מחפש רסיבר בסביבות 3000-4000₪

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'

מנהלים: מנהל אודיו רב-ערוצי, מנהל אודיו

BUGY
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 91 פעמים
קיבל תודות: 708 פעמים

לינק להודעה #31 

Tsah כתב:מאוד רציתי לנסות את אמזון אבל היו לי עוד המון סימני שאלה לגבי קניה שם.
אבל אני אנסה בקרוב עם משהו זול יותר..
...
·רק תזהר, זה מאוד ממכר, אין כמו לשבת מול המחשב במזגן ולחפש מוצרים במחירים מעולים ואז לקבל אותם לבית עם שליח :wink:

BUGY
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 91 פעמים
קיבל תודות: 708 פעמים

לינק להודעה #32 

shay820 כתב:אני לא מצליח להבין למה חברים לא מפרסמים מחיר קנייה ,ומהיכן נרכש...
מרגיש כאילו שזו עברה על החוק לקבל מחיר טוב ושירות טוב!
ותתחדש אחלה רסיבר (Y)
...
·זה מאוד פשוט. יש יבואן ויש חנות. החנות מקבלת סחורה מהיבאון והוא, היבואן, אומר מה המחיר המינמאלי שניתן למכור בו את המוצר. אז החנות לא יכולה למכור מתחמת למחיר הזה, אחרת היבואן יפסיק לעשות עם החנות עסקים (או יותר גרוע, תלוי איזה הסכם יש להם). אבל החנות יכולה למכור במחיר נמוך יותר ועדיין לעשות כסף או לתת מחיר עלות כדי לפצות לקוח או כחלק מקניה גדולה יותר.
בכל מקרה, בעל החנות מבקש שלא לפרסם את המחיר כדי שלא תפגע לו בפרנסה. לדעתי זה הגיוני. מה שלא הגיוני זה החזירות של היבואנים (לא כולם כמובן), כי הם בשוק קטן וסגור אז אין להם תחררות.

זאת דרך אגב הסיבה למה זאפ לא משקף את המחיר שניתן לקבל על מוצר מסויים. גם בשיחת טלפון לא תקבל מחיר (כי לפעמים "בודקים" את החנויות).

shay820
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 217 פעמים
קיבל תודות: 72 פעמים

לינק להודעה #33 

פשוט בושה

Tsah
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 0

לינק להודעה #34 

shay820 כתב:אני לא מצליח להבין למה חברים לא מפרסמים מחיר קנייה ,ומהיכן נרכש...
מרגיש כאילו שזו עברה על החוק לקבל מחיר טוב ושירות טוב!
ותתחדש אחלה רסיבר (Y)
...
תודה
אני גם כל הזמן לא הבנתי למה לא מפרסמים מחיר סופי של מוצרים וזה באמת מציק, זה כאילו לא מספרים לך את סוף הסיפור:)
הסיבה שלא פרסמתי היא שהחנות ביקשה לא לפרסם אבל אם אתה מעוניין אני יכול לשלוח לך בפרטי.

בינתיים לא כתבתי כלום על הרסיבר כי יש כמה בעיות, החנות ואני מנסים עוד כמה דברים בשביל לפתור את זה ואז מבטיח לעדכן;)

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”