משלם על תוכנת הכיול שהיא סופר איכותית ועושה , לפי הדיווחים, עבודה מדהימה.

כמי שמחזיק פרוססור, שנחשב באותה הרמה פלוס מינוס, אני יכול להגיד לך שההבדל בסאונד אצלי (רב ערוצי ודו ערוצי) פשוט מדהים ולא ממש מענין אותי ממה המכשיר מורכב בפנים, אני בוחן לפי התוצאה הסופית באוזניים .

זה יקר ? ללא ספק, אז ?

במידה ואתה חושב שמה שיש לך בבית יכול לתת תוצאה סונית זהה למכשירים ברמה המדוברת אתה חי בסרט.
נגיד שאתה צודק. אבל עזוב את התוכנה. זה נראה לך צורת הגשה של מכשיר על ללקוח ? מחברי מחשב pc בשני שקל ? זה זלזול בלקוחות .. שוב, מה קורה שהולך הלוח ? הרי ברור שזה לא לוח אם יעודי אלא גנרי במקרה טוב של אסוס..

שלח תגובה

חזור אל “אודיו יוקרתי”