הדברים שמעצבנים אותי במכון כושר

תוכניות ספורט, אירועי ספורט וכל מה שקשור לספורט...
HazooM (פותח השרשור)
כתב
כתב
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 958 פעמים

הדברים שמעצבנים אותי במכון כושר

נושא שלא נקרא #1 

לאחרונה עשיתי מנוי למכון כושר הרביעי שלי (אני לא איזה מפתח גוף אבל מקפיד ללכת) ופשוט נכנס בי חיידק לפרוק את
כל הדברים המעצבנים (אנשים בעצם) שנתקלתי בהם במהלך השנים :evil: .

מי שגם מתאמן מוזמן לתרום.

א) אלו שמתאמנים בלי מגבת: חלאס כבר! למה אני צריך לשבת על כתמי הזיעה שלכם? כזה קשה להביא מגבת?
ב) אלו שאוהבים לעשות "רעש": ברגע שהם נכנסים למכון ישר הם מדברים בצעקות עם כולם על התרגילים שלהם, שהם
העלו/הורידו את המשקלי עבודה שלהם, שתוספי מזון זה טוב/רע, מי תותח ומי לא וכו' וכו'. בסדר הבנו שאתם רוצים
לעשות רושם, תהיו בשקט כבר!
ג) אלו שזורקים את המשקולות: בסדר אז אתה מרים 45ק"ג בכל יד, זו סיבה לסרוק את המשקולת לכל עבר? כולם צריכים
לראות שאתם "חזקים"? זה לא מרשים אף אחד ובסוף אחת המשקולות תנחות על הרגל של מישהו!
ד) אלו שזורקים את המשקולות 2: אלו שמרימים משקולות קטנות אבל זורקים אותם על הרצפה כאילו כל משקולת היא
מינימום 100ק"ג ואז המשקולות (מפאת המשקל הקטן שלהן) קופצות מטר לכל כיוון... ראיתי כבר מישהו ששבר ככה את
אחת המראות על הקיר.
ה) אלו שמתאמנים לא נכון: משגע אותי לראות את אלו שעובדים עם משקלים שגדולים עליהם בכמה רמות וכתוצאה מזה
עובדים בצורה הכי לא נכונה שיש. מה, אם תוריד את המשקל ותעבוד נכון אז יחשבו שאתה בחורה? אתה עד כדי כך צריך
לנפח את האגו שלך? כי אני לא רואה דוגמניות בסביבה...
ו) אלו שתופסים שני מכשירים בו זמנית: זה המכון כושר הפרטי שלכם? מילא אם אף אחד לא צריך את המכשיר אבל ברגע
שמישהו זקוק לאחד המכשירים שתפסתם !!!It's time to decide או זה או זה! לא מעניין אותי מה רשום לכם בתוכנית!
ז) אלו שתופסים כמה זוגות של משקולות בו זמנית: כנ"ל!
ח) אלו שתופסים ספסל סתם: קשה לכם להרים את המשקולות מהרצפה? Tough luck! לא תופסים ספסל בשביל זה!
ט) אנשים שפותחים את החלונות כשהמזגן עובד: קר לכם? תבקשו שינמיכו את המיזוג או שתלבשו סוודר! לשאר האנשים
חם ואנחנו רוצים מיזוג אויר!
י) אלו עם מנוחות של 15 דקות בין סט לסט: הלו? יש אנשים אחרים שזקוקים למכשיר/משקולות! תדברו עם החברה
אחרי האימון במקום להאריך לי את האימון!
י"א) אלו שלא מחזירים פלטות למקום: סיימתם עם הפלטות? ת ח ז י ר ו - א ו ת ן - ל מ ק ו ם!!! כמו שנכתב בשלט שהיה
באיזה מכון - "אם אתם חזקים מספיק בשביל להרים, אתם חזקים מספיק בשביל להחזיר למקום!".
י"ב) אלו שמפזרים משקולות: למה חצי מהאימון שלי צריך ללכת על חיפוש של המשקולות? לקחתם זוג? אז תחזירו את
אותן המשקולות אחת ליד השניה! לא אחת כאן והשניה שלוש מטר בצד השני!
י"ג) אלו שלא שמים מנעול בלוקר שלהם: אתם יודעים שהמכון לא אחראי אם יש גניבה מהלוקר שלכם? למה אני צריך
לבזבז זמן לפתוח לוקר לוקר עד שאני מוצא אחד ריק? תשימו כבר מנעול!
י"ד) אלו שלא מנקים את המסילה/אליפטי/אופניים: עשיתם אירובי? כל הכבוד. עכשיו תנקו את השאריות זיעה שלכם
מהידיות של המכשיר For god's sake!
י"ה) שמור (לדברים אחרים שיעלו לי לראש...).

אהההה That felt good...

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

נראה לי שאתה צריך חדר פרטי משלך לבנות...

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

אני אוסיף כמה דברים לגבי הבריכה.
אני שוחה כבר כמה שנים באופן קבוע.
הנה כמה דברים שמעצבנים אותי:

1. זקנים שנכנסים למסלול המהיר כי ככה הם רגילים - רבאק, אתה לא רואה שכל הזמן צריך לשחות סביבך?
2. שחיינים איטיים שלא נותנים לעקוף - מה קרה? אתם בתחרות באולימפיאדה? אתם סתם מפריעים!
3. כאלה שתקרבים לקיר ועוברים באלכסון לנתיב השני כאילו הם שוחים לבד. לפני כמה ימים חטפתי וואחד בעיטה ישר לחזה מאחת כזאת.
4. זקנים שנכנסים למים וחוצים את כל המסלולים בלי להסתכל, לא פעם ולא פעמיים הסתובבתי בקיר ונכנסתי בזקנה...
5. כאלה שעוקפים בלי להסתכל - ככה אתם עוקפים גם בכביש?

זהו לבינתיים...

gro111
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 168 פעמים
קיבל תודות: 104 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

בחלק מהדברים אתה צודק ואין על כך וויכוח,
מגבת זה לא אופציה אלא חובה!
לעבוד לא נכון עושה יותר רע מטוב!
משקולות חובה להחזיר ובמכון שלי מקפידים על זה.
דאודורנט יותר חשוב לי מכל הנ"ל! כן יש כאלה מסריחים שבא למות! או לפתוח חלון :wink: (וכן אני יודע שבורח המזגן, אבל מסריח לי פה ליד החורני שלא שם דאודורנט).
אבל, וזה אבל גדול, אני לא מסכים עם כל השאר.... (עסקתי בתחום בעבר, וינגייט וכל מה שמשתמע מכך).

1.בתוכניות אימון מסויימות צריך שני זוגות של משקולות לידך, לא בא לך טוב.... בעיה שלך! זה מכון כושר לא ספא. (אימון סופר סט).
2.משקלים כבדים בעבודת כוח RM 1-3, אתה לא זורק את המשקולות... הן נופלות כי הגעת לקצה היכולת, ובאימון גיוס יחידות מוטוריות זו המטרה.
אגב, באימון כזה של גיוס יחידות מוטוריות, צריך הרבה יותר זמן מנוחה מסט לסט, זה שאתה מחכה לא אומר שאני צריך להרגיש לו נוח או לזרז תהליכים ולקרוע שריר בגללך...

יש כאלה שסתם זורקים משקולות כמעין "פוזה" וגם מדברים המון לא כדי לנוח בין סט לסט, אלא סתם אוהבים לבלבל תבייצים, במידה ויש הרבה כאלה, תחליף חדר כושר.

אני אישית שומע מוזיקה באוזניות כל האימון ולא מתייחס לאף אחד, אני נכנס ל"זון" שלי ומתרכז באימון עצמו.

במידה וכל כך מעצבנים אותך במכון, או שתחליף אותו או שתתאמן בבית+פארק (Y)
לבוא בטענות כלפי שיטות אימון מסויימות נשמע לי דווקא חצוף מצידך :wink:
טיפ נוסף הוא להתאמן מוקדם בבוקר, ולהרגיש כמו במכון אישי בבית. (אצלי לפחות, ממש ריק יחסית בבוקר :D ).

Kosh
סמל אישי של משתמש
גורו וינטאג'
גורו וינטאג'
נתן תודות: 339 פעמים
קיבל תודות: 366 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

מזדהה עם סעיפים ו' ו-ז',זה כל כך נכון.. :evil: :evil: בחדר הכושר שלי זה מרגיז במיוחד.. :x :evil:
Vintage audio is a way of life

Retro audio is good for you

ערוץ הסטריאו וינטאג' שלי:
http://www.youtube.com/user/Kosh31100

HazooM (פותח השרשור)
כתב
כתב

נושא שלא נקרא #6 

gro111 - גם אני עושה פה ושם סופר סטים אבל בחיים זה לא בא על חשבון מתאמן אחר שזקוק באותו רגע
למכשיר/משקולות שתפסתי בשביל זה. לגבי זריקת המשקולות אני לא מתכוון ללזרוק את המשקולות כשהן עדיין
מוחזקות בידיים אלא לאלו שזורקים אותן כאילו זה כדורסל או משהו כזה.
להחליף מכון? זה המכון הרביעי שלי ואותן "בעיות" תמיד חוזרות על עצמן. חדר כושר פרטי? בלילות אני חולם על זה.
15 דקות מנוחה נראה לך הגיוני? אני מדבר על מתאמנים "סטנדרטיים" ולא סטייל רוני קולמן שמרימים מאות ק"ג
בסקואט וצריכים באמת מנוחה רצינית. ברבע שעה שהם "נחים" אני מחכה למכשיר/משקולות (ולא, אני לא רוצה בגלל
זה לעשות תרגיל אחר עד שיתפנה!). שהם יארגנו לעצמם חדר כושר פרטי.

HazooM (פותח השרשור)
כתב
כתב

נושא שלא נקרא #7 

guyezra כתב:אני אוסיף כמה דברים לגבי הבריכה.
אני שוחה כבר כמה שנים באופן קבוע.
הנה כמה דברים שמעצבנים אותי:

1. זקנים שנכנסים למסלול המהיר כי ככה הם רגילים - רבאק, אתה לא רואה שכל הזמן צריך לשחות סביבך?
2. שחיינים איטיים שלא נותנים לעקוף - מה קרה? אתם בתחרות באולימפיאדה? אתם סתם מפריעים!
3. כאלה שתקרבים לקיר ועוברים באלכסון לנתיב השני כאילו הם שוחים לבד. לפני כמה ימים חטפתי וואחד בעיטה ישר לחזה מאחת כזאת.
4. זקנים שנכנסים למים וחוצים את כל המסלולים בלי להסתכל, לא פעם ולא פעמיים הסתובבתי בקיר ונכנסתי בזקנה...
5. כאלה שעוקפים בלי להסתכל - ככה אתם עוקפים גם בכביש?

זהו לבינתיים...
...
בהחלט הזכרת לי נשכחות מהתקופה שהייתי שוחה :evil:

Gili_Regev
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: גילי
נתן תודות: 343 פעמים
קיבל תודות: 134 פעמים

Re: הדברים שמעצבנים אותי במכון כושר

נושא שלא נקרא #8 

ת'שמע טוב,
אתה בעייתי..
...

pixies
אחראי תחום HTPC
אחראי תחום HTPC
נתן תודות: 779 פעמים
קיבל תודות: 2302 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

חזום, מסכים לחלוטין עם כל סעיף וסעיף שכתבת! (Y)

ולעושי ה"סופר סטים" למיניהם שלא מוכנים לחלוק את המכשירים עם אחרים - למה דווקא בשעות הכי עמוסות של חדר הכושר, לפנות ערב?
"החלפתי כבל דיגיטלי ונפתח לי הסאונד"

Gili_Regev
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: גילי
נתן תודות: 343 פעמים
קיבל תודות: 134 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

pixies כתב:חזום, מסכים לחלוטין עם כל סעיף וסעיף שכתבת! (Y)

ולעושי ה"סופר סטים" למיניהם שלא מוכנים לחלוק את המכשירים עם אחרים - למה דווקא בשעות הכי עמוסות של חדר הכושר, לפנות ערב?
...
כל סעיף וסעיף..? 8O
א) אלו שמתאמנים בלי מגבת: חלאס כבר! למה אני צריך לשבת על כתמי הזיעה שלכם? כזה קשה להביא מגבת?
...
הבעיה היא הנהלת המכון, שמאפשרת את זה.
ה) אלו שמתאמנים לא נכון: משגע אותי לראות את אלו שעובדים עם משקלים שגדולים עליהם בכמה רמות
...
אתה "משתגע" מזה? מה זה עניין שלך בכלל? כל אחד שיתאמן איך שבא לו. זה הגוף שלו..
ו) אלו שתופסים שני מכשירים בו זמנית: זה המכון כושר הפרטי שלכם?
...
איך תופסים שני מכשירים בו זמנית? אם הבן אדם עושה סט על מכשיר X, מכשיר Y זמין לך. לא רואה איך מישהו נמצא על X, ואומר לך לא לגשת ל- Y. אם כן, זוב, הבעיה היא הנהלת המכון.
י) אלו עם מנוחות של 15 דקות בין סט לסט: הלו? יש אנשים אחרים שזקוקים למכשיר/משקולות!
...
בטוח שהגזמת, אבל בוא נגיד שלא, והבן אדם רוצה מנוחה של רבע שעה. זכותו. בכל מכון שאני הייתי, מבקשים לעשות סט בזמן המנוחה של האחר. מעולם לא סירבו לי על זה.
"ג) אלו שלא שמים מנעול בלוקר שלהם: אתם יודעים שהמכון לא אחראי אם יש גניבה מהלוקר שלכם? למה אני צריך
לבזבז זמן לפתוח לוקר לוקר עד שאני מוצא אחד ריק? תשימו כבר מנעול!
...
8O
...

רונן
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 1053 פעמים
קיבל תודות: 152 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

אין לי מנוי לחדר כושר מפני שאם אהיה שם אף אחת לא תסתכל עלי ואני אכנס לדכאון .

ילדיעפים
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 52 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

אני לעיתים מבקר בחדר כושר,אבל זה בצפת :) חרדים מזוקנים מתאמנים ליד כוסיות מדהימות ומשתי הפלסמות

שתלויות כנגד ההליכונים רואים את ערוץ הבחורות ללא,,,,אבל שמתי לב שהם באמת לא מסתכלים לא על ההולכות ולא על

הפלסמה!ברוב הזמן שאני שם אאני מחפש את החיות שמרימים משקולות בסטים ושואל אותם אם הם צריכים עזרה,,,,,,

בשאר הזמן אני פותר תשבצים וקצת הולך,הסירחון מפריע גם לי ואצמלנו שפותחים חלון זו קצת בעיה,,,נכנס אוויר קר

ישר על הזיעה
אמן מייסר

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

מה, אתם לא יודעים שכמה שיותר זורקים חזק את המשקולות זה אומר שאתה יותר גורילה? :)

דברים במכון כושר לא ממש מעצבנים אותי מכיוון שאני אדם אדיש מטבעי, במיוחד בחדר כושר בו אני פשוט שם אוזניות ושכולם יקפצו לי. אם הייתי קצת יותר נורמלי, אלו היו הדברים אשר היו מעצבנים אותי:
1. אנשים שמשנים את השפה של הממיר בטריילר לרוסית.
2. אנשים שמשנים את הזמן הופעת ה EPG בממירים למקסימום.
3. אנשים שמתעסקים בכלל עם ההגדרות של הממיר בטריילר.
4. אנשים שעושים "פססססססס" בכל חזרה שהם מתאמצים. אני תמיד עובר לידם ושואל אם יש להם פנצ'ר.
5. אנשים שמגיעים למכון כושר ונתקעים 30 דקות עם פקידת הקבלה. לא שזה מעצבן אותי יותר מידי, סתם עלוב.
6. אנשים שמחפשים את הבחורות במכון ואז חייבים לתת להן טיפים ולעזור.
7. אנשים ששמים את כל המשקולות הקטנות על מכשיר ה Leg Press במקום לקחת כמה גדולות.
8. אנשים שקוראים לחבר שלהם שישב על ה Leg Press עבור ה Show. כאלו שכל המשקולות שיש בחדר כושר לא מספיקות. מיותר לציין כי התרגיל נעשה בצורה חובבנית.
9. אנשים שקוראים לחבר שלהם שישב על ה Shoulder Raise עבור ה Show. כמובן שאז הם מרימים את המשקל עם הרגלים, בקפיצות ובכל דרך אחרת רק לא עם הכתפים.
10. אנשים שמרימים חולצה ומחפשים את הקוביות ליד המראה. תמיד לידם אני מרים את החולצה שישבו בשקט בצד.
11. אנשים שנותנים לך עצות.
12. אנשים שרוצים לעזור לך ב Bench Press ואז אתה צועק להם שיעופו קיבינימט.
13. אנשים שמספרים לך כי ברוסיה לפני 50 שנה הם היו בילדרים.
14. אנשים שרוצים טיפים.
15. אנשים שרוצים להתאמן איתך.
16.מדריכים בחדר כושר שמתערבים.
17. מדריכות בחדר כושר שלא לובשות צמוד.
18. אנשים שלא שמים דאורדורנט.
19. אנשים שלוקחים בטעות את המגבת שלך, מנגבים זיעה ואז הם מגלים שהם לקחו את המגבת הלא נכונה.
20. אנשים שמפליצים בחדר כושר.
21. אנשים שמפליצים בסקוואט.
22. אנשים שמפליצים בסאונה.
23. אנשים שמפליצים.
24. מנהלי חדר כושר שמחכים שאנשים יגיעו למכון ורק לאחר מכן מדליקים את המזגן.
25. מנהלי חדר כושר שמכבים את האור אחרי שיצאת מהמכון.
26. מנהלי חדר כושר שלא מקפידים שיהיה תמיד סבון במקלחות.
27. אנשים שמגיעים עם עיתון לחדר כושר.

לגבי מה שנאמר מוקדם יותר על תפיסה של כמה מכשירים או משקולות, אני ממש לא מתרגש מאנשים שעושים סופר סטים עם כל המכשירים במכון כושר. אני פשוט נדחף בכל מקום ומתאמן. אני מקניט ואומר: "אתה גם ככה נח 5 דקות בן סט לסט, אז יש לי זמן".

יהיו לי בטח עוד סעיפים וסיפורים - טוב שנפתח שרשור כזה כאן.

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

ziv_r כתב:19. אנשים שלוקחים בטעות את המגבת שלך, מנגבים זיעה ואז הם מגלים שהם לקחו את המגבת הלא נכונה.
...
:lol:

HazooM (פותח השרשור)
כתב
כתב

נושא שלא נקרא #15 

ziv_r - תודה, אלו 27 סעיפים שכמעט שכחתי מהם (Y)

Giliboy - זה כולה שרשור Rant. לא צריך להיות ב 8O ...

שלח תגובה

חזור אל “ספורט”