ספק VPN

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
giladk
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 18 פעמים
קיבל תודות: 22 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

מבדיקה פשוטה שעשיתי מול שרתי ה-DNS של unblockus ניתן לראות שכאשר מכניסים את הכתובת של נטפליקס לדוגמא (www.netflix.com) מנותבים לשרת המשמש כ - reverse proxy (מסוג squid אם זה מעניין מישהו) שנמצא בארה"ב , שרת ה - proxy מבצע את הגלישה בכתובת IP אמריקאית , כך הם עוקפים את הנעילה הגאוגרפית .
לדעתי הם משתמשים ב - transparent proxy כדי שלא נצטרך להגדיר את ה - proxy בדפדפן .
עם קצת ידע בDNS ובקינפוג proxy + שרת VPS בארה"ב ניתן לבצע את הקומבינה הזו .

אגב לגבי המחיר לדעתי מדובר על דולר קנדי כך שזה מוזיל את העלויות בעוד כמה שקלים .

sushay
חבר ותיק
חבר ותיק
קיבל תודות: 40 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

זה אחלה אבל לא הבנתי איך הם מגדירים עבור איזה שרתים עוברים דרך הפרוקסי הזה...

giladk
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #18 

בשרת הDNS של unblockus (שאותו את מגדיר בclient) יש רשומות מסוג - A records שתפקידם למפות hostname לכתובת IP כאשר אתה פונה לכתובת של נטפליקס הDNS של unblockus מפנה אותך לשרת הproxy שיושב בארה"ב ולא לכתובת האמיתית של נטפליקס .
דוגמא נוספת - כאשר אתה פונה לאתר של הBBC אתה מופנה לשרת proxy שיושב בלונדון ולא לכתובת האמיתית .

בסופו של דבר יש להם רשימה של אתרים שמוגדרים בDNS והם מופנים לשרתי proxy של unblock, יש באתר שלהם רשימה מפורטת של כל האתרים שהם פתוחים.

sushay
חבר ותיק
חבר ותיק
קיבל תודות: 40 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

giladk תודה על ההסבר המפורט את כל זה הבנתי
את שאר ההפניות של הDNS לעולם הם מעבירים רגיל ?

giladk
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #20 

sushay כתב:giladk תודה על ההסבר המפורט את כל זה הבנתי
את שאר ההפניות של הDNS לעולם הם מעבירים רגיל ?
...
אכן כן

candybars
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

אני גם משתמש ב unlock us וזה מאוד שיפר את עניין המהירות ואיכות הסטרימינג לעומת vpn חוץ מהעובדה שמסיבה מסויימת ובלתי מובנת אני לא מקבל איכות hd מנטפליקס למרות שבhulu למשל יש לי 720p אוטומטית בלי "לאלץ" את זה אפילו. מאוד היה מעניין אותי לדעת ממי שמשתמש בunlockus ומקבל hd בנטפליקס איזו תשתית ואיזה ספק ומהירות נותנים לכם את תוצאה כזאת. לי יש תשתית 12 מגה של הוט עם בזק בנלאומי כספק וחבילת גיימר. בדיקות מהירות מול שרתים אמרקאיים נותנות לי תוצאות מצויינות (מרבית הזמן כמעט 12 מגה) וכאמור הבעיה רק עם נטפליקס לכן מאוד אשמח לדעת.

אגב למי שיש גישה לhbo, cinemax, showtime (בשביל זה צריך "חבר" בארה"ב עם מנוי לשרותים האלה בכבלים), unlockus עדיין לא תומכים בהם עדייין למרות שהבטיחו עד סוף השנה כך שלשם אני נאלץ להשתמש ב vpn ושמים לב להבדל.

מקווה לשמוע לגבי ספק, תשתית, מהירות של מי שמצליח לקבל את נטפליקס ב hd !! :)

giladk
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #22 

candybars כתב:אני גם משתמש ב unlock us וזה מאוד שיפר את עניין המהירות ואיכות הסטרימינג לעומת vpn חוץ מהעובדה שמסיבה מסויימת ובלתי מובנת אני לא מקבל איכות hd מנטפליקס למרות שבhulu למשל יש לי 720p אוטומטית בלי "לאלץ" את זה אפילו. מאוד היה מעניין אותי לדעת ממי שמשתמש בunlockus ומקבל hd בנטפליקס איזו תשתית ואיזה ספק ומהירות נותנים לכם את תוצאה כזאת. לי יש תשתית 12 מגה של הוט עם בזק בנלאומי כספק וחבילת גיימר. בדיקות מהירות מול שרתים אמרקאיים נותנות לי תוצאות מצויינות (מרבית הזמן כמעט 12 מגה) וכאמור הבעיה רק עם נטפליקס לכן מאוד אשמח לדעת.

אגב למי שיש גישה לhbo, cinemax, showtime (בשביל זה צריך "חבר" בארה"ב עם מנוי לשרותים האלה בכבלים), unlockus עדיין לא תומכים בהם עדייין למרות שהבטיחו עד סוף השנה כך שלשם אני נאלץ להשתמש ב vpn ושמים לב להבדל.

...
אני צופה בנטפליקס דרך ה-ps3 ושם כמעט כל התכנים משודרים ב-HD , בגרסת ה - PC אתה צריך לבחור בקטגורית HD .
בנוסף רק hulu plus משדר בHD כך שלא הבנתי איך אתה רואה HD ב hulu הרגיל.
אגב אני משתמש בחיבור dsl במהירות 10 + גיימר .

עריכה - נזכרתי בעוד משהו לגבי HBO HULU PLUS ושאר השירותים - ניתן בעזרת כרטיס אשראי ניטען לשלם עבור השירותים הללו , את הכרטיס ניתן להטעין דרך paypal .

candybars
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #23 

giladk כתב:
candybars כתב:אני גם משתמש ב unlock us וזה מאוד שיפר את עניין המהירות ואיכות הסטרימינג לעומת vpn חוץ מהעובדה שמסיבה מסויימת ובלתי מובנת אני לא מקבל איכות hd מנטפליקס למרות שבhulu למשל יש לי 720p אוטומטית בלי "לאלץ" את זה אפילו. מאוד היה מעניין אותי לדעת ממי שמשתמש בunlockus ומקבל hd בנטפליקס איזו תשתית ואיזה ספק ומהירות נותנים לכם את תוצאה כזאת. לי יש תשתית 12 מגה של הוט עם בזק בנלאומי כספק וחבילת גיימר. בדיקות מהירות מול שרתים אמרקאיים נותנות לי תוצאות מצויינות (מרבית הזמן כמעט 12 מגה) וכאמור הבעיה רק עם נטפליקס לכן מאוד אשמח לדעת.

...
אני צופה בנטפליקס דרך ה-ps3 ושם כמעט כל התכנים משודרים ב-HD , בגרסת ה - PC אתה צריך לבחור בקטגורית HD .

עריכה - נזכרתי בעוד משהו לגבי HBO HULU PLUS ושאר השירותים - ניתן בעזרת כרטיס אשראי ניטען לשלם עבור השירותים הללו , את הכרטיס ניתן להטעין דרך paypal .
...

candybars
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #24 

giladk כתב:

...

...

לגבי netflix הhd מאוד גבולי ('בא והולך') כך שרוב הזמן הוא מזרים נתונים במהירות של 3 מגה ביט לשניה (2.5-3.5) ולפעמים "עושה טובה" ועולה לכיוון ה 5 ואז אכן זה מתקבל בhd. אגב איך אתה יודע בps3 שאתה אכן מקבל את התוכן ב hd? על מחשב רגיל יש מן כפתור למטה שכשאתה מצביע עליו הוא מציין streaming hd, not streaming hd, buffering hd אבל אצלי לפחות בroku player וב wd media live plus אין שום אינדיקציה מה באמת אתה מקבל (פרט לעובדה שאם ה buffering לוקח לו יותר מכמה שניות בודדות אתה רואה שהמסך משתנה באיכות ו"מנחש" שאתה כבר לא בhd).מעניין אותי באמת לדעת איך במכשירים אחרים אתה אכן יודע בוודאות מה איכות השידור.

candybars
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #25 

נקטעה לי ההודעה באמצע -
לגבי hulu לשאלתך אני מנוי בhulu plus ולכן מקבל תכנים בhd ומשום מה שם זה כן עובד. אגב זה נכון שנטפליקס ניתן לשימוש בכרטיס אשראי נטען אבל hbogo שהוא האתר של hbo לסטרימינג ניתן רק למי שיש חשבון כבלים או לויין אמיתי בארה"ב וללא תשלום נוסף כך שצריך חבר טוב שם ושווה לחפש כי יש שם תכנים מעולים - כל הסדרות והסרטים, כל העונות ובזמן אמת מיום השידור ללא פרסומות...showtime קצת יותר מסובך כי התכנים שלהם ניתנים לא באופן ישיר אלא רק דרך חברות כבלים מסויימות כמו xfinity -comcast דרך האתרים שלהן ולכן צריך לשם כך למצוא מישהו שמנוי ספציפית דרך אותן חברות (תלוי באזור) אבל שווה את המאמץ בשביל התכנים הטובים באמת :)

giladk
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #26 

לשאלתך כיצד ניתן לדעת בps3 אם התוכן מוזרם בHD - לוחצים בcontroller על כפתור select ומקבלים את הפלט הבא :

Adi123
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 34 פעמים

נושא שלא נקרא #27 

candybars - שאלה:

אם יש לי חברים/משפחה בארה"ב שמנויים לכבלים או לווין. איך זה עוזר לי מבחינת גישה לתכנים האלו (כמו hbogo )?

תודה,
עדי

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”