חיבור לאנלימיטד-unlimited

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
marakzah
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #31 

NAT מאוד השפיע אצלי על משחק רשת שמבוסס על P2P , הפורטים חייבים להיות פתוחים כדי למצוא אחרים ואצל 018 זה היה סיוט.

עברתי ל015 וזה הסתדר, הם נותנים כתובת IP חיצונית בסטנדרט.

ThePrince (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #32 

@marakzah
·
תבדוק את האינטרנט שלך בשעות הערב: 20:00-00:00

כשהייתי ב015, בשעות האלה (שמתי לב ממש במונדיאל) הגיע לי מהירות:
הורדה: בקושי 10MB
העלאה: 160MB+

בשעות היום היה לי 150-180 העלאה והורדה

רק אחרי שעברתי לאקספון (018) יש שיפור משמעותי (150-180בכל שעות היום)
גם עם אקספון היה לי בעיות - הייתי צריך IP חיצוני כדי שה-VPN בעבודה יקבל אותי.
אנלימיטד עזרו לי (אין לי מושג איך) אבל יש לי IP חיצוני לא קבוע! דרך אקספון ואני לא משלם יותר מ-99ש"ח.

rbh3
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 34 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

אקספון בלבד. 015 על הפנים בעומס

NegativeIQ
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 570 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

rbh3 כתב:אקספון בלבד. 015 על הפנים בעומס
...
אצלי 015 עובד יופי, לא רואה שום הבדל במהירות בזמנים שונים.
אגב, גם אין צורך בחבילות גיימרים - אתמול הייתי איזה 5 שעות על FFXI על שרת אמריקאי, חלק לגמרי.

Zachn
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 194 פעמים

נושא שלא נקרא #35 

אקספון עובד מעולה אצלי מבחינמת מהירות, אני כמעט תמיד מקבל הורדה של +180MB והעלאה של 190-200MB.

האם לבקש מאנלימיטד שיגדירו לי IP חיצוני כמו ש @ThePrince ביקש?
LG OLED C8 65" | Denon AVR-X3400H | PS4 Pro
Paradigm Monitor 7 v7 | Canton GLE456 | Morel SP-2 | SVS PB-1000

NegativeIQ
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 570 פעמים

נושא שלא נקרא #36 

Zachn כתב:אקספון עובד מעולה אצלי מבחינמת מהירות, אני כמעט תמיד מקבל הורדה של +180MB והעלאה של 190-200MB.

האם לבקש מאנלימיטד שיגדירו לי IP חיצוני כמו ש @ThePrince ביקש?
...
אם אתה צריך חיבורים נכנסים מכל סיבה שהיא - ביטורנט, VPN וכו', כל מה שדורש פתיחת פורט אז כן. אם לא אז אין צורך.

eran405
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות
נתן תודות: 380 פעמים
קיבל תודות: 790 פעמים

נושא שלא נקרא #37 

@Zachn
·

לצערינו זה לא כזה פשוט. אני לא יודע איך ThePrince הצליח אבל אני ועוד רבים אחרים ניסינו והם פשוט מסרבים לתת.

בעקבות הפוסט של ThePrince, ניסיתי בימים האחרונים עוד פעם, ו"רבתי" איתם כמה שאפשר (בלי לאיים להתנתק כי אם אני מאיים אני באמת מוכן להתנתק ומה לעשות אני לא באמת מוכן לחזור לבזק) ופשוט אין אופציה כזו.

בסוף נשברתי והתחברתי לאקספון בשביל לבדוק עד כמה הם באמת יותר מהירים מ-015 ואני משלם עוד 15 ש"ח על IP קבוע.

לבינתיים חוץ מהבדיקת מהירות ב-fast אין שום דבר יותר טוב:

א. אפילו כשמוכנים לגניבה לאור יום של 15 ש"ח לחודש על IP קבוע זה לוקח 48 שעות להתעדכן אז אני לבינתיים מאחורי NAT! אחרי לחץ שלי בנושא, אנלימיטד ניסו להזין לי במקביל חבילה של אקספון (בנוסף ל-015 שגלשתי דרכה עד היום) והיום העבירו אותי לחבילה של אקספון שכבר קיימת יומיים ועדיין ה-IP הוא מאחורי NAT....

ב. בגלישה "כללית" לא מרגיש שום הבדל.

ג. "בדיקות" מהירות כביכול אמיתיות (להוריד דברים בשביל לבדוק מהירות, כמו ה-iso של ubtunu אם ובלי טונרטים) אם כבר יש יתרון ל-015.

ד. בדיקת fast זה הדבר היחיד שיותר מהיר אצל אקספון (כי יש להם שרת מקומי ולא בגלל חיבור לחו"ל יותר טוב).

זה בינתיים רושם מאד מאד ראשוני. אני אהיה איתם לקצת זמן בשביל לקבל רושם יותר טוב. כמו שזה נראה כרגע, אני מעדיף את 015.

ThePrince (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #38 

@eran405
·
לדעתי הבדיקות שצריך לעשות:
בדיקות בשעות הבוקר ובשעות הערב (כפי שאמרתי בפוסטים הקודמים היו לי בעיות בין 20:00 ל- 00:00.
בבדיקות שאני עושה, אני בוחר בספידטסט שרתים של Speedtest.net בחו"ל, לרוב, אחד באירופה ואחד בארה"ב.

תנסה ותראה איזה שרת נותן לך קצבים טובים יותר.

eran405
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות

נושא שלא נקרא #39 

@ThePrince
·

האמת שבדיקות speedtest לא מעניינות אותי. אפילו ל-fast.com יש איזושהיא משמעות לפחות למי שמשתמש ב-netflix אבל speedtest לחו"ל זו בדיקה לחלוטין חסרת משמעות שרק בודקת עד כמה הספק מתעדף את התקשורת של speedtest.

אני יכול להבטיח לך שבזמנו כשהתחברתי ל-015 בדקתי גם את זה וקיבלתי מאות מגה לשרתי speedtest באירופה - (בארה"ב נדמה לי היו תוצאות פחות טובות אבל לא זוכר כמה). בכל מקרה קיבלתי יותר מ-200 מגה ובגלל שיקולי עלות (אקספון מחייבים עוד 15 ש"ח בשביל IP קבוע), הייתי צריך לשנמך לחבילה של 200 אז לא אוכל לקבל קצבים דומים אצל אקספון.

בינתיים אקספון רק מוכיחים עד כמה השירות שלהם הולך ומדרדר. התמיכה הטכנית שלהם לא מצליחה "להפעיל" לי את ה-IP קבוע גם אחרי יותר מ-48 שעות שאני משלם להם עליו.... לבינתיים התשובה שלהם זה שיחזרו אלי מחר ויסדרו את הבעיה. מעניין מה עושה לקוח עסקי שרוצה חיבור כזה בשביל להריץ שרת כלשהו? העסק שלו מושבת ל-3 ימים (לפחות)?

Zachn
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #40 

מעניין מה שאתה אומר, אני אשקול מעבר ל-015 ונראה איך הביצועים, האמת שאני בינתיים נורא מרוצה מאקספון.

ThePrince (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #41 

@eran405
·
מול מי אתה עובד? אנלימיטד או אקספון?
אני אף פעם לא דיברתי ישירות עם אקספון אלא אנלימיטד בלבד.

תנסה לדבר עם אנלימיטד, במידה והם לא מצליחים לגרום לזה לעבוד תנסה להגיע למנהל אזורי (לא חייבים לאיים בניתוק), זה ייקח כמה ימים אבל הם יעבירו אותך למנהל.

תדבר איתו, תנסה להסביר לו את הבעיה שלך, מנסיון שלי (3 בעיות שונות) - כולם נפתרו בצורה מעולה.

Zachn
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #42 

ThePrince כתב:@eran405
·
מול מי אתה עובד? אנלימיטד או אקספון?
אני אף פעם לא דיברתי ישירות עם אקספון אלא אנלימיטד בלבד.

תנסה לדבר עם אנלימיטד, במידה והם לא מצליחים לגרום לזה לעבוד תנסה להגיע למנהל אזורי (לא חייבים לאיים בניתוק), זה ייקח כמה ימים אבל הם יעבירו אותך למנהל.

תדבר איתו, תנסה להסביר לו את הבעיה שלך, מנסיון שלי (3 בעיות שונות) - כולם נפתרו בצורה מעולה.
...
דיברתי איתם אתמול ואמרתי להם שאני מכיר מישהו ששינו לו את האייפי לסטטי דרך אקספון ללא תוספת תשלום, אמרו לי שאין דבר כזה...

ThePrince (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #43 

רק תיקון קטן.
האייפי שאני מקבל הוא לא סטטי, הוא משתנה כל כמה זמן.

אין לי צורך באייפי קבוע, אלא רק שיהיה אייפי. אני צריך את זה בשביל להתחבר לVPN בעבודה ובלי אייפי הוא לא קיבל את ההתקשרות.

eran405
אחראי תחום רשתות
אחראי תחום רשתות

נושא שלא נקרא #44 

אקספון הולכים מחיל לחיל:

אחרי שעברו כ-3 ימים ועדיין ה-IP הקבוע לא התעדכן פתאום הזמן שלוקח למערכות שלהם להתעדכן עלה באופן קוסמי מ-48 שעות ל-3 ימים. מתי בדיוק סוף סוף אקבל את השירות שאני משלם עליו הם לא מוכנים להגיד (התשובה שלהם תחכה עד סוף היום ובתקווה זה יתעדכן...). מחר גם יום שישי וברור שלא יהיה עם מי לדבר לפחות עד יום ראשון....

עוד פרט מדהים לגבי אקספון, מסתבר שאם אתה בתשתית אנלימיטד ולא משלם להם דמי חסות בשביל IP קבוע אז גם לא תקבל IPv6. כן ה"גיבורים" שלוחצים עליהם בנושא של ה-NAT מתגוננים בזה שלפחות אפשר לקבל כתובת IPv6, לא רק שלא נותנים תמיכה טכנית בנושא אלא שמעל תשתית אנלימטד (ואולי גם תשתיות אחרות?) זורקים אותך מאחורי NAT בלי אפשרות לצאת (ללא תשלום נוסף) וללא IPv6 בכלל!

בינתיים אני יכול גם להוסיף לחוות דעת השלילית על אקספון שלפחות כאשר אני מאחורי ה-NAT של אקספון הטורנטים עובדים בצורה משמעותית פחות טובה מאשר אצל 015. האם זה בגלל ה-NAT או בגלל החיבור שלהם לחו"ל אין לי דרך לדעת עד שהם יספקו לי את השירות שאני כבר משלם עליו 3 ימים....

זה פשוט בושה שבתכלס יש רק ספק אחד לאנלימיטד (015).

ThePrince (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #45 

לפי מה שאתה מספר, זה באמת שירות גרוע ואיכות ספק ברמה ירודה.
אצלי אני לא מרגיש את זה.
גם בטורנטים אני מוריד סבבה לגמרי...

לדעתי, תיצור קשר עם אנלימיטד ישירות *5805

תסביר להם את הבעיה מול אקספון ושאתה משקל על שירות ולא מקבל אותו - אני מבטיח לך שהם יטפלו בזה מאוד מהר ואני מאמין שכבר היום יהיה לך.
אצלי אישית, בשביל בדיקה לראות אם אקספון יעזור לי (לעומת הבעיות של 015) העבירו אותי תוך 10 דקות.

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”