מחפש דרכים לחסוך עלויות באייפון

כל מה שנוגע לפלטפורמות הניידות של אפל - אייפון, אייפוד טאץ' ואייפד.

מנהל: מנהלי ניידים

staticx
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 169 פעמים
קיבל תודות: 321 פעמים

לינק להודעה #16 

היי

אני הצלחתי להוריד את החשבונית מ 300 שח ל 80 שח (אפשר לומר בסביבות 100 שח, הסבר יבוא).
איך? פשוט מאוד

1. מסלול חיילים באורנג' - 9 אגורות ל 3 יעדים באורנג', 20 אג' לשיחה לשאר, ו 15 לבזק. עלות חודשית - 10 שח.
2. חבילת אינטרנט 1GB ב 44 שח.
עד כאן, עכשיו הקטע המעניין
SMS - אני חוסך 90% ע"י שימוש ב WHATSAPP, גם למי שאין אני שולח הזמנה, לרוב החברים שאני בקשר SMSי איתם, יש טלפונים תומכים.
שיחות - ע"י שימוש ב SIPME. הגדרתי את קליינט ה SIP הפנימי במכשיר, למרות שגם אפשר לעבוד עם התוכנה החיצונית שלהם. , אני טוען משהו כמו 50שח וזה מספיק לקרוב לחודשיים של דיבור.
התעריפים בסיפמי הם 0.15 לנייד (גם מחו"ל בשימוש ב WIFI) ולקווי 0.10 אג', כך ש 50 שח, מספיקים למעל 300 דקות שיחה.
זה, בשילוב עם שיחות שפה ושם אני עושה עם הקו של אורנג', מביא אותי ל 80 שח חשבון אורנג' ועוד משהו כמו 20 - 30 שח בחודש לסיפמי.

כמו כן ראוי לציין שעשיתי שינוי וכיום רוב התקשורת שאני מנהל היא באמצעות מיילים/SMS/IM/שיחות VOIP במחשב/פגישות והרבה פחות שיחות טלפוניות בסלולר

ובא לציון גואל :)

roeeb
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 25 פעמים
קיבל תודות: 29 פעמים

לינק להודעה #17 

לגבי סקייפ, הייתה תקופה בה ניסיתי להשתמש רק בסקייפ ולהלן הרשמים:
1. בשביל להנות ממחירים זולים יותר בסקייפ אתה חייב לקנות חבילות דקות. לדוגמא: חבילה של 120 דקות לסלולארי עולה בערך 45 שקלים, שזה יוצא בערך 37 אגורות לדקה (שזה זול יחסית למה שמציעים לך החברות הסללולריות). חבילה לטלפון קווי זולה מאד: אם אתה קונה חבילה של 120 דקות לטלפון קווי אתה משלם בערך 2 אגורות לדקה! ניתן לדבר גם בלי לקנות חבילה אבל אז זה יוצא יקר יותר.
2. החיובים הם ביחידות של דקות (זאת אומרת שמעגלים את מספר הדקות כלפי מעלה). בחברות בארץ החיובים הם ביחידות של 12 שניות.
3. ניתן להתקשר דרך הסקייפ ותזוהה על פי המספר הסלולארי שלך, אבל זה לא עובד אם אתה מתקשר לטלפון קווי של בזק.
4. יש יותר ניתוקים כי אתה צריך תקשורת אינטרנט יציבה.
5. אתה לא יכול לדבר בסקייפ ולהשתמש בדיבורית בלוטוס (אולי סקייפ יפתרו את זה בגרסאות עתידיות).
6. הסוללה נגמרת הרבה יותר מהר בשיחות סקייפ מאשר שיחות רגילות. המכשיר גם מתחמם מאד.
7. אתה כמובן צריך לשלם על חבילת גלישה גדולה יותר. חבילת גלישה של 1G מספיקה מעל ומעבר.

לסיכום: אם אתה מתקשר הרבה לטלפון קווי, לא משתמש בדיבורית, ואין לך חבילת שיחות מהחברה הסלולארית שלך שאתה צריך לממש: סקייפ יכול להיות משתלם מאד.

staticx
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

לינק להודעה #18 

roeeb כתב: לסיכום: אם אתה מתקשר הרבה לטלפון קווי, לא משתמש בדיבורית, ואין לך חבילת שיחות מהחברה הסלולארית שלך שאתה צריך לממש: סקייפ יכול להיות משתלם מאד.
...
לפי הנתונים שסיפקת - ממש ממש לא כדאי!!

הכי משתלם וכדאי היום לפתוח חשבון (חינם) בסיפמי! תעריף מחושב לפי יחידות של 1 שנייה.
לנייד 15 אג ולקוו 10 אג

אין יותר משתלם מזה.

roeeb
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 25 פעמים
קיבל תודות: 29 פעמים

לינק להודעה #19 

staticx כתב:
roeeb כתב: לסיכום: אם אתה מתקשר הרבה לטלפון קווי, לא משתמש בדיבורית, ואין לך חבילת שיחות מהחברה הסלולארית שלך שאתה צריך לממש: סקייפ יכול להיות משתלם מאד.
...
לפי הנתונים שסיפקת - ממש ממש לא כדאי!!

הכי משתלם וכדאי היום לפתוח חשבון (חינם) בסיפמי! תעריף מחושב לפי יחידות של 1 שנייה.
לנייד 15 אג ולקוו 10 אג

אין יותר משתלם מזה.
...
איך יותר משתלם? דיברתי על טלפון קווי. בסקייפ אתה משלם 2 אגורות לדקה (וב-25 שקלים אפשר לקנות חבילה לטלפון קווי ללא הגבלה).

לא אמרתי שסיפמי לא משתלם, רק אמרתי שסקייפ יכול להיות משתלם.

staticx
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

לינק להודעה #20 

אף אחד לא מדבר "רק" לטלפון קווי, צריך להסתכל על זה כמכלול, גם אם שיחות לקווי עולות 2 אגורות, זה שאתה משלם 37.. בעצם לא עשית בזה כלום...
כלומר דקת שיחה , בהנחה ואתה מדבר 50/50 , עולה לך 19.5 אגורות לדקה.
אמרת גם שהחיובים מעוגלים לדקת שיחה, אני מבין מזה שאפילו אם תדבר 10 שניות, אתה משלם על דקה.
ב SIPME אתה משלם רק את החלק היחסי, זה שבאמת דיברת בו.

החברות היחידות כרגע בארץ שיכולות לספק שירותי SIP הן Sipme ו Free Telecom, שהתעריפים שלה יותר יקרים.
לכן סיפמי הכי משתלם כיום.
ואין שום התחייבות, אפשר פשוט לנסות

Robby
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

לינק להודעה #21 

www.fring.com, www.sipme.me, www.spikko.com הספיקו חינמי אפשרי בשימוש דרך הפרינג שיש בו מס' תוכנות צאט
תוכנות מומלצות מניסיון ושימוש יום יומי

staticx
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

לינק להודעה #22 

מכיר את זה, בכוונה לא ציינתי.
המודל שלהם שונה ולדעתי לא נוח בכלל.
עצם העובדה שאנשים צריכים לחייג למספר מיוחד בשביל לדבר איתך, זה כבר בעייה. חוצמזה זכור לי משהו על זה שאתה צריך שיתקשרו אליך בשביל לצבור דקות דיבור או משהו כזה... עזוב אותך.
חוצמזה גם בסיפמי, השיחות בין המשתמשים הן חינם. (בהנחה ומדברים ממספרי ה078 ולא מהמספרים האישיים. יש את האפשרות לבחור)
גם SIPME אפשר דרך פרינג.

עדיין SIPME לוקח :) למרות שבמקביל אפשר כמובן גם את האופציה של ספיקו שגם היא טובה

שלח תגובה

חזור אל “אפל - iPhone / iPad / iTouch”