צריך את עזרתכם לגבי סטרימר באופן דחוף, כבר לא יודע מה לעשות.

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi
yossigab
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 37 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

@yakir51
·
הסבר לגבי תלת פאזי מול חד פאזי:
הכוונה היא לכמות קווי המתח שמגיעים לדירה מחברת החשמל.
בדירות ישנות וקטנות כל הדירה מחוברת למקור אחד של חברת החשמל - שזה חד פאזי. זה אומר שארון החשמל מקבל מקור אחד והוא מפוצל לכל השקעים/מנורות בבית בעזרת קופסאת החיבורים והמפסקים בבית. שיטה זו מגבילה את כמות החשמל שניתן למשוך מהמקור (למבוגרים שבנינו אולי מוכרת הסיטואציה שבה כשהיינו ילדים אסור היה להדליק דוד+קומקום+תנור כי הפקק הראשי היה קופץ - זה בדיוק העניין)
בבתים פרטיים, בדירות גדולות ובעיקר חדשות, מקובל להביא 3 קווי מתח מחברת החשמל לארון החשמל, ומשם לפצל את 3 הקווים לכל הבית. ובכך להוריד את העומס על ידי חלוקת הצרכנים הגדולים בין שלושת קווי המתח.
ניתן בקלות לדעת האם יש בבית חד פאזי או תלת פאזי על ידי התבוננות פשוטה בארון החשמל - בתוך הארון יש מפסקי פחת עבור החלוקה. אם יש 3 מפסקים צמודים כגוש אחד והמפסק של כולם מחובר כיחידה אחת - תלת פאזי!!! אם אין כזה - חד פאזי.

לגבי ממיר הרשת לחשמל:
אם יש חד פאזי - אין בעייה בכלל (למרות שכפי שכבר נאמר הביצועים לא בהכרח טובים)
אם יש תלת פאזי -אז אם שני השקעים המסויימים מחוברים לאותה הפאזה - הממיר יעבוד כמו חד-פאזי. אם הם מחוברים לפאזות נפרדות - לא יעבוד בכלל!!!
PSN: YossiGab, GT6 PSN: GTP_YossiGab

yakir51 (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #32 

sigamore כתב:@yakir51
לא ... !
שום שקעים מיוחדים.. חבר לשקעים רגילים לחלוטין רק אם אפשר בלי שום מפצלים ״על הדרך״
...
טוב אני בינתיים ממתין לתשובה מהבעל בית אם זה פאזה אחת או תלת פאזי, במקביל ראייתי הרבה מדריכים וסירטונים לגבי זה אז הידע שלי קצת גדל יותר.
רק יש לי בעיה אחת אולי תוכל לסייע לי בזה/לפתור אותה.
בפינת המחשב שלי יושב המודם של הוט ה HOTBOX (שם אני צריך לחבר את המתאם הראשון), בסמוך אליו ישנו שקע חשמל יחיד (כרגע מחובר אליו מפצל של 6 ), אבל את המתאם הראשון אני צריך לחבר לשקע חשמל בלבד ללא מפצל, מה אני עושה? זאת אומרת אם המתאם יהיה מחובר לשקע חשמל הוא יקח את המקום ולא אוכל לשים מפצל משמע לא יכול להפעיל את המחשב.
אופציה 2, 5 מטר ממקום המודם מסביב לסלון שלי יש שקע בודד (אני יכול לחבר אליו את המתאם הראשון ולחבר אליו כבל רשת של 5 מטר שיעבור מאחורי הסלון אל המודם).
דבר שני.
בחדר השינה סמוך לטלויזיה מאחורי הארון (שם הקליטה הבעייתית) ישנו גם שקע חשמל בודד וגם אליו מחובר מפצל ארוך של 3 (משמע גם פה אם אחבר את המתאם השני לשקע החשמל הוא יתפוס את המקום ולא אוכל לחבר את הטלויזיה/סטרימר וכו'.
ליד המיטה שלנו יש 2 שקעים בודדים אחד בכל צד כביכול (נניח ליד הראש שלי ושלה בזמן שאנחנו במיטה), אני יכול בצורה די פשוטה לחבר את המתאם השני לשקע החשמל הימני ועם כבל רשת באורך מטר וחצי לחבר אותו לסטרימר.
זה הבעיה העיקרית שלי.
דבר אחרון אחרון, על פי כל המדריכים שראיתי צריך לחבר אחד למודם/ראוטר ואת השני למחשב!, אני מדבר פה על לחבר את הראשון למודם והשני לסטרימר, זה תופס בכלל הסטרימר?
נערך לאחרונה על ידי yakir51 ב 12/09/2017 10:07, נערך פעם 1 בסך הכל.

yakir51 (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #33 

yossigab כתב:@yakir51
·
הסבר לגבי תלת פאזי מול חד פאזי:
הכוונה היא לכמות קווי המתח שמגיעים לדירה מחברת החשמל.
בדירות ישנות וקטנות כל הדירה מחוברת למקור אחד של חברת החשמל - שזה חד פאזי. זה אומר שארון החשמל מקבל מקור אחד והוא מפוצל לכל השקעים/מנורות בבית בעזרת קופסאת החיבורים והמפסקים בבית. שיטה זו מגבילה את כמות החשמל שניתן למשוך מהמקור (למבוגרים שבנינו אולי מוכרת הסיטואציה שבה כשהיינו ילדים אסור היה להדליק דוד+קומקום+תנור כי הפקק הראשי היה קופץ - זה בדיוק העניין)
בבתים פרטיים, בדירות גדולות ובעיקר חדשות, מקובל להביא 3 קווי מתח מחברת החשמל לארון החשמל, ומשם לפצל את 3 הקווים לכל הבית. ובכך להוריד את העומס על ידי חלוקת הצרכנים הגדולים בין שלושת קווי המתח.
ניתן בקלות לדעת האם יש בבית חד פאזי או תלת פאזי על ידי התבוננות פשוטה בארון החשמל - בתוך הארון יש מפסקי פחת עבור החלוקה. אם יש 3 מפסקים צמודים כגוש אחד והמפסק של כולם מחובר כיחידה אחת - תלת פאזי!!! אם אין כזה - חד פאזי.

לגבי ממיר הרשת לחשמל:
אם יש חד פאזי - אין בעייה בכלל (למרות שכפי שכבר נאמר הביצועים לא בהכרח טובים)
אם יש תלת פאזי -אז אם שני השקעים המסויימים מחוברים לאותה הפאזה - הממיר יעבוד כמו חד-פאזי. אם הם מחוברים לפאזות נפרדות - לא יעבוד בכלל!!!
...
אחי אני מעלה עכשיו תמונה של הארון חשמל, הבעל בית חושב שזה חד פאזי אבל הוא לא בטוח, ואם תוכל תקרא מה רשמתי תגובה אחת מתחתיך אולי זה יעזור
**עריכה: הינה התמונה של הארון חשמל שלי בבית: https://[imgur-album]ZMRxX[/imgur-album]

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 1001 פעמים
קיבל תודות: 2180 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

יש לך חד פאזי

yakir51 (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #35 

istarmini כתב:יש לך חד פאזי
...
סבבה תודה המידע הזה יעזור =).
חברים אם אפשר בבקשה להתייחס למה שרשמתי למעלה, זה:
טוב אני בינתיים ממתין לתשובה מהבעל בית אם זה פאזה אחת או תלת פאזי, במקביל ראייתי הרבה מדריכים וסירטונים לגבי זה אז הידע שלי קצת גדל יותר.
רק יש לי בעיה אחת אולי תוכל לסייע לי בזה/לפתור אותה.
בפינת המחשב שלי יושב המודם של הוט ה HOTBOX (שם אני צריך לחבר את המתאם הראשון), בסמוך אליו ישנו שקע חשמל יחיד (כרגע מחובר אליו מפצל של 6 ), אבל את המתאם הראשון אני צריך לחבר לשקע חשמל בלבד ללא מפצל, מה אני עושה? זאת אומרת אם המתאם יהיה מחובר לשקע חשמל הוא יקח את המקום ולא אוכל לשים מפצל משמע לא יכול להפעיל את המחשב.
אופציה 2, 5 מטר ממקום המודם מסביב לסלון שלי יש שקע בודד (אני יכול לחבר אליו את המתאם הראשון ולחבר אליו כבל רשת של 5 מטר שיעבור מאחורי הסלון אל המודם).
דבר שני.
בחדר השינה סמוך לטלויזיה מאחורי הארון (שם הקליטה הבעייתית) ישנו גם שקע חשמל בודד וגם אליו מחובר מפצל ארוך של 3 (משמע גם פה אם אחבר את המתאם השני לשקע החשמל הוא יתפוס את המקום ולא אוכל לחבר את הטלויזיה/סטרימר וכו'.
ליד המיטה שלנו יש 2 שקעים בודדים אחד בכל צד כביכול (נניח ליד הראש שלי ושלה בזמן שאנחנו במיטה), אני יכול בצורה די פשוטה לחבר את המתאם השני לשקע החשמל הימני ועם כבל רשת באורך מטר וחצי לחבר אותו לסטרימר.
זה הבעיה העיקרית שלי.
דבר אחרון אחרון, על פי כל המדריכים שראיתי צריך לחבר אחד למודם/ראוטר ואת השני למחשב!, אני מדבר פה על לחבר את הראשון למודם והשני לסטרימר, זה תופס בכלל הסטרימר?

*אז כמו שאמרו יש לי פאזה אחת* והנתונים הם מה שרשמתי למעלה.

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #36 

כן, כך בדיוק אתה מחבר. רק במקום מחשב, אתה מחבר את הכבל רשת בחדר השינה בין המתאם לבין הסטרימר.

yakir51 (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #37 

TheCoolest כתב:כן, כך בדיוק אתה מחבר. רק במקום מחשב, אתה מחבר את הכבל רשת בחדר השינה בין המתאם לבין הסטרימר.
...
סבבה אחי, בינתיים הכל פיקס, יש רק בעיה אחת שציינתי למעלה זה השקעים אם אתה יכול בבקשה להסתכל מה רשמתי אני יודה לך, ברגע שאני פותר את הקטע של השקעים סיימתי ואני ירכוש את המוצר ויבצע הכל

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #38 

אין בעיה עם כבל רשת באורך 5 מ' ו1.5 מ'.

yakir51 (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #39 

TheCoolest כתב:אין בעיה עם כבל רשת באורך 5 מ' ו1.5 מ'.
...
כן בוודאי, לפי תגובתך אני מבין שזו האופציה היחידה שלי.
יש לי רק חשש אחד, שהמתאם יהיה ממש צמוד לראשה של בת זוגתי מבחינת הקרינה והכל ודבר שני היא לא תוכל להטעין את הפלאפון חחח.
*עריה: תיקון - מדובר ב 3 וחצי מטר, כמה שזה לא נראה אבל עכשיו בדקתי

yakir51 (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #40 

חברים אם אפשר להליץ לי על מכשיר, יש 3 בקייאספי ו-3 באייבורי, אני לא יודע איזה מבינהם אני צריך או שבכלל עדיף ממקום אחר ומכשיר אחר. אשמח אם תעזרו ובזה סיימנו את האשכול עם העזרה הגדולה שלכם.

sigamore
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 385 פעמים
קיבל תודות: 637 פעמים

נושא שלא נקרא #41 

@yakir51
לא רואה הרבה הבדלים בין שלוש האופציות ... קח את הזולה -> https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=14259
אתה סגור על צורת החיבור ?
די טעלעוויזיע קאָסטן מיר וועגן פופצן טויזנט פונט !

yakir51 (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #42 

לא רואה הרבה הבדלים בין שלוש האופציות ... קח את הזולה -> https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=14259
אתה סגור על צורת החיבור ?
...
מה הכוונה צורת החיבור? עם הכבל 3 וחצי מטר וה5 מטר? אם כן לא ממש מת על זה אבל אני לא רואה אופציה אחרת, המתאם רשת על חשמל נשמע הכי טוב, או שאתה ממליץ לקחת מגדיל טווח לנסות ולראות ואם זה לא יעבוד לקחת את זה כאופציה אחרונה.

sigamore
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #43 

@yakir51
·מתאם רשת על חשמל !

yakir51 (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #44 

·מתאם רשת על חשמל !
...
סבבה אחי אז סגור, רק ראיתה באיזה אופן זה יתחבר כן? מתאם ראשון למודם HOTBOX עם כבל רשת CAT6 באורך 5 מטר.
מתאם שני לסטרימר עם כבל רשת 3 וחצי מטר. ביצעתי סריקה בבית זה האופציה היחידה שלי בלי לבטל מוצרי חשמל רלוונטיים בבית

sigamore
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #45 

@yakir51
(Y)

שלח תגובה

חזור אל “חומרה PC + סטרימרים”