שואב אבק NEATO מול IROBOT

רובוטים שואבי אבק, שוטפי רצפות וחלונות

מנהל: מנהלי HT Home

שלח תגובה
GolanL
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

שליחה על ידי GolanL »

מוטי תודה
יש חוות דעת על ה LG?
ממה שראיתי בארץ וגם בחול הוא לא מביא מהפכה או יתרון יחסי במשהו..

ruti1
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

שליחה על ידי ruti1 »

Alon_Solo כתב:אני אישית התלבטתי בין ניטו לאי רובוט כי שניהם די מומלצים כאן. מה שהכריע את הכף לטובת אי רובוט 880 שנרכש אתמול בהשקה שעשו לחברי הפורום הם שני דברים: ראיתי שביקורת של cnet מצאה שהוא שואב טוב יותר רצפות - וזה מה שחשוב לי. ודבר נוסף, הרגשתי שהיבואן יותר הוגן בתמחור. האי רובוט יקר בהרבה בחול וכאן המחיר ממש דומה, מה שמצביע על כך שיש יבואן חמדן יותר מהשני. העדפתי לשלם 2990 על ה880 שעולה 700$ בארה״ב. יבואן שנותן כזה מחיר - אני יותר מבשמחה אשלם לו ממיטב כספי.
מסכימה עם כל מילה .גם אני רכשתי בעת הארוע ומאושרת עד הגג.
כבר עבר הרצה עם מבחנים ועבר אותם בהצלחה.
ממליצה בהחלט על הדגם 880
המוזיקה היא כמו חמצן בשבילי.

uriler
סמל אישי של משתמש
חבר כבוד
חבר כבוד

שליחה על ידי uriler »

ruti1,
תיקנתי לך את הטעות.
אורי

motico
סמל אישי של משתמש
כתב
כתב

שליחה על ידי motico »

GolanL

שניים קנו LG ושנייהם מאד מרוצים מהנקיון.
אחד קנה בכ- 2600 שקל והשני בכ- 2800 שקל (לא זוכר את המודל).

ממה שהסבירו לי חובבי הגדג'טים, יש אפשרות לראות ב PC את מסלול הניקוי של הרובוט ואפילו לסמן אזורים לחסימה. יש כמובן אפשרות לעדכון תכנה ובמפתיע יש לו גם Wi-Fi. לרובוט שתי מצלמות ויש אתרים בחו"ל שמסבירים כיצד להתחבר ל Wi-Fi ולהצליח לראות מה שהרובוט רואה דרך המצלמה.

משהו שאין בניטו:
1. שתי מברשות צד
2. יש אפשרות לעדכן את התוכנה גם לורסיות קודמות. בניטו, כעקרון, העדכון הוא רק לגרסה האחרונה, אין אפשרות להתחרט :) .

לי אין את ה LG הנ"ל וחשוב לציין שכל המידע שכתבתי הגיע מבעלי הרובוט.
מוטי

GolanL
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

שליחה על ידי GolanL »

מעדכן לאחר קבלת החלטה
תוצאה : I robot 880
סיבות להחלטה:
מחודשיים קריאה בפורומים וגם שיחות עם אנשים כנראה זה היצרן הכי אמין שצבר הכי הרבה קמ בתחום ויש כאלו שברשותם מכשירים קודמים כ 4 שנים ללא תקלות -אותי זה הרשים ביחס למה שקראתי

הדגם הנל ללא מברשות ולאחר שבועיים של עבודה מאומצת אני יכול להגיד שתחזוקה שואפת ל 0
ברשותי חתול פרסי ובת זוג עם שיער ארוך וביחד זה מפעל לנשירת שיער

מאוד התרשמתי מאחוזי איסוף הליכלוך במבחני השוואה שונים ברשת ונראה כי האלגוריתם שלו אקראי או אחר עובד מצויין .

לא נתקלתי עד כה בבעיה בפינות ה 880 מזהה אזורים עמוסים לכלוך ומטפל בהם נקודתית
כך שרואים לפעמים כיצד הוא מטפל ומתמקד גם בפינות עד לסיום האזור . כאן בפורום רשמו שיש בעיה עם פינות אצלי הפינות נקיות לגמרי .

גם ה 770 שהיה אצלי במשך כ חודש לניסיון (משכן ) טיפל בצורה די דומה בפינות

משך חיי סוללה בין טעינות כרגע שהמכשיר חדש עומד על יותר מ 3שעות בין טעינות (לדעתי מרשים)

תא הריקון גדול מאוד ביחס לכל מה שראיתי ( Lg hom , סמסונג , I robot 770 )

המכשיר מגיע עם זוג קירות וירטואלים למיקוד באזורים לפי בחירה

אחריות שנתיים ליד הבית בגרנד קניון בלי שליחים וסיפורים.

חסרונות (עד כה)
מרעיש כמו הרוב למעט ה clebo שיותר שקט למרות שאולי קצת יותר שקט מה 770 לא סגור על זה באופן מלא .

אחריות של חצי שנה בלבד לסוללה .

שרות תמיכה טכנית טלפונית גרוע -אתה מועבר למרכז הודעות ״ויחזרו אלייך ״
ואמנם חזרו לאחר יום אך לדעתי זה מתחת לציפות אל מול מוצר שממותג בקצה העליון כמו גם המחיר
שכחתי גם להגיד שבילבלו לי את המח חמש דקות על מנת לזהות אותי טלפונית , תפרק את הפילטר תהפוך את הרובוט תקראי לי את המספר הסידורי .לא ברור לי למה רק כאן טוחנים לך את הראש וחושבים שכל הזמן בעולם שיך להם כשהם כבר חוזרים אלייך שבקו השני אתה שומע עובד מאולץ ששירות זה הדבר האחרון שבא לו לעשות.

פתרתי את כל השאלות הטכניות שהיו לי מול המרכז בארהב שהשרות שנתנו לי היה מעולה מיידית אדיב ומקצועי אבל זה כאמור דרך האתר העולמי שלהם.

גולן.
נערך לאחרונה על ידי GolanL ב 05/04/2014 19:14, נערך 2 פעמים בסך הכל.

urielp
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

שליחה על ידי urielp »

לכל המתלבטים בין איירובוט לניטו - שניהם מנקים טוב מאד (היה לי איירובוט כשנתיים אשר עבד מעולה עד שהתחילו התקלות, ואז מכרתי אותו ועברתי לניטו).
היות ויש לי גם סקובה, וגם הוא, כמו הניטו משאיר פס של כ 3 ס"מ מהקיר (ואני לא עושה כמעט ספונג'ה) - החלטתי למכור את הניטו ולעבור לאיירובוט 880.

מה המחיר של ה 880 לחברי הפורום?
למישהו יש מושג מה מחירו באילת?

(אגב, נותרו לי מברשת משולבת שקטה, פס מגנטי, פילטרים ופסיסיליקון למברשת רגילה, למי שרוצה לרכוש חלפים במחיר טוב. פרטים - במסר פרטי.)

תודה.

עידןגולשה
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

יצאו דגמים חדשים של ניטו ושל רומבה

שליחה על ידי עידןגולשה »

כעת,ישנם רובוטים חדשים של שני החברות.
לניטו הוסיפו מברשת צד ולרומבה הוסיפו מברשות מסיליקון.
עכשיו ניטו מנקה את הפינות יותר טוב מכל רובוט אחר.
ניטו רועש אך מנקה מצוין.
רומבה לא השתנה כל כך מלבד מברשות הסיליקון.
אז בעיקרון לדעתי עדיף ניטו מi robot מניסיון ומחקר ארוך

motico
סמל אישי של משתמש
כתב
כתב

שליחה על ידי motico »

שמו של ה iRobot הולך לפניו אבל מבחינתי הוא נפל בפרמטר ה"ראיה". אני לא מוכן לרובוט שמפלס את דרכו כשהוא כל הזמן נתקל בעצמים כדי להבין שהוא צריך לסגת :hammer: . רובוט כזה, אפילו אם הוא יכין לי קפה בסיום הניקוי, מבחינתי מחוץ לתחום.
מוטי

עידןגולשה
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

שליחה על ידי עידןגולשה »

דווקא בדגם החדש של ניטו קיימת מברשת שככה הניטו מנקה הרבה יותר טוב את הפינות.אחרי מחקר ארוך, עדיף ניטו על i robot ניתן להגדיר לניטו לנקות מספר פעמים את הבית וככה לא לפספס אף לכלוך.
אבל מעל שניהם יש את i clebo שזה הרבה יותר משתלם, בi clebo יש היתרונות של שני הרובוטים ועוד יתרונות מיוחדים, iclebo הוא שואב יסודי, שקט, וגם יכול לשלב בין שני השיטות,של שיטת הניקוי שסורקת את הבית והשיטה העיוורת.
לפי מה שהבנתי כל מה שכתוב על i clebo נכון חוץ מהעניין של השטיפה.
למרות הכל לדעתי,שווה לקחת את הסיכון של האחריות ולקנות באינטרנט.
אני לא סומך על אחריות. בכל מקרה החלטה שלכם.

danitw
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

שליחה על ידי danitw »

אהלן!
קראתי את כל השירשור...
אבל לא הצלחתי להתביית על מה עדיף לבית 3 חדרים (אחד עם ריצפת PVC) ו2 כלבים גדולים ומנשירים :)
גם יודעת שיש עוד כמה דגמים חדשים מאז תחילת השירשור...

אם יש רובוט שהוא גם אוסף שיערות וגם שוטף אחר כך - חלום! (אין לי שטיחים מחמת הכלבים והשיער שנדבק לכל מקום)

וכמובן, איפה אוכל למצוא את המחיר הנמוך ביותר :)

תודה רבה!!

eyalbs
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

שליחה על ידי eyalbs »

@danitw
·

אני רכשתי רומבה 980 - והאמת היא שהמכשיר מדהים.

התלבטתי מאוד בין זה לבין הניטו - ולבסוף בחרתי ב 980 משני סיבות:
1. מבחינת שיערות של כלבים, ממה שקראתי הדגמים 880 ו980 של רומבה - הרבה יותר קל לנקות אותם ופחות נתקעים בהם שיערות.
2. לא רציתי רובוט "טיפש" אלא רציתי אחד שממפה את הבית ומבטיח כיסוי מלא --> או ניטו או רומבה 980 (רק הדגם הזה)

יש לי רצפה רגילה, 2 שטיחים וכלב עם שיער קצר - והוא שואב מצוין הכל! זה עדיין לא מתחרה בשואב רגיל - אבל השטיח מאוד מאוד נקי.

קחי בחשבון שאסור שהרובוט ישאב מים והכלב שלי לפחות מרטיב את כל הרצפה בשתיה :)
הפתרון שלי היה לשים מכשיר קטן שמרחיק את הרובוט מהקערת מים (קיבלתי 2 כאלו עם הרובוט),
ולהשתמש ברובוט בתור שעון מעורר (ככה שהרצפה התייבשה מהלילה)

danitw
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

אין ספק שה980 לוקח בכל הפרמטרים!

שליחה על ידי danitw »

נראה שהוא באמת עושה שילוב של כל היתרונות בין הניטו לבין האיירובוט (חוץ מהשטיפה של הiclebo - שמבחינתי זה פלוס אדיר כי כמעט ולא יוצא לשטוף).

הבעיה היא המחיר שלו!
יש לך מושג מה המחיר הכי נמוך שאפשר להשיג אות? אין לי בעיה גם מחו"ל ולוותר על אחריות.
ראיתי באיביי גם את ה iclebo וגם את הirobot 880 בסביבות ה1500 ש"ח.
בניטו לא ברור לי איזה דגם יהיה הכי טוב בשבילי... (האתר הישראלי ממש על הפנים) - קראתי פה המון על הxv - אבל נראה שזה הדגם הכי ישן שלהם דווקא... ויש כעת את הD80 (ב2300 ש"ח) או D85 (ב3000 ש"ח) שלא ברור מה ההבדל בינהם...

Tsah
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

שליחה על ידי Tsah »

שלום לכולם אני חדש בפורום:)
אני בכוונה שואל את השאלה בשרשור הזה ולא פותח חדש כי מחיפוש בגוגל מגיעים אליו, יש בו הרבה מידע על שאלת הרובוטים הגדולה וגם ראיתי שהוא פרוס על שלוש שנים;)
אז השאלה הגדולה:
-איירובוט 980 4000₪
-ניטו botvac85, מחיר 2800₪
-אייקלבו אומגה (כנראה שאין לי זמן לחכות עד שיושק בארץ, התינוק מתחיל לזחול ואני מעדיף שיטייל בבית רובוט) מחיר לא ידוע

מקריאה בפורומים:
האיירובוט החדש קיבל את היכולת למפות את הבית, שזה מצויין אבל זה אומר שמטיילת באופן קבוע מצלמה בבית..
הניטו גם ממפה את הבית אבל בעזרת לייזר(אם הבנתי נכון)
האייקלבו אומגה נראה רמה או שניים מעל גם בהתחשב בזה שהם עדיין נותנים פייט עם דגם משנת 2012

satih
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

Re: אין ספק שה980 לוקח בכל הפרמטרים!

שליחה על ידי satih »

danitw כתב:בניטו לא ברור לי איזה דגם יהיה הכי טוב בשבילי... (האתר הישראלי ממש על הפנים) - קראתי פה המון על הxv - אבל נראה שזה הדגם הכי ישן שלהם דווקא... ויש כעת את הD80 (ב2300 ש"ח) או D85 (ב3000 ש"ח) שלא ברור מה ההבדל בינהם...
·הייתי הולך על botvac הישן, בלי 'D'. ההבדל רק בצורת מברשת, במקום פסים ישרים קצת עיקמו אותם ושינו צבע גוף לשחור. ואם כבר ניטו אז לדעתי מברשת combo היא לא טובה בין השניים, רק אוספת עליה המון שיער, אז כדאי ללכת על הדגם הפשוט עם blade brush רק להזמין פילטרים משודרגים

rabak
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

שליחה על ידי rabak »

@Tsah
·אל תשכח שהרובוט של ניטו מרעיש בכמה רמות מעל לעומת המתחרים, משהו שיכול להתקבל לא כלכך טוב עם תינוק בבית
בנוסף כמה שהרובוט כביכול מוצלח כך הוא גם לא אמין ומתקלקל מאוד מהר.. לצערי רמת השירות של היבואן בארץ היא מתחת לכל ביקורת ואין באמת שירותי מעבדה או ידע בתיקון. לרוב מחליפים לך במשומש שנקרא "מחודש" במידה ואתה עדיין במסגרת האחריות או שפשוט מביאים לך הצעת מחיר הזויה בעלות של רובוט מדגם חדש כאשר אתה מחוץ למסגרת האחריות...

שלח תגובה

חזור אל “רובוטים ביתיים”