[ננעל - קיים שרשור חדש] מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.

מנהלים: Kondo10, מנהלי תוכן, מנהלי סרטים

נעול
mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 228 פעמים
קיבל תודות: 514 פעמים

לינק להודעה #7861 

Skyline

לוס אנג'לס מותקפת על ידי חייזרים, וחבורה של אנשים מנסה לשרוד מולם.

מזכיר קצת את קלוברפילד/מלחמת העולמות/היום השלישי גם בעלילה וגם ברעיונות ויזואליים מהם. כלומר, מקוריות זה לא מה שתמצאו פה, וגם הסיפור פשטני ולא מתאמץ מדי.

אני לא חושב שהיה מגיע לו כל הקטילות שהוא קיבל בכל אופן. המשחק לא רע, האפקטים משכנעים ומשולבים יפה עם סצינות אקשן מרשימות. כן, יכל להיות מקורי וטוב יותר, אבל להתלונן על זה זה בערך כמו לראות פורנו ולהתלונן על התסריט.

6/10
מוכר:
רמקולים מדפיים/תליה JAMO D500 THX
https://htmag.co.il/forum?q=dmlld3RvcGl ... Q9MzM4NjQ3

רמקולים Meridian תוצרת אנגליה.
https://htmag.co.il/forum/?q=dmlld3RvcG ... 1FUklESUFO

guyezra
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 164 פעמים
קיבל תודות: 525 פעמים

לינק להודעה #7862 

The Last Exorcism
כומר ספקן עם ציוד מתוחכם ליצירת אפקטים של גירוש שדים ועוסק בזה לפרנסתו, מגיע למקום נידח לבקשתו של אב שבתו בת 16 מתנהגת מוזר.

סרט כאילו דוקומנטרי (קלוברפילד, המכשפה מבלייר, REC ועוד)
אני לא אוהב סרטים כאלה כי יש להם נטייה פשוט להעלים דברים שקורים כשהמצלמה כבוייה או מכוונת למקום אחר, מצד שני הסרט לפחות לא גרם לי כאבי ראש עם מצלמה מתנדנדת (כמו קלוברפילד למשל)

בסה"כ די מאכזב, בעיקר בגלל שברוב המוחלט של הסרט פשוט לא קורה כלום.
5/10

ran_carney
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

לינק להודעה #7863 

מצ'טה
סרט עתיר כוכבים. רוברט דה נירו, ג'סיקה אלבה, מישל רודריגז, לינדזי לוהן, סטיבן סיגל, דון ג'ונסון ודני טרחו (בפעם הראשונה בחיים שלו בערך שהוא משחק דמות של מישהו טוב. חוץ מספיי קידס :lol: ).
כמיטב המסורת של רוברט רודריגז - עלילה פשוט מחורבנת, אבל סרט אדיר!
העביר את הזמן בצורה נהדרת. אין היגיון בדברים שהולכים שם. הרבה דם, הרבה ציצים.
אחלה דרך להעביר את הזמן מבלי לחשוב.

7/10
9/10 לז'אנר הרוברט רודריגז.

guyezra
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 164 פעמים
קיבל תודות: 525 פעמים

לינק להודעה #7864 

Saw VII
ההמשכון השביעי בסידרה הבלתי נגמרת.
הפעם העיקר הוא מלכודות. והרבה.
מגניב למדי (לחובבי הז'אנר) והרבה GORE (למיטב זכרוני יותר מהקודמים)
אומרים שזה פרק אחרון, ימים יגידו.

8/10 כי התעסקו בתכלס...

Shtirlitz
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 348 פעמים
קיבל תודות: 105 פעמים

לינק להודעה #7865 

Resident evil - afterlife
יש את מילה, עוד כמה זומבים, הרבה CGI, יריות ומעט סרט.

3/10 לזמן שיכולתי לסדר את מגירת הגרביים שלי,
6/10 לפנים יפות המופיעות בסרט.
התחלתי את חיי מאפס ולקח לי שנים להגיע לשום דבר

Nunatak
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 194 פעמים
קיבל תודות: 212 פעמים

לינק להודעה #7866 

Sleepers
אחרי שתעלול משתבש בצורה נוראה חבורה של נערים נשלחת לבית ספר שיקומי שם הם חווים התעללות, 10 שנים אחר כך הם מקבלים הזדמנות לנקום.

סרט דבילי, לא אמין, מרוח ועם אין ספור חורים בעלילה.
מבוסס על ספר שלטענת הסופר הוא מבוסס על אירועים אמיתיים שקרו לו, למרות זאת אין אף עדות או ראיה לכך. למעשה האירועים העיקריים בדויים לחלוטין ו"מגובים" באסופה של אירועים משניים שאכן התרחשו במציאות אך לאנשים אחרים, במקומות שונים ובזמן אחר. כל מי שמכיר את הסופר ודיבר על הנושא טוען שהוא משקר.
לדעתי הבסיס הוא דווקא לא רע ולסרט היה הרבה יותר פוטנציאל בלי הטענה שהסיפור אמיתי ואילו הסוף היה שונה, כנראה שאותו סופר מתרץ את חוסר הכישרון שלו בכך שמדובר בסיפור אמיתי ולא משהו שהוא כתב.
לא ברור לי איך שחקנים כמו קווין בייקון, בראד פיט, רוברט דה נירו ודסטין הופמן הסכימו להשתתף בדבר הזה ומי בכלל הסכים להפיק אותו אחרי שכבר כשהספר יצא היה ברור שהכל שקרים.

3/10

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 276 פעמים
קיבל תודות: 231 פעמים

לינק להודעה #7867 

The Losers

חמישה שכירי חרב נשלחים לרצוח סוחר סמים בדרום אמריקה. ילדים שנמצאים בביתו של סוחר הסמים גורמים להם לבטל את המשישמה מה שגורם למפעיל שלהם להרוג אותם. מפעילם נכשל בניסיון ההריגה מה שכמובן יביא ניסיון לנקמה בעתיד.

אין בסרט הזה משהו מיוחד. דיי אמריקאן קיטש. בגלל זה לא רשמתי ספויילר.

6\10 בעיקר בגלל הסאונד המצוין בסרט.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 127 פעמים
קיבל תודות: 2971 פעמים

לינק להודעה #7868 

Alpha And Omega

שני זאבים מהצדדים השונים של הסולם החברתי יוצאים למסע ארוך על מנת להגיע בחזרה הביתה ללהקה שלהם. האמפרי הוא זאב ממעמד חברתי נמוך בלהקה. קייט היא זאבה בעלת מעמד חברתי גבוה בלהקה. באופן נורמלי, לזאב אומגה כמו האמפרי לעולם לא יהיה סיכוי עם זאבת אלפא כמו קייט, אך כששניהם נשלחים לפארק הממוקם אלפי קילומטרים מביתם הם חייבים לעבוד ביחד כדי לחזור לסביבה הטבעית שלהם.

סרט אנימציה חביב ותו לא. לדעתי פונה יותר לילדים מאשר לכל המשפחה. ה CGI בהחלט לא רע, אפילו סביר ביותר, אבל אחרי צפייה בכ"כ הרבה סרטים שכאלו מרגישים שהאיכות לא ממש עומדת בקנה מידה עם ההפקות הרציניות של פיקסאר ושאר האולפנם המובילים.

שווה צפייה? במידה ואתם צופים עם הילדים, כן, או במידה ואתם ממש חובבי סרטי אנימציה.

6/10 למבוגרים שבננו

7.5/10 לילדים
ה FAQ - הכרחי לקרוא לפני פרסום תגובה בדילים המפורסמים על ידי:

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 276 פעמים
קיבל תודות: 231 פעמים

לינק להודעה #7869 

למי שזה מעניין אותו, יצא גירסת 3D red cyan ל Resident evil - afterlife.
מזיפזופ קל זה לא נראה מדהים אבל יש פה ושם IN YOUR FACE

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

לינק להודעה #7870 

La.Horde/The Horde

חבורת שוטרים פולשים לבית לביצוע משימה והדברים מסתבכים לאחר שמס' אנשים קמים לתחיה בגלל מגפה נוראית שהתפשטה בעיר. כעת השוטרים והפושעים צריכים לשתף פעולה בכדי למצוא פיתרון.

סרט בינוני ביותר, משחק חובבני ומוגזם, צילום שגרם לי לעיתים לבחילה, ומעל כל זה - בצרפתית. אני אישית הפסקתי אחרי חצי שעה. אז נכון, יצא לי לראות סרטי זומבים גרועים יותר כשפה לפחות ה GORE מושקע, אבל אין הרבה מעבר לזה. למריצים מושבעים של סרטי זומבים בלבד.

5/10

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

לינק להודעה #7871 

You.Dont.Know.Jack

דרמה המבוססת על סיפורו של ג'ק קבורקיאן, הידוע בכינויו ד"ר מוות, שסייע לכ-130 חולים סופניים לשים קץ לחייהם. מאבקו לאשר המתות חסד עורר סערה בארה"ב ובעולם כולו.

אל פאצ'ינו מוכיח שוב שהוא אחד מהשחקנים היותר מוכשרים בדורנו, והפעם הוא משחק את דמותו של ד"ר ג'ק קבורקיאן (אני מניח שלא צריך הצגה). לצידו שמות מוכרים וטובים כגון סוזן סרנדון, ג'ון גודמן ועוד במשחק מרשים משלהם. הסרט אורך מעל שעתיים אבל לא נמתח ועובר מהר. שוחרר לטלוויזיה ולא לקולנוע ולכן לא הרבה שמעו עליו, אבל לדעתי חבל לפספסו.

מומלץ בחום.

8/10

ד"א - למען הפרוטוקול, אני גם מאמין לחלוטין שאדם בוגר ושפוי צריכה להיות זכות מלאה על חייו ומותו.

ran_carney
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

לינק להודעה #7872 

ברבור שחור
החדש והמדובר של דארן ארונופסקי, שאחראי גם למתאבק
סרט מאכזב מאוד. הרבה פסיכולוגיה בחצי שקל.
בזבוז של זמן מבחינתי
4/10

בריק
זוכה פסטיבל סאנדנס. משנת 2005 אם אני לא טועה
מעט יומרני, לפעמים טיפ-טיפה מעייף, אבל סה"כ אחד הסרטים היותר סבבה שראיתי לאחרונה
8/10

zeev78
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 130 פעמים
קיבל תודות: 168 פעמים

לינק להודעה #7873 

פרסי ג'קסון וגנב הברק: נער שמגלה שהוא הבן של פוסידון שיוצא למסע שיוביל אותו לגיהנום כדי להציל את אימא שלו וכדי לשכנע את זאוס שהוא לא גנב את "הברק שלו. העלילה משעשעת וקלילה (יש שם אולי אפילו עקיצה לכיוון הסרט התנגשות הטיטאנים) והסרט עצמו עתיר אפקטים כך שמי שיש מערכת ק"ב טובה יהנה מהסאונד.
8 מתוך 10.

סולט: סרט אקשן בכיכובה של אנג'לינה ג'ולי (המדהימה) שנותנת בראש לכל מי שמתעסק איתה. אני לא אכנס לפרטים כדי לא להרוס לאחרים את הצפייה, מה שכן אני מוכרח לציין שמדובר בסרט אקשן איכותי ששווה לראות (ולא רק בגלל שאנג'לינה נמצאת שם :)).
9 מתוך 10.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

לינק להודעה #7874 

Piranha

רעידת אדמה המתרחשת תחת פני המים באגם ויקטוריה באריזונה, משחררת לתוך האגם דגי פיראנה פרהיסטוריים. השריף של העיירה מסכנת את הכל על מנת לנסות ולהציל את תושבי העיר ממכונות ההריגה המסוכנות והצמאות לדם.הפקה מחודשת של הסרט "פיראנה" של ג'ו דנטה משנת 1978.

סרט GORE במיטבו. לא זכור סרט כלשהו בשנים האחרונות עם כ"כ הרבה דם וחלקי גופות. כמובן שזרקו לקדרה גם כמות מכובדת של שדיים וישבנים חשופים והרי לנו סרט קיץ אידיאלי. ה CGI לעיתים סביר ותו לא, לעיתים עשוי היטב, אבל עושה את העבודה לרב. חדי העין שבכם יזהו את הד"ר עם השיער הלבן מ"בחזרה לעתיד" ואת הבחור מהסידרה "גולשים בזמן" ועוד כמה וכמה פרצופים מוכרים. הנאה מובטחת לחובבי הז'אנר.

לא לילדים!

8/10

madror
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 362 פעמים
קיבל תודות: 111 פעמים

לינק להודעה #7875 

zeev78 כתב:

סולט: סרט אקשן בכיכובה של אנג'לינה ג'ולי (המדהימה) שנותנת בראש לכל מי שמתעסק איתה. אני לא אכנס לפרטים כדי לא להרוס לאחרים את הצפייה, מה שכן אני מוכרח לציין שמדובר בסרט אקשן איכותי ששווה לראות (ולא רק בגלל שאנג'לינה נמצאת שם :)).
9 מתוך 10.
...
מצטרף להמלצה על סולט , אקשן עם סיפור רקע מעניין , אנגלינה במיטבה ואנדרה ברואר לכמה דקות , מה צריך יותר !
8 מתוך 10.

נעול

חזור אל “סרטים וטלויזיה”