מחפש תוכנה של מיון קבצי מוסיקה שתעשה את הפעולות הבאות...

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.

מנהל: מנהל אודיו

שלח תגובה
itzik_vip
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 105 פעמים
קיבל תודות: 21 פעמים

מחפש תוכנה של מיון קבצי מוסיקה שתעשה את הפעולות הבאות...

לינק להודעה #1 

ניסיתי למצוא את הפורום המתאים באתר שיענה על שאלותי אני מקווה שכאן זה המקום

ובכן אני מחפש תוכנה של מיון קבצי מוסיקה שתעשה את הפעולות הבאות:
- אסמן לה את תיקיית המוסיקה שלי או לחלופין היא תסרוק את כל המחשב שלי ותמצא את כל קבצי המוסיקה הקיימים אצלי בכוננים לאחר מכן היא תשנה את שמם לסוג של שם בצורה הבאה: {אמן} – {שם השיר} כמו כן שתזהה את השיר גם באנגלית וגם בעיקר בעברית.
- לאחר שהיא תסיים ל"תקן" את שמות השירים יחד עם האמנים אני כבר אשים את כל השירים המתאימים לכל אמן ואמן בתקייה הרצויה של שם האמן – אם תהיה אופציה ליצירת תקיית אמן באופן אוטומטי מה טוב אך אם לא אסתדר במחסום זה בעצמי.
כמובן שאני בסיום המיון המסודר כאשר המצב האידיאלי הינו שיש לי תקיית אמן ובתוכה כל הקבצים עם שם האמן ושם השיר מסודרים באופן הרצוי אני אשתמש בrenamemaster ופשוט אמחק את שם האמן מקובץ השיר עצמו וכך יהיו לי תקיות מסודרות של שמות אמנים ובתוכם שמות השירים שלהם.

- לאחר סיום מושלם ארצה למצוא תוכנה או אולי אופציה בתוכנה הרצויה בכדי ליצור idtag לכל שיר ... עם פרטי אלבום וכן שנת יציאה וכו'....

* לכל אנשי האקסטרימר ואנשי הג'וקבוקס למיניהם ראו זאת כתוכנה ה"שואבת" מידע על השיר הרצוי מהאינטרנט או מאתר ספציפי כמו שהג'וקבוקס עושה.

תודה מראש
איציק

hrox
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 22 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

לינק להודעה #2 

האם לכל קבצי המוזיקה יש TAGS, והאם כל ה TAGS מדוייקים (מבחינת שם האמן האלבום והשיר)?
כל הדעות המובאות כאן הן האמת לאמיתה ואין בלתה. כל המביע דעות הפוכות לדעות הנ"ל פשוט טועה.

DaHunter
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 1 פעם

לינק להודעה #3 

לווינאמפ יש תיוג אוטומטי מעולה.

foobar2000 יכולה לתייג את קבצי המוסיקה לפי שמות השירים, ויכולה לסדר אותם בתיקיות לפי בחירתך.

itzik_vip
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 105 פעמים
קיבל תודות: 21 פעמים

לינק להודעה #4 

hrox
אין להם TAGS , יש לי כמות נכבדת של קבצים עם שמות בעברית, האם אני צריך ליצור להם TAGS מסודר ? למרות שהם בעברית (האם מישהו ממליץ על תוכנה שתזהה שירים בעברית ותיצור להם TAGS) ולאחר מכן אשתמש ב: foobar2000
האם foobar2000 עושה מיון ויצירת תקיות לפי שם אמן באופן אוטומטי ? בתקווה שכן האם זוהי הדרך הנוחה הפשוטה והיעילה ביותר לביצוע המשימה ?

metlon
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 0

אני מחזק את דברי המבקש..

לינק להודעה #5 

גם לי יש אינספור קבצי מוסיקה שברצוני למיין וגם אני מחפש תוכנה שתעשה את המיון האוטומטי הזה...

תודה
metlon

DaHunter
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

לינק להודעה #6 

בעזרת foobar תוכל לתייג את הקבצים בהתבסס על שם הקובץ.
לאחר מכן, שוב בעזרת foobar, תוכל להעביר את הקבצים למבנה כרצונך על פי התיוג.
למשל, אני משתמש בתבנית הבאה:

קוד: בחירת הכל

%genre%\%artist%\%album% ['('%date%')']\$ifgreater(%totaldiscs%,1.,%discnumber%,).%track%.%title%
תשאל אם אתה רוצה יותר פרטים.

metlon
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 0

סלח לי על בורותי אטבל מהו הקוד הזה?

לינק להודעה #7 

וכיצד משתמשים בו ...
והאם פובאר יודעת לזהות גם קבצים בעברית והיא מעין"שואבת" את המידע לtags של הקובץ מתוך האינטרנט?

כמו כן מטרתי העיקרית היא שהשירים יהיו בצורה הרצוייה הבאה - כונן:/מוסיקה/עברי/2010/איילגולן/ג'ונגל.mp3

וכו....

האם התוכנה יכולה לעשות זאת בצורה הזו?

תודה
metlon

DaHunter
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

לינק להודעה #8 

לצערי, אני לא מכיר תוכנה שיודעת לתייג שירים ישראליים בצורה אוטומוטית.עם זאת, אם שמות הקבצים של השירים נכונים, פובאר יודעת לתייג את השירים ע"פ שם הקובץ.

לאחר שתתייג את השמות, תוכל גם ליצור הררכיית ספריות כבקשתך בעזרת פובאר.

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”