ירח דבש: תאילנד

נושאים שאינם קשורים בהכרח לתחום הקולנוע הביתי או האודיו אך עדיין עשויים לעניין את הקהל שלנו.

חשוב שלא לערב נושאים שנויים במחלוקת (פוליטיקה למשל).

מנהל: מנהלי תוכן

vivi
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 652 פעמים
קיבל תודות: 325 פעמים

ירח דבש: תאילנד

לינק להודעה #1 

אהלן אנשים, אני צפוי בדצמבר ינואר לצאת לירח דבש ולהיות לראשונה בתאילנד.

יכולים לטוס ל-21\22 ימי חופשה
יכולים לבחור כל תאריך בדצמבר-ינואר
טיסה ישירה דרך אל על
רוצים להיות גם בצפון וגם באיים

תאריכי מסיבות פול מון השנה:
דצמבר: 06. 25. 31
ינואר: 04

כמה שאלות:
1. מה סדר הטיול שאתם ממליצים? כמה ימים לתת לכל אי? [איפה יותר איפה פחות?]
2. איך סוגרים את הטיסות הזולות ביותר באל על? דרך האתר שלהם? דרך סוכנות נסיעות?
3. כמה טיסות אני צריך בשביל להיות בכל המקומות המומלצים?
4. עדיף לסגור את הטיסות פנים מהארץ או שם?
5. מלונות עדיף לבחור דרך BOOKING או אתר אחר?
6. כל טיפ אחר שיהפוך את החופשה למושלמת!

תודה לכל העוזרים! אם יש לינקים למאמרים שעזרו לכם או אתרים טובים אני אודה לכם מאוד! (b) (b) (b)

pixies
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום HTPC
אחראי תחום HTPC
נתן תודות: 771 פעמים
קיבל תודות: 2243 פעמים

לינק להודעה #2 

ה-31 זה לדעתי לא פול מון אלא שנה חדשה (מה שנקרא בארץ "סילבסטר"), ואחד מהתאריכים 25 או 6 הוא "Half Moon". תבדוק את זה.
בפול מון כמובן כדאי להיות בקופנגן, באזור חוף האד רין או ברצועה השקטה שמאחוריו. כדאי להזמין חדר הרבה זמן מראש, כי מדובר בשיא העונה.
1. אני בעד קודם צפון ואחרי זה איים, כלומר לטוס ישירות לצ'אנג מאי כקונקשן בנמל התעופה סוואנאפום.
2. טיול קלאסי - 3 טיסות פנים: טיסה מבנגקוק לצ'אנג מאי, טיסה מצ'אנג מאי לקוסמוי וטיסה מקוסמוי לבנגקוק. אל קופנגן מגיעים במעבורת מקוסמוי (בקוסמוי כדאי גם לשהות קצת, יום-יומיים).
עוד אפשרות, יותר מגוונת: במקום לטוס מקוסמוי לבנגקוק, לוקחים מעבורת לסוראטאני ומשם מונית/אוטובוס לקראבי, שם אפשר לשהות בחוף פרה נאנג (מה שמוכר גם כריי-לה ביץ' או ריילי ביץ' בלשון העם). טיסה חזרה למרכז עושים מקראבי לבנגקוק.
4. טיסות פנים מזמינים מכאן, ישירות באתרי חברות התעופה המקומיות. אין צורך להיעזר בסוכנים מקומיים.
5. אפשר גם בוקינג וגם ישירות באימיילים אל בעל מקום הלינה. זה תלוי איזה מקום...
"החלפתי כבל דיגיטלי ונפתח לי הסאונד"

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1170 פעמים
קיבל תודות: 1159 פעמים

לינק להודעה #3 

מזל טוב!!!

olorin
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 259 פעמים
קיבל תודות: 109 פעמים

לינק להודעה #4 

1. עשיתי מה ש-pixies רשם

2. עשיתי מה ש-pixies רשם

4. טיסות דווקא הזמנתי במקום כי העדפתי גמישות - כשנמאס למחרת טסנו. בד"כ דרך airasia.com.

מזל טוב (Y)

pixies
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום HTPC
אחראי תחום HTPC

לינק להודעה #5 

מדובר בשיא העונה בתאילנד (זו העונה היבשה בתאילנד וגם כריסטמס וראש השנה האזרחי), ולא הייתי בונה על מקום זמין בטיסות ברגע האחרון.
עדיף להזמין אותן מראש. אבל זוהי דעתי כמובן.

עוד משהו - נדמה לי שיש bundle שווה של 3 טיסות בבנגקוק איירווייז (היחידים שטסים לקוסמוי אם אני לא טועה) שמזמינים דווקא דרך סוכנים בארץ או אל על, אבל כדאי לברר את זה ולהשוות מול המחירים בהזמנה ישירה מהאתר שלהם.

באיים, בגדול: פול מון וצ'יקן סנדוויץ' בקופנגן - לא להחמיץ.
וגם - בילוי שקט וקסום חצי האי פרה נאנג (ריי-לה ביץ' ופרה נאנג ביץ', שהוא אחד החופים היפים בעולם), גם לא להחמיץ.

בצפון - שוק הלילה של צ'אנג מאי, שופינג ודוכני אוכל, צ'אגנ ראי הרחוקה יותר, משולש הזהב, וכו.

בבנגקוק - שווקים, אוכל רחוב, שופינג ב-MBK ופנטיפ פלאזה (אבל לא רק), חיי לילה מטורפים בבמועדונים שברחובות (Soi) היוצאים מהרחוב הראשי והארוך סוקומוויט. גם רחוב קאו סאן בלילה מאוד ססגוני וכיף להסתובב שם, לאכול בדוכנים ולחגוג.

אוף, אני מתגעגע לתאילנד... איזה כיף לכם. 8)

pixies
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום HTPC
אחראי תחום HTPC

לינק להודעה #6 

האתר הישראלי הכי טוב בעיני לענייני טיולים בחו"ל -
http://www.lametayel.co.il
פורום תאילנד באותו אתר:
http://forum.lametayel.co.il/forum_threadt/frm_id-58

olorin
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 259 פעמים
קיבל תודות: 109 פעמים

לינק להודעה #7 

pixies צודק לגבי הטיסות אנחנו טסנו ב-Low Season

vivi
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #8 

ידעתי שכאן תעשו לי סדר, הלכתי לאיבוד עם כל המידע ברשת.
1200 דולר לטיסה ישירה דרך אל על בתאריכים האלה זה סביר?
כמה אמור לעלות טיסות פנים? קונים את זה בשלשות?
את הטיול בצפון מאיפה מזמינים? אני מבין שיש כמה חברות מה מומלץ?
Pixel 4 XL | PS4 | NU8000 | Denon X3000 | Chromecast | Spotify | Partner Fiber | Netflix | FC Barcelona | Google Apps |

eyalgro
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 46 פעמים

תאילנד הו תאילנד...

לינק להודעה #9 

הגעת למקום הנכון !!!

חולה תאילנד אמיתי, וכנראה עובר לגור שם תוך שנה...

כמה המלצות:

Booking אתר מצויין למלונות, אם אתה רוצה את המקומות הכי טובים, תסדר את הרשימה לפי - Reviews (בבר למעלה) אי אפשר לפספס במקומות שקיבלו הרבה חוות דעת והציון הכללי מעל 8, כמובן שאלה בד״כ גם לא המקומות הכי זולים...
הייתי ממליץ לפחות למצוא מקומות שמתאימים לכם ואז לעשות השוואות עם אתרים אחרים, נדיר אבל לפעמים תמצא מחירים טובים יותר ב- agoda או אתרים דומים...

לגבי בנגקוק, הייתי ממליץ, אם אתם בקטע, לראות את - Siam Niramit מופע מדהים על ההיסטוריה של תאילנד, כולל פילים על הבמה ומאות רקדנים, פשוט חוויה... ניתן להשיג כרטיסים בכ- 1000 באט (110 ש״ח) לאדם כולל הסעות... פשוט תעשו חיפושים בנט...

מכון מסאז׳ים מעולה, בעל כמה סניפים בבנגקוק - Health Land כל התאילנדים העשירים הולכים לשם בעצמם... (600 באט - כ- 70 שקל לשעתיים מסאז׳ תאילנדי שמפרק לך את הצורה, מהטובים שעשיתי בתאילנד, לא הכי זול אבל הכי טוב !!!)

תנסו להגיע לתצפית מהגג של המלון הגבוה בבנגקוק - Baiyoke Sky Hotel, רואים את כל העיר מגג מסתובב... שווה !

שוק מאד מומלץ וענקי - צ׳טוצ׳ק, רק בסופי שבוע, גם כן בתוך בנגקוק...

כמובן שהפד תאי הכי טוב בתאילנד, לטעמי, בקאו-סאן, רחוב התיירים, מנה עם עוף בחמישה וחצי שקלים, מסדרת אותך לכל היום, כמובן שחובה לקנח באננס קר חתוך וגם בננה לוטי, לרזים בלבד ;)

לגבי האיים, אם אתם בקטע רומנטי ולא מחפשים לחסוך, יש את - קו יאו נוי, אי מדהים, כחצי שעה בספיד בואט מפוקט... מלונות מטורפים במחירים סבירים... אם מזמינים מספיק זמן מראש אפשר לחסוך לא מעט... מקום די מבודד ושקט, לרומנטיקה אינטימית...
כמובן שיש את קו פיפי למי שאף פעם לא היה בתאילנד... נחמד לשני לילות...
הפיפי הוטל זול יחסית ונמצא ממש בין שני המפרצים של האי... דקה הליכה מהחוף...

קו סמוי, אחד האיים הכי מגניבים של תאילנד, לדעתי, כי יש בו הכל !!! חיי לילה סוערים, שווקים, אוכל וחופים מדהימים !!!
ממליץ בחום על מגנוליה, זהו מכון ספא וגם בית קפה בניהול של ישראלית בשם דליה, בד״כ נמצאת בבית קפה, תוכלו להיכנס לומר שלום, ובטוח תתקבלו בשמחה...
המסאזים לא זולים, אבל אחרי מאות מסאז׳ים בכל תאילנד, אין ספק שפה המסאז׳ הטוב ביותר שעשיתי אי פעם !!!
גם האוכל בבית הקפה מדהים !!! ואם בא לכם עוגות סוף כמו בבית, דליה מכינה כאלה טריות כל יום !!!

אם יש לכם עוד שאלות, אשמח לעזור, דברו איתי בפרטי...

נסיעה טובה, אני בטוח שאיפה שלא תהיו בסוף... תהנו !!!

נ.ב. מצרף כמה תמונות מיאו נוי, להביא לכם את החשק...
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

eyalgro
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה #10 

vivi כתב:ידעתי שכאן תעשו לי סדר, הלכתי לאיבוד עם כל המידע ברשת.
1200 דולר לטיסה ישירה דרך אל על בתאריכים האלה זה סביר?
כמה אמור לעלות טיסות פנים? קונים את זה בשלשות?
את הטיול בצפון מאיפה מזמינים? אני מבין שיש כמה חברות מה מומלץ?
...
1200 דולר נשמע סביר... אולי תוכל למצוא טיפה יותר זול, תלוי בדיוק מתי אתם טסים...
תנסה לבדוק דרך - http://www.travelist.co.il
לא זכור לי שראיתי טיסות ישירות בפחות מ - 1150 דרך אלעל בעונה החמה...
אם יש לכם מתמיד, אפשר אולי למצוא דילים או לפחות לשדרג לתיירים פלוס בנקודות...
לידיעה, וגם אני תמיד טס אלעל לתאילנד, הם משתמשים במטוסים הכי מחורבנים ולא נוחים שלהם לטיסות האלה, וזה מידע מדיילת אלעל...

טיסות פנים, תלוי לאן ובאיזו חברה... המחירים מאד משתנים ונעים בין 1800 ועד 6000 באט...
לא חייבים שלשות אבל יש לפעמים דילים, כמו ש- pixies ציין...
תבדוק דרך - http://www.farecompare.com או אתרים דומים...
אפשר לחסוך עלויות בטיסות, אם טסים מ- Don Mueng שדה התעופה הישן, המשמש היום בעיקר לטיסות פנים ולמזרח...
עלויות השדה נמוכות משמעותית (הוא לא מפואר כמו סווארנבומי) וזה חוסך בעלויות הטיסות...

אם אתם לוקחים מוניות, תתעקשו על מונה, נסיעה מבנגקוק לשדה הזה לא צריכה לעלות יותר מ- 300 באט (כ- 35 ש״ח)

לגבי הצפון, אנחנו פשוט סגרנו מלון בצ׳יאנג מאי ולקחנו רכבת לילה מבנגקוק, הכי זול, חברים שלי התקמצנו, סוג של חוויה, אבל הייתי מוותר עליה (11 שעות ברכבת חורקת) מכל מלון יוכלו לקחת אתכם או להמליץ על טיולים ופעילויות באיזור...

הצעה ידידותית, תחליטו מראש על התקציב המדוייק, וככה תוכלו להתאים את רמת המלונות...

אם אתם רוצים מקום מדהים בצ׳יאנג מאי, שקט ומדהים ביופיו, בניהול של זוג - הוא הולנדי והיא תאילנדית, ממש גן עדן בתוך העיר -
The Oriental Siam Resort

בין 500 ל 650 ש״ח ללילה, מאד יקר ביחס לתאילנד אבל מדהים ברמתו !!!
אנחנו מדברים על וילה פרטית ומבודדת בתוך ג׳ונגל טרופי עם בריכה משותפת לעוד 3 ווילות (כשהיינו שם היינו היחידים) ארוחות בוקר מדהימות (כולל שוקולד נוטלה, למעוניינים) שמירה בלילה ונהג חמוד להפליא שהיה צמוד אלינו...
ב- 650 ללילה מדובר על ווית ירח דבש מדהימה עם מלא פינוקים...

מקווה שלא העמסתי...

בהצלחה !
נערך לאחרונה על ידי eyalgro ב 18/08/2014 22:25, נערך פעם 1 בסך הכל.

vivi
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #11 

איזה תמונות! וואלה שיחקת אותה, רשמתי לי הכל ואני אשמח להיעזר בך. [מת כבר לצלם כאלה מהנוט 4 :) ]
אז בוא נתחיל בהתחלה:
1. טיסה ישירה באל על - 1200 דולר לאדם.
2. נחיתה בבנגקוק ואז:
א' טיסה לצפון
ב' טיול: אני רואה שיש כמה סוגים, מה מומלץ?
רדבריק או טנא?

eyalgro
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה #12 

vivi כתב:איזה תמונות! וואלה שיחקת אותה, רשמתי לי הכל ואני אשמח להיעזר בך. [מת כבר לצלם כאלה מהנוט 4 :) ]
אז בוא נתחיל בהתחלה:
1. טיסה ישירה באל על - 1200 דולר לאדם.
2. נחיתה בבנגקוק ואז:
א' טיסה לצפון
ב' טיול: אני רואה שיש כמה סוגים, מה מומלץ?
רדבריק או טנא?
...
לעניות דעתי אפשר למצות את צ׳יאנג מאי בשלושה ימים... כל טיול שכולל פעילויות שמענינות אתכם (אל תפספסו אומגות מעל טבעי פראי מדהים - יש מלא כאלה שם) כמובן שיש גם את צ׳יאנג ראי ואת פאי אבל זה כבר למתקדמים... תשאירו משהו לטיול הבא ;)

תחשבו במה אתם רוצים להתמקד יותר, פעילויות וטיולים או איים, ים ומסיבות וכמובן רומנטיקה...
ולפי זה תחלקו את הימים...

לדעתי, וזו כמובן דעתי האישית, אחרי מספר פעמים בתאילנד, למבקרים פעם ראשונה, הקלאסיקות הן -

בנגקוק, ושלא יזבלו לכם את השכל, בעיניי ובעיניי רבים אחת הערים הגדולות המגוונות והמדהימות בעולם !
קו פיפי, אי זעיר אך מהנה למנוחה וקצת מופעי אש בלילה
קוסמוי, חובה, חופים מהיפים שיש והכל מהכל...

בבנגקוק, שני לילות, תגיעו עם תיקים ריקים, או ללא תיקים בכלל ותקנו הכל ב- mbk
אנחנו היינו גם בדרום בקנצ׳נבורי ובדרך חזרה עברנו בשוק הצף האמיתי בפצ׳בורי...
גם אופציה לא יקרה (כולל הגשר על נהר הקוואי) לעוד יומיים טיול, השוק הצף האמיתי הוא חוויה
להבדיל מהשוק העלוב בבנגקוק...

אתם יכולים למצוא נהג נחמד עם וואן ממוזג, יש מלא כאלה בבנגקוק, ובעלות של 1000 עד 1500 באט ליום (כ- 150 שקל)
הוא צמוד אליכם, שומר על הציוד ומאד מאד נוח...

הנהג שלנו אפילו חזר אחרי יומיים מבנגקוק לדרום (נסיעה של כשלוש שעות) לקחת אותנו חזרה לבנגקוק, הוא אפילו
הציע לקחת אותנו לצ׳יאנג מאי (11 שעות נסיעה) בגרושים - 350 ש״ח לחמישה אנשים אבל זה כבר היה מוגזם...
ברכבת אפשר לפחות לישון...

מבנגקוק אתם יכולים לטוס לצ׳יאנג מאי, שלושה לילות, ואז אנחנו טסנו לפוקט,ללילה, ומשם לקופיפי ל 2 עד 3 לילות אין מה לעשות שם יותר מזה...

תחליטו אם אתם רוצים להיות באזור, פוקט היא האב מצויין להמון איים, כמו פיפי או יאו נוי כמו שציינתי קודם...
אם לא, תטוסו ישר לקו סמוי, לפחות 2-3 לילות, המקום האהוב עליי בתאילנד, לא שיש מקום שלא אהבתי...
מעבורת לקופנגאן וחזרה לסמוי, מקוסמוי אתם יכולים לחזור לבנגקוק, או לפוקט או לקראבי... שוב כל האופציות מעולות...
בכל המקומות תוכלו למצוא חופים מדהימים, ים ושקט...

לגבי כל האופציות שנתתי, יש לי עוד המלצות... אם תרצו, רק תבקשו...

vivi
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #13 

אהלן אנשים, אז לאחר שינויים קלים הצלחנו לסגור את התאריכים 20.1.14 עד לתאריך 10.2.15 [22 ימים]

כל טיפ שתוכלו לתת ברמת התכנון נודה לכם :)

20.1 - טיסה ת"א - בנגקוק
21.1 - נחיתה בבנגקוק, לאחר שעתיים טיסת המשך לצפון תאילנד, צ'אנג-מיי הגעה בשעה 18:30 [Bangkok Airways עלות של 70 דולר]
21.1 - 24.1 טיול של 3 ימים "רדבריק"
24.1 - 26.1 יומיים נוספים בצ'אנג מיי
26.1 - טיסה לפוקט [AIR ASIA - עלות של 44 דולר לכרטיס]
29.1 - מעבורת לקופיפי
1.2 - מעבר לקוסומוי [בטיסה דרך פוקט]
4.2 - נסיעה לקופנגן - מסיבת פול-מון
6.2 - עוזבים את קופנגן לבנגקוק לכמה ימי קניות לפני החזרה לארץ
10.2 - טיסה חזור לישראל

כל המידע הרכבתי מקריאה ברשת + התייעצות עם חברים שהיו בתאילנד.

כמה שאלות:
1. האם התכנון טוב? הייתם מורידים ימים או מעלים ימים בחלק מהמקומות שרשמתי?
2. טיפים בנוגע למעבר בין המקומות כך שיהיה הכי זול?
3. איפה הייתם ממליצים לסגור מראש מלון למעט קופנגן שבטוח יהיה עמוס בתקופת הפול-מון?
4. אם תוכלו לתת טיפים בכל מיקום שרשמתי איפה נמצא ה-"מרכז" שאדע לחפש מלונות שם
5. איך הכי חכם להתנייד משדה תעופה למלון?
6. יש מקומות שהם בגדר "חובה" שלא רשמתי?

בגדול חוץ מטיסות אנחנו משתדלים לא לסגור דברים מראש, נוסעים בקטע פתוח שאם יהיה במקום אחד כיף יותר מהשני נמשוך שם ונזרום. אבל בגדול זה התכנון.
איך נשמע?

eyalgro
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה #14 

שוב שלום !

אני הייתי מוריד ימים בצ׳יאנג מאי...
תהיו עוד יום בקופיפי או אפילו יומיים בקוסמוי... יש הרבה יותר מה לעשות...
בייחוד אם אתם יותר בקטע של ים וחופים מדהימים (להזכירך בצפון אין ים)

גם בחזרה לבנגקוק, יש לכם 4 ימים שזה המון...
אני הייתי משלב טיול לדרום - לקנצ׳נבורי... לראות את הגשר על נהר הקוואי...
יש באיזור עוד פעילויות נחמדות... מתחת לגשר מסעדה מדהימה על המים, חוויה בערב, כל הגשר מואר עם אורות צבעוניים,
אנחנו אכלנו שם והתחיל גשם קטלני... פשוט חוויה...
בדרך חזרה מקנצ׳נבורי, לא לפספס את השוק הצף האמיתי בפצ׳בורי...
הצעה שלי, תקחו נהג מבנגקוק, תשארו לילה בקנצ׳נבורי ולמחרת בבוקר תחזרו לבנגקוק דרך השוק הצף...
אתם יכולים למצוא נהגים שייקחו אותכם, כולל עצירות בכ- 100 עד 150 שקל ליום... הכי נוח...

לגבי קופיפי, המלצה חמה, תגיעו לחוף הפנימי ותיקחו ספיד בואט פרטי לכמה שעות... תעשו את זה מוקדם לפני השפל...
חוויה אדירה, ביקור בכמה חופים מדהימים כולל החוף בו צולם הסרט - The Beach עם ליאונרדו דיקפריו חוף הקופים ועוד...
אל תוותרו גם עם קצת שנורקלינג עם הדגים המדהימים, לבעל הסירה בד״כ לחם שהוא זורק בזמן הצלילה ומסביבכם מאות דגים מדהימים...
אם יש לך מצלמת GoPro זה הזמן לצילומים מתחת למים...
התענוג לא זול... צפה למשהו כמו 400 עד 500 שקל לכ-3 שעות, אבל שווה את זה... תמיד אפשר גם למצוא עוד זוג ולהתחלק...

בקוסמוי, קחו גם נהג שיטייל איתכם כמה שעות...

לגבי מלונות, אתם בעונה חמה מאד... תבדוק ב- Booking.com הם נותנים נתוני תפוסה... לפי דעתי תסגרו את כל המלונות מראש... זה לא מפחית מהחוויה... להפך, פחות כאבי ראש... הסיכוי שתמצאו מקום במרכז האי קופיפי לדוג׳ ללא הזמנה מראש הוא אפסי !!!
חבל שתתבאסו... אני בד״כ סוגר הכל, כולל מעבורות, מראש, למעט מוניות...

בקיצור, דבר איתי בפרטי, אני אתן לך מלא טיפים !

epony
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K
נתן תודות: 710 פעמים
קיבל תודות: 1420 פעמים

לינק להודעה #15 

לעניות דעתי אתם קופצים יותר מדי בין הלוקיישנים. אני הייתי בוחר אי אחד או שניים, ומבלה בהם קצת יותר ימים במקום כל 3 ימים לארוזס את עצמכם מחדש ולבזבז חצי יום על טיסות והעברות רק כדי לסמן וי על עוד לוקיישן... תשאירו קצת גם לפעם הבאה! 8)

חוויות אישיות:
בירח דבש שלי ושל אישתי, תכננו שבוע בקופיפי, שבוע בקופנגן ושבוע בקוסמוי, כשלא הזמנו כלום מלבד מלון ללילה הראשון בכל מקום, כדי לשמור על גמישות וכדי שנוכל לעבור למלונות אחרים אם נגלה שהם משתלמים יותר. אחרי לילה אחד בקוסמוי החלטנו שהוא פחות עושה לנו את זה, אז פשוט חזרנו לקופיפי... ;)

לעומת זאת, בביקור האחרון שלנו בתאילנד בילינו שבוע בקופיפי ושבוע בקוסמוי, אבל סגרנו הכל מראש ברמת טיסות, העברות (באוויר, ביבשה ובים) וריזורטים: Buri Rasa בקופנגן (בחוף תונג נאי פאן שמרוחק קצת מהאקשן של האד רין, אבל שקט ויפהפה, ונותן תמורה מעולה למחיר!), ו-Rocky's Resort בקוסמוי (די יקר אבל התפנקנו, וכאמור מנסיון העבר לא באמת רצינו לחוות את קוסמוי "האמיתי"...) :roll:

שלח תגובה

חזור אל “ללא קשר”