לה ליגה - הליגה הספרדית

תוכניות ספורט, אירועי ספורט וכל מה שקשור לספורט...
OhadG
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 189 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #466 

תם ונשלם.
ברצלונה ממשיכה בגביע המלך... ריאל... נו... פלייסטיישן וזה...
איזי טורס - EZ Tours - וילות ומלונות בוטיק באירופה
http://www.eztours.co.il

Ohad

Elad8
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 112 פעמים
קיבל תודות: 438 פעמים

נושא שלא נקרא #467 

ריאל העלו את הבכיינות לרמה של אומנות.
אלעד

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 198 פעמים
קיבל תודות: 349 פעמים

נושא שלא נקרא #468 

לא שמתם לב לחידוש.
ברסה לא ניצחה את ריאל בקלאסיקו הזה.
משה

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 198 פעמים
קיבל תודות: 349 פעמים

נושא שלא נקרא #469 

קטעים בשידורי גיא עזרה באינטרנט.
המשדר החל עם שדרים ואולפן אנגלי, באמצע הם התחלפו עם צרפתים :lol:
נערך לאחרונה על ידי moco ב 26/01/2012 0:53, נערך פעם 1 בסך הכל.
משה

AviBiton (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
גורו HTmobile
גורו HTmobile
נתן תודות: 503 פעמים
קיבל תודות: 358 פעמים

נושא שלא נקרא #470 

הצגה של פיקה, לא יפה...
איזה קאמבק של ריאל, כבר אין לי ציפורניים.
אריה, מה לעשות העבירות של המתנקש הן גסות ומכוערות.
דווקא היום ביום יחסית רגוע שלו הוא עשה 2 עבירות גסות, רק על אחת הוא קיבל כרטיס.

taoyossi
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
שם מלא: יוסי ביטון
נתן תודות: 203 פעמים
קיבל תודות: 94 פעמים

נושא שלא נקרא #471 

בארסה פשוט בושה וחרפה בכיינים מגעילים שזה מדהים שהם נחשבים לטובים בעולם ....
מסי הוכיח שוב שהוא טוב רק כשאין לחץ על הכתפיים .... ולכן לעולם לא יהיה הטוב בהיסטוריה
והשופט .... בושה וחרפה של שיפוט .... בתוספת הזמן של ה 3 דק' 2.5 דק' בארסה בכו והיו על הדשא .... והוא שורק בדיוק כשיש כדור חופש לריאל ב 93.01 ......

אני גאה בריאל !!!

Elad8
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 112 פעמים
קיבל תודות: 438 פעמים

נושא שלא נקרא #472 

Elad8 כתב:ריאל העלו את הבכיינות לרמה של אומנות.
...
אלעד

AviBiton (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
גורו HTmobile
גורו HTmobile

נושא שלא נקרא #473 

מה שכן, ניצחון כזה (תיקו, אבל כזה שנחשב כניצחון) הוא מתוק במיוחד, כי בארסה נתנה לריאל את התחושה שהנה, זה אפשרי, ואז לקחו להם את הסוכרייה מהפה...
מחר כבר נראה את מופע הבלהות של מוריניו מול העיתונאים.

osherov
סמל אישי של משתמש
גורו Android
גורו Android
נתן תודות: 201 פעמים
קיבל תודות: 513 פעמים

נושא שלא נקרא #474 

עפנו מהגביע אומנם, אבל היום ריאל שיחקה טוב יותר. ההבדל היחיד בין המשחק היום למשחק הקודם (שהרתיח אותי ברמות שלא ניתן לתאר) הוא שמוריניו הבין סוף-סוף שהמערך ההגנתי הפחדני שלו מהשבוע שעבר ומהקלסיקו הראשון בליגה, פשוט לא עובד. אוזייל וקאקה במרכז המגרש היו היום לטעמי ההבדל במשחק. לא להאמין ששבוע שעבר הוא לא עלה עם שניהם ובעצם ויתר על מרכז המרכז באופן אבסולוטי. בנזמה שיחק היום מדהים (בעוצמה היום הוא הזכיר לי את רונאלדו הברזילאי). רונאלדו נלחם כמו שצריך להילחם במשחק כזה. אוזיל שיחק טוב ומי יודע מה היה קורה עם הטיל שלו למשקוף היה נכנס במחצית הראשונה (שלא לדבר על ההחמצות של היגוואין).

אני מקווה שזה יהיה המשחק שיתן לנו את הכוח ללכת עד הסוף בליגה.....רק עוד דבר אחד חסר לנו עדיין, ולדבר הזה קוראים די מרייה ואני מקווה שהוא יחזור מהר מאוד לכושר האדיר שלו לפני הפציעה, כי איתו לא רואה מי עוצר אותנו!!

יאלה לכו לישון בכייני קטלונייה....

osherov
סמל אישי של משתמש
גורו Android
גורו Android

נושא שלא נקרא #475 

אבי,
אתם במיץ של עצמכם חיים כאילו היום ראינו מלחמת עולם מכוערת בין שתי קבוצות! זה פשוט חארטה שהקבוצה שלך מייצרת למראית עין. המשחק היום ממש לא היה אלים, מכוון, אפילו לא אגרסבי מידי למשחק סופר קלסיקו. לא חיפשו היום רגלים, גם לא פפה, למרות הנסיון להציג את זה כך (למעט מסי שאולי באמת מגיע לו להחזיר על שבוע שעבר). אבל, עדיין זה מרגיש כאילו ראינו בושידו במשחק. אין סוף צהובים, אדום לא מוצדק, התנפלויות על השופט, עבירות של כאילו....הכל חלק מטקטיקה של הקטלונים.

osherov
סמל אישי של משתמש
גורו Android
גורו Android

נושא שלא נקרא #476 

אגב,
כבר דיברנו על זה בעבר....כמו הרבה פעמים, גם היום בארסה לא הפסידה את המשחק בגלל מסי. זה השחקן היחיד (ביחד אולי עם רונאלדו) שמסוגל לעשות דברים שלא קשורים למהלך המשחק. החדירה והבישול שלו בגול הראשון הוא מהלך בלתי עציר שגובל כמעט באי חוקיות! מהלך שלא קשור למשחק קבוצתי של הקטלונים ולא קשור לשליטה של הבלאנקוס במשחק.

הגול השני של אלבס, הוא גול של אחד ממאה! (למה הבן-זונ^ הזה לא יכול לבעוט ככה בנבחרת שלו :evil: )

ילדיעפים
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 52 פעמים

נושא שלא נקרא #477 

אני מבין שאלבס מברצלונה?
אמן מייסר

AviBiton (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
גורו HTmobile
גורו HTmobile

נושא שלא נקרא #478 

אריה, אני לא אמרתי שהיה משחק אלים היום.
גם אני חושב שהיתה הגזמה בענישה, אני בכלל לא בטוח שהיה מגיע צהוב שני לראמוס, מצד שני לדיארה היה מגיע צהוב שני, גם לפפה הגיעו 2 צהובים.
יותר מזה, אפילו כתבתי שסופסוף רואים משחק טוב של ריאל נגד בארסה.
זה הכי הרבה שתוכל להוציא ממני. :)

knazi
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 205 פעמים
קיבל תודות: 86 פעמים

נושא שלא נקרא #479 

את האמת שאני מופתע קצת מהתגובות פה.

נתחיל מפפה, נתן היום משחק גדול והגנה גדולה וחוץ מעברה אחת מכוערת על דני אלבס בסוף ובכיינות מיותרת כשנפגש בליטוף עם פויול לא עשה שום דבר רע במשחק. באמת משחק טוב שלו (אולי קשה לכם לקבל שהוא חטף למסי את הכדור נקי מספר פעמים באותו משחק)

השיפוט היה גרוע לשני הצדדים, שני נבדלים שלא היו נשרקו לבארסה במחצית הראשונה, לדיארה הגיע אדום אבל לבארסה לא הגיע שהוא יקבל אותו עם ההתנפלות המכוערת על השופט (שבסופה קסיאס דווקא קיבל את הצהוב...)
השריקות בעשר דקות האחרונות היו מגוחכות, מישהו כאן באמת חושב שהגיע לראמוס צהוב? תכלס?
מישהו כאן חושב שפפה בכוונה נתן לפבראגס מכה בפנים? (עזבו את זה שזה בקושי פגע בו בסנטר והוא החזיק את האף כמו ילדה קטנה)

החלטה שהפתיעה אותי של מוריניו לפתוח עם היגואין בסופו לא השתלמה עם כי היגואין הגיע למצבים שלא בתוך שבנזמה היה מוצא את עצמו בהם.

אוזיל עם משחק ענק ענק ענק, סוף סוף!!

ריאל כרגיל חוטפת מול בארסה בסוף המחצית הראשונה...חייבים להפסיק עם זה...

אני מקווה שהמשחק הזה יישנה את הגישה של מורינו למפגשים הבאים.

דרך אגב לדעתי (המשוחדת) האגרסיביות של ריאל הרבה יותר ספורטיבית מההצגות של בארסה,
מדהים כמה השדרים בארץ משוחדים לטובת בארסה. לא שמעתי מילה אחת רעה על האדום לראמוס שברור שלא היה למשל...או ההמצאה על מרפק מכוון לפנים של פברגאס מפפה....

בקיצור תודה לך ריאל על משחק מצויין, הניצחון הזה מתקרב...עוד שנה שנתיים והוא יבוא :)

JogoBonito
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 23 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #480 

וואוו, איזה משחק, איזה אנרגיות, איזה אווירה, איזה החמצות, איזה שיפוט.

ריאל מדריד עלתה היום למגרש עם הגב אל הקיר, עם כל הלחץ מהמשחק שעבר, השמועות שהוכחשו על חיכוכים בחדר ההלבשה ועם אמונה שניתן לנצח את ברצלונה (האחרון שלא האמין, והיה אחד כזה, ברנד שוסטר שמו, פוטר למרות שתי אליפויות רצופות שלקח).

ריאל מדריד שיחקה באופן מדהים והראתה לברצלונה במגרשה הבייתי שכשהיא עולה במערך הנכון ולא כזה שמועד לכישלון, היא עולה עליה.
מחצית ראשונה שכלל החמצה של היגוואין ב1 על 1, החמצה מ2 מטר לאחר כדור חופשי של אלונסו, טיל מונחה של אוזיל מ35 מטרים ושליטה במרכז השדה כשברצלונה עד הדקה ה-43 בועטת פעם אחת לשער (מסי). למרות תוספת של דקה בלבד שנקבעה, השופט בוחר לאפשר 3 דקות תוספת זמן למחצית שבסופן אלבס כובש שער מדהים לכשעצמו. רק זה מעורר בי תהיה קטנה, מדוע כשלברצלונה היה כדור חופשי כן היה ניתן למשוך את המשחק 2 דקות שלמות ובסיום המשחק אחרי 2 דקות של בזבוזי זמן מתוך 3 דקות תוספת זמן, לא היה ניתן לתת לריאל לבצע את הבעיטה החופשית שלה?
בנוסף, לא נשרקו 3 נגיעות יד לטובת ריאל. על אחת מהן (זו של בוסקטס) אני מסוגל להבליג שכן היד הייתה צמודה באופן יחסי לגוף. אך זו של אבידל שינתה באופן ברור את מהלך התנועה של הכדור והייתה חייבת לזכות את ריאל מדריד בפנדל, שלא לדבר על חילוץ הכדור של פיקה עם היד שחייב גם להוציא לו צהוב.

תמונה

ללסאנה הגיע צהוב שני? לא יודע, זו עבירה שמרבית השופטים יוציאו עליה צהוב ראשון לשחקן (בתור אזהרה), אך לא עבירה עליה מרחיקים שחקן.

ההצגות של שחקני ברצלונה - זו של אלבס שפסלה שער חוקי לגמרי של ריאל, זו של בוסקטס שהובילה להרחקה, זו של פיקה שהובילה לשריקה ואלה של סאנצ'ז במחצית הראשונה פשוט דוחות ומוציאות את היופי מהמשחק המדהים הזה.

ראיתי את המכה של פפה לפברגאס, אני בספק שהיא הייתה מכוונת כיוון שפפה שיחק בזהירות במיוחד היום. אבל כן, היא חייבה כרטיס צהוב.

בקיצור, התוצאה הסופית היא תיקו ומבאסת, אבל זה תיקו שכולו ניצחון של ריאל מדריד. התיקו הזה נותן לריאל מדריד המון אמונה, ביטחון עצמי וגאווה על משחק מדהים בקאמפ נואו שהיה מוכרע לטובת הקבוצה עם ניצול מצבים טוב יותר/קצת פחות פגיעות מהשופט.

בתור אוהד ריאל, אני גאה בקבוצה על ההופעה היום ומאוכזב על אי ההעפלה. אני יכול להתנחם בכך שהמשחק הזה 'ישתלם' לנו במשחק הליגה הבא וכן במפגש אפשרי באלופות.

iHala Madrid!!! (Y)
נערך לאחרונה על ידי JogoBonito ב 26/01/2012 2:40, נערך 3 פעמים בסך הכל.

שלח תגובה

חזור אל “ספורט”