שרשור תגובות: PartnerTV - סקירה ראשונה

נטפליקס, אמאזון פריים, דיסני+, יס+ סלקוםTV, פרטנרTV, סטינג טיוי, הוט נקסט+, HBO-max, peacock, paramount plus
EliHaboosh (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTMobile
עורך ראשי HTMobile
נתן תודות: 124 פעמים
קיבל תודות: 801 פעמים

שרשור תגובות: PartnerTV - סקירה ראשונה

נושא שלא נקרא #1 

Cleaner
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 198 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

רק תיקון קטן אם אפשר, לא באמת אפשר להשתמש בנטפליקס בכל סטרימר/טאבלט/סמארטפון אלא רק בכאלה שמאושרים ע"י נטפליקס עצמה.
כלומר אתה כן יכול להתקין את האפליקציה אבל תהיה מוגבל רק ל 480p ככה שכן יש יחודיות מסוימת בממיר של פרטנר (עפ"י האתר של נטפליקס הוא גם מאושר ל 4K).

kalinium
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 61 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

הממשק מחוץ לאפליקציה של פרטנר מאוד דומה ל- Xiaomi Mibox, ככה נראה android TV, עם ההמלצות של יוטיוב למעלה, ושורות אפליקציות מתחת.

מאוד מקווה שהם לא יכפו על המשתמש את הקופסא הזאת, ויתנו למנויים להתקין את האפליקציה שלהם על קופסאות או טלוויזיות קיימות, המריצות ממשק android TV.

EliHaboosh (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTMobile
עורך ראשי HTMobile

נושא שלא נקרא #4 

kalinium כתב:הממשק מחוץ לאפליקציה של פרטנר מאוד דומה ל- Xiaomi Mibox, ככה נראה android TV, עם ההמלצות של יוטיוב למעלה, ושורות אפליקציות מתחת.

מאוד מקווה שהם לא יכפו על המשתמש את הקופסא הזאת, ויתנו למנויים להתקין את האפליקציה שלהם על קופסאות או טלוויזיות קיימות, המריצות ממשק android TV.
...
·בימים הקרובים פרטנר מתכוונת להוציא אפליקציה עבור טאבלטים וסמארטפונים. לא ברור האם יעבוד על סטרימרים
אלי חבוש

tomer953
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
שם מלא: tomer953
נתן תודות: 242 פעמים
קיבל תודות: 1452 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

אלי סקירה מצוינת, תודה רבה לך!

אכן חיזקת את השמועות שה-VOD מאוד מאוד מצומצם עד כדי לא קיים, והם מסתמכים על NETFLIX 'בכל הכוח'.

אני מאמין שיש להם עוד המון מה לשפר, ונראה איך מהירות התגובה, ההקלטות, והמעברים החלקים יחזיקו כאשר זה יהיה מותקן לעשרות אלפי לקוחות ולא רק לעובדי החברה\כתבים שקיבלו להתנסות.

שאלות נוספות ברשותך - האם המנוי נטפליקס שמקבלים דרך פרטנר הוא מנוי רגיל לכל דבר, כלומר אני מקבל מהם שם משתמש וסיסמה ויכול להתחבר לנטפלקיס דרך הנייד שלי למשל ? (ללא פרטנר)
איך איכות הצפייה בערוצים הלינאריים לעומת שירותים מקבילים, למשל איך ערוץ 2 נראה לעומת ערוץ 2 בהוט\יס\סלקום וכו'...

בכל מקרה על פניו נראה שהם בהחלט עשו עבודה טובה, וחשבו על המון נקודות חשובות!
נראה מעולה,
תודה שוב על הסקירה.

EliHaboosh (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTMobile
עורך ראשי HTMobile

נושא שלא נקרא #6 

tomer953 כתב:
שאלות נוספות ברשותך - האם המנוי נטפליקס שמקבלים דרך פרטנר הוא מנוי רגיל לכל דבר, כלומר אני מקבל מהם שם משתמש וסיסמה ויכול להתחבר לנטפלקיס דרך הנייד שלי למשל ? (ללא פרטנר)
...
·איני יודע. הקופסא שקיבלתי הגיעה כבר עם נטפליקס פתוח כך שלא הייתי צריך להכניס שם משתמש וססמא אבל אני מאמין שהגיע ככה אלי באופן חריג. אבדוק איתם
אלי חבוש

EliHaboosh (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTMobile
עורך ראשי HTMobile

נושא שלא נקרא #7 

תיקון מסויים לכתבה:
אמנם הצלחתי להתקין את סלקוםTV והצלחתי להכניס שם משתמש וססמא אך כל תוכן שאני מנסה לנגן מתקבל מסך ירוק ושומעים רק את האודיו ברקע.
ככל הנראה עניין של תאימות DRM
אלי חבוש

kalinium
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 61 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

@EliHaboosh
·
אני לא מתכוון לסמארטפונים או טאבלטים, אלא קופסאות או סמארט TV שמריצות android TV. יש כמה כאלה, כשהפופולרית היא ה-Mibox. אני מריץ עליה סלקום TV, קודי, ושירות IPTV אחר מחו"ל שאני מנוי עליו.

sigamore
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 385 פעמים
קיבל תודות: 637 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

איזו זריזות ! תודה (Y)
יש איזה עדכון לגבי הרצת השירות על פלטפורמות נוספות מעבר לממיר היעודי (טלויזיות וכד׳) ?
די טעלעוויזיע קאָסטן מיר וועגן פופצן טויזנט פונט !

Unplugged
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 37 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

אשקול להתחבר רק כאשר תהיה אפליקציה לטלוויזיה חכמה - לא מבין למה צריך היום סטרימר ...אני צופה היום בתכנים 4k בנטפליקס דרך הטלוויזיה עם wifi - הכל עובד חלק.

תודה על הסקירה

Sagims
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 266 פעמים
קיבל תודות: 98 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #11 

תודה על הסיקרה .
האם נבדק נושא איכות הסאונד ?

רונן23
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #12 

תודה על הסקירה. איזה ערוצי ספורט יש כרגע ומה איכות השידור?

AvielGhermezian
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: Aviel Ghermezian
נתן תודות: 43 פעמים
קיבל תודות: 16 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

יש לי כמה שאלות ואנסה לרכז בהודעה אחת בצורה מסודרת

1. תוכל לשתף בצילומסך מתוך ערוץ ספורט5+ (פרטנר הראשונים להביא אותו בHD) והאם ערוץ 20 גם בHD?
תוכל לעשות קצת סדר מה משודר בHD ומה לא?

2. ראיתי שהממשק ביוטיוב הוא בעברית, האם גם החיפוש במקלדת הוא גם בעברית(וניתן לשנות שפה לאנגלית)?

3. האם מציעים טלפוניה קווית (במסגת הריסייל)? הוט כשוק סיטונאי (ולא להתחבר בנפרד לאינטרנט של הוט ואז לשלם לפרטנר על הטלויזיה כפי שבסלקום מתאפשר)?

4. הVOD מאוד מאכזב, מלבד האפשרות לתשלום בנפרד עבור SD וHD, האם התשלום קבוע(13.9 לSD ו17.9 לHD) או שיש תמחור שונה בין סרטים מסויימים? כל הסרטים זמינים ל48 שעות? מה לגבי שאר התכנים לכמה זמן זמינים ואין עוד תכנים בתשלום (למשל ערוץ 2 וערוץ 10 שעולים לא מעט ביס ובהוט)? אחרי כמה זמן התכנים זמינים בVOD (ובCATCH UP הם אונליין במיידית)?

5. מה בנוגע לטלויזיות חכמות- מתי צפוי לצאת אפליקציה לLG WEBOS? האם צפוי ממשק WEBI למחשב ומתי?

6. בשלט שהצגת אין פקודות קוליות- השלט הזה מתעכב? כשאני ביררתי נאמר שלא יהיה תמחור שונה אז לא ברור מה ההבדלים

7. תוכל לצלם את הMOCA ולומר מה הדגם (MOCA 2.0 ?) למוד אכזבות מיס שאמרו שיעברו לכך לפני שנה פחות או יותר ונשארו
עם הHPNA שלא יציב אצלי לפחות.

8. הבנתי שלממיר יש דגם S70pci זה סתם מס' דגם שפרטנר ניסו לבדל עצמם? לא מצאתי מידע עליו וראיתי שמי שהתאמץ ראה
שיש מוצר דומה של טכניקולור בלינק כאן http://www.centurylinkstream.com/player.html
אפשר שים לב ל"הבדלים" בשלט בלינק כאן http://i.imgur.com/qriVceI.png
האם לדעתך באמת יש פתרון לאור שזורח מהשעון בממיר (כמו בזאפרים YES HD של יס) לא ברור איך לא שמו לב לזה מלכתחילה
או שפשוט לא ייחסו לכך חשיבות...

9. כמה נפח יש להקלטות ולכמה זמן הם זמינות (בד"כ נמחקות כהגדרת מערכת אחרי זמן מסויים)

10. האם יש חבילה רק לאפליקציה למובייל כפי שהיה בעבר בסלקום? כמה מכשירים אפשר להרשם ולצפות במקביל<

11. תוכן ה4K הזמין בעצם הוא רק דרך נטפליקס? האם יש כוונה להעלות תוכן 4K לVOD לכל הפחות?

12. אשמח אם תוכל לשתף אותנו בתגובה שמתקבלת לגבי הCATCH UP בערוץ 2 ובנוגע להפעלה של סלקום TV (דווקא הציגו בהדגמה ונאמר שייתמך) ואגב האם זה אומר ששירות פרטנר 4GTV ללקוחות הסלולר ייסגר?

13. ראיתי שאיזה מעקב אחרי המתקין- תוכל לשתף כיצד זה מתבצע והאם זה רק להתקנה ראשונית או בכל מתקין ו/או טכנאי שמגיע?
גימיק חמוד מאוד
נערך לאחרונה על ידי AvielGhermezian ב 31/07/2017 22:28, נערך 3 פעמים בסך הכל.

ROCE
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 19 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

אני ראתי את הכיוון של פרטנר בדיווחים שלה לגבי ההקמה והחברות וידעתי שהם בניגוד לסלקום יוציאו

מוצר איכותי , אכן המוצר הטוב בישראל ואני כמעט תמיד מדייק ,

אם כי הרוב יש כבר ב HOT כבר 3 שנים , אבל פה זה פועל מהר ויפה ויזואלית .

ברכבות לפרטנר .

lieli
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 17 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

תודה רבה אלי
אני הבנתי שהאפליקציה שיוציאו מתאימה לסלולר אז נראה לי שיתאים גם לסטרימר .. או שאני טועה ???

שלח תגובה

חזור אל “סטרימינג טלויזיה מהרשת”