שרשור תגובות: סאבוופר SVS PB16-Ultra

חדשות ועדכונים של HT Magazine
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 479 פעמים
קיבל תודות: 859 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

זיו ראשית תתחדש, סאב מעולה, SVS ראוי בהחלט (לראשונה סאב של החברה הנל שבאמת הרשים אותי)

ראוי לציין ש-תפיסת הבאס שמפיק SVS ו JL שונים מאוד משל VELODYNE (בכלליות)
למי ששאל על השווה, תלוי מה משווים, ה DD18 המקורי מ 2003 (מאמין שעליו מדברים או שלא... ) דגם יחסית כבר מיושן או ה DD18 PLUS שיצא עשור לאחר מכן ששונה בהחלט מהסדרה המקורית.
מניסיון עם אחיו הקטן DD15 (מ 2003 ) אצלי היה עדיף לאוזניי ובשילוב הכללי מ JL F113 ופעמיים JL F110 ו SVS ULTRA 13 שבחנתי אצלי (ה F113 המשיך איתי לא מעט).
לאחר רצון לשדרג את ה סאב DD15 שדרגתי לסדרה החדשה (הדגם הבכיר ) שהביא תוצאה ב ליגה מעל ומעבר ובין הסאבים הטובים ששמעתי וחוויתי בכל הקשור לקולנוע (אווירה ואיכות)

חשוב לציין שה DD (בכלליות ) מציע RC מאוד איכותי ובעצם "מושלם" בעבודה ושילוב עם החדר והקדמיים שזה לדעתי (פי כמה ) הרבה יותר חשוב מהמספרים למיניהם.

מחירו של ה DD18 PLUS כ 5800 פאונד בחו"ל, מחירו בארץ 42,000 ש"ח
מחירו של ה 16 ULTRA PB כ 2500$ בחו"ל ובארץ 13,000 ש"ח.

פרופורציות תמיד טוב.

איתמר123
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 128 פעמים
קיבל תודות: 60 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

תתחדש ותהנה,
תודה על הסקירה.

HazooM
כתב
כתב
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 958 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

הוולודיין DD18 לא רואה אותו ממטר ועושה לו בית ספר. קצת פרופורציות עם כל הכבוד לsvs החמוד הזה
...
ה- SVS "החמוד הזה" אוכל את ה- DD18 plus בלי מלח. SVS לא קוסמים או משהו כזה, זאת פשוט פיזיקה פשוטה.

itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #19 

איתי
חבל סתם על "ביטויים" המיותרים "אוכל" לא אוכל...
האם בחנת את שניהם ראש בראש לאחר כיול...

אני מוכן לתרום את ה DD18 PLUS שלי לבחינה - רק שמישהו יביא את ה PB16 אלי לבדיקה...יכול להיות מעניין...

עופרפולק
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 21 פעמים
קיבל תודות: 403 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

HazooM כתב:
...
...
ה- SVS "החמוד הזה" אוכל את ה- DD18 plus בלי מלח. SVS לא קוסמים או משהו כזה, זאת פשוט פיזיקה פשוטה.
...
·
עזוב נו אתה חי בסרט אתה.... :lol:
אתה יודע אתה מזכיר לי את המתלהבים האלה בynet כשיוצאת כתבה על פרארי או משהו בסגנון אז בתגובות הם רושמים:
"האימפרזה טורבו שלי אוכלת אותה בלי מלח".... :lol:

moshe71
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

אפרופו אימפרזה טורבו הרכב הזה באמת גורס יקרים ממנו פי 5.
ל svs תיבה רצינית מאוד הן מבחינת נפח והן מבחינת עובי/מאסיביות. האלמנט עושה רושם פנטסטי וההגברה חזקה. אין ספק שיש פה הרכב מנצח וגם... לא יקר בכסף למוצר חדש. אם הוא מתעלה על הf jl אז אין פה עוררין.

HazooM
כתב
כתב
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 958 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

חבל סתם על "ביטויים" המיותרים "אוכל" לא אוכל...
האם בחנת את שניהם ראש בראש לאחר כיול...
...
אני עונה לאנשים באותה השפה שהם משתמשים בה. כידוע לך, אני יודע דבר או שניים על הנושא.
אתה יודע אתה מזכיר לי את המתלהבים האלה בynet כשיוצאת כתבה על פרארי או משהו בסגנון אז בתגובות הם רושמים:
"האימפרזה טורבו שלי אוכלת אותה בלי מלח"
...
תודה על ההשוואה המיותרת. בתור מי שעשה באתר סקירה ל- 22 סאבים והיה הראשון בארץ שבחן את ה- JL F113, ה- DD15 Plus, ה- SVS PB13 + SB13, על הדרך כתב פה מאמרים טכנים על סאבים וגם בנה כמה וכמה סאבים בעצמו, תרשה לי לחלוק עליך.

itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #23 

@HazooM
·

אני עונה לאנשים באותה השפה שהם משתמשים בה. כידוע לך, אני יודע דבר או שניים על הנושא.
...
מסכים איתך לחלוטין, טרוליות לא מקובלת בשום צורה ואופן.

תודה על ההשוואה המיותרת. בתור מי שעשה באתר סקירה ל- 22 סאבים והיה הראשון בארץ שבחן את ה- JL F113, ה- DD15 Plus, ה- SVS PB13 + SB13, על הדרך כתב פה מאמרים טכנים על סאבים וגם בנה כמה וכמה סאבים בעצמו, תרשה לי לחלוק עליך.
...
כנ"ל.

אגב אני חוזר על השאלה ששאלתי במקור...

"האם בחנת את שניהם ראש בראש לאחר כיול...?"

במידה וכן, מעולה, אני אעשה זאת גם בהזדמנות הראשונה שתהיה לי...וכמובן אגיע לשיקוליי.
במידה ולא...
איתי, זה לא רציני ולא מכובד גם כאשר אתה עונה לטרולים למינהם...בכל זאת אתה כתב אתר.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #24 

עופרפולק כתב:
...
...
·
עזוב נו אתה חי בסרט אתה.... :lol:
"האימפרזה טורבו שלי אוכלת אותה בלי מלח".... :lol:
...
·מי חי בסרט?

חזום עשה כל כך הרבה בדיקות סאבים שלקרוא לו מתלהב זה לא פחות מהזוי בעיני...

itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #25 

moshe71 כתב:אפרופו אימפרזה טורבו הרכב הזה באמת גורס יקרים ממנו פי 5.
ל svs תיבה רצינית מאוד הן מבחינת נפח והן מבחינת עובי/מאסיביות. האלמנט עושה רושם פנטסטי וההגברה חזקה. אין ספק שיש פה הרכב מנצח וגם... לא יקר בכסף למוצר חדש. אם הוא מתעלה על הf jl אז אין פה עוררין.
...
·ה-F113 אידיאלי מתחת ל-40hz מעבר מצאתי אותו אצלי לוקה בחסר ופחות מרשים בקולנוע (הרגשתי בחוסר "סנכרון" עם הקדמיים ושילוב פחות הומוגני כאשר החיתוך היה גבוה מ-40).
זו הסיבה שחיפשתי מחליף ראוי בהחלט!
במילים אחרות, הוא פחות מתאים לקולנוע אשר מצריך חיתוך גבוה יחסית ומושלם בשילוב קדמיים בעלי תחום תחתון מרשים בזכות עצמם וסאב בעל השלמה מרשימה מאוד מתחת ל-40.

moshe71
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #26 

מנסיון שלי לגבי הסאבים הקטנים והחזקים. חייב לחתוך אותם במינימאלי אחרת מהר מאוד הוא נגמר. אבל.... מצד שני אני לא רוצה אותו מעל 40 hz.
חומר למחשבה!

itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #27 

moshe71 כתב:מנסיון שלי לגבי הסאבים הקטנים והחזקים. חייב לחתוך אותם במינימאלי אחרת מהר מאוד הוא נגמר. אבל.... מצד שני אני לא רוצה אותו מעל 40 hz.
חומר למחשבה!
...
·בקולנוע (בעיקר) עבור המוגניות תקנית בין כל הרמקולים, חיתוך גבוה (יחסית מעבר ל-40) מומלץ מאוד בשל כמות הרמקולים באותה סביבה ושינויי פיזי של מיקום/רמקול/זווית/פאזה/איכות הבאס וכו'...

במידה וכל הרמקולים היו זהים ובריאים פלוס עם תווך חתחון שלא מצריך חיתוך גבוה מ-40...מסכים איתך בהחלט.

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

נושא שלא נקרא #28 

moshe71 כתב:אפרופו אימפרזה טורבו הרכב הזה באמת גורס יקרים ממנו פי 5.
...
· :D. מעניין באמת לצפות בראש בראש בין האימפרזה לפורשה 911 טורבו או אודי R8 V10 פלוס.

זיו תודה על הביקורת המעניינת. ממש עושה חשק. מעניין אם זה ריאלי לשים אותו ביחד עם רמקולים נחותים בהרבה. בכל מקרה להביא אותו מחו"ל נראה לי טירוף בגלל המשקל. חבל שהיבואן זה מי שהוא.

moshe71
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #29 

http://carsort.com/compare/Porsche-911- ... ru-Impreza
תריץ בגוגל חיפוש
Impreza turbo vs
ויש לך שם הכל.

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

נושא שלא נקרא #30 

מה הקשר להשוות תפוזים לתפוחים ?
אולי גם אני אזרוק בוגאטי ולמבורגיני ? ונתחיל להריץ סרטונים ביוטיוב ?
ברמה הזאת לא משנה כל כך מי מנצח...
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

שלח תגובה

חזור אל “חדשות HT”