Target האמריקאי - שולח משלוח בינלאומי חינם עד 20/8 לישראל באמצעות DHL

ריכוז כל המבצעים, הדילים הכי חמים שחברי האתר מצאו מאתרי אמאזון (ארה"ב, גרמניה, איטליה, בריטניה וספרד)

מנהלים: מנהלי דילים מאמאזון, מנהלי דילים

שלח תגובה
gal-cohen
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 510 פעמים
קיבל תודות: 947 פעמים

לינק להודעה #931 

psibeast כתב:מה שהיה עם החבילה הזאת בכלל היה הזוי.
היה אמור להיות בחבילה NVidia Shield וגריל דדי פרו.
דבר ראשון הם פיצלו את החבילה ושלחו את השילד בנפרד ואת הגריל דדי בנפרד. אז התחלתי לקבל עוד ועוד shipping confirmations על הגריל דדי, קיבלתי סה"כ 5 מיילים שונים על זה שזה נשלח עם מספרי משלוח שונים (שונה באות האחרונה של מספר המשלוח).
בסוף קיבלתי 2 חבילות, אחת עם הגריל דדי הרגיל שעולה 10$ פחות, והשניה עם מברשת חלופית לגריל דדי שעולה 6$ ושבכלל לא הזמנתי, ובדף המצורף היה רשום שיש בחבילה את השילד... באריזה שאפילו לא היתה גדולה מספיק בשביל השילד...
...
מעניין לדעת, אם מדובר בכשל של בורדרפרי, או של טארגט..?
כך או כך, אני מניח שכולנו כאן למדנו שיעור אחד או שניים על הזמנות מחו"ל. :lol:

shuali
סמל אישי של משתמש
טרול
טרול
נתן תודות: 228 פעמים
קיבל תודות: 755 פעמים

לינק להודעה #932 

הפרומושן הזה התחיל כאחד הטובים בהיסטוריה וסיים כאחד הכושלים
חוק ראשון של ציידי דילים:
Buy first, Ask questions later.

psibeast
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 52 פעמים
קיבל תודות: 157 פעמים

לינק להודעה #933 

אחד הכושלים? זכור לך ביזיון גדול מזה בהיסטוריה של המבצעים? :)

psibeast
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 52 פעמים
קיבל תודות: 157 פעמים

לינק להודעה #934 

gal-cohen כתב:
...
...
מעניין לדעת, אם מדובר בכשל של בורדרפרי, או של טארגט..?
כך או כך, אני מניח שכולנו כאן למדנו שיעור אחד או שניים על הזמנות מחו"ל. :lol:
...
אני לא רואה איך זה יכול להיות כישלון של בורדפרי. הכישלון הוא של מי שארז את ההזמנה, ואני ממש בספק שעובדי בורדרפרי ארזו את ההזמנות במחסנים של טארגט.

כל ביזיון הביטולים והתנהלות השילוח זה הכל על בורדרפרי, אבל הטעויות במוצרים והאריזה המרושלת - זה לגמרי על טרגט. שתי החברות הללו נכשלו כישלון חרוץ.

Huvenster
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 132 פעמים
קיבל תודות: 48 פעמים

לינק להודעה #935 

shuali כתב:הפרומושן הזה התחיל כאחד הטובים בהיסטוריה וסיים כאחד הכושלים
...
·לדעתי צריך להסתכל על חצי הכוס המלאה, הוצאתי כיסא בטיחות ב-270 ש"ח במקום 700 בארץ, מקווה שכל אחד הצליח לקבל לפחות משהו אחד שווה.

והיי לפחות אנחנו לא ראשל"צי ביום הפתיחה של הדתקלון :lol:

guyezra
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 164 פעמים
קיבל תודות: 525 פעמים

לינק להודעה #936 

Huvenster,
לא לכולם יש חצי מלא להסתכל עליו

zaxxon82
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 38 פעמים
קיבל תודות: 82 פעמים

לינק להודעה #937 

@psibeast
·שילוב אצילי ומנצח של:
טארגט - חברת קמעונאות גוססת שלא התאימה את עצמה למציאות המשתנה ומחפשת את דרכה בעולם הוירטואלי אך ללא הצלחה יתרה.
בורדרפרי - סוג של יושופס תחת מעטה הייטק, מספקת פלטפורמת מסחר מלאה בבאגים וגליצ'ים, בעצמה לא ערוכה לקבלת הזמנות מרובות כי כנראה לא מאמינה שיש מי שישתמש בשרותיה.
DHL ישראל - חברת הבלדרות הכושלת בישראל, שעל שרותיה נכתב ארוכות בכל קבוצות הצרכנות ולא מעכשיו
הבירוקרטים הישראלים (מכס, משרד הבריאות, משרד התקשורת) - שורה של גופים ממשלתיים שאמונים על שימור המצב הקיים בו היבוא מתבצע ע"י יבואנים בלעדיים, דואגים למנוע ולחסום כל תחרות אפשרית ביבוא אישי מסיבות שאתם יכולים לבד לדמיין מה הם. (רמז - שיטות הנהוגות בעולם השלישי וברפובליקת בננות)

זהו בערך.

Nunatak
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 194 פעמים
קיבל תודות: 212 פעמים

לינק להודעה #938 

אז מה יצא לנו שם? כרומקאסט, סט מגבות מיקרופייבר ובקבוק של קונטיגו.
חסכתי 25$ ואכלתי הרבה כאב ראש, טרגט ובורדרפרי מחוקים אצלי.

maya1
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 207 פעמים
קיבל תודות: 191 פעמים

לינק להודעה #939 

כבר מזמן אני מנסה להבין איך בזיון כזה קורה בחברות גדולות כל כך. המסקנה הבלתי נמנעת היא שלפחות אחד מהצדדים פישל ביג טיים אם לא שניהם, אבל יש עוד אופציה לראות את הדברים - שאולי שצד אחד נפל קורבן לתרגיל מהצד השני ? למשל אם בורדר פרי שכנעו את טארגט להכנס אתם למבצע הזה וכדי שבורדר פרי לא תפסיד - הם יתחלקו בעלות המשלוח (לפי אחוזים או סכומים כאלה ואחרים..) אבל בפועל , עקב מחירון שילוח בסיסי יקר , יוצא שבורדר פרי עוד הרויחו מכל העניין שטארגט כמובן שילמה להם את המשלוח +...
אפשר כמובן לעשות המון ספקולציות בעניין וזה כנראה מיותר לגמרי - אבל זה עדיין מסקרן...
** לפחות חלק הגיע...

tom1
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

לינק להודעה #940 

אני קיבלתי בלילה מייל על הזמנה שבוטלה, היום היא הגיעה עם שליח של DHL (מטבח צעצוע לילדה).
נראה שהם פשוט חסרי אונים ולא מצליחים לעקוב אחרי ההזמנות, והרבה אנשים עוד יקבלו את את החבילות.
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

YG2015
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

לינק להודעה #941 

טוב, שמרתי את זה בבטן הרבה זמן כי אמרתי לעצמי שאני לא אתלונן, ובכל זאת לא שילמתי על המשלוח אז נהיה יותר סבלניים

אבל

ההתנהלות של DHL היא פשוט המחפירה ביותר שנתקלתי בה אי פעם

ניצלתי את המבצע של טארגט כדי להזמין שטיח שהיה הרבה זמן על הכוונת שלי והמשלוח שלו היה יקר מדי- אז המבצע התאים כמו כפפה ליד כי לא הייתי קונה את השטיח הזה אחרת.

למזלי הזמנתי מוקדם והשטיח הגיע לארץ כבר ב-28.8 ועבר את תהליך המכס ב-31.8 (רק לצורך העניין בורדרפרי ציינו את תאריך המסירה כ-30.8 ). באותו יום דיברתי עם נציגה של DHL שאמרה לי שהיות ואין משלוחים בשישי המשלוח יגיע אלי ביום ראשון.

עכשיו, היות וזה שטיח, לא יכולתי לקבל את זה במקום העבודה או לאסוף את זה מתחנת מנטה כי אין לי איך לסחוב את זה. אז לקחתי יום חופש וחיכיתי בבית ו-
מובן שהמשלוח לא הגיע, גם לא התקשרו לעדכן אותי חו"ח.
מאז במהלך כל השבוע אני איתם בשיחות, והמצב נע בין זה שהם מבטיחים לי ש"מחר" זה מגיע לבין זה שאין להם מושג מה קורה עם החבילה. שלושה נציגים ושני מנהלים התחייבו בפני שזה יגיע השבוע, בע"פ ובמייל, ומה מודיעים לי היום? "זה כנראה יגיע שבוע הבא, אבל אנחנו לא יכולים להגיד לך מתי, עם המשלוחים של טארגט אנחנו לא מתחייבים לתאריך מסירה". עכשיו עזבו שכבר שבוע הם מורחים אותי, אבל הם גם לא מוכנים למסור לי מתי החבילה תגיע, כך שאם אני רוצה לקבל אותה (הרי אני חייב להיות בבית לשם כך) אני צריך להיות זמין לכל הקפצה שלהם בכל זמן נתון. וזה לגמרי מופרך.

העניין לא נגמר פה. חבילה אחרת שהזמנתי בלי קשר לטארגט ושילמתי עליה היטב כדי שתגיע מהר ועד הבית תגיע אלי רק היום, לאחר יותר מארבעה ימים איחור. בנוסף, הם לוקחים טווח שעות של 8!!! שעות (10:00-18:00) שבהם השליח יכול להגיע אלי ועוד מודעים לי בטלפון שהם לא מחוייבים להתריע מראש מתי השליח יגיע ויכולים כמחווה של רצון טוב להודיע לי רבע שעה לפני. כלומר שוב, אם אני רוצה לקבל את החבילה רק "באיחור סביר" אני צריך להשאר בבית יום עבודה שלם כי החברה' מ-DHL מחזיקים אותי בביצים.

אני לא נוטה לשפוך את העצבים שלי בצורה כזו, אבל לא זכור לי מקרה של התנהלות כל כך בזיונית ואני אשמח לשמוע מה אתם ממליצים לעשות בנדון (אני לא מעוניין לתבוע ושאר ירקות כאלה, גם ככה בזבזתי את הזמן שלי. מנגד אם יש איך לגרום להם להסתכל מחדש על ההתנהלות שלהם ולהבין שהם טעו אשמח לעשות את זה. אני תוהה אם יש אפשרות לחברות בחו"ל ששולחת לארץ לבחור אם זה יעבור דרך DHL או לא, כי אז אעשה מאמץ לכתוב להם ולספר להם מה שיתוף הפעולה שלהם עם DHL מפיק...)
נערך לאחרונה על ידי YG2015 ב 07/09/2017 13:40, נערך 2 פעמים בסך הכל.

d30DK
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 42 פעמים
קיבל תודות: 122 פעמים

לינק להודעה #942 

תתחדש. אולי הם נזכרו לשלוח מייל אחרי שבורדרפרי שלחו.. ובעצם החבילות כבר נשלחו.
קצת אופטימי, אולי כן אקבל את החבילות שנשלחו..

olorin
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 259 פעמים
קיבל תודות: 109 פעמים

לינק להודעה #943 

@tom1
@d30DK

מי שקיבל הזמנה למרות שקיבל הודעה שהיא בוטלה, האם במעקב אחרי המשלוח הייתה תזוזה?

shuali
סמל אישי של משתמש
טרול
טרול
נתן תודות: 228 פעמים
קיבל תודות: 755 פעמים

לינק להודעה #944 

יכול להיות שהיו בהזמנה עוד מוצרים שטרם הגיעו והמייל היה לגבי אחד המוצרים האלה, רשום במייל של הביטול את שם המוצר שבוטל, האם זה אותו המוצר שקיבלת?
חוק ראשון של ציידי דילים:
Buy first, Ask questions later.

tom1
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

לינק להודעה #945 

@olorin
·האמת שאצלי זה קצת מוזר, החבילה היית בארץ עד לפני שבוע בערך, ואז פתאום כל הסטטוס נמחק, והם שינו אותו ל

Shipment information received
FRANKLIN PARK, IL - USA

כאילו המשלוח הוחזר.
לא ברור

שלח תגובה

חזור אל “Amazon Deals”