התייעצות לפני מכירת מסך הקרנה חשמלי

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').

מנהל: מנהל אודיו

שלח תגובה
big27
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 118 פעמים
קיבל תודות: 37 פעמים

התייעצות לפני מכירת מסך הקרנה חשמלי

לינק להודעה #1 

ערב טוב חברים ,
ברשותי מסך הקרנה חשמלי +שלט +מתג ידני פורמט 16:9 של חברת AVLINe
120 אינצ׳
וכרגע אין לי שימוש במסך

כמה לדעתכם שווה למכור אותו ?

אשמח לשמוע לעצתכם

תודה.

hrox
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 22 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

לינק להודעה #2 

קצת בעייתית השאלה שלך כי רוב הסיכויים שהקונים הפוטנציאליים קוראים את השרשור הזה (ויכולים גם להגיב).
ובכל זאת, כמו בכל מוצר יד שנייה, תחשוב בכמה אתה היית מוכן לקנות אותו כמשומש (יחסית למחיר בו קנית אותו כחדש). זה המחיר שאני מציע לך לדרוש.
כל הדעות המובאות כאן הן האמת לאמיתה ואין בלתה. כל המביע דעות הפוכות לדעות הנ"ל פשוט טועה.

puma1
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 23 פעמים
קיבל תודות: 140 פעמים

לינק להודעה #3 

שמוכרים משהו צריך קודם כל לבדוק את המחיר שלו באותו זמן שרוצים למכור ולא בזמן הקניה, אם לדוגמה תקנה טלווייה ב10K ואחרי שנתיים תרצה למכור, לא תוכל להגיד קניתי ב10 אני אמכור ב7 שמחיר של חדש כבר עולה 6 (וזה מה שהמון אנשים עושים שהם מוכרים מוצר יד 2, אומרים לך שילמתי X, שזה נחמד אבל המחיר יורד עם הזמן, אבל ראש בקיר), לכו קודם תבדוק כמה עולה חדש, תתחשב במצב של המסך, בביקוש, ותפרסם מחיר, לא מתקשרים אחרי X זמן (תלוי כמה אתה לחוץ למכור) תוריד את המחיר

hrox
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 22 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

לינק להודעה #4 

puma1 כתב:שמוכרים משהו צריך קודם כל לבדוק את המחיר שלו באותו זמן שרוצים למכור ולא בזמן הקניה, אם לדוגמה תקנה טלווייה ב10K ואחרי שנתיים תרצה למכור, לא תוכל להגיד קניתי ב10 אני אמכור ב7 שמחיר של חדש כבר עולה 6 (וזה מה שהמון אנשים עושים שהם מוכרים מוצר יד 2, אומרים לך שילמתי X, שזה נחמד אבל המחיר יורד עם הזמן, אבל ראש בקיר), לכו קודם תבדוק כמה עולה חדש, תתחשב במצב של המסך, בביקוש, ותפרסם מחיר, לא מתקשרים אחרי X זמן (תלוי כמה אתה לחוץ למכור) תוריד את המחיר
...
(Y) מסכים לגמרי. עם זאת, במקרה של מסכי הקרנה (בניגוד לטלויזיות) המחירים דיי קשיחים.
כל הדעות המובאות כאן הן האמת לאמיתה ואין בלתה. כל המביע דעות הפוכות לדעות הנ"ל פשוט טועה.

big27
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 118 פעמים
קיבל תודות: 37 פעמים

לינק להודעה #5 

תודה חברים !

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”