מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
זורו44
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 422 פעמים
קיבל תודות: 190 פעמים

נושא שלא נקרא #12016 

ziv_r כתב:ATM
שלושה חברים תופסים מחסה במבנה מבודד אשר משמש ככספומט באמצע הלילה ומנסים להתחמק ממטורף רצחני אשר מחכה לכם מחוץ למבנה.

סרטי מתח מסוג זה בהם יש רוצח ללא מניע אשר רוצח סתם אנשים רנדומלים, בשבילי מהווה עצלות של יוצרי הסרט מלעשות סרט הגיוני. הדבר הכי קל זה לצלם מטורף שסתם רוצח (או בסרט הזה מנסה לרצוח), כאשר אנחנו היום היינו מצפים לאיזה שהוא סיפור מאחורי זה, עם איזה טוויסט או מינימום עלילה, אבל לא, הסיפור דבילי ולכן הסרט בהתאם.
פסקול DTS-HD Master Audio אבל הייתי מעדיף שהיו לוקחים כמה ביטים לטובת עלילה הגיונית וטובה יותר.
2/10
...
לדעתי הבמאי והתסריטאי השאירו את הטוויסט לצופים. :lol:
אני הימרתי במהלך הסרט שהרוצח חסר הפנים הוא לקוח מאוכזב שהפסיד400000 דולר בגלל הברוקר.
מה שכן הבמאי הצליח להקרין את תחושות החרדה וחוסר האונים של הנלכדים.
הסרט גם נותן זווית של החלטות אפשריות במהלך יום שגרתי,מה היינו מבצעים אחרת.
האמת מנצחת בסופו של דבר תמיד

ronen61
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 195 פעמים
קיבל תודות: 107 פעמים

נושא שלא נקרא #12017 

אני לא מבין. אהבתם את הסרט?
יותר טוב מזה, פשוט נשתגע

sufgi
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 255 פעמים
קיבל תודות: 218 פעמים

נושא שלא נקרא #12018 

זורו44 כתב:
ziv_r כתב:ATM
שלושה חברים תופסים מחסה במבנה מבודד אשר משמש ככספומט באמצע הלילה ומנסים להתחמק ממטורף רצחני אשר מחכה לכם מחוץ למבנה.

סרטי מתח מסוג זה בהם יש רוצח ללא מניע אשר רוצח סתם אנשים רנדומלים, בשבילי מהווה עצלות של יוצרי הסרט מלעשות סרט הגיוני. הדבר הכי קל זה לצלם מטורף שסתם רוצח (או בסרט הזה מנסה לרצוח), כאשר אנחנו היום היינו מצפים לאיזה שהוא סיפור מאחורי זה, עם איזה טוויסט או מינימום עלילה, אבל לא, הסיפור דבילי ולכן הסרט בהתאם.
פסקול DTS-HD Master Audio אבל הייתי מעדיף שהיו לוקחים כמה ביטים לטובת עלילה הגיונית וטובה יותר.
2/10
...
לדעתי הבמאי והתסריטאי השאירו את הטוויסט לצופים. :lol:
אני הימרתי במהלך הסרט שהרוצח חסר הפנים הוא לקוח מאוכזב שהפסיד400000 דולר בגלל הברוקר.
מה שכן הבמאי הצליח להקרין את תחושות החרדה וחוסר האונים של הנלכדים.
הסרט גם נותן זווית של החלטות אפשריות במהלך יום שגרתי,מה היינו מבצעים אחרת.
...
ספויילר:
לא הבנתי מה בדיוק הטוויסט בסרט.
סתם רוצח שבוחר את קורבנותיו באקראיות.

זורו44
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 422 פעמים
קיבל תודות: 190 פעמים

נושא שלא נקרא #12019 

אני נתתי ציון 7.
הסיטואציה בסרט היא מהחיים,מי לא נזקק לשרותי כספומט בחצות הליילה,והשאיר לכמה רגעים אוטו דולק
ופלאפון ברכב.
לגביי השאר-לא חסר מטורפים בעיקר בלילה בUSA
האמת מנצחת בסופו של דבר תמיד

Itay_Pollak
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
שם מלא: איתי פולק
נתן תודות: 825 פעמים
קיבל תודות: 878 פעמים

נושא שלא נקרא #12020 

עלייתו של האביר האפל

לכו לראות. מעולה. הדמות של הרשע עשוייה ומועברת נהדר.
הקיטש מוגזם אבל היי זה סרט גיבורים.

פשוט עשוי מעולה.

ובנוסף, הלכתי לראות את הסרט בקולנוע שבעת הכוכבים (רב חן). כשאחותי אמרה לי שסבבה שם סרבתי להאמין. שתבינו, הצגה של יום שישי 22:00. קניתי כרטיסים טובים - 5 דקות לפני שהסרט מתחיל.

איכות התמונה הייתה טובה מאוד, למרות שהייתי מחשיך את המקרן קצת. ההקרנה דיגיטלית לדעתי (או מאוד מאוד נקייה, מצטער עם סרט כזה טוב קשה להתמקד בשאלות הללו). סאונד מעולה. והדבר שהכי אנחנו סובלים ממנו וכאן לא - השלטים (יציאה וכו') הוארו באור מינמלי והיו רחוקים יחסית מהמסך - האח הידד!

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #12021 

Battleship

חייזרים מול אוניית קרב מחיל הים האמריקאי.

סרט אקשן קייצי טהור - מהבחינה הזו שהעלילה תופסת מקום מישני לחלוטין (למזלנו) והאקשן והאפקטים מהווים את הגורם המרכזי בהנאה מהסרט. כמובן שמומלץ לכבות לחלוטין את המח אחרת יהיה לכם קשה להסביר דברים כגון חלליות מתוחכמות שמצליחות להגיע מהקצה השני של הגלקסיה רק בשביל להתנגש בלווין בכניסה לכדה"א או חייזר שעומד מול קנה של תותח ובוהה בו כשהוא יורה בו ועוד. האפקטים בהחלט מרשימים ולא חסכו גם בקאסט של השחקנים (ליאם ניסן שהפעם מקבל מעט מאוד זמן מסך בתפקיד משני, ריהאנה, טיילור קיטש ועוד כמה וכמה פרצופים מוכרים), אך כמו שציינתי - המשחק הוא לא ממש הצד החזק של הסרט הנ"ל.

שווה צפייה רק אם אתם מחפשים סרט אקשן נטו ומוכנים להתעלם מכל השאר.

6.5/10

ronen61
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #12022 

דרך אגב הסרט הזה מבוסס על משחק צוללות הישן
יותר טוב מזה, פשוט נשתגע

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #12023 

Friends with Kids
כאשר כל הזוגות מסביבם מתחתנים ומביאים ילדים, זוג חברים אשר לא נמשכים אחד לשני אך בעל רצון משותף להביא ילד לעולם, מחליטים ללכת על זה. ככה הם מקבלים את הילד שאותו רצו כל כך, בלי הבלאגן שמגיע עם נישואין. האם הם יצליחו לא להקשר ריגשית אחד לשני?

Chick Flick מצויין. הוא נוגע בעינייני זוגות, רגשות, נישואין וכל הבלאגן שמגיע כאשר ילד נכנס בזוגיות. לא צריך תירוץ של האישה ליד בשביל לצפות בסרט הזה.
פסקול DTS-HD Master Audio שגרתי.
7.5/10

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #12024 

Batman: The Dark Knight Rise
מה שאני אקח איתי מהסרט הזה זה שלא צריך רופא לטפול בפריצת דיסק, אגרוף טוב בגב מסדר הכל!

סרט טוב, דוסקס כאן כבר אינסוף פעמים...

8/10

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K

נושא שלא נקרא #12025 

Haywire
סוכנת שהופללה יוצאת לטהר את שמה.

לקחו כוכבת MMA (אומניות לחימה, כמו UFC רק נשים) נאה ומפורסמת בתחומה, הוסיפו לה בתפקידים קטנים שמות כמו יואן מקרגור, אנטוניו בנדרס ומייקל דאגלס, תיבלו בעלילה מפותלת כמו כביש הסרגל וקיוו לטוב.

אז לא יצא להם.
3/10

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K

נושא שלא נקרא #12026 

ATM
שלושה ידידים שנכנסים לכספומט באמצע הלילה מותקפים ע"י רוצח מסתורי ונלכדים שם.
סרט לא ברור הטוויסטים צפויים מדי, ובעיני לא כל כך מוצלח לז'אנר.

4/10

urisavor
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 54 פעמים

נושא שלא נקרא #12027 

Huber כתב:The Three Stooges

מו, קארלי ולארי מנסים להציל את בית היתומים בו הם גדלו מפני סגירה.

הסרט הינו מחווה לשלושייה המוקיונים האמריקאית (The Three Stooges) שהתחילו כמופע בוודויל אפשהו באמצע המאה שעברה, מופע שהתבסס על הומור סלפסטיק והתחיל קריירה של 40 שנה (1930-1970). השלושה הפכו לאייקון בתרבות האמריקאית. הסרט הנ"ל מנסה לחדש את אותו ההומור של השלישייה המקורית.
......
...
ראיתי כשלושת-רבעי השעה של הסרט, ובמקום להמשיך לבזבז את זמני, "השגתי" אוסף של הסרטנים המקוריים.
ביום ההולדת של בני בן ה9, היתה לאחד מהם (שבחרתי באקראי) הצלחה גדולה, גם ללא תרגום! :D

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #12028 

The Hunger Games

24 נערים ונערות מתחרים במשחק אכזרי לחיים ולמוות כשרק אחד מהם יכול לשרוד.

סרט אקשן חביב אך מעט פשטני, גם בלי לקרוא את הספר עליו מבוסס הסרט ניתן לחוש שוויתרו על העומק בסיפור על מנת לאפשר דחיסה של העלילה לסרט בן שעתיים וחצי. ולכן הסרט צפוי, ומעט בנאלי. דבר נוסף שהציק לי היא עבודת הצילום. כבר הרבה זמן לא יצא לי לראות כ"כ הרבה סצנות שמצולמות בכ"כ חוסר יציבות, בשלב מסויים האפקט החוזר ונשנה של הצילום הרועד גרם לי לבחילה פיזית. אני מבין את הצורך לצלם פה ושם סצנות במצלמה שמוחזקת ביד ללא ייצוב (מוסיף לריאליזם של הסצנה בעיקר בסרט שכזה) אבל פה ממש לקחו את זה עד הקצה ובהגזמה גם בסצנות שלא היה בכך שום צורך. מבחינתי עבודת הצילום בסרט הנ"ל פשוט זוועתית וחבל - כי אחרי הכל זה לא סרט רע ובבסיסו סרט די מהנה.

ד"א, למיותר לציין שהסרט הוא אלגוריה שבבסיסה הקבלה חד משמעית לתרבות הרומית ולמוסד הגלדיאטורים שבתוכה (עיר עשירה שמשתמשת באזרחים סוג ב' על מנת ליצור שעשוע לאזרחים סוג א') מחד ולחיים המודרניים מאידך.

סה"כ שווה צפיה.

7/10

tomer_h
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 152 פעמים
קיבל תודות: 117 פעמים

נושא שלא נקרא #12029 

Huber כתב:The Hunger Games

24 נערים ונערות מתחרים במשחק אכזרי לחיים ולמוות כשרק אחד מהם יכול לשרוד.

...

ד"א, למיותר לציין שהסרט הוא אלגוריה שבבסיסה הקבלה חד משמעית לתרבות הרומית ולמוסד הגלדיאטורים שבתוכה (עיר עשירה שמשתמשת באזרחים סוג ב' על מנת ליצור שעשוע לאזרחים סוג א') מחד ולחיים המודרניים מאידך.

סה"כ שווה צפיה.

7/10
...
רק לציין שהסרט (או יותר נכון הספרים..) הגיעו מהשפעה של תרבות תוכניות הריאליטי המודרניות והיכן הוא הגבול במציצנות ואכזריות שהתרבות הזאת יכולה להתדרדר.
זאת הייתה ההשפעה הגדולה ביותר על הסופרת, זאת בנוסף לסיפורים מהמיתולוגיה היוונית וגם כמו שציינת, התרבות הרומית.
כמובן שאפשר להסתכל על זה כך שתרבות הריאליטי של היום היא פשוט מופע רומאי מודרני יותר והסלבס החדשים הם הגלדיאטורים הישנים :)

ronen61
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #12030 

ועל זה נאמר, בוקי שולט
יותר טוב מזה, פשוט נשתגע

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”