לה ליגה - הליגה הספרדית

תוכניות ספורט, אירועי ספורט וכל מה שקשור לספורט...
knazi
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 205 פעמים
קיבל תודות: 86 פעמים

נושא שלא נקרא #481 

לא מסכים שהגיע לפפה צהוב, המכה הזאת לא מכוונת וחלק מהמשחק. מי שמשחק כדורגל יודע שזה קורה לא מעט, פשוט חלק מהמאבק (אכן פאול אבל לא מכוון)

גם אני לא מסכים איתך בקשר לשער שנפסל, הייתה הצגה קטנה אולי, אבל רואים בבירור שראמוס תופס את אלבס ביד ומושך אותו...מה לעשות שזה לא חוקי

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #482 

moco כתב:קטעים בשידורי גיא עזרה באינטרנט.
המשדר החל עם שדרים ואולפן אנגלי, באמצע הם התחלפו עם צרפתים :lol:
...
זה התחיל בצרפתית, התלוננתי לאשתי ואז החליפו לאנגלית!
:)

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 198 פעמים
קיבל תודות: 349 פעמים

נושא שלא נקרא #483 

guyezra כתב:
moco כתב:קטעים בשידורי גיא עזרה באינטרנט.
המשדר החל עם שדרים ואולפן אנגלי, באמצע הם התחלפו עם צרפתים :lol:
...
זה התחיל בצרפתית, התלוננתי לאשתי ואז החליפו לאנגלית!
:)
...
עלית עלי, הצטרפתי רק בדקה ה50 ומשהו
משה

AviBiton (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
גורו HTmobile
גורו HTmobile
נתן תודות: 503 פעמים
קיבל תודות: 358 פעמים

נושא שלא נקרא #484 

knazi,
זה שהעבירה היתה חלק מהמשחק ולא מכוונת (נגיד, כי ברגע שאתה מניף יד בגובה כזה לכיוון הפרצוף של מישהו, כנראה שיקרה משהו...), לא אומר שהיא לא מחייבת כרטיס צהוב, השופט אפילו לא ראה את העבירה, אם הוא היה רואה, זה היה צהוב (ומוצדק).

JogoBonito,
מאיפה להתחיל?
ריאל עדיין לא עולה על בארסה, עם כל הכבוד לדקות המצויינות שהיו לה במשחק הזה, מה שכן, זו פעם ראשונה בשנים האחרונות (להוציא אולי את גמר הגביע בשנה שעברה) שריאל עולה לשחק מול בארסה ולא שוכחת את הביצים שלה בחדר ההלבשה.

דיארה - אתה אומר שהגיע לו צהוב, אבל לא צהוב שני. החוקה לא מבדילה בין צהוב ראשון לשני, צהוב הוא צהוב, זה שהשופט הפעיל שיקול דעת, זה בסדר גמור (אפילו מצויין במקרה הזה, כי הוא היה גומר את המשחק), אף אחד לא היה מתפלא אם היה יוצא כרטיס.
אדום לראמוס - לחלוטין לא מוצדק, אבל גם לא היתה הצגה של בוסקטס (למרות המוניטין שלו), בהחלט היתה עבירה, אבל לא כזו שמצדיקה צהוב.
פיקה התחזה בצורה מגעילה (לא מתאים לו, הוא לא עושה את זה בד"כ).
פפה נהיה פרימה בלרינה ונופל מהרוח (ניסה לסחוט פנדל ברחבה כי החולצה שלו השתפשפה בחולצה של פויול).
סאנצ'ז - ממש לא עושה הצגות, הוא נכנס לתיקולים וקיבל תיקולים, כולל התיקול החזק מאד של פפה (תיקול חוקי לחלוטין, לא עבירה), זו התמונה האמצעית ששמת בהודעה שלך.
שער חוקי לריאל - תהיה רציני, היתה עבירה ברורה.
היד של אבידל לא שינתה את מהלך הכדור (החלש מאד) שיצא מראמוס, בכל מקרה, השופט לא ראה את נגיעת היד.
בסוף המחצית הראשונה השופט נתן תוספת זמן בגלל העבירה של דיארה, לא מבין למה הוא לא נתן לריאל להוציא את הכדור החופשי שלהם בסוף המשחק.

השיפוט היה גרוע מאד, לשני הכיוונים, כולל עבירות שלא נשרקו, התחזויות משני הכיוונים שכן נשרקו, נבדלים שלא היו וכו'...

ivanhoe888
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #485 

Elad8 כתב:ברצלונה העלו את הבכיינות לרמה של אומנות.
...
תיקנתי אותך... :)

taoyossi
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
שם מלא: יוסי ביטון
נתן תודות: 203 פעמים
קיבל תודות: 94 פעמים

נושא שלא נקרא #486 

כל המילים עכשיו מיותרות .. העסק נגמר
זה לא הקלאסיקו האחרון השנה לדעתי .....(בוודאות יש עוד אחד בליגה..) ומי יודע אולי עוד אחד בגמר האלופות ....

אבל אני מקווה שלמרוניו נפתחו העיניים ושהוא מבין שאם הוא עולה עם כל ההתקפה עם שחקנים מחזיקי כדור כדוגמת אוזיל שהיה מעולה וכמובן קאקא... ולחץ על כל המגרש ...חבל שדי מריה לא היה כשיר
אז גם המכונה הכל כך מושלמת הזו ברצלונה יכולה להפסיד

ודבר אחרון - שוב כמו תמיד שאני אומר , אינייסטה הוא אחד השחקנים הטובים בעולם ובזכותו מסי נחשב לטוב בעולם .... כשהוא לא על המגרש כאילו 1/3 קבוצה לא משחקת .... וכולי תקווה שישאר הרבה הרבה זמן בבית להחלים מהקרע בשריר .....

AviBiton (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
גורו HTmobile
גורו HTmobile

נושא שלא נקרא #487 

22/4 - הקלאסיקו הבא.

Itay_Pollak
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
שם מלא: איתי פולק
נתן תודות: 825 פעמים
קיבל תודות: 878 פעמים

נושא שלא נקרא #488 

אינייסטה בחוץ לשלושה שבועות.

AviBiton (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
גורו HTmobile
גורו HTmobile

נושא שלא נקרא #489 

גם סאנצ`ז בחוץ לכמה שבועות.

osherov
סמל אישי של משתמש
גורו Android
גורו Android
נתן תודות: 201 פעמים
קיבל תודות: 513 פעמים

נושא שלא נקרא #490 

תינוק בכיין אחד יוחלף בתינוק בכיין אחר

osherov
סמל אישי של משתמש
גורו Android
גורו Android

נושא שלא נקרא #491 

אפילו סר איקר הקדוש, שאף אחד לא יכול לטעון פה שהוא עצבני או לא שקול. אמר לשופט: "לך איתם למסיבה לחגוג, כל כך הרהה בילבולי שכל, כל כך הרבה חר%" וכמו שרשמתי, האשם הוא לא השופט, אלא הקבוצה הקטלונית שעם סגנון המשחק היפה אבל הבכייני שלה, מפילה את כל השופטים אחד אחרי השני!

AviBiton (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
גורו HTmobile
גורו HTmobile

נושא שלא נקרא #492 

גם מוריניו חיכה בחניה של הקאמפ נואו, וכשיצא השופט הוא תקף אותו (מילולית, לא פיסית).

מה שמעניין אותי בכל מושפעי מוריניו למיניהם (אריה...) זה שאם הכל כל כך ברור לכם, איך זה שבארסה שולטת כבר כמה שנים ללא עוררין, האם בגלל שהשחקנים מתבכיינים, האם השופטים בכל העולם פשוט עיוורים?
אני יכול להבין אם זה מצליח פעם, פעמיים, אולי אפילו סיבוב שלם, אבל לא כ"כ הרבה זמן.
אם תשימו לב לעוד משהו, רק במשחקים של חמוריניו יש את התלונות הללו, זה היה כשהוא היה בצ'לסי והאשים את מסי בצלילה, זה היה כשהוא היה באינטר, וזה קורה כשהוא בריאל.

כנראה שבאמת יש משהו מיוחד במיוחד, אם הוא מצליח להשפיע על אוהדי הבלאנקוס אפילו בישראל.
עם יכולות כאלו הוא יכול להחליף את אורן זריף.

טוב, העיקר שיש את מי ומה להאשים....

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 198 פעמים
קיבל תודות: 349 פעמים

נושא שלא נקרא #493 

(Y) אבי, חזק ! :lol:

כמה אנושי זה להאשים את כל העולם בכשלונות קבוצתך בכל דבר, חוץ מבכך שהיריבים פשוט גברו עליהם.
לא רק בכדורגל, גם בחיים בכלל אין הרבה אנשים שמביטים לאמת בפרצוף כשהיא לא מתאימה להם.
כמו שאבי ציין, לא מדובר במשחק אחד שבאמת יכול להיות מושפע מהשופטים או מסתם אקראיות, אלא במבט רחב.

אריה, אני באמת לא מבין אותך. הרי אתה הראשון להודות שברסה של השנים האחרונות היא בין הקבוצות הטובות שאי פעם היו אם לא ה, ושמסי הוא בין השחקנים הגדולים שהיו אם לא ה.
אז בהינתן שזה כך, למה אתה צריך לייחס את זה שהם גוברים על ריאל לכל מיני שטויות?
אגב, זה נכון שהם בכיינים, אבל לא יותר מכל קבוצה אחרת . בטח לא יותר מריאל.
משה

osherov
סמל אישי של משתמש
גורו Android
גורו Android

נושא שלא נקרא #494 

עזוב אותי ממוריניו רגע, אני בקושי מקשיב לדברים שהוא אומר מחוץ למשחק.
בארסה היא קבוצה גדולה ועד היום את כל התארים שלה בשלוש השנים האחרונות היא לקחה בצדק (למעט מפגש חצי הגמר בשנה שעברה שההוכרע ע"י שופט במשחק הראשון, עוד לפני שהמפגש באמת התחיל). בארסה הייתה לוקחת עוד רוב התארים גם בלי כל הבכיינות שלהם. השנה אני רואה שהפערים, נכון לעכשיו, לא שם. לבלאנקוס יש חשש פסיכולוגי נגד הקטלונים, אבל מעבר לזה כאשר מסתכלים על הליגה ועל האלופות מעבר לסופר קלסיקו עצמם, רואים שאנחנו טובים לפחות,לדעתי אפילו יותר מהקטלונים. ייתכן שהשנה הבכיינות הזאת תהיה ההבדל בין תארים לקבוצה הזאת או לקבוצה השנייה. אגב, אתם כל הזמן נופלים לארוע כזה או אחר של שחקן במשחק ספציפי. אני טוען שזה הרבה יותר עמוק מזה, זה פשוט חלק מסגנון המשחק של בארסה.

ילדיעפים
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 52 פעמים

נושא שלא נקרא #495 

לא ברצלונה ולא ריאל-כולן!!

לא ראיתי עוד ענף ספורט בכייני כמו הכדורגל-בכל הקבוצות!לא יודע איך באפריקה,אבל באירופה וגם אצלנו

אני רואה לפעמים קרובות שחקנים שמתנהגים כמו בני שלוש-אתה רואה ולא מאמין!

אין כך בשום ענף אחר-לא מבין את זה.
אמן מייסר

שלח תגובה

חזור אל “ספורט”