קורא אלקטרוני איזה עדיף?

אפליקציות, מערכות הפעלה של גוגל אנדרויד - ginger bread, ice cream sandwich, froyo, jelly bean
tzomish (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #16 

NetCHEIF כתב:אתה צודק, אבל לך תמצא ספרים בעברית שניתן לטעון אותם לקינדל. רוב הוצאות הספרים בארץ - ובמיוחד EVRIT - דואגות שהספרים שלהם יתאימו רק לאפליקציות שלהן ואתה לא יכול לטעון אותם לקינדל. לקינדל, כאמור, אתה יכול לטעון רק PDF או EPUB, ואז אתה מאוד מוגבל במבחר העברי. אם מדובר רק בספרים באנגלית - כמובן שאין בעיה כזו כי כל הספריה של אמאזון פתוחה לפניך.
...
·ולכן יש קוראים אלקטרונים מעבר לקינדל.... השאלה רק איזה לרכוש:)

NetCHEIF
סמל אישי של משתמש
גורו רשתות
גורו רשתות
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 597 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #17 

זה נכון, אבל הקוראים הללו - עם מסך E-INK - בדרך כלל מגיעים עם מעט מאוד זכרון, גרסת אנדרואיד עתיקה ולא תמיד פונטים בעברית. המשמעות היא שהתקנת תוכנות הקריאה הישראליות הופכת להיות הימור בעייתי. לכן אני חוזר לטאבלט אנדרואיד סטנדרטי ועדכני, שעם התאמה של התאורה והרקע, הופך להיות מאוד דומה לקוראי E-INK. אני חפרתי בנושא הזה הרבה ובסופו של דבר זו המסקנה שהגעתי אליה. לפני כחצי שנה הזמנתי את ה-MI PAD 3 של שיאומי בכ-750 שקל והוא עושה עבודה מצויינת. באותה מידה גם אפשר לרכוש IPAD MINI גרסא 2 וגם הוא יעשה עבודה טובה.
באתר http://www.netcheif.com תוכלו למצוא מדריכים וסקירות על רשתות ביתיות, חיבורי אינטרנט ונתבים.

tzomish (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #18 

NetCHEIF כתב:זה נכון, אבל הקוראים הללו - עם מסך E-INK - בדרך כלל מגיעים עם מעט מאוד זכרון, גרסת אנדרואיד עתיקה ולא תמיד פונטים בעברית. המשמעות היא שהתקנת תוכנות הקריאה הישראליות הופכת להיות הימור בעייתי. לכן אני חוזר לטאבלט אנדרואיד סטנדרטי ועדכני, שעם התאמה של התאורה והרקע, הופך להיות מאוד דומה לקוראי E-INK. אני חפרתי בנושא הזה הרבה ובסופו של דבר זו המסקנה שהגעתי אליה. לפני כחצי שנה הזמנתי את ה-MI PAD 3 של שיאומי בכ-750 שקל והוא עושה עבודה מצויינת. באותה מידה גם אפשר לרכוש IPAD MINI גרסא 2 וגם הוא יעשה עבודה טובה.
...
·אז איך הקורא של הליקון נתמך בעברית מסוג inkbook
מה תגיד על onyx

http://www.roka.co.il/?item=576

שבעצם המכשירים הללו חלשים?

NetCHEIF
סמל אישי של משתמש
גורו רשתות
גורו רשתות
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 597 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #19 

גרסת האנדרואיד על הקורא הזה היא 4 - מה שמבטיח שדי הרבה אפליקציות מה-PLAY STORE לא יתאימו לו.
באתר http://www.netcheif.com תוכלו למצוא מדריכים וסקירות על רשתות ביתיות, חיבורי אינטרנט ונתבים.

tzomish (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #20 

NetCHEIF כתב:גרסת האנדרואיד על הקורא הזה היא 4 - מה שמבטיח שדי הרבה אפליקציות מה-PLAY STORE לא יתאימו לו.
...
·של שניהם?

justdifferent
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #21 

אני חסיד של ONYX. יש לי ONYX BOOX AFTERGLOW C65 שקניתי לעוד שני בני משפחה.
אמנם מריץ אנדרואיד ענתיקה (גרסת 2 משהו...) אבל המכשיר תומך בכל הפורמטים האפשריים ואפשר למצוא אפליקציות שתומכות גם בעברית.

tzomish (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #22 

justdifferent כתב:אני חסיד של ONYX. יש לי ONYX BOOX AFTERGLOW C65 שקניתי לעוד שני בני משפחה.
אמנם מריץ אנדרואיד ענתיקה (גרסת 2 משהו...) אבל המכשיר תומך בכל הפורמטים האפשריים ואפשר למצוא אפליקציות שתומכות גם בעברית.
...
·הגרסה החדשה של קארטה 2 גם ענתיקה? ואם אפשרי זה מצוין השאלה כמה מסובך...

הצלחת לעלות אינדיבוק, הליקון, ועברית?

tzomish (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #23 

מבחינת רמה של המכשיר איזה עדיף kobo או onyx כי ההבדל במחיר דיי משמעותי...

Yaron_M
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: ירון מ.
נתן תודות: 92 פעמים
קיבל תודות: 51 פעמים

נושא שלא נקרא #24 

יש פתרונות לקרוא בקינדל בעברית -
אפשר לקנות בחנויות כמו אינדיבוק (indiebook.co.il), או להשתמש בתוכנה כמו Calibreכ (calibre-ebook.com), כדי להמיר בין פורמטים שונים.

השתמשתי גם בקינדל וגם בטאבלט (באפליקציה של קינדל) ולדעתי קורא ספרים ייעודי הרבה יותר מוצלח, בעיקר בהיבטי סוללה ונוחות קריאה. הסוללה מספיקה לחודש, אין בעיה של מסך שנכבה אחרי דקה או שתיים (אפשר להגדיר ליותר זמן, אבל על חשבון חיי הסוללה), אפשר לקרוא בשמש, הזיכרון מספיק לאלפי ספרים.
!I do my own stunts

justdifferent
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #25 

לדעתי אין בארץ מבחר רב של ספרים דיגיטלים בעברית שניתן לרכוש את הקובץ המקורי שלהם דוגמת epub. פעם אחת שניסיתי לרכוש ספר בעברית, נדרשתי לאפליקציה ייעודית לקרוא אותו. לשמחתי הסופר נענה לבקשתי ושלח לי עותק של הספר בפורמט מתאים.

גם אני בזמנו התלבטתי בין kobo לבין onyx ולבסוף מה שהכריע לדעתי היה הבדל בתמיכה בפורמטים. ONYX פשוט תמך בכל פורמט אפשרי לאותה נקודת זמן.

ניסיתי להשתמש ב calibre אבל זה היה מסובך מדי בשבילי וצרך יותר מדי זמן.

tzomish (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #26 

רכשתי onyx אעדכן בעתיד:)

stass
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #27 

העברית הוא קצת בעיה... אני אישית עם קינדל ההכי פשוט, הדור ה-3 אני חושב כבר מספר שנים (מ2011 - 2012 נדמה לי). והוא מצויין. מנהל את הספרים בCALIBRE. סופר נוח, אחת הקניות היותר טובות שלי.

וכמובן תתחדש, רושם את זה לעתידים להגיע לכאן :)

שלח תגובה

חזור אל “Android - אנדרויד”