סטרימר Android TV - עם LAN

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi
yonifd (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 5 פעמים

סטרימר Android TV - עם LAN

נושא שלא נקרא #1 

שלום,

חיפשתי המון בפורום אבל הדבר היחיד שמצאתי זה נושאים ישנים מאוד על מכשירי סטרימר מומלצים.

הבנתי שעדיף לקנות מבוססי ANDROID TV ולא אנדרואיד "רגיל", גם בגלל התמיכה בנטפליקס וגם בגלל התמיכה בשירותי הטלוויזיה ברשת שיש כרגע (סלקום טיוי, פרטנר טיוי).

בוא נגיד שאם לשיאומי MI BOX היה חיבור LAN זה היה פותר לי את הבעיה , אך קליטת הWIFI אצלי בבית היא לא טובה גם בגלל הגודל וגם בגלל הראוטר הגרוע של הוט שיש לי כרגע (יתחלף בקרוב לאחד טוב שהזמנתי אבל זה כבר נושא אחר).

בכל מקרה לא הייתי רוצה לבסס את הסטרימינג של הטלוויזיה על WIFI, מניסיון שלי יש לו המון הפרעות מהסביבה במיוחד בבית עם שכנים, הפרעות שיכולות להשתנות בכל יום ולשבש לגמרי את מהירות האינטרנט הלא יציבה גם כך.

בקיצור ולעניין בדקתי כמה תחליפים:

Roku preimiere + - מישהו בדק ? תומך נטפליקס לפי ההצהרה של אמזון אבל הבנתי שיש לו הגבלה לארה"ב בלבד ?

תחליפים סינים זולים (H96+ או Blink GT1 למשל) אבל לא מצאתי אחד שהוא ANDROID TV אלא אנדרואיד בלבד, והבנתי שיש בעיה עם הגרסאות לאדנרואיד שהוא לא TV (לפחות בכל הנוגע לשירותי הטלוויזיה ברשת שיש בישראל כרגע).

NVIDIA SHIELD ואפל TV לא באים בחשבון כיוון שאני מעוניין לקנות כמות של 3 לפחות, וזה מיקר את העסק בעשרות מונים.

תנו לי המלצות של מכשירים טובים, אמינים שיריצו שירותי נטפליקס וטלוויזיה ברשת כמו שצריך ושיש בהם LAN. שוט.

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #2 

MI BOX + מתאם USB לרשת קווית.

yonifd (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #3 

אוקיי ובוא נניח שאני רוצה להשתמש בusb למטרה אחרת כמו מקלדת וכו', אופציות אחרות חוץ מהmi box?
באמת אין כאלה?

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #4 

יש מתאמי רשת עם מפצל USB מובנה. אין באמת סטרימרים כאלה בתקציב שאתה מחפש.

yonifd (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #5 

אוקיי הבנתי...ומפצל לרשת שבאמת עובד עם המי בוקס יש לך משהו שבטוח עובד כי אני רואה שלא כולם עובדים איתו כמו שצריך (לפי תגובות של אנשים)...

gilg7
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 552 פעמים
קיבל תודות: 272 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

yonifd כתב:אוקיי הבנתי...ומפצל לרשת שבאמת עובד עם המי בוקס יש לך משהו שבטוח עובד כי אני רואה שלא כולם עובדים איתו כמו שצריך (לפי תגובות של אנשים)...
...
·תראה בפורום על המכשיר.
יש מתאם עם מפצל איכותי ב Aliexpress בפחות מ 40 ש"ח והוא עובד לכולם כולל לי ולחבר שלי שמשתמש בזה

בזמנו, רשמתי את הקישור ועוד אנשים רשמו
Hava972
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 58 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

יש את זה ב 42 שח, עובד פיקס עם המיבוקס, 1גיגה LAN ו 3 חיבורי USB2
http://www.ebay.com/itm/162511983483

זה אותו מתאם ב 63 שח שההבדל בינו לבין הקודם זה חיבור USB3, אך במיבוקס הUSB הינו 2.0 אז זה לא יתן כלום...
http://www.ebay.com/itm/UGREEN-3-Ports- ... 236febe1e1

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #8 

הראשון בעל חיבור 100 מגה, השני בעל חיבור 1 גיגה.
לדעתי זה שווה 20 שקל.

yonifd (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #9 

לקחתי את אותו מתאם usb2 באלי אקספרס ביותר זול 11 דולר בלבד מהחנות הרשמית של ugreen.
לדעתי זה לא שווה את ההפרש כיוון שהמי בוקס במילא עובד על usb2 בלבד ככה שהוא לא ינצל אותו כמו שהוא אמר פה.

Hava972
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 58 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

בקישור שנתתי זה ממוכר אמין שרכשתי ממנו כמה פעמים ופשוט הגיע אלי ממהר מאוד ולא חודשיים מאליאקספרס.
נערך לאחרונה על ידי Hava972 ב 09/10/2017 7:51, נערך פעם 1 בסך הכל.

yonifd (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #11 

תודה רבה על העזרה חבר'ה!
אשמח אם לאחד מכם יש מכשיר שהוא לא ה mi box ויכול להמליץ עליו לשימושים שציינתי. אפילו לא חובה הנטפליקס לצורך העניין...

itamarl
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 45 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

מנסיון שלי ה-mibox אינו מכשיר מתאים אם אתה רוצה להשתמש ברסיבר רציני
ולהזרים תוכן passthrough שיפוענח על ידי הרסיבר - היו בעיות סינכרון ואני התייאשתי מהמכשיר (כולל מתאם הרשת של שיאומי)

yonifd (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #13 

אני לא מחפש איכות גבוהה מידי או מי יודע מה.
בכל מקרה, באיזה מכשיר אתה משתמש כיום?

itamarl
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 45 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

אם אתה מחפש הזרמה פשוטה לטלויזיה - ללא תמיכה בפורמטי אודיו מתקדמים (או אפילו DTS) - המכשיר עם מתאם הרשת שלו (שקניתי ב-ali express) סה"כ נותן את הסחורה - הממשק של אנדרואיד טיוי מהיר ונטפליקס נראה מצויין.

אני משתמש כיום ב-beelink GT1 לניגון קודי + DTS וב-apple TV עבור נטפליקס (שנותן את הממשק הטוב ביותר לנטפליקס לדעתי)
על ה-beelink קשה לי גם להמליץ ... היות ויש איזו הודעה מוזרה בכל הפעלה של המכשיר שאולי תיפטר בגירסת תוכנה הבאה - ונטפליקס לא רץ בגרסת android TV על המכשיר ....

אם הצרכים שלך פשוטים - נטפליקס + הזרמת תוכן מקומי ישירות לטלויזיה ללא צורך ב DTS או פורמטי אודיו מתקדמים + נטפליקס
שתי האפשרויות הטובות ביותר לפי דעתי הן:
MiBox + מתאם רשת
apple TV 4 + תוכנת firecore infuse 5 pro

תבלה !

rinki
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 1 פעם

mi box + מתאם רשת == WIN

נושא שלא נקרא #15 

הMI BOX מעביר הכל כולל הכל ,ובעיקר מומלץ עם המתאם רשת של UGREEN .

במקרה שלי השקעתי ביותר טוב,בעיקר בשל התאימות גם להתקני ה USB 3 החדשים יותר שלפעמים לא אוהבים לעבוד עם חלק מה2.

בכל מקרה..מבדיקה ברסיבר אונקיו עם כל הקודקים של ה DTS HD וכו ...הכל עובד ועובד מעולה .

הבדיקה הייתה כמובן על HDMI לרסיבר וממנו הלאה. יש די והותר מדריכים על המכשיר הזה ספציפית וקודי איך ומה להתאים . ועם SIDELOAD LAUNCHER ודומיו השמיים הם הגבול.

חשוב מאוד לבחור בהתקנה הראשונית מקלדת בעברית כי אחרי זה המקלדת בעייתית משהו . וכמו כן הדבר נועד לעבודה עם הניידים שלכם ,ואם לא ,ממליץ על משהו כמו AIRMOUSE אם אתם גולשים בדפדפנים מהצד.

הוא סופר מהיר,ומגיב ממש מהר. מודה שבהתחלה הייתי גם כן מתוסכל מדברים מסוימים שלא הבנתי מה ואיך עד שפשוט הסתכלתי במדריך כמו שצריך .

ישנן השוואות לא מועטות ברשת למי שממש רוצה את ה WIFI בלבד,שמראות שהוא שני רק לSHIELD.

כמובן הנטפליקס טס ומהר עליו . FHD לפחות מבחינתי .

האופציות של הHDR והצבע,עושות אפילו טיפה טוב לכאלה שאין להם HDR למרבה הפלא.

האפקליציה של סלקום רצה עליו כמובן ,וגם זו של פרטנר ( ולמרבה ההפתעה ..הפרטנר החדשה יותר טוב )

מי שלא מצליח להריץ מקודדים מתקדמים פשוט מפספס משהו בדרך . קרה גם לי ותסכל בהתחלה. הפתרון הוא פשוט גוגל. המכשיר פשוט נתמך בכל שפה אפשרית .

שלח תגובה

חזור אל “חומרה PC + סטרימרים”