שאלה למחזיקי ממיר DreamBox DM 800 HD se

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי

מנהלים: מנהלי וידאו, מנהל שידורים דיגיטליים

שלח תגובה
shaico
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 29 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

שאלה למחזיקי ממיר DreamBox DM 800 HD se

לינק להודעה #1 

שלום,

אני מתכונן לרכוש את הממיר הזה, ועדיין מתלבט בין המקורי (שעולה בארץ 4000 שח), לבין ה-clone (שעולה בארץ 1600 שח).
אודה לייעוץ ממי שמחזיק/מכיר את הממיר הנ"ל, בשאלות הבאות :

1. על רקע השם הלא טוב שיש לממירים הסינים - האם הממיר המקורי הוא כל כך אמין ויציב כך שיש טעם "להתעקש" עליו, או שה-clone הסיני מספיק טוב, ואפשר לסמוך עליו שיעבוד בלי תקלות ?

2. האם זה נכון של-clone בארץ יש יותר אימאג'ים/עדכונים/שיתופים מאשר לממיר המקורי ?

3. הממיר המקורי עולה בחו"ל כ-400 יורו. האם מישהו קנה אותו (דרך איביי , או בכל דרך אחרת), ויכול לשתף אותנו בנסיונו ?

4. האם יש סיבה , שלא ציינתי כאן, ושבגללה כדאי להעדיף את אחד מהממירים האלה על פני השני ?

אודה לכל מי שיוכל לתרום מנסיונו ומהידע שלו בנושא, גם בשאלות שלא העליתי...

קרמריקה
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום קפה
אחראי תחום קפה
נתן תודות: 88 פעמים
קיבל תודות: 278 פעמים

לינק להודעה #2 

1. לא יכול להעיד על כלל המכשירים. אצלי ואצל מכריי יש רק clones וכולם עד היום עובדים ללא תקלה. אני את שלי רכשתי בסביבות ה-200$ כולל משלוח מסין. גם אם ניקח מקרה קיצוני ואצטרך לקנות עוד שני מכשירים, זה עדין יהיה משתלם לעומת המקורי. סה"כ אין שם משהו יותר מדי מורכב, והסינים הגיעו לרמה גבוהה של העתקה.

2. בשיתוף ועדכונים אין הבדל. באימג'ים אין לי מושג איך זה עובד עם המקורי, אבל כנראה שזה גם די אותו דבר.

לא הייתי קונה בארץ לא את ולא את זה. בפחות מחצי מחיר של ה-clone בארץ, אפשר לקנות מסין. נכון שאין אחריות אמיתית, אבל אם אפשר להביא שניים במחיר של אחד בישראל, זה כבר פחות רלוונטי.

nirzon
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 90 פעמים
קיבל תודות: 197 פעמים

לינק להודעה #3 

יש לי מכשיר DM800se סיני ששמתי בו כונן פנימי.
אני יכול להעיד שהמכשיר עובד שגעון. אין תקיעות כלל. מעבר מהיר בין ערוצים. הקלטות (ממספר ערוצים בו זמנית), הזזת זמן, הכל עובד פיקס. איכות התמונה נהדרת.
הכונן הפנימי משותף ברשת, מה שמאפשר לי לצפות בהקלטות שלו דרך סטרימר שנמצא בחדר אחר, או סתם להשתמש בו ככונן רשת.
אני מריץ עליו קליינט של ביטורנט (Transmission), כך שהוא מבצע הורדות בעצמו.
התקנתי עליו גם DVB-T USB דונגל, מה שמאפשר לי לצפות גם בשידורי עידן+, כולל צפייה בלוח השידורים ובמידע בעברית.
הוא יכול גם לנגן סרטי DIVX ו-MKV, אפילו עם תרגום (פונט התרגום מאוד קטן ולא כ"כ נוח) - אבל אני לא משתמש בו כסטרימר (יש לי אחד אחר בשביל זה). גם נגן המדיה דרכו ניתן לצפות בסרטים איננו כ"כ נוח באימג' שהתקנתי עליו (אולי יש אימג'ים יותר מוצלחים בשביל זה).
זהו הממיר הלוויני השלישי השלי והטוב ביותר שנתקלתי בו.

קרמריקה
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום קפה
אחראי תחום קפה

לינק להודעה #4 

איך אתה מקליט מספר ערוצים בו-זמנית? אפשר רק אם הם מאותו טרנספונדר, לא?

shaico
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה #5 

קרמריקה כתב: 2. בשיתוף ועדכונים אין הבדל. באימג'ים אין לי מושג איך זה עובד עם המקורי, אבל כנראה שזה גם די אותו דבר.
...
תודה על תשובתך.

בחנות שמוכרת את ה-CLONE בארץ אומרים שהמכשיר מגיע "עם האימאג' הכי מעודכן", שאני לא בדיוק מבין מה זה.
השאלה שלי היא, אם אני רוכש את המכשיר מסין, האם אני יכול מיד לקלוט אתו ולבצע את כל הפעולות, כולל שיתוף, הקלטה, הצגת EPG וכו', או שאדרש לפני כן לבצע איזשהן התקנות באופן עצמאי ?

ואגב, האם בהגעת המכשיר לארץ גבו ממך מיסים ?

קרמריקה
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום קפה
אחראי תחום קפה

לינק להודעה #6 

shaico כתב:
קרמריקה כתב: 2. בשיתוף ועדכונים אין הבדל. באימג'ים אין לי מושג איך זה עובד עם המקורי, אבל כנראה שזה גם די אותו דבר.
...
תודה על תשובתך.

בחנות שמוכרת את ה-CLONE בארץ אומרים שהמכשיר מגיע "עם האימאג' הכי מעודכן", שאני לא בדיוק מבין מה זה.
השאלה שלי היא, אם אני רוכש את המכשיר מסין, האם אני יכול מיד לקלוט אתו ולבצע את כל הפעולות, כולל שיתוף, הקלטה, הצגת EPG וכו', או שאדרש לפני כן לבצע איזשהן התקנות באופן עצמאי ?

ואגב, האם בהגעת המכשיר לארץ גבו ממך מיסים ?
...
ממני לא לקחו מסים. זה לא אומר כלום על מה שיהיה לך. יש מקרים נדירים (שאין לי מושג אם שלי היה כלול בהם) שהמוכר משלם לחברת השילוח מראש את המסים, ואז אין לך טרחה.

יש עשרות אימג'ים שאפשר לקרוא להם "הכי מעודכנים". אין לדעת עם איזה אימג' הממיר שלך יגיע, יתכן מאוד שתאלץ להחליף אימג'. זה תהליך די פשוט עם הממירים החדשים, ואין לך ממה לחשוש. זה בטח לא שירות ששווה מעל 800 ש"ח...

nirzon
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #7 

קרמריקה כתב:איך אתה מקליט מספר ערוצים בו-זמנית? אפשר רק אם הם מאותו טרנספונדר, לא?
...
כמובן.
מאחר ויש לי גם טיונר USB DVB-T, אני יכול להקליט ערוץ מהלווין ולצפות בעידן+, או להקליט מספר ערוצים מעידן+ (כולם באותו התדר / טרנספונדר) ולצפות בערוץ אחר מהלווין.

קרמריקה
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום קפה
אחראי תחום קפה

לינק להודעה #8 

כן, את זה אני מכיר, חבל שאין אפשרות להוסיף שם עוד טיונר לווין מלא..

shaico
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה #9 

nirzon כתב: הכונן הפנימי משותף ברשת, מה שמאפשר לי לצפות בהקלטות שלו דרך סטרימר שנמצא בחדר אחר, או סתם להשתמש בו ככונן רשת.
...
אם הממיר מחובר למסך שבסלון, ואני רוצה לקשר אותו ב-WIFI עם המחשב שנמצא בחדר פנימי, האם המכשיר+הדונגל שבקישור המצ"ב יעזרו לי ?

http://www.aliexpress.com/store/802066/ ... llite.html

nirzon כתב: הוא יכול גם לנגן סרטי DIVX ו-MKV, אפילו עם תרגום
...
אם אני מקליט סרטים מהלווין, באיזה פורמט הם נשמרים ?
האם אני אוכל להצמיד להם כתוביות תרגום שאוריד במחשב מהאינטרנט ?

nirzon
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #10 

הלינק למכשיר שנתת בקישור הוא של DM800se שמגיע כבר עם כרטיס רשת אלחוטי (WIFI). תוכל איתו להתחבר לרשת הביתית, אבל כל נושא העברת סרטים, בייחוד סרטים ב-HD, דרך רשת אלחוטית הוא נושא בעייתי שנידון כבר הרבה פעמים בפורומים פה.
ההקלטות מהלווין הן בפורנט TS שזה קיצור של Transport Stream. למעשה זהו המידע הגולמי שמגיע מהאויר. זה קצת דומה ל-MKV, ומרבית נגני הוידאו והסטרימרים מנגנים אותו בלי בעיות, ולכן אפשר להצמיד להקלטות כתוביות, רק שתצטרך להתאמץ על מנת לסנכן אותן. כמו שכתבתי, יכולת הצגת הכתוביות של המכשיר עצמו איננה מהמשובחות. לא הייתי בונה עליה יותר מדי.

קרמריקה
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום קפה
אחראי תחום קפה

לינק להודעה #11 

לפני שאתה קונה, תעיף מבט פה:
http://www.mixeshop.com/Supply-for-dmoem-800se_c230

זו החנות של טוני מ-YAOXIN. מהם אני קניתי בזמנו.

יוצא לך קצת יותר זול, ועם משלוח DHL ולא של הדואר הרגיל.

nirzon
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #12 

גם אני קניתי מטוני, והוא אמין בהחלט.
יש לו שם גם מכשיר בעל טיונר רב שימושי, גם לוויני וגם קרקעי (DVBT), אבל אני לא מאמין שהוא מאפשר לך הקלטה מהלווין וצפייה בתחנה קרקעית או להיפך.

shaico
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

לינק להודעה #13 

nirzon כתב:הלינק למכשיר שנתת בקישור הוא של DM800se שמגיע כבר עם כרטיס רשת אלחוטי (WIFI). תוכל איתו להתחבר לרשת הביתית, אבל כל נושא העברת סרטים, בייחוד סרטים ב-HD, דרך רשת אלחוטית הוא נושא בעייתי שנידון כבר הרבה פעמים בפורומים פה.
...
אין לי כוונה להעביר סרטים ב-WIFI , אני מודע לבעיתיות.
כוונתי רק להשתמש בו לצורך השיתוף. גם עם זה עלולה להיות בעיה , או שזה יעבוד טוב ?

nirzon
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #14 

לשיתוף אין בעיה לעבור ב-WIFI.

ocsi
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 107 פעמים

לינק להודעה #15 

בהמשך לתגובות מאלי,תשים לב,שהדגמים החדשים באים תחת שם SUNRAY4,זה הדבר היחידי שהצליח להשיג DM,לא לעצור את הייצור של קלון,אלא שימוש השם DM (i) .
אימגים אתה יכול ליראות פה
http://www.dreamoem.com/content.php
התקנת אימגי זה מאוד פשוט,דרך ממשק וובי,רק חשוב שתזכור להשתמש בגירסה הנכונה,סוג של SIM.
אם אתה מחשיב את עצמך קצת טכני,אין סיבה (לצערי) לקנות בארץ,בגלל פערי מחירים מטורפים.

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים,DTT, עידן+”