שרשור תגובות: לראשונה בישראל: לקונים מקרן Epson EH-TW9000 מכויל ע'י עפר לאור

חדשות ועדכונים של HT Magazine
sam22
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 938 פעמים
קיבל תודות: 819 פעמים

נושא שלא נקרא #226 

מה שקורה כאן פשוט לא ייאמן!!!!
מה קרה?
אפשר לחשוב שהכריחו כל אחד ואחד כאן להוציא כמה אלפי שקלים ולקנות מקרן מכויל על ידי עפר.
לא רוצים, לא צריך!!!
זה מטורף!!!
שבועיים לא היה לנו פיוניר - אונקיו אז כל הקיטור הצטבר לכאן?

מי שלא טוב, סבבה, שימשיך
מי שרוצה שיקנה ויהנה.

בחיי שאני לא מבין מה קורה כאן
די!!! אנשים באים לכאן להנאה!!! וזה נהיה קשה מיום ליום
העם דורש..... כל מיני דברים

IamEzio
סמל אישי של משתמש
גורו מחשוב/לינוקס
גורו מחשוב/לינוקס
נתן תודות: 114 פעמים
קיבל תודות: 517 פעמים

נושא שלא נקרא #227 

אם החברים הנכבדים פה באתר לא מתעסקים למי יש רסיבר גדול יותר או רמקולים גדולים יותר ,או יותר רמקולים ועוד לא דיברנו על KURU vs The rest of the world ..אז עכשיו גם חייבים לירות לאויר כל מני תאוריות קונספרציה מפגרות ומוזרות .. אני אישית לא רואה איך המבצע הזה קשור לאובייקטיביות של האתר המעולה הזה , עפר לא המליץ עליו ,לא הכריח אף אחד לקנות אותו ובטח שהוא אפילו לא זה שסיקר אותו פה באתר .. זה לא איזה מסע פירסום סמוי של עפר ושאר צוות מנהלי הפורום .. סתם דיון מיותר ..ולדעתי באמת שצריך פשוט לנעול את התראד הזה ..מי שרוצה להמשיך לתמון ראש בחול זאת בעיה שלו ..אבל לא צריך להשמיץ פה אף אחד ולהגיד דברים חסרי ביסוס סתם כי בא לכם .
JBL LSR305| IsoAcoustics Aperta Stands | Audio-GD NFB-11.28 | Beyerdynamic T1.2
| sennheiser hd58x jubilee |
Galaxy Note 9 | Gear S3 |

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #228 

(Y)
באמת לא ברור. עניין של חיים ומוות נהיה הסיפור הזה...

בנוסף אנשים לא שמים לב לב לב לאופן שבו הם מתבטאים וכשהטורים עולים מתלוננים על כך שלא מבינים אותם...

aloni
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 11 פעמים

נושא שלא נקרא #229 

עצוב לי מאוד לראות את זה.

תנחומי למנהלי האתר שצריכים להתמודד עם הגועל הזה מבית ומחוץ. לא הוגן.
(W)

לגבי בעלי האינטרסים הסיבות ברורות ולא ראויות להתייחסות.

אתם משתמשי האתר הותיקים חישבו עוד קצת לפני שאתם מפרסמים תגובה נמהרת והרהרתם בכל ההשלכות.
חישבו מה אמור להרגיש עופר כשהוא קורא תגובה כזאת והאם זה מגיע לו.
נערך לאחרונה על ידי aloni ב 09/02/2012 11:02, נערך פעם 1 בסך הכל.
HiFiMusic IL

boazj
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 157 פעמים
קיבל תודות: 91 פעמים

נושא שלא נקרא #230 

הרגע ראיתי את השרשור והפרסום.

לגופו של עניין, ולא עקבתי אחרי כל השרשורים הרלוונטיים, אני גם מתרשם שהדברים היו יכולים להעשות בצורה טובה ובהירה יותר ומאמין שעופר יפיק את הלקחים.

מה שכן חשוב לי להגיד, שהשרשור לדעתי מאד מכבד את כותביו !
הביקורת הועברה בצורה מאד עניינית ומכובדת, ע"י אנשים שהאתר הזה חשוב להם. כנ"ל לגבי התגובות וההסברים מהצד השני.
זה דיון אמיתי ענייני וראוי להערכה. (Y)
אין מקום לעליהום על מי שהעלה אותה. נהפוך הוא. זוהי ביקורת בונה שבאה לשרת את האתר.
לילה טוב,
בעז
אימון אישי/קואצינג, טיפול, הנחיית קבוצות וסדנאות.
פריצות דרך בתחום האישי והכלכלי,חיבור ליעוד.
וגם מוזיקה, אופני הרים, קפה, מערכות סטראו, יוגה, ריצה ועוד כאן: https://asimonim.ravpage.co.il/BOAZJ

theezway
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 39 פעמים

ממה שקראתי בשרשור ההצעה של BALANCE נשמעת לי מעולה

נושא שלא נקרא #231 

Balance כתב:אני חושב שהמבצע מצויין בשבילנו הלקוחות, לקבל מוצר מכוייל מאחד הבכירים ביותר זה הכי טוב שיש.
אני תקווה כי כל היבואנים ילכו בדרך הזו במקום עוד משקפיים או שטות אחרת.
הדבר היחיד הוא, למצוא את שביל הזהב כדי לקיים שתוף פעולה כזה, לא הקדשתי מחשבה לאיך, אבל זה מתבקש.

אני מבין את הצד של בעלי האתר והמנהלים השונים, מכיר את רובם וחושב שהם אנשים מצויינים, לא נוחה לי הסיטואציה שהם נמצאים בה כרגע (הצורך להגן על עצמם ופעילותם בפני "כעס" מוצדק)
צריך לממן את האתר, לגיטימי שבעלי האתר יראו ממנו גם תוצרת.
אני חושב שהדרך הכי נכונה היא לבדוק (גם רעיונות מצד חברי האתר) באיזו דרך ניתן בכל זאת להוציא לפועל שתפ"ים כאלה
...
עופר ו-RIDE,
בלי קשר לכך שנשמע לי שחלק מהדוברים מעט נסחפים, תסתכלו על הצד החיובי של המטבע. הסיבה שיש פה כזו סערת רגשות היא שלאנשים אכפת מאוד האתר.

למען הסר ספק, אני לא חושב שגם המקטרגים מטילים ספק ביושרם של מנהלי ועורכי האתר.
אתר הבית שלי - www.ezway.co.il

sam22
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 938 פעמים
קיבל תודות: 819 פעמים

נושא שלא נקרא #232 

theezway
זה נשמע כמו בעל שמכה את אישתו ואומר לה שהוא אוהב אותה.
זה חוזר על עצמו כל כמה שבועות.
סערת רגשות - סבבה
השאלה היא למה לחפש ביקורת בכל דבר.

מבין את מי שלא מסכים לזה, כמו שעפר אמר כל אחד ודעותיו - אבל לא חייבים להגיב לכל דבר ולהיות שלילי
העם דורש..... כל מיני דברים

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #233 

אחרי שקראתי 75% מהפוסטים בשרשור ההזוי הזה היה לי תחושה שאני שומע שוב את הבן שלי שחוזר מהגן ומספר לי שההוא עשה לו כך וזה עשה לו כךך והוא החזיר לו ככה.

תתבגרו

כל העמדות של כל אחד מהכותבים הובהרה וכולנו מבינים מי בעד ומי נגד.

גם עופר כתב שהוא הפנים חלק מהביקורות.

מה עוד אתם רוצים שמישהו יתלה את עצמו בכיכר העיר???

מספיק עם ההתנצחות והחזרה הבלתי משתנה על אותם דברים חזור ואמור

אף צד לא ישכנע את הצד השני...... כול צד הבהיר את הדיעה שלו במאה אחוז..... כל צד הבהיר את הדיעה שלו במאה אחוז לפחות עשרים פעם....

אתם באמת חושבים שאם תכתבו את אותו דבר בפעם העשרים ואחת זה יעשה משהו שעשרים הפעמים הקודמות לא הצליחו???

מספיק!!! הבננו!!!! טחנתם!!!! חפרתם!!!! עכשיו תנוחו קצת..... עד לפוסט המתלהם הבא

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #234 

molvy כתב: אתם באמת חושבים שאם תכתבו את אותו דבר בפעם העשרים ואחת זה יעשה משהו שעשרים הפעמים הקודמות לא הצליחו???

...
יש מישהו מהמבקרים בכלל העז לכתוב פוסט מתלהם כמו הפוסט הזה שלך?
ניראה לך שמישהו היה מעיז?
אני מציע לך קצת התבוננות פנימית.

costello
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #235 

לכל החברים !

האם למישהו מביניכם יצא לראות את הכתבה של ליאור קורן מאתר DTOWN על כל הנושא המדובר בשרשור..?

חמור מכך, ליאור קורן מצטט את התגובות המתלהמות של חברי האתר בשרשור....

הנ"ל פוגע בכתבה באופן אישי וישיר בעופר ובחברי הנהלת האתר ובאופן עקיף גם כנגד כל חבריו .. כל זאת בשם "האובייקטיביות" שהעלו כאן

חלק מהחברים.. כמו כן , בשם "הטעם לפגם" שלאט לאט הדרדר בשרשור ל"שחיתות " ... "טוהר המידות " .. ואולי השרשור הזה יסתיים גם "בפלילים "...

אני מאד מקווה שאין לנו כאן סוכנים שמשרתים גורמים אחרים במטרה לפגוע..

וחוץ מזה, בנושא הכתבה של ליאור קורן... הייתי מאד שמח אילו היה מספר לכולם בשם מי הוא נשלח לתערוכה בלאס ווגאס ומי מימן את ההשתתפותו בתערוכה.. ובכלל, בכל התערוכות הקודמות..? שייזכר טוב טוב בכל סיומי הכתבות שלו המתייחסות "לגילוי הנאות"

בשם ההתחסדות , ההגינות העיתונאית והיושרה האישית הגבוהה של ליואר קורן.. האם זה מבחינתו אינו יוצר טעם לפגם..??

האם ליאור קורן אינו מקדם מוצרי אלקטרוניקה של מספר יבואנים במסגרת האתר..? שאלה טובה ! לדעתי התשובה מאד ברורה..

אך קרה שאתר מתחרה עט על "המציאה " לצורך התנגחות ופגיעה בכולנו בעצם..? שכל אחד מהמשתתפים בשרשור בעיקר "המתלהמים" יחשוב עם

עצמו על הדרך בה התבטא והסגנון החדש שאומץ כאן.. בין היתר גם על הנזקים הישירים והעקיפים..

ככה זה גם בטבע.. שהאריה נח לרגע אחד , מייד מגיע השועל לשחק לו בזנב

באופן יחסי אני די חדש כאן .. אני חייב לציין שתמיד אהבתי לקרוא את התגובות של החברים כאן גם שלא היו הסכמות, תמיד נשמרה כאן תרבות

הכתיבה והדיבור , הסגנון של החברים בדיונים היה סבבי גם שלא היו הסכמות.. והפעם אני בהלם .. חטפתי סטירה !

אני חושב שהגיע הזמן באמת להניח לשלרשור הזה ושכל אחד יחזור לעיסוקיו .. ולמען האמת ממש בא לי לקרוא איזו כתבת ביקורת טובה

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #236 

nir11 כתב:
molvy כתב: אתם באמת חושבים שאם תכתבו את אותו דבר בפעם העשרים ואחת זה יעשה משהו שעשרים הפעמים הקודמות לא הצליחו???

...
יש מישהו מהמבקרים בכלל העז לכתוב פוסט מתלהם כמו הפוסט הזה שלך?
ניראה לך שמישהו היה מעיז?
אני מציע לך קצת התבוננות פנימית.
...
ושוב לא מתייחסים לתוכן!! :o 8O

חבל :(

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #237 

Opv

למען הסר הספק אני לא מאמין שניסית בזדון לפגוע באמינות האתר.

AviBiton
סמל אישי של משתמש
גורו HTmobile
גורו HTmobile
נתן תודות: 503 פעמים
קיבל תודות: 358 פעמים

נושא שלא נקרא #238 

אני חושב שהעניין הזה מוצה, כל הטענות הובאו ע"י כל הצדדים והובנו ע"י כל הצדדים.
אני חושב שלכולם פה ברור שהמטרה היא מטרה טובה, אני גם חושב (ומבין, ממה שקראתי) שאף אחד פה לא מטיל ספק ביושרם של הנוגעים בדבר ושכל הסערה הזו היא בגלל מראית עין.

זה הזמן לעצור את הדיון הזה ולדבר על המבצע עצמו ולא על כללי האתיקה.

drporat
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #239 

אישית, גם אני חושב שהנושא מוצה ושיש הגיון רב להתיאש ולסתום הפה, לאחר הפקת לקחים אישיים.
אנשים טובים שאיכפת להם מן האתר משכו הרבה אש כאשר העיזו להתבטא כנגד ההנהלה, גם בנוגע למהות הכיול הראשוני (בתנאי סביבה שונה מאשר זאת הצפויה למקרן בהמשך), ובטרם הנורה עבדה 50-100 שעות, וגם בנוגע לבעיתיות הרבה הטמונה בהגדרת מקרן מסוים בידי האתר (ולא חשוב שלא המנהל עצמו בחר זאת, אלא אחרים הפועלים באתר שלו) כ'מקרן השנה', דבר המהווה בחירה בעלת משמעות כלכלית אדירה עבור המשווק שלו ובמקביל הצעתו למכירה עם כיול מקצועי ראשוני בידי מנהל האתר.
רק מי שלא רוצה לראות אינו מסוגל לראות היכן טמונה הבעיה. ניתנו כאן מספיק דוגמאות והסברים. הכי קל להתחסד, ליישר קו מאחורי ההנהגה ולהאשים בצורה בוטה אתר מתחרה או את הבודדים האמיצים שכתבו שזה מצביע על התנהלות פסולה של האתר.
הבה נבדוק את זה לרגע ע"פ מבחן בוזגלו. לו באותו אתר מתחרה היו מצביעים על אפסון 9000 כמקרן השנה, נמנעים להעלות את ערכי הכיול המומלצים שלו בדפי האתר אך במקביל מעניקים את הכיול הראשוני המקצועי של מנהל האתר במתנה למי שיקנה את המקרן מידי היבואן הגאה (ששמח להשחיל הודעותיו בכל האשכול כאן כאילו שהוא גורם נטול אינטרסים בכל המהלך הזה), כלום לא הינו כולנו לועגים לפתטיות ולשקיפות המהלך של האתר ההוא?
שנים שאני עוקב אחר הפורומים והביקורות כאן. למדתי המון, ואני מודה לכל אחד ואחד מהמשתתפים שנותנים מזמנם, מרצם, הידע שלהם והנסיון בכדי להעשיר את עולמנו (ולא את חשבון העו"ש..) מה שהפך את האתר הזה למוצלח כל כך בעיני היא כמות המשתתפים, שהגיעו הנה במקור ע"י חיפוש בגוגל אך נשארו בגלל האמון באוביקטיביות.
FWIW, הנתונים שהועלו בכל 16 עמודי האשכול הזה אינם מתישרים בקנה אחד עם הרושם שהאתר ידע ליצור בעיני.
אך הנה גם כאן למדתי משהו חדש, פעם נוספת, וגם על זה אני מודה לכם
נערך לאחרונה על ידי drporat ב 09/02/2012 12:03, נערך פעם 1 בסך הכל.

idan309
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 298 פעמים
קיבל תודות: 321 פעמים

נושא שלא נקרא #240 

AviBiton
מסכים לחלוטין.

לדעתי הרעיון של המבצע הוא רעיון מצוין (כל הכבוד למי שחשב עליו).
לגבי הביצוע, המבצע עצמו, הדעות חלוקות ב-2 נושאים (בראשון כבר דנו מספיק) וגם לגבי התמורה שנותן כיול כזה לאורך זמן, אבל כמו שציינתי לדעתי:
1. הוא בטח לא מזיק.
2. הוא ירים את חשיבות הכיול.
3. יש סיכוי טוב שאם יש בעיה במקרן הספציפי, עופר יעלה עליה בעת הכיול ואז אני בטוח שלא יהיה מוכן לשם את שמו (המקרן כוייל ע"י עופר לאור) על מקרן כזה, מה שימנע ממקרן לא טוב מספיק (דומה לזה שהוצג בתערוכה שלא היה צריך להציגו) להגיע ללקוח (ואני לא בטוח שכל הלקוחות יכולו לשם לב במידה וקיבלו מקרן לא איכותי מספיק.

שלח תגובה

חזור אל “חדשות HT”