מדריך להגדרת Netflix בעזרת שירות VPN

אינטרנט, מהירות, סיבים, fiber, ספקים, בעיות בשירות

מנהל: מנהלי רשתות

שלח תגובה
קרמריקה
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום קפה
אחראי תחום קפה
נתן תודות: 88 פעמים
קיבל תודות: 278 פעמים

לינק להודעה #61 

לא מאמין בבדיקות מהירות ופינגים שקל לספקיות לזייף..

אני מסתכל על השורה הסופית. אני כן רואה נטפליקס ב-HD ב-99% מהמקרים, ופשוט מקבל את המהירות שמגיעה לי כמעט בכל דבר שאני עושה.
אין דבר כזה הורדה של טורנט בפחות מ-1.2. בדר"כ נע סביב 1.3-1.4.
שירות on-live עובד.
vudu ב-1080p.
וכו'..

כל זאת אגב, למרות שהתשתית של הוט אצלי לא 100% יציבה.

החיבור הוא דרך המוקד העסקי של נטוויז'ן בלבד (תקף גם לפרטיים, אבל אתה נחשב כלקוח עסקי).
זה מאוד מאוד יקר, והאמן לי, שניצלתי כל קשר אפשרי שהיה לי (והיו לי כמה) בכדי להוריד את המחיר למינימום האפשרי. זו חבילה שהם לא משווקים באגרסיביות ולא ינסו למכור לך בכח. אם זה לא היה כ"כ יקר, זה לא היה שווה הרבה, כי כל הקטע שמדובר בתעדוף שמקבלים מעט מאוד אנשים שמוכנים לשלם את זה.
לגבי התשלום, אחרי כל מיני שקלולים של חודשים חינם, תכפיל את המחיר שאתה משלם כיום כולל הגיימר פחות או יותר פי 4...

candybars
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

לינק להודעה #62 

דיברתי עם נטויזן אתמול על העניין הם נתנו לי מחיר של יותר מפי 4 ממה שאני משלם אני אשמח לדעת יותר במדיוק כמה זה עולה לך כדי שאוכל להוריד אותם - מעדיף לשלם פי ארבע ולא פי 5 למשל שזה מה שהם ביקשו ממני... אם יותר נוח לך שלח לי מייל ל [email protected] אני אשמח אם אוכל לקבל מחיר מדוייק שאפשר להגיע אליו אצלם :)

candybars
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

אלטרנטיבה חינמית לvpn וproxy

לינק להודעה #63 

נתקלתי בפרוייקט הבא שאמור לתת אנונימיות בגלישה בחינם ואמור לעבוד מול נטפליקס למניהם לא ניסיתי אבל את מי שזה מעניין ...

https://www.torproject.org/

ntk
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 32 פעמים

לינק להודעה #64 

לא ברור לי מה ההבדל בין לעשות כתבה על איך מורידים סרטים לבין הכתבה הזאת, שימוש בנטפליקס ואתרים דומים בעזרת VPN זה לא חוקי בדיוק כמו הורדות סרטים, זה שעדיין משלמים לא הופך את זה לחוקי, מעצבן ככל שיהיה יש להם את הסיבות שלהם לא לאפשר לאנשים מחוץ לארצות הברית להירשם לשירות

קרמריקה
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום קפה
אחראי תחום קפה

לינק להודעה #65 

יש הבדל בין עבירה על חוק הפרת זכויות יוצרים וגניבת סרט לבין הפרת תנאי השימוש של נטפליקס.
זה בדיוק כמו לפרוץ אייפון, אתה מפר את תנאי השימוש של אפל אבל לא מפר שום חוק.

באותה מידה אפשר לומר שרכישת סרט אזור 1 וניגון בארץ היא לא חוקית, כי יש סיבה שאזור 1 מיועד רק לצפון אמריקה. אבל לא, זה חוקי לחלוטין, פשוט נוגד את תנאי השימוש.

ובכל מקרה, מה שבאמת חשוב, ככל שזה יצבור תאוצה, גדל הסיכוי שסוף סוף נוכל לראות דברים כאלה בארץ ולא נאלץ למצוא כל מיני טריקים ושטיקים.

ntk
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #66 

קרמריקה כתב:יש הבדל בין עבירה על חוק הפרת זכויות יוצרים וגניבת סרט לבין הפרת תנאי השימוש של נטפליקס.
זה בדיוק כמו לפרוץ אייפון, אתה מפר את תנאי השימוש של אפל אבל לא מפר שום חוק.

באותה מידה אפשר לומר שרכישת סרט אזור 1 וניגון בארץ היא לא חוקית, כי יש סיבה שאזור 1 מיועד רק לצפון אמריקה. אבל לא, זה חוקי לחלוטין, פשוט נוגד את תנאי השימוש.

ובכל מקרה, מה שבאמת חשוב, ככל שזה יצבור תאוצה, גדל הסיכוי שסוף סוף נוכל לראות דברים כאלה בארץ ולא נאלץ למצוא כל מיני טריקים ושטיקים.
...
שאתה קונה סרט מאיזור 1 אתה לא מתחזה לאזרח אמריקאי בשביל להתשמש בשירות שלא מיועד לך, וזה עברה על החוק, זה לא משנה אם זה דרך האינטרנט, וגם אם זה היה חוקי, לעשות כתבה שמלמדת איך להפר את תנאי השימוש ואפילו ממליצה על זה..... לא הרבה יותר טוב

ולא הבנתי מה הקשר בין צבירת תאוצה לבין שירות כזה בארץ

קרמריקה
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום קפה
אחראי תחום קפה

לינק להודעה #67 

צבירת תאוצה אולי תביא לכך שחברות ההפצה פה (שהן הסיבה היחידה שאין פה itunes, netflix ושות') יבינו שגם ישראלים מוכנים לשלם על התוכן שלהם אם הוא זמין בצורה נוחה וזולה.
כיום, בישראל, הרבה יותר נוח לגנוב מאשר לרכוש באופן חוקי.
קצת פחות נוח מזה אבל הרבה יותר נוח וזול מכל דרך אחרת היא להתחזות לאמריקאי.
אין בית משפט בארץ שירשיע מישהו ששילם כסף תוך התחזות לאמריקאי. על גניבה לעומת זאת, יש.

ntk
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #68 

קרמריקה כתב:צבירת תאוצה אולי תביא לכך שחברות ההפצה פה (שהן הסיבה היחידה שאין פה itunes, netflix ושות') יבינו שגם ישראלים מוכנים לשלם על התוכן שלהם אם הוא זמין בצורה נוחה וזולה.
כיום, בישראל, הרבה יותר נוח לגנוב מאשר לרכוש באופן חוקי.
קצת פחות נוח מזה אבל הרבה יותר נוח וזול מכל דרך אחרת היא להתחזות לאמריקאי.
אין בית משפט בארץ שירשיע מישהו ששילם כסף תוך התחזות לאמריקאי. על גניבה לעומת זאת, יש.
...
ואיך בדיוק חברות ההפצה יודעות כמה אנשים מתחברים לנפטפליקס אם עושים את זה דרך התחזות לאזרחים אמריקאיים..?? וגם אם היו יכולים לדעת, זה ממש לא היה מזיז למישהו, בצמיוחד לאור העובדה שאחוז האנשים שעושים את זה הו אפסי, רק על זה שאין תרגום כבר אפשר לשלול 90% מהאנשים, וגם את העשר הנותרים אפשר לשלול בקלות אבל זה לא ממש מעניין אותי וזה ממש לא קשור לשום דבר שאמרתי אז נמשיך הלאה

אם יש או אין זה לא רלוונטי, מה שרלוונטי זה החוק, תזכיר לי מתי בדיוק מישהו שהוריד קבצים הורשע פה ? אהה נכון זה לא קרה מעולם... מה אני אומר ומה אתה עונה... וגם לא דיברתי על מה שאנשים עושים או לא עושים, דיברתי על מה שהאתר עושה, אני ממש לא נגד זה, פשוט לא ברור לי למה כל דיון שקשור להורדה ישר ננהל ומצד שני דיונים שקשורים לכתוביות ואפילו תוכנות שנוצרו פה בשביל הורדת כתוביות שזה בהחלט לא חוקי, כמו גם הכתבה הזאת שממליצה לעבור על החוק, זה בסדר, יש פה מסר כפול

קרמריקה
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום קפה
אחראי תחום קפה

לינק להודעה #69 

אשמח לקבל הפנייה לחוק שאוסר על זה.
על הפרת זכויות יוצרים יש חוק, על שימוש בפרוקסי שלא למטרות הפרת חוק ישראלי (לדוגמא - כניסה לאתרי הימורים) עוד לא ראיתי חוק. לא אומר שלא קיים, אבל אני קצת מכיר את החוקים בנושא הנדון ואני לא מכיר אחד שאוסר על זה.

candybars
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

לינק להודעה #70 

אני רואה את הדיון הזה וחייב לציין שאני מסכים ב100 אחוז עם מה ש"קרמיקה" אומר ובשלב זה חייב כבר להגיב בעצמי... ntk - אתה מתייחס לדיון בסטרימינג במונחים של "חוקי" "לא חוקי", אני חייב להגיד שהדברים שלך נשמעים מאוד מוזרים שלא לומר מתחסדים - האם אתה כאן על תקן "שומר מוסר" או אולי נציג חברות התוכן וההפצה בארץ במקרה?

בכל מקרה אני חייב לציין שעל פניו גם אני (על השכלתי המשפטית ועל אף שאינני מומחה לנושא) לא מצליח לראות אילו חוקי מדינת ישראל מופרים בפעילות של סטרימינג מאתרי חו"ל בתשלום (כאמור לכל היותר ייתכן שמדובר בעניין חוזי מול נטפליקס ומקסימום חוקים אמרקאיים מקומיים, אם קיימים, בעניין זהות בגישה לתכנים) ללא ספק שבניגוד להורדות בלתי חוקיות אין כאן הפרת זכויות יוצרים לפי החוק הישראלי אבל חשוב מכך, אין כאן פגיעה ביצירה המקומית ואין כאן הפצה אלא רק צריכה אישית (בניגוד לטורנטים שכל מי ש"מוריד" גם "מעלה") שהן הבעיתיות אולי לא רק חוקית אלא לפחות במקרה של יצירה ישראלית אולי גם מוסרית.

אבל מעבר לזה, העובדה שבמאה ה-21 קיים בארץ מצב של חברות (מעטות) שמחזיקות בזכויות ההפצה של תכנים בינלאומיים, שמתעקשות להתעלם מקיומה של האינטרנט ולהמשיך ולהגביל הפציה באמצעים ובמחירים לא ראליים הגיעה הזמן ש"תסתור" בשלב מסויים על "לחיין" של חברות מעטות אלו ואולי אפילו תפגע בכיסן!!

זה הרגע לקצת היסטוריה - בשנת 99 קמה Napster שלראשונה פתחה את עולם המוסיקה לאינטרנט (כן - תוך הפרת זכויות יוצרים בלית ברירה) ו"העירה" את חברות ההפצה האמרקאיות מ"רביצה שבעה" של שנים רבות. חברות התקליטים האמרקאיות היו בפאניקה מוחלטת בתחילה רק שבטווח הארוך הן הרוויחו, ובגדול, מן העובדה שנאלצו להסכים, ובמהרה, להפצת תכנים חוקיים בitunes בתחילה. בהמשך אותן חברות והאולפנים הבינו שכדי שלא לחזור על הטעות מימי napster אין טעם להלחם אלא לשתף פעולה עם המגמה הבלתי נמנעת של הפצת תכני וידאו דרך האינטרנט. גם זה, ולמרות התכנים הפיראטיים, הביאו למקורות רווח חדשים ועצומים לאותן חברות.

ואנחנו כאן במדינת ההיי טק שורויים עמוק במאה הקודמת, החברות עדיין לא "התעוררו", אנחנו משלמים הרבה יותר מדי ומקבלים הרבה פחות מדי דרך הכבלים והלוויין, ונאלצים "חוקית" לחתת רגלנו לספריות וידאו אם רוצים לצרוך תכנים כחוק. ולכן - צריכת תכנים בסנטרימינג מאתרים אמרקאיים אם באמת תצבור תאוצה (למרות שאני בספק בעניין זה) בשילוב עם מגמת ההורדות יביאו את חברות ההפצה הבנלאומיות והישראליות (במיוחד של תכני חו"ל שאין לגיהם עלויות הפקת מקור אלא רווח נטו) להבין אולי באיחור של עשור שהגיע הזמן להתייחס אל הצרכן הישראלי בכבוד שמקבל הצרכן האמרקאי ולא לזלזל בנו כפי שנעשה עד היום. אגב זה מאוד הולך בקנה אחד עם "מחאת הקוטג'" - אם הייתי יכול "לייבא" את סל הקניות מהסופר מארה"ב כפי שאני עושה עם תכנים מאייטיונז או נטפליקס הייתי עושה זאת ללא הנד עפעף ובטווח הארוך הדבר היה מסייע לתחרות במשק הקטן, הסגור והמוגבל שלנו.

אז, דווקא לאור התעקשותך על הנקודה והדיון שנוצר, אני מתחיל לראות בשימוש באתרי סטרימינג בחו"ל לא רק כפתרון נוח לצרכיי האישיים אלא ממש כמצווה אידיאולוגית שאם מספיק "יקיימו" אותה תביא לשינוי.

ואגב אחרי כל האידיאולוגיה - ה"מדריך" הספצפי הזה נפרד כאן לדעתי מהתייחסות להורדות פשוט מן הסיבה הפרקטית גרדיא שמדובר טכנית בדרך אחרת להגיע לתכנים, לצרוך אותם, לרבות המכשירים שאיתם ניתן לצפות.

ונקודה אחרונה וחביבה - ציינתי רק את העדר הפגיעה בתכני מקור ישראליים כאחד ממאפייני הצריכה בסטרימינג אתרי חו"ל , ומעניין שדווקא תכנים ישראליים הם היחידים שניתן לצרוך כיום בצורה מתקבלת על הדעת בסטרימינג בארץ (מאקו, ייס, הוט - אינטרנט או באייפד). אלמלא הורדות בלתי חוקיות אני משוכנע שלא היינו רואים את התכנים האלה זמינים כל כך באינטרנט. ואם ההורדות "העירו" את יצרני תכני מקור ישראליים אבל לא גרמו לאותה תוצאה לגבי תכני חו"ל אולי יהיה לנו מזל וצריכה ישירה בסטרימינג ישירות מאתרים אמרקאיים תביא את "אמריקה" ומי שמפיץ אותה כאן לאותה תובנה לגבי תכנים אלו גם כן....

ntk
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

לינק להודעה #71 

candybars כתב:אני רואה את הדיון הזה וחייב לציין שאני מסכים ב100 אחוז עם מה ש"קרמיקה" אומר ובשלב זה חייב כבר להגיב בעצמי... ntk - אתה מתייחס לדיון בסטרימינג במונחים של "חוקי" "לא חוקי", אני חייב להגיד שהדברים שלך נשמעים מאוד מוזרים שלא לומר מתחסדים - האם אתה כאן על תקן "שומר מוסר" או אולי נציג חברות התוכן וההפצה בארץ במקרה?

בדיוק הפוך, אני פשוט לא מבין למה חלק מהדברים הלא חוקיים כמו כתוביות והתחזות לתושב ארצות הברית בשביל לצרוך תוכן שלא מיועד לנו זה בסדר להעלות לאתר ( ואפילו ככתבה לעמוד הראשי ) ודיבור על הורדות זה לא בסדר, אם היית תורח לקרוא מה שכתבתי לפני שהגבת, היית מבין שאני בעד כל אלה, רק לא מבין למה באתר הזה מחליטים שחלק זה בסדר וחלק לא

בכל מקרה אני חייב לציין שעל פניו גם אני (על השכלתי המשפטית ועל אף שאינני מומחה לנושא) לא מצליח לראות אילו חוקי מדינת ישראל מופרים בפעילות של סטרימינג מאתרי חו"ל בתשלום (כאמור לכל היותר ייתכן שמדובר בעניין חוזי מול נטפליקס ומקסימום חוקים אמרקאיים מקומיים, אם קיימים, בעניין זהות בגישה לתכנים) ללא ספק שבניגוד להורדות בלתי חוקיות אין כאן הפרת זכויות יוצרים לפי החוק הישראלי אבל חשוב מכך, אין כאן פגיעה ביצירה המקומית ואין כאן הפצה אלא רק צריכה אישית (בניגוד לטורנטים שכל מי ש"מוריד" גם "מעלה") שהן הבעיתיות אולי לא רק חוקית אלא לפחות במקרה של יצירה ישראלית אולי גם מוסרית.

קודם כל אתה מתחזה לתושב ארצות הברית (שזה עד כמה שידוע לי עברה על החוק), דבר שני אתה עושה את זה בשביל לצרוך תוכן שלא מיועד אליך, מפר את תנאי השימוש של נטפליקס, וגם בעצם "גונב" את בעלי הזכויות בארץ ששילמו על בלעדיות או בשביל לשדר את התוכן המדובר

לגבי ההורדות, יש היום המון דרכים להוריד דברים מהאינטרנט, ולא רק טורנטים, מה גם שזה לא משנה אם אתה משתף או לא, זה שהורדת זה מספיק, ככה שאני לא מבין מה זה משנה אם אתה משתף או לא

אבל מעבר לזה, העובדה שבמאה ה-21 קיים בארץ מצב של חברות (מעטות) שמחזיקות בזכויות ההפצה של תכנים בינלאומיים, שמתעקשות להתעלם מקיומה של האינטרנט ולהמשיך ולהגביל הפציה באמצעים ובמחירים לא ראליים הגיעה הזמן ש"תסתור" בשלב מסויים על "לחיין" של חברות מעטות אלו ואולי אפילו תפגע בכיסן!!

זה כבר עניין שלהם ולא שלך, הם לא חייבים לך כלום, וזה שהחלטת שהם צריכים להעלות שירות כמו נטפליקס בארץ זה בעיה שלך, להם יש את הזוכיות והם יכולים להחליט מה הם יעשו איתם

זה הרגע לקצת היסטוריה - בשנת 99 קמה Napster שלראשונה פתחה את עולם המוסיקה לאינטרנט (כן - תוך הפרת זכויות יוצרים בלית ברירה) ו"העירה" את חברות ההפצה האמרקאיות מ"רביצה שבעה" של שנים רבות. חברות התקליטים האמרקאיות היו בפאניקה מוחלטת בתחילה רק שבטווח הארוך הן הרוויחו, ובגדול, מן העובדה שנאלצו להסכים, ובמהרה, להפצת תכנים חוקיים בitunes בתחילה. בהמשך אותן חברות והאולפנים הבינו שכדי שלא לחזור על הטעות מימי napster אין טעם להלחם אלא לשתף פעולה עם המגמה הבלתי נמנעת של הפצת תכני וידאו דרך האינטרנט. גם זה, ולמרות התכנים הפיראטיים, הביאו למקורות רווח חדשים ועצומים לאותן חברות.

תודה על שיעור ההיסטוריה באמת, אבל נפסטר לא העירה אף אחד, ועובדה שעדיין תובעים אנשים בארצות הברית על הורדת מוזיקה במחשבה שככה ימגרו את התופעה, מה גם שרוב השירותים עדיין מוכרים שירים מוגבלים במגבלות כאלה ואחרות

ואנחנו כאן במדינת ההיי טק שורויים עמוק במאה הקודמת, החברות עדיין לא "התעוררו", אנחנו משלמים הרבה יותר מדי ומקבלים הרבה פחות מדי דרך הכבלים והלוויין, ונאלצים "חוקית" לחתת רגלנו לספריות וידאו אם רוצים לצרוך תכנים כחוק. ולכן - צריכת תכנים בסנטרימינג מאתרים אמרקאיים אם באמת תצבור תאוצה (למרות שאני בספק בעניין זה) בשילוב עם מגמת ההורדות יביאו את חברות ההפצה הבנלאומיות והישראליות (במיוחד של תכני חו"ל שאין לגיהם עלויות הפקת מקור אלא רווח נטו) להבין אולי באיחור של עשור שהגיע הזמן להתייחס אל הצרכן הישראלי בכבוד שמקבל הצרכן האמרקאי ולא לזלזל בנו כפי שנעשה עד היום. אגב זה מאוד הולך בקנה אחד עם "מחאת הקוטג'" - אם הייתי יכול "לייבא" את סל הקניות מהסופר מארה"ב כפי שאני עושה עם תכנים מאייטיונז או נטפליקס הייתי עושה זאת ללא הנד עפעף ובטווח הארוך הדבר היה מסייע לתחרות במשק הקטן, הסגור והמוגבל שלנו.

אז, דווקא לאור התעקשותך על הנקודה והדיון שנוצר, אני מתחיל לראות בשימוש באתרי סטרימינג בחו"ל לא רק כפתרון נוח לצרכיי האישיים אלא ממש כמצווה אידיאולוגית שאם מספיק "יקיימו" אותה תביא לשינוי.

ושוב השטות הזאת שעניתי עליה בהודעה הקודמת, ואין צורך שאני אחזור על זה שוב, וךלגבי האידיאולוגיה, צא מהסרט שאתה מרטין לותר קינג

ואגב אחרי כל האידיאולוגיה - ה"מדריך" הספצפי הזה נפרד כאן לדעתי מהתייחסות להורדות פשוט מן הסיבה הפרקטית גרדיא שמדובר טכנית בדרך אחרת להגיע לתכנים, לצרוך אותם, לרבות המכשירים שאיתם ניתן לצפות.

איפה אמרתי שבמדריך הזה או במדריכים אחרים היה צריך להתייחס להורדות?

ונקודה אחרונה וחביבה - ציינתי רק את העדר הפגיעה בתכני מקור ישראליים כאחד ממאפייני הצריכה בסטרימינג אתרי חו"ל , ומעניין שדווקא תכנים ישראליים הם היחידים שניתן לצרוך כיום בצורה מתקבלת על הדעת בסטרימינג בארץ (מאקו, ייס, הוט - אינטרנט או באייפד). אלמלא הורדות בלתי חוקיות אני משוכנע שלא היינו רואים את התכנים האלה זמינים כל כך באינטרנט. ואם ההורדות "העירו" את יצרני תכני מקור ישראליים אבל לא גרמו לאותה תוצאה לגבי תכני חו"ל אולי יהיה לנו מזל וצריכה ישירה בסטרימינג ישירות מאתרים אמרקאיים תביא את "אמריקה" ומי שמפיץ אותה כאן לאותה תובנה לגבי תכנים אלו גם כן....
...
איפה דיברתי על תכנים ישראליים ??????????????? הסיפור שלך באמת נחמד ויפה, רק חבל שכנראה קראת בדיוק מילה אחת ממה שאמרתי וישר קפצת להגיב...

candybars
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

לינק להודעה #72 

קראתי את כל מה שכתבת - העמדה שלך בעד דיון על הורדות באתר לא היתה לגמרי ברורה לי אני מודה למרות שקראתי את כל מה שכתבת. לגבי כללי האתר - אין לי מושג מה הם וזאת גם לא היתה הפואנטה שלי - בין אם זה מוצדק או לא מוצדק לאסור מדריכי הורדות למניהם (עמדתי האישית שכל עוד הנהלת האתר איננה לוקחת סיכון של תביעה משפטית במדינת ישראל - מה שדורש קבלת ייעוץ משפטי - לי אישית אין בעיה עם מדריכים כאלה ומהסיבות שציינתי קודם אני אפילו בעד - עד היום שתקום אלטרנטיבה חוקית אמיתית ורלבנטית אבל מבין שיהיו כאלו שיקחו עמדה שונה בעניין זה). אני כן יכול להבין שמארגני האתר רוצים להגן על עצמם בעניין הזה מחשיפה לנושאים הקשורים בהפרת זכויות יוצרים. ואגב בעניין זה בחוק זכויות יוצרים, התשס"ח - 2007 הפעולות הרלבנטיות לענייננו האסורות ביצירה ללא הסכמה של בעל הזכויות הן: העתקה, פרסום והצגה לציבור (שאר הדברים פחות רלבנטיים לענייננו). צפייה במסגרת באופן אישי ב"שידור" שלא באזור גאוגרפי אליו נועד השידור כנראה איננה מהווה הפרת זכות יוצרים - למרות שאפשר לטעון אחרת (למשל אני קולט באנטנה שידורים ממדינה שכנה - אין כאן כל הפרת זכויות מצד שני אם השידור מקודד כך שרק ייקלט באותה מדינה... כן ניתן אולי לטעון גם אחרת). בכל מקרה יש הבדל משמעותי שבענייני הורדות בלתי חוקיות קיימים תקדימים של בתי משפט ובעניין סטרימינג מחוץ לגבולות גאוגרפיים לא ידוע על כל תביעה או פסיקה האוסרת זאת ובד"כ זה השיקול המשמעותי ביותר בעניינים הללו כי הוא קשור לחשיפה בפועל לתביעות או לסגירת האתר, ושוב זאת מבלי לדעת מה השיקולים כאן...

amirchen
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 159 פעמים
קיבל תודות: 23 פעמים

לינק להודעה #73 

ביצעתי את ההגדרות בבוקסי בוקס וזה עובד יפה.
ניסיתי לפתוח חשבון בנטפליקס (עם כרטיס אשראי מאסטרכארד, ומיקוד 90210) ובשדה CVV הכנסתי את 3 הספרות בגב הכרטיס והוא צועק לי שהקוד אינו תקין.
מה אני עושה לא נכון?

boren
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 218 פעמים
קיבל תודות: 294 פעמים

לינק להודעה #74 

susuTheFOX
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

לינק להודעה #75 

היי,
מאמר מעולה, תודה (Y)
רציתי לדעת אם הראוטר של בזק Netgear DGN 2200 תומך ב-VPN.

שלח תגובה

חזור אל “אינטרנט - ספקים, תשתית, fiber”