מודל zxt-120, הצלחתי להגדיר את הקודים שאלה קטנה.

SIRI, CORTANA, ALEXA, ECHO, GOOGLE HOME, HOME PAD, שלטים חכמים, KEY PADS, אפליקציות

מנהל: מנהלי HT Home

dondi
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 38 פעמים
קיבל תודות: 63 פעמים

לינק להודעה #61 

morgi23 כתב:
...
...
...
...
·
הבנתי אותך, כנראה שלא הבנת אותי :), בקונטרולר שלי, הוא יודע מה המצב של כל רכיב (או חושב שהוא יודע אם אפשר לשנות את המצב שלו ע"י שלט חיצוני)
אם הוא חושב שרכיב נמצא במצב "כבוי" הוא לא ישלח שוב את הפקודה, כנ"ל לגבי "פתוח"
ולכן, לפחות אצלי מבחינת המזגן, העלמתי את השלט, אבל יש טאבלט מרכזי ששולט גם על המזגן ודרכו מדליקים ומכבים את המזגן.

dondi
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #62 

מצ"ב תמונה מסך של ה"שלט" של המזגן ( ניטור הדוד והדלקת המאורר תקרה)
כרגע זהו פרוייקט מתגלגל של בניית השלט, יקח זמן עד שייגמר
:)

אגב, לא ברור לי למה התמונה התהפכה כשצירפתי אותה. (תהפכו את המסך כדי לראות אותה ישרה :) )
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

MoshikCohen
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 9 פעמים

לינק להודעה #63 

@dondi

אם איזה מערכת אתה משתמש? זה לא נראה כמו vera, או שאני טועה?

movieman
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 26 פעמים
קיבל תודות: 346 פעמים

לינק להודעה #64 

זה לא VERA \ הוא אמר שהוא משתמש בבקר אחר .

DONDI - נשמח לשמוע על הבקר הנ"ל !

dondi
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #65 

אוקיי
הבקר הוא למעשה תוכנה בשם HOMESEER שיושבת על אינטל נוק. (הנוק משמש גם כשרת עידן+)
אל מחשב מחובר דונגל ZWAVE+
התוכנה מאפשרת לעשות כל דבר שניתן לחשוב עליו מבחינת בית חכם ובלי סקריפטים (מקבל פריחה משורות קוד)
אצלי הוא שולט על רכיבי ZWAVE, על הלוג'יטק HUB (ששולט בתורו על כל מה שבIR) ועל המגבר שלי (דרך הרשת הביתית)
כ 80% מהשליטה בבית (בחלל הסלון\מטבח) אני בדר"כ שולט בפקודות קוליות עם "אלקסה" (יש שירשור נפרד על המכשיר).

עבור בניית ה"שלט" (הוא למעשה יותר לוח פיקוד) יש לאותה חברה תוכנה נוספת המאפשרת לבנות ברמה גרפית כל דבר שרוצים עם קישורים לבקר ("הפרוייקט המתגלגל)
למעשה בתמונה שצירפתי יש את השליטה על המזגן, הדלקה וכיבוי מאוורר התקרה שיש לנו בסלון וניטור טמפרטורת הדוד (לאחר חיבור הריליי ניתן יהיה גם להדליק ולכבות ע"י לחיצה על תמונה הדוד את הדוד, שכיהיה דולק התמונה תהיה צבעונית וכשיהיה כבוי התמונה תהיה ש"ל)

ניתן לבנות מספר מסכים שבכל מסך תהיה שליטה על רכיבים אחרים (עדיין בעבודה).

יש לקחת בחשבון שהמערכת הזאת לא זולה כמו הוורה (התוכנות כ 450$ : 250$ לתוכנה + 200$ לתוכנת העיצוב, ניתן למצוא ב 50% הנחה בימי מכירות כגון הבלק פריידיי) צריך מחשב, בשימוש שלי יש שני פלגינים שעלות כ"א 30$.
יש קונפיגורציות זולות יותר כגון תוכנה עבור הראסברי פאי שעולה משהו כמו 150$ ומגיעה תוכנת שליטה בסיסית (ללא האופציה של עיצוב המסכים שניתן לקנות בנפרד) יש לקחת בחשבון שלא כל הפלאגינים הנוספים יעבדו על מערכת מבוססת לינוקס.
מצד שני לפי מה שקראתי בפורומים השונים בחו"ל, משתמשי וורה מתקדמים "משדרגים" למערכת הזאת שנחשבת יותר יציבה ובעלת אפשרויות קיסטום רבות יותר (אני משתמש באחוז מזערי מהאפשרויות שלה)

שלח תגובה

חזור אל “עוזרות קוליות, שליטה ובקרה”