חדש בחבילה TheWiz XBMC: עידן+ ומאות ערוצים בינלאומים בלחיצת כפתור!

תוכנות ניהול מדיה: KODI, תוספים, XBMC, Media Portal, PLEX וכו'
TheWiz (פותח השרשור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 246 פעמים
קיבל תודות: 1434 פעמים

חדש בחבילה TheWiz XBMC: עידן+ ומאות ערוצים בינלאומים בלחיצת כפתור!

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם,

בניסיון למצוא פתרון פשוט וקל למשתמשים בחבילה, צירפתי עשרות ערוצי טלויזיה מאתר BBTS ישר בתפרטי הראשי תחת טלויזיה חיה.

השיפור מאפשר גם לוח שידורים מלאה לכלל הערוצים.

[imgbig]http://i61.tinypic.com/25f4qw4.png[/imgbig]

[imgbig]http://i62.tinypic.com/2m5i5jn.png[/imgbig]

הכל נמצא בחבילת התקנה TheWiz XBMC!

Gico
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 151 פעמים
קיבל תודות: 65 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

כל הכבוד! תודה על המאמצים בהמשך תמיכה ופיתוח בעברית.

WER477
טרול
טרול
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #3 

כלומר צריך מחדש להתקין את זה.

Amir64
גורו
גורו
נתן תודות: 178 פעמים
קיבל תודות: 1733 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

WER477 כתב:כלומר צריך מחדש להתקין את זה.
...
·
במקום שתגיד תודה שעושים את כל עבודת החיפוש וההגדרות בשבילך, מכינים התקנה כדי שלא תצטרך להתקין ולהגדיר כל דבר לבד, וגם זה לא טוב?

WER477
טרול
טרול

נושא שלא נקרא #5 

נמחק: טרול.

WER477
טרול
טרול

נושא שלא נקרא #6 

נמחק: טרול.

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 556 פעמים
קיבל תודות: 937 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

כל הכבוד על העתק מושלם שעשו לרוב הערוצים מאצלי והדביקו אצלהם... לא ציפיתי פחות :)

b2k
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 234 פעמים
קיבל תודות: 856 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

benny123 כתב:כל הכבוד על העתק מושלם שעשו לרוב הערוצים מאצלי והדביקו אצלהם... לא ציפיתי פחות :)
...
·

אפשר לחשוב שאתה לא עשית את זה מאתרים אחרים....
נערך לאחרונה על ידי b2k ב 16/10/2014 0:33, נערך פעם 1 בסך הכל.

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #9 

כמו שכתבתי אחרי בדיקת ה-M3U מאותו אתר מפוקפק שאני מקבל עליו אזהרות מבחינת DNS על ימין ושמאל
עולה כי רוב התוכן נלקח מהחבילות שלי - לינקים אחד לאחד נלקחו אבל זה משעשע אותי כי יש דברים שלא ניתן להעתיק חרף כל המאמצים - דברים שנכתבו בקוד מקור של התוסף של אביגדור כדי למנוע משחקים כאלו...
אז מה יש לנו ב-M3U הזה? הרבה לינקים ישנים שכבר לא פועלים, לינקים כפולים, ערוצי אייפי מאיזה שרת רוסי מקרטעים

מה אין לנו? אין יציבות, אין אמינות ואין את כל ערוצי פילמאון, ערוצי ה-DTT+ שרק לי יש אותם ועוד תכנים בלעדיים אחרים.

TheWiz הצעד הזה שעשית די תמוה בעיני, במקום לשתף פעולה הלכת למקור זר ודחפת אותו אצלך, זו החלטתך מכבד אותה אבל מהצד זה לא נראה טוב בייחוד כשאותם אנשים מאחורי האתר ההוא ממשיכים להעתיק מהחבילות שלי ולעלות לרשת - זה פוגע בסופו של דבר בקהילה הזו לה התוסף נכתב בלעדית ורק לה הלינקים משוחררים...
קח בחשבון זאת ובהצלחה בהמשך

andypok
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 25 פעמים
קיבל תודות: 9 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

benny123 כתב:כל הכבוד על העתק מושלם שעשו לרוב הערוצים מאצלי והדביקו אצלהם... לא ציפיתי פחות :)
...
·אף אחד לא העתיק האתר קיים עם הרשימות עוד לפני שחזרת עם התוסף בגרסה החדשה.
באופן כללי ממליץ לך להפסיק להתנצח עם כל אחד ולהרגיש רדוף. כל ה"אכלו לי, שתו לי גנבו לי" הזה לא מתאים לאתר.

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #11 

andypok אני לא צריך להוכיח דבר
אני יודע דבר אחד
הפרוייקט המקורי שלי הוא מעל 1.7 מיליון צפיות כאן באתר
אני זה שפרץ את הדרך בתחום פה בארץ, כאשר התחלתי ב-NAVIX ואחרי זה שגייסתי את מיטב החברים והרמנו את התוסף של ישראלייב
לאחר מכאן אנחנו המשכנו לטלוויזיה החיה עם המדריך ביחד עם עוד משתמשים פה באתר ובנינו מדריך והכל.

כשסגרתי את הפרוייקט קמו 2 אתרים
אחד XBMCIL והאחר ממנו the-wiz שואב את הסטרימים
עקבתי מאחורי הקלעים אחר שני האתרים הללו ומהם לא הגיעה הבשורה והלינקים שמה היו לינקים ישנים מהחבילות שלי+לינקים מרוסיה
כאשר הרמתי את החבילה בחזרה לאוויר עם לינקים שהיו בחזקתי למעלה משנתיים ולא חשופים ברשת כבר באותו יום מישהו העלה את כולם ל-NAVIX ונפלו לי כמחצית מהלינקים ועכשיו אני רואה את הקובץ M3U ואני לא מתפלא.

מי שמכיר אותי פה יודע מה נכון ומה לא - אין לי אינטרס לשקר
אני דולה את הלינקים במאמץ מאתרים עם מספר תוכנות הסנפה ואני זה שבכלל העלה לאתר הזה את המדריך לאיך לגלות מקורות

אז במקום להתלהם קח צעד אחורה ותעשה גוגל ואז תבוא ותטיף לי מוסר

b2k
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 234 פעמים
קיבל תודות: 856 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

benny123 כתב: TheWiz הצעד הזה שעשית די תמוה בעיני, במקום לשתף פעולה הלכת למקור זר ודחפת אותו אצלך, זו החלטתך מכבד אותה אבל מהצד זה לא נראה טוב בייחוד כשאותם אנשים מאחורי האתר ההוא ממשיכים להעתיק מהחבילות שלי ולעלות לרשת - זה פוגע בסופו של דבר בקהילה הזו לה התוסף נכתב בלעדית ורק לה הלינקים משוחררים...
קח בחשבון זאת ובהצלחה בהמשך
...
·

כקורא מהצד כמה הערות.
אבל לפני זה איני תוקף. אני מסביר. (חייב לציין את זה...).

1. הגרסה החדשה של isralive נטרלה דבר שרבים השתמשו בו. את האפשרות גם להשתמש בטלוויזה חיה עם הרשימה שהייתה בתוסף. לאנשים נוח לראות ככה את הטלוויזיה. כיוון שכך ראה לנכון thewiz להחזיר את האפשרות הזאת אם רשימה אחרת. מקובל ולגיטימי. ולא חשוב מאיפה המקור.
מי שלא רוצה את הרשימה הזאת או שהיא לא מתוחזקת יחליף כבר לרשימה אחרת.
אני משער שאם היית מספק רשימת m3u אז היה שם אותה.
אבל לא סיפקת. קבעת עובדה היה ואיננו עוד בעידכון של התוסף לגרסה החדשה.

2. דבר שלא רוצים שיתפרסם ברבים לא משתחררים לרשת. בטח ובטח לא לקהילה פתוחה. בטח ובטח לא כשהו לא מוגן ומוצפן. אין שליטה על הלינקים, אין שליטה על הקוד. כמעט כל תוספי ה xbmc הם קוד פתוח. כל אחד לוקח מה שהוא רוצה...משנה...מתאים...מקסטם ומשחרר. לכן אם שחררת מהשהוא לרשת קח בחשבון שאם זה לא שלך ויש לך זכויות יוצרים על זה...וגם אם יש לך...כמו שאתה יודע זה לא כל כך עוזר... (והלינקים הם לא שלך. אפילו אם לקחת אותם ממקום אחר והשקעת עבודה. הם עדיין לא שלך. שם של האתר המשדר) יופיעו בעוד מקומות ברשת תחת רשימות אחרות. בעוד הרבה. כי זה טיבעה של הרשת להפיץ להפיץ ולהפיץ. לשתף לשתף ולשתף.

התוסף isralive הופץ ב repo xbmcil אבל יגיע לעוד הרבה מקומות ברשת. הוא מופץ דרך github לעוד מיליוני אנשים...מה זה נכתב בלעדית לקהילה פה? זה כתוב באיזה מקום? זה כתוב בהתקנה של התוסף שאם אתה לא חבר ב hometeater אסור לך להתקין את התוסף? לא.
זה תוסף שנכתב ל xbmc ומופץ באינטרנט.
לינקים שיופיעו פה יופיעו בעוד מקומות. כמו שאתה מסניף את הלינקים מאתרים, אחרים מסניפים את הלינקים מהתוסף ואת קבצי ה plx שלך. זה שרשרת מזון ולא ניתן לעצור אותה. וגם לא תצליח לעצור אותה. אלא אם תחליט לא ליצור את הרשימות . רק ככה. אבל האינטרנט מופוצץ ברשימות על בסיס שעתי...שאנשים מעלים...ככה שעדיין ימשיכו לצפות בטלוויזיה באינטרנט...

תקבל את זה יהיה לך יותר קל. לא תקבל את זה... הפרוייקט שלך ייסגר שוב כמו בפעם הקודמת (חוש הריח המפותח שלי אומר זאת...וגם מקריאה בין השורות בכתיבה שלך).

במקום לקבל חיזוק מזה שגם ממך לוקחים (אם לוקחים לא בדקתי) ... אתה נכנס לדאון... לא טוב.
נערך לאחרונה על ידי b2k ב 16/10/2014 0:46, נערך פעם 1 בסך הכל.

tomer1749
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 82 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

b2k כתב:
...
...
·

כקורא מהצד כמה הערות.
אבל לפני זה איני תוקף. אני מסביר. (חייב לציין את זה...).

1. הגרסה החדשה של isralive נטרלה דבר שרבים השתמשו בו. את האפשרות גם להשתמש בטלוויזה חיה עם הרשימה שהייתה בתוסף. לאנשים נוח לראות ככה את הטלוויזיה. כיוון שכך ראה לנכון thewiz להחזיר את האפשרות הזאת אם רשימה אחרת. מקובל ולגיטימי. ולא חשוב מאיפה המקור.
מי שלא רוצה את הרשימה הזאת או שהיא לא מתוחזקת יחליף כבר לרשימה אחרת.
אני משער שאם היית מספק רשימת m3u אז היה שם אותה.
אבל לא סיפקת. קבעת עובדה היה ואיננו עוד בעידכון של התוסף לגרסה החדשה.

2. דבר שלא רוצים שיתפרסם ברבים לא משתחררים לרשת. בטח ובטח לא לקהילה פתוחה. בטח ובטח לא כשהו לא מוגן ומוצפן. אין שליטה על הלינקים, אין שליטה על הקוד. כמעט כל תוספי ה xbmc הם קוד פתוח. כל אחד לוקח מה שהוא רוצה...משנה...מתאים...מקסטם ומשחרר. לכן אם שחררת מהשהוא לרשת קח בחשבון שאם זה לא שלך ויש לך זכויות יוצרים על זה...וגם אם יש לך...כמו שאתה יודע זה לא כל כך עוזר... (והלינקים הם לא שלך. אפילו אם לקחת אותם ממקום אחר והשקעת עבודה. הם עדיין לא שלך. שם של האתר המשדר) יופיעו בעוד מקומות ברשת תחת רשימות אחרות. בעוד הרבה. כי זה טיבעה של הרשת להפיץ להפיץ ולהפיץ. לשתף לשתף ולשתף.

התוסף isralive הופץ ב repo xbmcil אבל יגיע לעוד הרבה מקומות ברשת. הוא מופץ דרך github לעוד מיליוני אנשים...מה זה נכתב בלעדית לקהילה פה? זה כתוב באיזה מקום? זה כתוב בהתקנה של התוסף שאם אתה לא חבר ב hometeater אסור לך להתקין את התוסף? לא.
זה תוסף שנכתב ל xbmc ומופץ באינטרנט.
לינקים שיופיעו פה יופיעו בעוד מקומות. כמו שאתה מסניף את הלינקים מאתרים, אחרים מסניפים את הלינקים שלך מהתוסף ואת קבצי ה plx שלך. זה שרשרת מזון ולא ניתן לעצור אותה. וגם לא תצליח לעצור אותה. אלא אם תחליט לא ליצור את הרשימות . רק ככה. אבל האינטרנט מופוצץ ברשימות על בסיס שעתי...שאנשים מעלים...ככה שעדיין ימשיכו לצפות בטלוויזיה באינטרנט...

תקבל את זה יהיה לך יותר קל. לא תקבל את זה... הפרוייקט שלך ייסגר שוב כמו בפעם הקודמת (חוש הריח המפותח שלי אומר זאת...וגם בין השורות בכתיבה שלך).

במקום לקבל חיזוק מזה שגם ממך לוקחים (אם לוקחים לא בדקתי) ... אתה נכנס לדאון... לא טוב.
...
·
אני מסכים איתך לגבי זה שהלינקים הם של כולם וזו טבעה של הרשת. אבל זה מעצבן מאוד מאוד להשקיע שעות וחברות מוכרות את זה לאנשים תמימים באינטרנט כמוצר שלהן (באמת אקסטימר?)

mp3lll
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 134 פעמים
קיבל תודות: 1006 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

כרגע אתה נהדר.
"הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם" - אין יותר אקטואלי מזה.

Orio
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 16 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

בסופו של דבר המבחן הוא ביציבות לאורך זמן , בני אני לא מבין מה אה מתרגש מעוד רשימת m3u שיש ברשת
יש מאות כאלו ,מאות תוספים שמרכזים כאלו palcotv למשל. וכולם מעתיקים מכולם.

המבחן האמיתי הוא במגוון וביציבות לאורך זמן של הלינקים באיכותם וברלוונטיות שלהם.

במיוחד שאצלך בכלל לא מדובר בלינקים -אלא בקוד מיוחד של אביגדור שעושה קסמים ומביא את ערוץ 2 קשת ואת פילמון

שכל אחד יבחר מה שטוב לו - הלוואי והיו עוד אנשים שפעילים כמוך ומשחררים החוצה ולא שומרים לעצמם לינקים בHD או תוספים.

שלח תגובה

חזור אל “תוכנה - KODI”