שרשור תגובות: HOT מכריזה על HOT Fiber - מרכז הבידור של הבית

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי

מנהלים: מנהלי וידאו, מנהל שידורים דיגיטליים

שלח תגובה
shlomi197
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה #256 

אוריה כתב:היי,

שוחחתי עם הוט ורוצים שם 360 להתקנה + 60 שקל כל חודש !!!
אני לקוח שמשלם - 420 שקל כל חודש בטריפל ויש לי למעשה את כל החבילות (כולל ספורט 1 +2 )
כמובן שלא הסכמתי וזה בעיקר אחרי ששמעתי שיש כאלו שמשלים רק 30 לחודש.
כל כך הרבה שנים אני לקוח נאמן שמשלם הרבה כסף - למה לא לתת לי אפשרות לשלם רק 30 ?

מה דעתכם בענין ?

אוריה
מה זאת אומרת באתר הוט, רשום אם אתה עושה טריפל הכי יקר 399שח מקבל fiber box ללא תשלום נוסף . אני בחרתי top שעלותו 352 שח וכאן צריך להוסיף 30 שח עבור הממיר סה אני משלם 382 שח התקנה 350 שח אבל זה מתקזז במידה שעל 3 חודשים ראשונים משלמים 199 שח במקום 382שח.מתחת למסלול זה עלות הממיר 60 שח .

ValorHeart
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #257 

גם אצלי זה המצב, אני היום בטריפל הכל כלול - כולל כל הערוצי ספורט פרמיום וכל ערוץ שקיים ואני משלם 450 ש"ח לחודש, כאשר התקשרתי אליהם הם רצו להוריד לי שני ערוצי ספורט ולקחת 30 שקלים לחודש על הפייבר בוקס - הנציגה אמרה לי שלא כדאי לי לעשות את זה כי זה יהיה שנמוך, בקיצור מי שמחובר לחבילות טריפל הכי יקרות מלפני שנה לא יכול לשדרג

usagi
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה #258 

ValorHeart כתב:גם אצלי זה המצב, אני היום בטריפל הכל כלול - כולל כל הערוצי ספורט פרמיום וכל ערוץ שקיים ואני משלם 450 ש"ח לחודש, כאשר התקשרתי אליהם הם רצו להוריד לי שני ערוצי ספורט ולקחת 30 שקלים לחודש על הפייבר בוקס - הנציגה אמרה לי שלא כדאי לי לעשות את זה כי זה יהיה שנמוך, בקיצור מי שמחובר לחבילות טריפל הכי יקרות מלפני שנה לא יכול לשדרג
אני עם הטריפל פלטיניום כולל הספורט - מהמבצע שלפני שנה ומשהו. ועוד בינואר האחרון לפני שהמחיר אמור "לעלות" הארכתי את המבצע שיש לי ללא הגבלת זמן

וגם שידרגתי במרץ את אחד מממירי המג'יק שלי ל-פייברבוקס ללא עלות חודשית (רק דמי התקנה). - ולקחו את המודם ההוטבוקס
ואפילו וידאתי בהמון פעמים בשיחה ורשום לי על הסכם המכירה שהפייברבוקס ללא תשלום חודשי

ValorHeart
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #259 

זה האבסורד, שלי יש את הטריפל ה "הכל כלול" ודווקא אותו הם לא מוכנים לשדרג עם ממיר בחינם

usagi
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה #260 

ValorHeart כתב:זה האבסורד, שלי יש את הטריפל ה "הכל כלול" ודווקא אותו הם לא מוכנים לשדרג עם ממיר בחינם
מוזר...
ממתי אתה מנסה לשדרג? מהחודש? או כאשר הממיר התחיל להיות מופץ?

ValorHeart
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #261 

לפני יומיים דיברתי איתם

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים,DTT, עידן+”