צפייה בסרטים/סדרות באיכות 1080p

תוכנות ניהול מדיה: KODI, תוספים, XBMC, Media Portal, PLEX וכו'
burekas7
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 113 פעמים
קיבל תודות: 130 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

כל העניין של טורנטים שזה בין אנשים שזה הורדה ושיתוף,
ג'נסיס מתבסס על שרתים ולא על אנשים
ולכן חשבונות הפרימיום האלה (שמעתי גם על האתר real debrid שם שעושה עבודה טובה)
מיועדים רק לג'נסיס.

@mp3lll
יש משהו במה שאתה אומר, השאלה אם האלטרנטיבות יותר זולות מלהשקיע בחשבון פרימיום ולהשיג יותר תוכן.
בתקופה האחרונה נראה שג'נסיס דוחפת אותנו בכוח לחשבונות האלה (למרות שעדיין לא השתמשתי בהם)
הם כנראה עלו על קטע עסקי עם אותם שרתים, ואם זה ככה השרתים האלו יהיו על הכוונת כמו גדולים מהם שנפלו.

voguemaster
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 173 פעמים

ברור שזה יכול להתחרות

נושא שלא נקרא #17 

@שי-כ
·
קודם כל, התחרות היא לא מול BR מלא. פשוט אין קשר. BR מלא מכיל גם את הוידאו באיכות משוגעת (שבערך בוא נגיד עשירית מהכמות דרושה באמת), גם סאונד באיכות טובה (אבל גם שם בד"כ לא צריך מעבר ל-1.5 מגהביט ל-DTS) וגם כל מיני תוספות ו-EXTRAS שהם לא הסרט עצמו.

BR מלא לא בר השוואה לשום דבר. אם כבר תשווה 1080P שאתה מוריד מטורנטים ליכולות שלך לצפות בצפיה ישירה דרך התוספים השונים. אז אם נבצע השוואה כזו אז עדיין יש יתרון להורדות, כן:

1. לא תמיד אפשר לראות 1080P בלי קיטועים. לפעמים זה מצליח אבל לא תמיד. 720P מתנהג הרבה יותר טוב, מספיק יציב לכל הדעות. לפחות ב-GENESIS וכל אלו שניסיתי. לא ניסיתי את KODITORRENTS.

2. לא תמיד הסאונד הוא DTS. הרבה פעמים הוא 2 ערוצים אבל יש גם אחרים (AC3 או DTS). פשוט קצת יותר קשה למצוא.

מבחינת BITRATE של וידאו - זה די חרטא. סרט 1080P שאתה מוריד בגודל 2 ג'יגה או 1.5 ג'יגה מספיק כמעט לכל סוג סרט. אולי לא לסרטי אקשן מסוימים אבל לרוב הדברים זה מספיק בהחלט. איכות התמונה נראית ממש כמו ה-BR המקורי ויהיה לך קשה מאוד לזהות הבדלים בלי ציוד, אם בכלל תצליח.
עבור סרטי אקשן סופר מהירים אולי תצליח לראות הבדלים עם ציוד אבל אין סיכוי שאתה כבנאדם תשים לב לזה. ועדיין, בשביל השקט הנפשי שלנו אנחנו מורידים אותם באיכות טובה.

לגבי סאונד - כן, אם אתה צופה רק עם DTS אז מה שיש בתוספים עלול לבאס אותך. אני יכול להבין את זה לגמרי אם כי אני אישית חושב שזו פלצנות טהורה :-D. אני שומע עם 2 ערוצים וזה אחלה לי לגמרי. אגב, גם ככה 5 ערוצים זה די אמולציה ועבודה בעיניים (או יותר נכון באוזניים). כל אחד שיעשה מה שטוב לו.

מה שאני עושה - סרטים שאני רוצה לשמור שיהיו לי בספריה אני אוריד באיכות טובה אלא אם כן זה סרט שלא דורש BITRATE גבוה, אז אני אוריד אותו ב-1080P צנוע. כל השאר - צפיה דרך תוספים ורק אם זה לא עובד אני אוריד.

סדרות הפסקתי להוריד כמעט בכלל. רק GAME OF THRONES :-).

אופיר28
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 18 פעמים
קיבל תודות: 27 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

itamaratz כתב:ב-genesis חשבון ב-premiumize אכן יעזור מכייון שהוא לא עובד על טורנטים.
pulsar עובד על טורנטים ולכן אין צורך בחשבון premiumize.
...
·אווו... סוף סוף קיבלתי תשובה...
עכשיו הכל ברור.
תודה לך.

שי-כ
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: שי כהן
נתן תודות: 928 פעמים
קיבל תודות: 283 פעמים

Re: ברור שזה יכול להתחרות

נושא שלא נקרא #19 

@voguemaster
תודה על ההרצאה הארוכה.
למרות שזה כלל לא נושא השרשור לכן לא אריחב מעבר לזה, תצפה בסרט בבלו ריי מלא ולאחר מכן באותו סרט ב 1080p MKV בגודל 6-8GB, אזי תגיד לי שאתה לא רואה הבדל. ואין מה להשוות כלל מבחינת הסאונד - כל עוד יש לך מערכת שתואמת סאונד HD (מה שאין לרוב המשתמשים).

עבור סדרות זה יכול להוות תחרות אם אתה בכל מקרה מוריד ב HDTV. אצלי, ויכול להיות שזה קשור למהירות אינטרנט של 12 מגה, לא תמיד זה עובד, ולעיתים עובד ומגמגם. לכן קשה לי לבנות על זה...
אך אין לי ספק שזה איכות מספקת לרוב הצרכנים.

voguemaster
חבר ותיק
חבר ותיק

Re: ברור שזה יכול להתחרות

נושא שלא נקרא #20 

שי-כ כתב:@voguemaster
תודה על ההרצאה הארוכה.
למרות שזה כלל לא נושא השרשור לכן לא אריחב מעבר לזה, תצפה בסרט בבלו ריי מלא ולאחר מכן באותו סרט ב 1080p MKV בגודל 6-8GB, אזי תגיד לי שאתה לא רואה הבדל. ואין מה להשוות כלל מבחינת הסאונד - כל עוד יש לך מערכת שתואמת סאונד HD (מה שאין לרוב המשתמשים).

עבור סדרות זה יכול להוות תחרות אם אתה בכל מקרה מוריד ב HDTV. אצלי, ויכול להיות שזה קשור למהירות אינטרנט של 12 מגה, לא תמיד זה עובד, ולעיתים עובד ומגמגם. לכן קשה לי לבנות על זה...
אך אין לי ספק שזה איכות מספקת לרוב הצרכנים.
...
·

רק בשביל לציין - אני יודע מה זה BLURAY מלא ואני עומד מאחורי הטענה שפשוט לא רואים הבדל מהותי בין BR לבין 1080P שאתה מוריד מהאינטרנט. שוב, מדובר על וידאו. בטח אם גודל הקובץ הוא כמה וכמה GB.

לגבי סאונד אמרתי - בד"כ מה שיש בתוספים זה סאונד דו ערוצי ולכן יש חיסרון לעומת הורדות ששם בד"כ יש סאונד רב ערוצי. שוב, דעתי האישית בלבד שסאונד רב ערוצי זה גימיק. מבחינתי שהסאונד יהיה מספיק איכותי מבחינת BITRATE. לא מעניינים אותי עוד ערוצים.

בכל מקרה לצפות בבלוריי מלאים לדעתי זה ביזבוז מוחלט.

שי-כ
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: שי כהן
נתן תודות: 928 פעמים
קיבל תודות: 283 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

שוב, לא קשור לנושא השרשור, אך עניין של טעם... בשבילי לראות 720 עם סאונד דו-ערוצי, זה כמו לחזור ל SD :wink:

TheWiz
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 246 פעמים
קיבל תודות: 1434 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

חברים,

האיכות תלויה בשלוש דברים עיקרים:
1. איכות הקובץ - בלוריי מלא (איכות מקסימאלית) ועד SD (ערוצי עידן+ בארץ)
2. הציוד - איזה מסך יש לך (מסכים באיכות נמוכה לא רואים ממש את ההבדל בין בלוריי מלא ל-720P) איזו מערכת סאונד יש לך (רמקולים של טלוזיה או מחשב ועד מערכת בעשרות אלפי שקלים)
3. הכל בעיני המתבונן (וגם באוזן) - תכל'ס אם לא מפריע לך איכות נמוכה אז הרבה יותר קל לך בחיים. אם אתה רואה רק ב-1080P (כמוני) אז צריך להתאמץ יותר ואם אתה בכלל אנין שמע (אודיופיל) אז שום דבר מלבד המקור לא ירצה אותך.

8)

voguemaster
חבר ותיק
חבר ותיק

דווקא חשבתי שעניתי לך יפה

נושא שלא נקרא #23 

שי-כ כתב:שוב, לא קשור לנושא השרשור, אך עניין של טעם... בשבילי לראות 720 עם סאונד דו-ערוצי, זה כמו לחזור ל SD :wink:
...
·

כתבתי שכרגע התוספים לא מחליפים את האיכות שאתה מכיר. מבחינת סאונד בד"כ אין סאונד רב ערוצי ומבחינת איכות התמונה אתה יכול למצוא 1080P אבל לא תמיד זה יעבוד חלק. זה עדיין לא שם. בסוף זה כן יהיה שם, כמובן, שיהיה מספיק רוחב פס כדי שנוכל לצפות ב-1080P עם DTS בצורה ראויה. כרגע לא.

vic1234
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 32 פעמים
קיבל תודות: 178 פעמים

Re: דווקא חשבתי שעניתי לך יפה

נושא שלא נקרא #24 

@voguemaster
הבעיה היא לא בתוספים אלה במקורות
הבעיה עם PULSAR וכל אלה שלרוב ה 1080P שלהם זה של קבוצת YIFFY שהקידוד שלהם קיצוני מידי

יש תוספים שאפר להזרים איתם גם 1080P BDREMUX מלא ללא שום בעיה
יש תוסף רוסי TORRENTER
שמזרים סרטים מטראקרים שונים ובינהם טראקרים רוסיים שיש להם BDREMUX
[imgbig]http://i.imgur.com/g78JW22.jpg[/imgbig]
[imgbig]http://i.imgur.com/PwFDtaD.png[/imgbig]

TheWiz
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #25 

vic1234: במקרה שהאיכות דורשת 35 מגה לשניה והחיבור הוא 10%, הסרט יהיה מקוטע אלא אם אתה בעצם מוריד את הסרט לפני הצפיה.

בכל מקרה למדתי משהו חדש. יש גם הזרמה של איכות מקסימלית

voguemaster
חבר ותיק
חבר ותיק

אני יודע שהבעיה היא לא בתוספים עצמם

נושא שלא נקרא #26 

לא הקוד בפייתון הוא האשם. המקורות (הרשתים) ומי שמעלה אליהם אבל אין כ"כ ברירה כרגע.

בתקופה הנוכחית השרתים האלה מסוגלים לאחסן סרטי HD בגודל סביר של כמה ג'יגות לסרט - כן, הם מסוגלים, אבל הם לגמרי לא מסוגלים לספק את רוחב הפס הנדרש לכל מי שרוצה לצפות בסרט. והרבה פעמים גם בלי עומס קשה לצפות כי סתם לא מקבלים קצב טוב לאותו שרת. לכן מראש הסרטים שמועלים לשם הם בדחיסה די חזקה ועם סאונד פשוט.

זו לא אשמת התוספים אלא הצורה שבה זה עובד אבל ברור שבגלל שהתוספים הם ה-FRONT END של כל העניין אתה בפועל אומר - בתוספים האיכות פחות טובה, וזה נכון.

כשרוחב הפס ישתדרג בעולם עוד יותר ונוכל לקבל קצבים עוד יותר טובים אני מניח שהבעיה תיעלם לאט לאט.

יבוא יום שלכולם תהיה יכולת לצפות ביוטיוב או בצפיה ישירה כלשהי ב-FULL HD איכותי מבלי לחשוב על זה פעמיים - אתה לא תרצה להוריד כי תדע שהסרט שם והוא זמין בלי בעיה ויעבוד בלי בעיה. (כמו יוטיוב היום, בגדול).

TheWiz
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #27 

אבל אז אנחנו נרצה 4K ולא FH :lol:

voguemaster
חבר ותיק
חבר ותיק

כשתהיה לי טלוויזיה 65 או 70 אינץ' אני ארצה 4K

נושא שלא נקרא #28 

במסכים קטנים יותר זה מה זה לא מהותי. אבל בגדול? כן, אתה צודק :-D

Idpo
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 37 פעמים
קיבל תודות: 46 פעמים

Re: דווקא חשבתי שעניתי לך יפה

נושא שלא נקרא #29 

vic1234 כתב:@voguemaster
הבעיה היא לא בתוספים אלה במקורות
הבעיה עם PULSAR וכל אלה שלרוב ה 1080P שלהם זה של קבוצת YIFFY שהקידוד שלהם קיצוני מידי

יש תוספים שאפר להזרים איתם גם 1080P BDREMUX מלא ללא שום בעיה
יש תוסף רוסי TORRENTER
שמזרים סרטים מטראקרים שונים ובינהם טראקרים רוסיים שיש להם BDREMUX
[imgbig]http://i.imgur.com/g78JW22.jpg[/imgbig]
[imgbig]http://i.imgur.com/PwFDtaD.png[/imgbig]
...
תודה! התוסף הזה (TORRENTER) הוא הטוב ביותר שנתקלתי בו עובר טורנטים.
לוקח את פולסר בהליכה בעיני.
אפשר סוף סוף לבחור פרק מתוך PACK גדול וזה עובד חלק לגמרי.

vic1234
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 32 פעמים
קיבל תודות: 178 פעמים

נושא שלא נקרא #30 

TheWiz כתב:vic1234: במקרה שהאיכות דורשת 35 מגה לשניה והחיבור הוא 10%, הסרט יהיה מקוטע אלא אם אתה בעצם מוריד את הסרט לפני הצפיה.

בכל מקרה למדתי משהו חדש. יש גם הזרמה של איכות מקסימלית
...
ברור שזה משפיע
אבל אני אתן דוגמא פשוטה
לא מזמן ראיתי דרכו the shawshank redemption גם כן BDREMUX
ועבד ללא שום בעיה
תשתית הוט+הוטנט 100 מגה
אבל שוב אין לי ניסיון רב עם הצפיה הזאת כי אני בכל זאת לרוב מוריד את הסרטים ואז צופה בגלל ההרגל

שלח תגובה

חזור אל “תוכנה - KODI”