מה דעתכם LX86 PIONEER החדש יש הבדל משמעותי מה85 ?

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
men
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 17 פעמים
קיבל תודות: 26 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

תודה על התגובה :)

יש לי lx85
לאור כל מה שאמרת אין לי אפשרות כרגע לבדוק
על עיוור כמו שאומרים
לשדרג ל5009 או מיותר?
אני אוהב את ההגברה של פיוניר class d
אבל לא יודע אם ה5009 זו קפיצת מדרגה
זה לא שאני לא אוהב את הפיוניר פשוט בא לי
לעלות דרגה :) או לחכות לדגמים הבאים

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 1001 פעמים
קיבל תודות: 2180 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

men כתב:תודה על התגובה :)

יש לי lx85
לאור כל מה שאמרת אין לי אפשרות כרגע לבדוק
על עיוור כמו שאומרים
לשדרג ל5009 או מיותר?
אני אוהב את ההגברה של פיוניר class d
אבל לא יודע אם ה5009 זו קפיצת מדרגה
זה לא שאני לא אוהב את הפיוניר פשוט בא לי
לעלות דרגה :) או לחכות לדגמים הבאים
...
במידה ואתה אוהב את גוון הסאונד של פיוניר (קר ומוקצן בגבוהים) אין סיבה לשדרג.

במידה ואתה גם אוהב :) את גוון הסאונד של אונקיו (מלא וחם יותר) כדאי לשדרג ולו בגלל מערכת כיול של אודסי, שמשמעותית טובה יותר מזו של הפיוניר.

תתחדש

SONYES
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 574 פעמים
קיבל תודות: 269 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

men

בוקר טוב

אני חושב שדעתי האישית כאן היא מועילה היות כי לא תמיד החדש טוב יותר

אילו לא היה לי 83?? מה גם לך יש 85 ושנהם אותה משפחה אם כי יש ל=83 הגברת קלאס ד שאני מאד אוהב כך שאני יודע מה אתה שומע ואיזה כיף פיוניר הם כאן אלופים אין מה לומר אך אונקיו 5009 זה כבר רמה שיש להתיחס במעמד הראוי לה , שוב פעם שפו לאונקיו הפעם יש להם מכשיר ליגה ליגה עם כיול נכון המקצועי מעבר לקיים במכשיר - לא צריך יותר מזה

וגםיש לי הגברת קלאס א במערכת נפרדת של סטראו בלבד כך זה הראפראנס שלי והגברת קלאס ד עברה באמת מהפך כך שאני נהנה גם ממוסיקה נטו דרך 83 ורמקולי מרקורי וי 4 החדשים מהממים הסרטים ומוסיקה כך שיש לי למה להשוות ולהתייחס כי אני אודיופיל בגימלאות

אם לא ממש תשמע באותם תנאים עם כיול אופטימלי זה מה שקובע כי ככל אדם שומע אחר ת

יש לך 85 תישאר איתו הוא נהדר -ה83 קצת יותר בשרני ועם באס ואו אני עוד מרסן אותו

אולם אונקיו 5009 זה כבר קלאסה אחרת מכל הבחינות מבחינת מעבדים השקיעו נכון להרגע את הטופ
כמו לפני שנה וחצי ב=83 /85/86 עכשו

אבל האלמט ההגברה באונקיו מתוך הכרותי את מבנה המכשיר ומפרט טכני וביקורת אודיופילת כמעט באתר גרמני

יש מה לצפות ממנו הוא מכשיר איכותי ללא פשרות 5009 ,למרות אהבתי לפיוניר האונקיו רכש את תשומת ליבי ורק הוא 5009

בברכה

9000es
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K
נתן תודות: 595 פעמים
קיבל תודות: 484 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

dimmer2 כתב:

ה-90 הרבה יותר "בשרני" ו-smooth מליין ה-8X.
הרבה פחות מצקצק בתחום העליון, אמנם עדיין לא הייתי יכול לקרא לו "מוזיקלי או אודיופילי".
ל8X לצערי עדיין יש סאונד של "רסיבר" ואילו ה-90 מתחיל כבר להזכיר סאונד של פרוססור איכותי (יחסית).

מה עוד ש-WHF כבר מזמן לא "אמינים" בתחום 8)
הכל מתגלגל שם מתחת לשולחן :wink:
...
dimmer2

אני מבין שיש לך מידע פנימי לגבי האתר WHF לגבי אמינותו .
אני מבין שמהיום והלאה במקום לקרוא מגזינים מובילים בעולם נתחיל לשמוע ולהתיחס להמלצות שלך . :wink:

רק שיש לנו בעיה אחת עם זה במידה ונשמע להמלצות שלך נצטרך להחליף את הסט שלנו כל שני וחמישי :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
אם במסכים מדובר........ אז הבחירה שלי היא "פלזמה"

9000es
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K
נתן תודות: 595 פעמים
קיבל תודות: 484 פעמים

נושא שלא נקרא #35 

SONYES כתב:
האלמט ההגברה באונקיו מתוך הכרותי את מבנה המכשיר ומפרט טכני וביקורת אודיופילת כמעט באתר גרמני

יש מה לצפות ממנו הוא מכשיר איכותי ללא פשרות 5009 ,למרות אהבתי לפיוניר האונקיו רכש את תשומת ליבי ורק הוא 5009

בברכה
...

SONYES

הרי אתה מחליף מכשירים כל שני וחמישי . במידה וה 5009 מצא חן בעיינך בצע שידרוג .
תאמין לי כל חנות מתמחה תעשה לך את העסקה .

בהצלחה (f)
אם במסכים מדובר........ אז הבחירה שלי היא "פלזמה"

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

נושא שלא נקרא #36 

9000es כתב:
SONYES כתב:
האלמט ההגברה באונקיו מתוך הכרותי את מבנה המכשיר ומפרט טכני וביקורת אודיופילת כמעט באתר גרמני

בברכה
...

SONYES

הרי אתה מחליף מכשירים כל שני וחמישי . במידה וה 5009 מצא חן בעיינך בצע שידרוג .
תאמין לי כל חנות מתמחה תעשה לך את העסקה .

בהצלחה (f)
...
9000es

לא יודע למה אבל אתה משדר לחץ.

:lol: :lol:

SONYES
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #37 

9000es

5009 של אונקיו מכשיר שלא נופל בכלום מהפיוניר SC-LX83 ולדעתי פיצרים לא עושים את המכשיר טוב יותר בצליל רק שילוב של הגברה איכותית + עיבוד ויש כל זה לאונקיו 5009 ולפיוניר 83
היום מפציצים אותנו בפיצרים ומשחקים - אונקיו מיקדה את הצליל וזה העיקר למאזין

היה לי 82 וכשעברתי ל83 כבר סיפור אחר שונה ומאד מיוחד 83 \ב ממש קפיצה
אגב אני נהנה עם הכיול המקורי שביצעתי לפרטי פרטים דרך המכשיר ללא התערבות מצידי פרט לישור העוצמות

כל כך טוב שממש עוצר נשימה מבלי להרים את הוליום כדי לשמוע ואני יחסית שומע חלש +5 כיולים שונים בזכרון

אבל היום אם ההיתי צריך לבחור בסכום, של הרמה הזו קרי 83-85/86
ההיתי בוחר ללא ספק ב-

5009 ובו בלבד בגלל איכות ההגברה +איכות ספקי הכוח טרודאידי +2 נוספים לפרה אחד לדיגטאל ואחד לאנלוג
ממירים 32 ביט ועוד ועוד

פרוססורים משורה ראשונה כך לבמשיך וגם אפשרות כיול מקצועי שבכלל יש כאן אפשרות מקצועית אפשר לומר מילה טובה אונקיו

גם עיצוב יפה ואימתני כמו ה83 אם כי גם שונה

5009 זה לפי WHF הפך לראפראנס שלהם בחדרי הבחינה שלם ולא פיוניר 85
ובאתר הגרמני שלא עושים הנחות ובודקים אותו הרבה הרבה לעומק מעבר לרגיל מWHF

יש לנו כאן מכשיר איכותי ללא ספק אומנם יש לי פיוניר 83 אך 5009 אונקיו הוא היה בחירה שלי היום

אך שידרוג לא פרקטי רק מקרן + מסך זה העתיד

יש אנשים שיעדיפו /83 ואני גם, ויש אונקיו ואם לא היה לי כלום ההיתי הולך על 5009

בברכה

dimmer2
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #38 

9000es כתב:
dimmer2 כתב:

ה-90 הרבה יותר "בשרני" ו-smooth מליין ה-8X.
הרבה פחות מצקצק בתחום העליון, אמנם עדיין לא הייתי יכול לקרא לו "מוזיקלי או אודיופילי".
ל8X לצערי עדיין יש סאונד של "רסיבר" ואילו ה-90 מתחיל כבר להזכיר סאונד של פרוססור איכותי (יחסית).

מה עוד ש-WHF כבר מזמן לא "אמינים" בתחום 8)
הכל מתגלגל שם מתחת לשולחן :wink:
...
dimmer2

אני מבין שיש לך מידע פנימי לגבי האתר WHF לגבי אמינותו .
אני מבין שמהיום והלאה במקום לקרוא מגזינים מובילים בעולם נתחיל לשמוע ולהתיחס להמלצות שלך . :wink:

רק שיש לנו בעיה אחת עם זה במידה ונשמע להמלצות שלך נצטרך להחליף את הסט שלנו כל שני וחמישי :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
...
מעניין 9000
בינתיים מי שמחליף כל חצי שנה רסיבר פיוניר זה אתה, לא... :?:

אוטוטו "התחדשתי בפיוניר SC-LX86".

אגב השמועות אומרות שחזרת ל-83 לא כן הדבר :?: :wink:

LiorShap
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 91 פעמים
קיבל תודות: 325 פעמים

נושא שלא נקרא #39 

MEN ,

עם כל הכבוד לדעתי אתה מחפש שדרוג בדיוק איפה שלא צריך. הרמקולים שלך לא יגיבו לשדרוג מהסוג הזה
כמעט ואתה תתאכזב. שוב זו דעתי בלבד ואתה מוזמן לנסות אותי.
יש לך רסיבר מעולה לקלונוע ביתי . נקודה.
אני די מבולבל מה אתה בכלל מחפש... שדרוג בסטריאו ? תקנה אינטרגרייטד או נגן יקר.
שדרוג בקולנוע ? תחליף לרמקולים אחרים.
האגדה הזו שאונקיו ישמע לך יותר "חם" ופיוניר קר וצורם ? הייתי שם ובדקתי את זה. לאוזני לא היה ולא נברא.
אני מזמין אותך לקפוץ אלי ולשמוע איך פיוניר SC37 נשמע עם קליפש רפרנס שזה לדעת חלק מהאנשים השילוב
הכי בהיר עלי האדמות. לאוזניי זה נשמע מדהים. הרבה יותר חם למשל מפוקל סדרה 800 וקבאס שהיו ברשותי.
אז לך תבין אנשים...

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

נושא שלא נקרא #40 

LiorShap כתב:MEN ,

עם כל הכבוד לדעתי אתה מחפש שדרוג בדיוק איפה שלא צריך. הרמקולים שלך לא יגיבו לשדרוג מהסוג הזה
כמעט ואתה תתאכזב. שוב זו דעתי בלבד ואתה מוזמן לנסות אותי.
יש לך רסיבר מעולה לקלונוע ביתי . נקודה.
אני די מבולבל מה אתה בכלל מחפש... שדרוג בסטריאו ? תקנה אינטרגרייטד או נגן יקר.
שדרוג בקולנוע ? תחליף לרמקולים אחרים.
האגדה הזו שאונקיו ישמע לך יותר "חם" ופיוניר קר וצורם ? הייתי שם ובדקתי את זה. לאוזני לא היה ולא נברא.
אני מזמין אותך לקפוץ אלי ולשמוע איך פיוניר SC37 נשמע עם קליפש רפרנס שזה לדעת חלק מהאנשים השילוב
הכי בהיר עלי האדמות. לאוזניי זה נשמע מדהים. הרבה יותר חם למשל מפוקל סדרה 800 וקבאס שהיו ברשותי.
אז לך תבין אנשים...
...
מה הבעיה ליאור בלהבין אנשים?????

כל אחד והאוזניים שלו. לא צריכה להיות בעיה להבין אותם.

SONYES
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #41 

יש הרבה בזה ,כן אתה רוצה סטראו תחזיק מגבר טוב +מקור טוב והינה לך השידרוג

יש לי את שני העולמות
הכי הרבה אני שומע את הפיוניר 83 +רמקולים טנוי וי 4

הליגה היום מתמקדים בקולנוע,לשם כך התכנסנו היום (Y) (Y)

אונקיו 5009 וסידרת הטופ של פיוניר 83/85/86 הם בעניין הקולנוע (~)

LiorShap
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #42 

יואב , אני אומר את זה כי זו לא דעה של כזה או אחר. אם תסתכל בפורום ותפשפש תראה שזו הדיעה של כל אחד ואחד.
לדעתי 80 אחוז מהם בכלל לא שמעו את השילוב. זו אגדה שאנשים נדבקו אליה ונוח להם לרשום את זה בפורום.
מישהו יבדוק אותם באמת אם הם שמעו או לא ?
את האמת שלי אני הבנתי בבדיקה בביתי. פיוניר עם פוקאל 816 , קבאס באותה ליגה ועכשיו קליפש. עם אותו רסיבר
הידוע לשמצה. חד משמעית ולא רק אני אומר את זה - הטוויטר של הפוקאל בהירים מהקליפש בכמה דרגות.
ושלא יובן ממני לא נכון - הפוקאל רמקולים מרשימים ( אני מדבר על סדרת 800 ) והקבאס לדעתי עוד יותר , אבל
מתומחרים רע. רע מאוד. הקליפשים נותנים יחס ביצועים לכסף הרבה הרבה יותר גבוה. שוב לדעתי.. אני נזהר שלא
יתקפו אותי פה.
:D

LiorDrZ
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 190 פעמים

נושא שלא נקרא #43 

9000es כתב:ADICT

שלומי . ה 90 זו יצירת מופת אמיתית . ה 90 הוא לא רסיבר הוא פרה פאוור הכולל 2 ספקי כח .
בנוסף יש לו פרוססור כפול . הכוונה עיבוד על עיבוד בקולנוע בביתי .מעבדים של "שארק" דור 3 .

סוג ההגברה שלו היא מבית B&O ברמה מייטבית .ומשובחת יותר ממה שיש ב 81 82 83 .

אני שמעתי אותו והוא פשוט מדהים בקולנוע (Y) (Y) (Y) (Y) (Y)

לגבי ההשוואה באיכות מול ה 85 . ה 90 מחירו 5000 פאונד לעומת ה 85 שמחירו 2000 פאונד .
...
אני עדיין מתקשה למה צריך כל פעם להשוות את ה LX-90 שעם כל הכבוד ויש לי כבוד הוא סוס מת... זה רסיבר בן 5 שהוא בסה"כ "רק" 5.1 עם HDMI 1.3, הוא לא תומך בתלת מימד, ה GUI שלו נראה כמו חלון DOS, מערכת הכיול שלו נמצאת 4 דורות אחורה. אז נכון הוא היה ספינת דגל... אז נכון הוא גדול ומרשים ושחור... אבל הוא ישן! ובקולנוע ביתי בניגוד לסטריאו רסיברים מתיישנים הרבה יותר מהר מכל דבר אחר. ואם מישהו בכלל שוקל לקנות את ה LX-90 מוטב שיעשה משהו קצת יותר טוב עם הכסף שלו ויקנה רסיבר ק"ב עדכני שיהיה פחות נוצץ מה LX-90.
אף אחד פה לא ממליץ לקנות רסיבר ק"ב כמו של שלומי למרות שהוא היה ספינת דגל - כי הוא מיושן. שכחתם כמה צחקתם על איתי שקנה מפלצת של דנון אך לא עדכנית שמבחינת הגברה אוכלת הרבה מאד רסיברים חדשים בשוק, אך מבחינת פורמטים, כיול, GUI הוא מיושן.

כן מעבדים "שארק" דור 3 לא מעבדים דור 3 חארטה... זה בסה"כ עיבוד DSP ולא תורם בשיט לאיכות סאונד כי גם ככה אתם משתמשים ב DD או DTS ללא עיבוד...

BTW לרסיבר שלי יש New triple 32-bit floating point high precision DSP processors מה זה אומר שהוא יותר טוב מה LX-90? אולי כן ואולי לא אבל מה שבטוח שזה לא שיקול בבחירת רסיבר ק"ב.

ההערצה העיוורת למותג פיוניר פשוט חסרת כל היגיון בריא כאילו זו דת עיוורת שאסור לומר מילה אחת רעה על המוצרים שלה. אם אני הייתי היום לקוח של פיוניר הייתי מאד כועס על החברה שכל שנה מוציאה דגם חדש, עם שינויים כל כך קטנים שמורידים את ערך הקניה שלי ל 50% תוך פחות משנה. כבר נתקלתי ב LX-83 יד שניה מטרייד אין בחנות בירושלים שנמכר במחיר זנ*ת של 6500 ש"ח ולא לשכוח שעד לפני שנה וקצת זה היה ספינת הדגל של פיוניר שנמכר ב 12-14K. אין שום שמירת ערך סבירה לרסיברים של פיוניר וזה הכי עצוב שיכול להיות.

dor8
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 295 פעמים
קיבל תודות: 195 פעמים

נושא שלא נקרא #44 

אין בכלל ספק שהLX86 הולך להיות חגיגית קרנבל אמיתית...! (Y)
אני כבר לא יכול לחכות עד שיגיע לחנות מתמחה איכותית.... (Y)
כמובן עם 5 שנות אחריות מלאות ואיכותיות... (Y)
:wink:

LiorShap
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #45 

LiorDrZ כתב:
9000es כתב:ADICT

ההערצה העיוורת למותג פיוניר פשוט חסרת כל היגיון בריא כאילו זו דת עיוורת שאסור לומר מילה אחת רעה על המוצרים שלה. אם אני הייתי היום לקוח של פיוניר הייתי מאד כועס על החברה שכל שנה מוציאה דגם חדש, עם שינויים כל כך קטנים שמורידים את ערך הקניה שלי ל 50% תוך פחות משנה. כבר נתקלתי ב LX-83 יד שניה מטרייד אין בחנות בירושלים שנמכר במחיר זנ*ת של 6500 ש"ח ולא לשכוח שעד לפני שנה וקצת זה היה ספינת הדגל של פיוניר שנמכר ב 12-14K. אין שום שמירת ערך סבירה לרסיברים של פיוניר וזה הכי עצוב שיכול להיות.
...
זכותך המלאה וכמובן של אחרים לומר דברים רעים על פיוניר - לא ראיתי סנגוריה על פיוניר שונה מכל חברה אחרת.
ופיוניר לא שונה משום חברה אחרת. גם אונקיו וימהה מוציאה באותו קצב ובאותן שינויים מינוריים כל שנה רסיבר.
לדעתי דווקא ימהה לאחרונה מפגיזה 2 רסיברים בשנה.. לא שמעתי מילים רעות על זה.
בקיצור , אני דווקא מרגיש שעל פיוניר מתנגחים הרבה יותר ( לרעה ) בפורום מאשר כל חברה אחרת.
מוזר לי מה שאתה אומר.
...

נעול

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”