מסך סמסונג

טלוויזיות, מסכים, מקרנים, LED, פלזמה, OLED, נגני וידיאו, סטרימרים וכו'
כללי הפורום
לוחות אלה מוגשים כשירות לחברי האתר. האתר אינו מרוויח מההודעות או המכירות שבו.
האתר משמש תווך בין גולשים באתר שמוכרים לבין גולשים שקונים ואינו אחראי בכל דרך לתוכן או טיב המודעות וההצעות המפורסמות בו ואינו ערב שהסוחרים או המוצרים ליגיטמיים ותקינים. כל ההצעות נמצאות באחריותם הבלעדית של המפרסמים ואנחנו מעודדים את הגולשים לאמת ולוודא שהמוצרים תקינים, שהמחירים הוגנים ושהמוכרים ליגיטמיים.
yossirif (פותח השרשור)
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 121 פעמים
קיבל תודות: 40 פעמים

מסך סמסונג

נושא שלא נקרא #1 

לא רלוונטי
נערך לאחרונה על ידי yossirif ב 27/08/2022 9:44, נערך 3 פעמים בסך הכל.

yossirif (פותח השרשור)
עוסק בתחום
עוסק בתחום

Re: מסך סמסונג 55" LCD עם מתקן תליה

נושא שלא נקרא #2 

מחיר מעודכן-
נערך לאחרונה על ידי yossirif ב 27/08/2022 9:44, נערך פעם 1 בסך הכל.

NeatNit
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 37 פעמים
קיבל תודות: 42 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

היי, אני מעוניין, כמה שאלות:

1. איפה בארץ?
2. האם יש מעמד? או רק מתקן תלייה?
3. אתה יכול רק לאשש שאפשר לבטל את ה-Overscan בטלוויזיה? ראיתי במדריך בעמוד שקישרת שאכן אפשר, אני רק רוצה להיות בטוח במאה אחוז כי זה דיל ברייקר בשבילי. הטלוויזיה הנוכחית שלי לא מאפשרת וזה מטריף אותי!

תודה :)

yossirif (פותח השרשור)
עוסק בתחום
עוסק בתחום

נושא שלא נקרא #4 

היי, אני מקרית אונו.
לצערי לא שמרתי את המעמד, הוא היה תלוי מהיום הראשון ולא ראיתי סיבה לשמור :(
אני לא יודע לגבי הOverscan - המסך לא מחובר כבר, אבל אני יכול לחבר ואם תנחה אותי איפה לבדוק, אבדוק.
אתה מדבר על מה שיוצר את אפקט אופרת הסבון?

NeatNit
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 37 פעמים
קיבל תודות: 42 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

05/06/2022 20:07  
yossirif כתב:
אני לא יודע לגבי הOverscan - המסך לא מחובר כבר, אבל אני יכול לחבר ואם תנחה אותי איפה לבדוק, אבדוק.
אתה מדבר על מה שיוצר את אפקט אופרת הסבון?
...
הנה הסבר, קצת ישן אבל עדיין רלוונטי (לצערי..) https://www.cnet.com/tech/home-entertai ... n-your-tv/

בקצרה: כמעט כל הטלוויזיות בברירת מחדל עושות טיפה זום-אין לתמונה, וחותכות את הקצוות. היו לזה סיבות פעם, אבל כבר מזה הרבה מאוד שנים שזה לא רלוונטי ואפילו גורם נזק, ולמרות זאת יצרני הטלוויזיות ממשיכים לעשות את זה. ברוב הטלוויזיות הזולות יותר (כמו הנוכחית שלי), אי אפשר אפילו לבטל את זה - התמונה תהיה חתוכה, תמיד.

זה הכי בולט בקונסולות משחקים - כשיש דברים חשובים קרוב לקצוות התמונה (למשל minimap) הם נחתכים וזה מפריע מאוד. גם אם תראה YouTube דרך מקור HDMI כלשהו ותשווה לאותו סרטון בטלפון או במחשב, תוכל לשים לב שהקצוות חתוכות, ורוב יוצרי התוכן ביוטיוב לא מודעים לבעיה הזאת אז הם יכולים לשים דברים חשובים בקצוות התמונה ופשוט לא תראה אותם. לעומת זאת, בתעשיית הטלוויזיה והסרטים מודעים מאוד לעניין, ודואגים להשאיר מספיק מרווח מהקצוות כדי שדברים חשובים לא ייחתכו - למשל הכתוביות, או הפנים של דמות חשובה בסצנה, וכו'. אבל עדיין מאבדים משהו, זה פשוט פחות נורא.

סוף חפירה :P

אם יש לך Nintendo Switch לבדוק איתו זה יהיה הכי קל - הם הכניסו אפשרות שמקטינה את כל המסך (זום-אאוט) בתור פעולה נגדית להגדלה (זום אין) שהטלוויזיה עושה. היכנס לזה כאן: https://www.nintendo.com/ph/support/qa/detail/33819
אם זה מוגדר על 100% ואתה יכול לראות את הקצוות של החיצים - אז הכל תקין :)
אם לא - אז יש overscan :(
אבל בטלוויזיה הזאת אמורה להיות אפשרות לבטל את ה-overscan - תלחץ על הכפתור P. SIZE בשלט עד שנבחרת האפשרות Screen Fit - אם מצאת אותה, אז אתה אמור לראות את הקצוות של החיצים עכשיו!

אם אין לך Switch לבדוק איתו.... אני אסתפק בלראות שהאפשרות Screen Fit קיימת תחת P. SIZE.

בינתיים אני מנסה לחשוב איך לפתור את הלוגיסטיקה של להגיע אליך ולקחת את הטלוויזיה 😅 לא פשוט, אני בחיפה. אבל אולי אפשרי!

שלח תגובה

חזור אל “לוח מוצרי וידיאו”