מזרימדיה

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi

מנהלים: מנהלי וידאו, מנהלי HTPC ועיבוד תמונה

nir11
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
הודעות: 2753
הצטרף: אפריל 2007
נתן תודות: 160 פעמים
קיבל תודות: 180 פעמים

לינק להודעה #16 

אירוס, מספר דברים:

1)אין שום רצון או כוונות לרדת לרמה שנפוצה בתת-פורום אחר כאן בזמן האחרון, אבל אני רוצה לומר לך: תפיסת המציאות שלך שונה משלי. מבחינתך המציאות היא מה שמאן דהוא אומר. אם זה זיו רוזנפלד, או עופר לאור. אני אישית לא מבטל את עצמי בפני אף אחד, יש לי דעה עצמאית, ומחשבה עצמאית. אני לא חלק מעדר, ואני לא הולך באופן עיוור אחרי אף אחד. אני קורא בשקיקה את הדברים של מביני העניין, אבל אני לא מקבל דבר באופן עיוור, וגם יודע לשים לב לניונאסים של מה שלפעמים לא נאמר.
גם אם מאן דהו שנחשב לסמכות בתחום , יאמר דבר, ואני אחשוב הפוך, זה שהוא אמר את זה, זה לא הופך את זה למציאות. אולי עבורך. לא עבורי. כשאני מנגן סרט בלו ריי אחרי סרט בלו ריי בסטרימר שלי, במצב סימפל, ואין שום תפריט, זה ממש לא עוזר לי שבר סמכא כלשהוא קובע אחרת.
העובדה היא שמומחיות זה משהו די מעורפל כשמדובר על סטרימרים. כל מי שיש לו מכשיר בבית יכול להפעיל אותו ולהבין בדיוק מה עובד ומה לא, מה יציב ומה לא. מה יעזור לי שמישהו שיש לו יותר סטרימרים ממני בבית, אומר אחרת?
העובדה היא, ידידי היקר, שאני לא חזרתי בי ממה שאמרתי, ומה שיפה הרבה יותר, זה שמאז אתה נזהר הרבה
יותר כשאתה מדבר על יכולות הבלו ריי של ה A200. זו לא תחרות על למי יש סטרימר יותר גדול. זה לא עניין של אגו, זה לא עניין של אני צודק ואתה לא( או להפך), זה עניין של האמת, או כפי שאתה קורא לה "המציאות".
העובדה היא שאתה עצמך נזהר הרבה יותר בהצהרות. אם כבר מדברים על עובדות ומציאות. אני לא אומר לך את זה כדי "לתקוע לך אצבע בעין", אני רק מנסה לפקוח לך את העיינים.

3) גוקבוקס. אתה טוען שהפתרון של פופקרון עליון. אני כל כך בור בנושא הזה, לא ראיתי שום גוקבוקס אחר. אני לא מומחה בתחום, ולא קרוב להיות מומחה. אני רק פתחתי את הסטרימר והפעלתי את הפיצ'ר. זה דבר איטי בטרוף, ויש לו כל מני מגבלות וגחמות משונות. אתה מציג את זה כממשק משתמש מהוקצע. אני אומר לך ללא ציניות, פשוט כואב לי הלב על חבר טרי ותמים שמקבל את העצות האלה. אתה מציג את התמונה באופן חד צדדי, עד כדי כך שמהצד זה ניראה בעייתי.

2) אתה תמיד כותב לי שאני לא קורא את ההודעות שלך. אני קורא אותן הייטב, ולא רק זה, אני אפילו פיתחתי את התכונה המדהימה של לצפות אותן לפני שראיתי אותן. למשל בשרשור הזה, קראתי את השאלה, וידעתי, פשוט ידעתי, שאני אגלול למטה ואראה מייד הודעה של אירוס עם המלצה על פופקורן כמובן, כשיש איזה עלה תאנה (סטרימר שלא נמכר כאן בכלל).

מעבר לכך, אני רוצה שתצפה בקטע הבא, הוא מייצג את תפיסת העולם שלי יותר טוב מכל מלל שניתן לכתוב כאן.אני מקווה שהנקודה ברורה.

Irus
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
הודעות: 4163
הצטרף: ספטמבר 2009
מיקום: רמת השרון
נתן תודות: 127 פעמים
קיבל תודות: 160 פעמים

לינק להודעה #17 

תראה ניר, אתה שוב טועה ומטעה... אתה גם נותן טיעונים שממש לא מחזיקים מים.

בשרשור הזה, המשתמשת נמצאת בארה"ב ושם, כידוע, הבוקסי נמכר... על איזה עלה תאנה אתה מדבר???

המלצה אחרת שלי:
Irus כתב:3 בולטים סביבות 800 ש"ח:

אחד האקסטרימרים, פופקורן A200 ו-DVICO N1.
...
תגיד, גם ה-DVICO N1 משמש כעלה תאנה שאינו נמכר בארץ, או אחד האקסטרימרים?... :roll:

גם בשרשור הזה, נתתי אזכור גם לדגמים של DVICO שנמכרים בארה"ב במחיר דומה לזה שנמכר בו ה-PRO בארץ, ולאחר מכן נתתי פיצ'רים שיש להם יתרון בפופקורן, מה לעשות שהם קיימים?

לגבי ה-JB, אני ממליץ לך להשקיע לפחות את אותו המאמץ שאתה משקיע במעקב אחר ההודעות שלי, ואז אולי תבין את ההבדלים והיתרונות שטמונים בפתרונות ה-JB של פופקורן. אתה נתת אזכור ל-JB המובנה החדש ששוחרר לאחרונה ועדיין סובל מחבלי לידה, למרות שגם במקרה זה הוא עדיין נותן תמיכה מקיפה יותר מפתרומות ה-JB של המתחרים... אבל עדיין התעלמת, או שאתה לא מודע, לשני פתרונות עיקריים (יש עוד...) שכבר עובדים זמן רב ומתפקדים בצורה מלאה, כולל תמיכה בסרטים ובסדרות (מה שלא קיים אצל האחרים), כל אחד בדרכו - אני מדבר על YAMJ עם שלל הסקינים שלו ועם התמיכה בעברית, ואני מדבר על OVERSIGHT שמתפקד כ-JB פנימי ועצמאי לחלוטין.

לא רק אני מתייחס לפתרונות ה-JB של פופקורן כטובים והמקיפים ביותר, כל מי שעשה סקירה או שיודע מה המצב אצל המתחרים, מודע לנושא. דרך אגב, התייחסתי לזה בשרשור אחר, נושא ה-JB נכנס לאחרונה חזק לתודעה של המשתמשים ולכן כל החברות הרציניות בתחום עובדות על פיתרון מלא וייחודי, אך חלקן הגדול עדיין לא שם.

לגבי השרשור שדיברת עליו, המצחיק הוא שאני התכוונתי לשרשור אחר לחלוטין, ועדיין לא תיקנת את העובדות המוטעות שקבעת בו... ולגבי השרשור המדובר, אני מציע שאתה או אחרים יישפטו את מה שנאמר שם:

http://www.hometheater.co.il/modules.ph ... sc&start=0

אני דווקא רואה משתמשים שהמליצו על דגם אחד ספציפי ללא שום נימוק... כשחלקם (לא אתה) עושים את זה באופן קבוע ולא זוכים לשום תגובה מצידך...

לאחר השרשור הזה והטענות הבוטות שהערת לי, זאת הייתה תגובת מנהל הפורום:
ziv_r כתב:nir11,
אני מציע שתפסיק להטעות בפורום ותבדוק את הנושא לפני שאתה מגיב עוד בנושא.
אני לא רוצה לחזור על דברי שוב לגבי מתי יש תפריטים ומתי אין, החבר Irus עשה זאת יפה מאוד בשרשור וכדאי שתקרא את דבריו.
...
למרות המילים הבוטות, הגבתי בצורה עניינית ולא נגררתי לפרובוקציות, ואתה, בשלך...

לפעמים גם צריך לדעת לאכול את הכובע

דרך אגב, זאת הייתה ההמלצה שלך בשרשור המדובר:
nir11 כתב:המוצר שתפור לצרכים שלך הוא האקסטרימר. לא צריך את הפרו. הוא כל כך זול, שאין טעם לבחון אפשרויות אחרות, כגון סטרימר משומש.
לי יש אותו בחדר השינה, ואני מאושר עד הגג.
...
פה יש תגובה של משתמש אקסטרימר שעבר ל-A200 לאחר מספר בעיות:
ami_s כתב:תרדו כבר מהסטרימר המחורבן הזה. יש שם כ"כ הרבה באגים שצריך להפסיק למכור אותו...
...
אז מה זה אומר? שההמלצה שלך לא שווה כלום? לא! יש מגוון דעות ומקרים מגוונים.

יפה ששמת לב שאני משתדל להתנסח בצורה בהירה יותר לגבי נושא התפריטים ב-A200, זה רק אומר שאני יודע לקבל ביקורת בונה ולהתקדם הלאה (למרות שהביקורת נאמרת בצורה אגרסיבית ובחלקה היא לא נכונה), אני מציע שאתה תעשה את אותו הדבר.

nir11
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
הודעות: 2753
הצטרף: אפריל 2007
נתן תודות: 160 פעמים
קיבל תודות: 180 פעמים

לינק להודעה #18 

לצערי, אירוס, אתה הוא זה שלא קורא אתה ההודעות שלי, וגם כשאתה קורא, לא ירדת לצערי לסוף דעתי.

1) לגבי ה JB, הסברתי בצורה הכי פשוטה, שאני לא מבין בזה. ראיתי רק פתרון אחד, והוא גרוע. ביחס לכלום. באופן מוחלט. אני דווקא כן יודע שיש פתרונות נוספים, זכרת לספר לקוראת הזרה שלנו שהם דורשים מחשב?
2) לגבי הבלו ריי וההטעיות, אני בהחלט התייחסתי לשרשור והנושא הנכון. בהודעה למעלה הסברתי לך משהו בצורה עדינה, אבל אתה ממשיך בשלך, להביא לי ציטוטים של זיו.
הבן: כבודו של זיו במקומו מונח. אי מבין שמבחינתך המילה של זיו היא המילה האחרונה ואין בילתה. עכישו תבין אתה:
גם אחרי שזיו אמר את מה שאמר, אני ממשיך לדבוק במה שאמרתי, בעיקר בגלל מה שאני רואה על המסך בפופקרון שלי - אין תפריטים בסימפל. פשוט אין. אתה חושב שיש - כי זיו אמר. אני חושב שאין, בעיקר בגלל שאין.
זה כבר הפך לויכוח כזה תלוש, אין לי כח אליו יותר. תאורטית אם תשים מספיק דלק בחללית, תוכל להגיע לשמש. בפעול לא תצליח. תאורטית הסימפל נתמך בבלוריי. בפועל יש חצי סרט שתומך בו. גם אם זיו אומר אחרת. תאורטית זיו צודק במליון אחוז. בפועל - האומלל שיחשוב שיש תפריטים - יגלה בבית שאין. פשוט אין. ואז מה תגיד לו - שיש, כי זיו אמר שיש?

אני אומר אחרת


זכותך המלאה לקבל את מילתו של זיו באופן עיוור, בפעם האחרונה שבדקתי מותר לאנשים אחרים לחשוב אחרת, וגם לראות את העובדות אחרת. ניסיתי להסביר לך את זה בהודעה הקודמת, אבל באופן די מדהים אתה ממשיך להביא את דבריו של זיו כדברי אלוהים חיים. צר לי. זו אינה הגישה שלי.

שים לב עד כמה הגישה שלך בעייתית: זיו טוען בלהט שNFS מהיר מSMB. מה לעשות שהאדמין של הפורום של פופקורן (זה הרשמי, של סיבס...), אומר בדיוק להפך. באיזה נקודה זה שם אותך? עכשיו אתה צריך להשוות מי מבין ה"אנשים העליונים" האלה (לשיטתך) שוקל יותר? בשבילי זה הרבה יותר פשוט - הלכתי ובדקתי בעצמי...

הגישה שלך שונה משלי. כבר אמרתי לך.
אני מציע לך, ולכל אדם אחר שמוכן להקשיב, בהחלט כן להקשיב לעצת המומחים, אבל בעת ובעונה אחת לשמור על עצמאות מחשבתית.

בנימה אחרת, השימוש הזה בביטוי "טועה ומטעה" הוא קצת מתלהם מדי לטעמי. זה נשמע כאילו אתה מאשים אותי שאני מוליך פה אנשים שולל - ובזדון. מותר לך לחשוב שאני טועה. אל תהפוך אותי לנבל.

Irus
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
הודעות: 4163
הצטרף: ספטמבר 2009
מיקום: רמת השרון
נתן תודות: 127 פעמים
קיבל תודות: 160 פעמים

לינק להודעה #19 

אשתדל לעשות את זה בקצרה:

כשאומרים טועה ומטעה, ממש לא נרמז שיש פה כוונת זדון, אלא שאתה טועה במה שאתה טוען ומטעה את שאר הקוראים בפורום - דרך אגב אתה עושה את זה שוב במס' 1 ומטעה את יפית ואת חברי הפורום האחרים.

אסביר:

1. אני ציינתי שני פתרונות JB עיקריים, מלבד החדש, מדובר על ה-YAMJ שאכן מצריך פעולת מחשב ועל ה-OVERSIGHT שלאחר התקנתו מתפקד כ-JB עצמאי, ללא תלות במחשב, כולל תמיכה בסרטים, סדרות ומשיכת נתונים מ-IMDB. יש לציין שהפתרונות האלה עובדים מעל שנה (אם לא קרוב לשנתיים...).

דווקא הפתרונות של המתחרים כן מצריכים מחשב או שלא פועלים כמו שצריך (ולהם אין חלופות...), ואם לדייק - ה-JB של DVICO מצריך מחשב ואינו מוגדר כעצמאי, בנוסף להתעסקות ידנית בכל פעם מחדש. ה-JB של אקסטרימר מתפקד בצורה חלקית, לא תומך בסדרות ולא תומך בייבוא נתונים מ-IMDB (באקסטרימר אני מתייחס לפיתרון המובנה).

2. לא הבנתי על מה אתה מדבר, אתה תמיד טוען שלך יש C200 ואתה לא בקיא בנושא ה-A200, כהשרשור מדבר על יכולות של ה-A200, מה גם שזיו נתן לך דוגמה מובהקת לכותרים שה-A200 כן תומך בהצגת תפריטים שלהם... ובעצם הטיעון שלך הופרך...

ודרך אגב, אני שוב אומר, אתה לא התייחסת לשרשור הנכון... פשוט נפלת על עוד שרשור שהצגת בו טיעונים לא מדויקים, אני דווקא התכוונתי לשרשור אחר בנושא השוואה של האקסטרימרים ל-A200, אני ממליץ שלא תפתח אותו, כי כל מה שתמכת בו והתווכחת לגביו, די הופרך ב-3 החודשים האחרונים.

אתה גם לא מתייחס לעובדה שהוכחתי לך פה שחור על גבי לבן שהטענות שלך לגבי ההמלצה שלי לא נכונות...

לגבי הסיפור שלך בסוף בנושא השיתופים, אני לא יודע איך זה מתקשר ומה ניסית להראות שם, אבל גם אני בדקתי את הנושא ואני עובד עם שיתוף SMB...

nir11
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
הודעות: 2753
הצטרף: אפריל 2007
נתן תודות: 160 פעמים
קיבל תודות: 180 פעמים

לינק להודעה #20 

לצערי איני מצליח לקיים איתך דו שיח.
לגבי ה JB- אני אומר שאני לא מכיר פתרונות של סטרימרים אחרים, אתה מתעקש לספר לי שבפופקורן הוא עדיף.
לגבי תפריטי בלו ריי, האם ידידי המלומד טוען שSIMPLE BD ב A200 שונה מSIMPLE BD ב בC200? לי באמת יש C200, ואני משוכנע שהפתרונות זהים. מה שלא מראה תפריטים ב C, לא מראה גם ב A, ואני מוכן לאכול את הכובע שאין לי אם תוכיח לי שמדובר על פיצ'ר שונה. מעניין אם אתה תאכל את שלך כשתגלה שזה זהה לחלוטין...
הטיעון שלי לא הופרך, גם אם תגיד אלף פעמים שהוא כן. זה שחוזרים על דבר שטות, לא הופך אותו לנכון. אתה לא תיראה תפריטי בלו ריי בA 200. פשוט לא, ולא משנה כמה תתאמץ.

אני מאוד לא אוהב שמפריחים האשמות באוויר, אם יש הטעיה שאתה חושב שעשיתי, קדימה, המינימום שאתה יכול לעשות זה להביא לינק. אם אתה לא עושה את המעט הזה, זה כבר עובר את גבול הטעם הטוב. בבקשה תהיא לינק לשרשור, כרגע אינני מסוגל לשלול את ההאשמות הפרועות שלך בגלל שאני לא רואה את השרשור.

בשורה התחתונה, אני ממליץ לך לחשוב מעט לפני שאתה קופץ בראש לכל שאלה כללית על המלצה על סטרימר - ותוקע את הפופקורן.

Irus
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
הודעות: 4163
הצטרף: ספטמבר 2009
מיקום: רמת השרון
נתן תודות: 127 פעמים
קיבל תודות: 160 פעמים

לינק להודעה #21 

באמת קשה לקיים דו-שיח בצורה כזאת...

1. נתתי לך דוגמה ל-JB בפופקורן, בנוסף ל-JB החדש, שלא מצריך פעולת מחשב.

2. הבאתי ציטוט של מנהל הפורום שטוען שבמקרים מסוימים ה-A200 כן יודע להציג תפריטים מלאים.

3. הבאתי לך מספר ציטוטים שלי שבהם אני ממליץ על מספר סטרימרים שונים שיכולים להתאים.

4. בשרשור הזה, המלצתי גם על ה-BOXEE, ואתה טענת שמדובר על "עלה תאנה שלא נמכר בארץ", למרות שחברת הפורום ציינה במפורש שהיא נמצאת בארה"ב ומתכוונת לרכוש שם את המכשיר.

5. הבאתי ציטוט שלך שממליץ על סטרימר אחד בלבד וטוען שאין לחפש חלופות אחרות, למרות שישנן טובות יותר.

6. הבאתי לך ציטוט של העורך הראשי שטוען שאתה מטעה חברי פורום עם אינפורמציה שגויה.

7. אני לא יודע מה מקובל או לא מקובל עליך, אבל בשרשור למטה נכנסת, כרגיל, לוויכוח וטענת וצידדת במסקנות הזויות לגבי ה-JB של האקסטרימר והיציבות של הגרסאות האחרונות שלו בהשוואה לפופקורן:

http://www.hometheater.co.il/modules.ph ... 91#1194091

כפי שרשמתי, כשקוראים את זה גם 3 חודשים אחרי זה עדיין מצחיק, ואתה סירבת בתוקף לקבל את מה שרשמתי בסוף השרשור...

אני חושב שנתתי פה (בניגוד אליך) התייחסות עניינית לטענות שהעלית, אם זה לא מספיק טוב, קבל את התנצלותי.

ziv_r
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
הודעות: 39610
הצטרף: ינואר 2005
נתן תודות: 1670 פעמים
קיבל תודות: 3797 פעמים

לינק להודעה #22 

nir11,
1. אתה בעצמך רשמת בשרשור אחר וגם בהודעה למעלה כי ראית תפריטים ב SimpleBD. זה נכון כי כותרי BD-J יותר נפוצים, אך עדיין יש מספיק כותרים שאינם BD-J וניגון שלהם יניב תפריטים.
2. יש סיבה טובה מאוד למה נציגי חברת PH לא ירשמו לעולם בצורה רישמית כי SMB טוב יותר מ- NFS עבור מכשירי NMT. בשרשור שנפתח בזמנו על SMB מול NFS, אחד החברים רשם במדויק את הסיבה.

ziv_r
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
הודעות: 39610
הצטרף: ינואר 2005
נתן תודות: 1670 פעמים
קיבל תודות: 3797 פעמים

לינק להודעה #23 

זה אומנם לא הכותר הראשון שניסיתי, אלא השני, אבל בבקשה - תפריטים מלאים. זה לא ממש נס, אלא פשוט עובדה. עבור כותרים מסוג HDMV & AVCHD תפריטים יוצגו. אומנם השכיחות של כותרים מסוג BD-J גבוהה יותר, אך היא לא מכסה את כל הכותרים.
הכותר למתעניינים הינו Abandoned.אז אם מישהו ממשיך לטעון שאין תפריטים, שימשיך...

Irus
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
הודעות: 4163
הצטרף: ספטמבר 2009
מיקום: רמת השרון
נתן תודות: 127 פעמים
קיבל תודות: 160 פעמים

לינק להודעה #24 

nir11 כתב: הטיעון שלי לא הופרך, גם אם תגיד אלף פעמים שהוא כן. זה שחוזרים על דבר שטות, לא הופך אותו לנכון. אתה לא תיראה תפריטי בלו ריי בA 200. פשוט לא, ולא משנה כמה תתאמץ.
...
טוב ניר, מסתבר שאתה כן צריך לאכול את הכובע... ולא בפעם הראשונה

טלHD
סמל אישי של משתמש
חבר כבוד
חבר כבוד
הודעות: 13307
הצטרף: נובמבר 2008
נתן תודות: 919 פעמים
קיבל תודות: 982 פעמים

לינק להודעה #25 

חברים יקרים...
תפריטים זה לא הכל בחיים....אני צופה גם במדיות פיזיות של בלו-רי בנגן בלו רי עם תפריטים מלאים כמובן...
מה זה עוזר לי? הרי אחרי שניה אני לוחץ על ה PLAY ו...זהו ( טוב נו, אולי מוודא שהאודיו על DTS-HD).

למה זה כל כך חשוב? מבחינתי, יציבות ו/או איכות בניה או מכשיר שקט שלא מתחמם...זה דבר הרבה יותר חשוב.

לי יש עדין טראומה מחוסר היציבות של 3 מכשירים מבוססי NMT...
והפלסטיקה של הפופקורן (הקודם) הרחיקה אותי מלחשוב אפילו להכניס אותו לחשמל.

אחרי נסיון טוב של כשנה מלווה בנסיונות/ניסויים (על גבול ההתעללות) בDVICO 6500 ...
לא היה לי ספק שהמכשיר הבא שלי יהיה נגן של TVIX.
ואכן...6600 משרת אותי נאמנה בשנה האחרונה ללא פשרות.
בנוי היטב, שקט, לא מתחמם לעולם, לא קרס מעולם...כתוספת ברוכה יש תמיכה ראויה של היצרן ועידכונים זורמים.

ולאחרונה שוב הייתי צריך לרכוש מזרימדיה להורי ולא חשבתי פעמיים ורכשתי שוב מכשיר של DVICO ...
כצפוי, גם הוא לא מאכזב...אפילו הפתיע לטובה.

לסיכום...כל נושא התפריטים קיבל לדעתי חשיבות גדולה מידי ביחס לשאר הפרמטרים שצריך לבחון כשיקול לרכישת מזרימדיה.

ziv_r
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
הודעות: 39610
הצטרף: ינואר 2005
נתן תודות: 1670 פעמים
קיבל תודות: 3797 פעמים

לינק להודעה #26 

טלHD,
אני לא בטוח שהיכולת כל כך שולית, אבל שליש מהאנשים כן נוהגים לצפות בכותרי ה Blu-ray עם תפריטים.

חוץ מזה, מה הקשר עכשיו ל 6600? אנחנו מדברים בכלל על ה A-200.

Irus
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
הודעות: 4163
הצטרף: ספטמבר 2009
מיקום: רמת השרון
נתן תודות: 127 פעמים
קיבל תודות: 160 פעמים

לינק להודעה #27 

טלHD,

מספר דברים,

1. לא כל אחד משתמש בתפריטים, אני אגלה לך סוד - גם אני לא וזה מופיע בסקר שנמצא בראש הפורום.

העניין הוא שיש פה אדם שנכנס לוויכוחים, קובע עובדות לא נכונות, מגיב בצורה בוטה (בשרשור שהפניתי אליו), וכשנותנים שורה מסודרת של נימוקים והסברים, כולל וידאו שמגבה את הדברים, יש דממה, אני חושב שצריכה לבוא פה התנצלות, ואני ממש לא צריך את זה באופן אישי, אבל מדובר פה על מספר שרשורים שהוצגו בהם טענות שגויות והציגו אותי כמי שמדבר על דברים שלא קיימים - כשההיפך הוא הנכון...

2. אתה אומר שתפריטים לא חשובים, אבל מה עם JB? מסתבר שעל פי הסקר לכ-60% הדבר חשוב מאוד, ותרשה לי להניח שכשיהיה פיתרון איכותי לכל המכשירים, המספר יעלה. בפועל ל-DVICO אין JB עצמאי וזה חיסרון גדול.

מה עם ניגון והזרמה דרך הרשת? גם פה יש חיסרון וביצועים פחות טובים.

מה עם תמיכה בתכני בלו-ריי (ללא תפריטים)? גם פה יש חיסרון ותמיכה חלקית.

מה עם ניגון של קבצי ISO? גם פה יש בעיות ומומלץ לנגן בצורה אחרת.

בקיצור, מדובר פה על אלמנטים שמקיפים כמות גדולה של תוכן...

כל אלה חסרונות של מכשירי DVICO, למדתי אותם משרשורים רבים פה בפורום, ואם תרצה, אני בטוח שאריה יוכל להרחיב בנושא, אתה הרי סומך עליו ויש לו הבנה גדולה בתחום.

3. לא צריך סתם לבוא ולהצהיר הצהרות על תמיכה ועדכונים רציפים... כל חברה שמכבדת את עצמה מציגה עדכונים למוצרים שלה, ודווקא לאחרונה DVICO פישלו בגדול - הם האחרונים שהוציאו עדכון לקבצי MKV עם כותרת דחוסה, היו פה הרבה שרשורים בנושא, העדכון שלהם הגיע אפילו אחרי העדכון של POHD... ונראה לי שהוא עדיין לא שוחרר לכל המכשירים החדשים של DVICO.

4. כפי שאמרתי מספר פעמים, זה דבר אינדיבידואלי, יש אנשים שלא נתקלו בשום בעיות עם כל סוגי המכשירים, אבל תקלות יש בכולם. בנוסף, צריך לקחת את נושא היחס הכמותי של המכשירים בפורום ולעשות את החשבון לבד, ברור שמכשיר שלא נחשב פופולארי ישמעו עליו פחות, לא משנה באיזה הקשר...

אתה אומר שהמכשיר שלך לא נתקע אף פעם, יפה. נראה לך שזה מייצג את כלל המשתמשים של DVICO?

ממש לא:

שרשור: בעיה ב-DVICO 6600 פלוס
frankym כתב:אז כך מאז השידרוג האחרון ל2.05 הסטרימר פשוט מתחרבן כל פעם נכבה שאני נכנס לתיקיה מעבר לדיסק קשיח אחר פשוט ביצתי נסבל אני לא יכול לראות חצי מהתכנים שיש לי הוא פשוט לא נותן לי להכנס אליהם עזרה מישהו
...
תסלח לי שאני מביא את הציטוט הזה, אבל לפי משתמשי DVICO פה בשרשורים הדברים האלה כביכול לא קיימים.

דרך אגב, סתם נזכרתי, קיבלת תשובה מ-DVICO בקשר למה שנאמר פה:

http://www.hometheater.co.il/modules.ph ... 87#1248887

שלח תגובה

חזור אל “חומרה PC + סטרימרים”