I'm sick to death of Android

אפליקציות, מערכות הפעלה של גוגל אנדרויד - ginger bread, ice cream sandwich, froyo, jelly bean
Shayosef (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 448 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

I'm sick to death of Android

נושא שלא נקרא #1 

[left]Summary: I’ve spent over two years as an Android user. The next time around, I’m going elsewhere unless substantial changes take place in how Google manages its ecosystem and OEM/Carrier partners.[/left]

כתבה די מעניינת של עורך zdnet שפורס למה נשבר לו מהאנדרואיד ולמה לא ימליץ עליו יותר למכריו.

תרגום לכתבה - http://www.iphones.co.il/main-news-ipho ... 24237.html
שי

gamla77
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 31 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

בסופו של דבר , התלונה (המוצדקת בהחלט) שלו היא על עדכוני המערכת המבוששים להגיע.

אני בהחלט חושב שהוא צודק. זאת הנקודה הבעייתית במערכת ההפעלה שהחומרה שלה מיוצרת במגוון יצרנים , ובמגוון מפרטי חומרה. מעבר לזה שאני יכול לומר , ששני העדכונים הרשמיים למכשירים שברשותי , מאכזבים לא מעט . (SGS2 , TRANSFORMER TF101) .
עם זאת, אני עדין חושב שנכון לעכשיו היתרונות של המערכת עולים על מה שמוצע בשוק כיום .
אני מחכה לראות מה יקרה עם WP7\8 .
כטאבלט אני כמעט משוכנע שארכוש אחד , לגבי סמארטפון , נחיה ונראה.

Neter
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: neter
נתן תודות: 60 פעמים
קיבל תודות: 24 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

עיקר הזעם של הכותב הוא כלפי חברות המכשירים שמקסטמים את אנדרואיד ללא שום פיקוח מצד גוגל. וזאת באמת בעיה - מצד אחד מערכת הפעלה קוד פתוח ועם גמישות מרבית, מצד שני אין אכיפת חוקים של גוגל שאמורים לתרום ליציבות ולביצועים.
ההיכרות היחידה שלי עם אנדרואיד זה בטאבלט Asus Prime, ושם נראה שאסוס עשו עבודה טובה מאוד. המערכת מהירה ויציבה יחסית (יש תקלות של אפליקציות ספציפיות, ומאז העדכון האחרון אני לא חווה קריסות שקשורות במערכת ההפעלה).
ההתרשמות שלי (כאיש ווינדוס וותיק) זה שאנדרואיד נחמדה, אבל לא מספקת. אני מחכה לאנדרואיד 5 (שלפי השמועות תצא בקיץ, למרות שרק חלק זעום ממכשירי האנדרואיד שידרג לICS) ואולי שם יגיע איזה אפקט וואוו כלשהו (אבל אני סקפטי. איך שאני רואה את הדברים גוגל תעשה עוד קשירה מחייבת למוצרים שלה ותתן פחות גמישות למיטוב הביצועים).
כמו שכתב קודמי - אני מחכה לטבלטים של ווינדוס 8. כזה לבטח ארכוש.

שלח תגובה

חזור אל “Android - אנדרויד”