שואב שוטף אלחוטי - בובוט, טינקו או Hizero?

רובוטים שואבי אבק, שוטפי רצפות וחלונות
PCingAddict
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 180 פעמים
קיבל תודות: 177 פעמים

Re: שואב שוטף אלחוטי - בובוט, טינקו או Hizero?

נושא שלא נקרא #16 

יש לי גם את ה s7 לניקוי יומיומי, אבל זה לא עושה מעבר לזה.
ה Roborock ממש שוטף ומנקה לכלוכים קשים + חתיכות גדולות של אוכל (פסטה, תירס, טונה ועוד כל מיני שאריות ארוחת ערב של ילדים).

ההבדלים העיקריים בין ההיזרו לבין הרובורוק:
1. המברשות של הרובורוק מגיעות ממש עד לקצה ולכן מאפשרות ניקוי צמוד לארונות מטבח / פאנלים.
2. המברשות של הרובורוק מקרצפות יותר טוב את הרצפה.
3. ניקוי נוח יותר לטעמי ברובורוק - מיכל אחד עם הכל, אני שופך לכיור, מפעיל טוחן אשפה וסלאמת. למי שאין - אפשר גם לשפוך לאסלה.
4. פעולת ניקוי עצמי טובה ברובורוק.
5. ״חידוש״ מברשות בקלות - מפרקים, מנקים עם סבון ומחזירים. בהיזרו זה לא ממש ככה, והרולר נוטה להתלכלך, להסריח ולהיקרע.
6. הרובורוק מרגיש הרבה יותר איכותי. בהיזרו היו בעיות עם המגעים הרבה פעמים (גם אחרי החלפות חלקים).

אני אדגיש שוב - ההיזרו היה מעולה לזמנו וגם היום הוא נותן פייט לא רע ביכולות הניקוי שלו, אבל המתחרים נוחים יותר לתפעול וגם מרגישים עמידים יותר (קח בחשבון שזה מכשיר שצריך להיות יחסית עמיד, הוא עובר התעללויות במהלך הניקוי).

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 513 פעמים
קיבל תודות: 4185 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

bixente - רובם המכריע של שהשאלות ששאלת נענו כבר פה (למשל מחיר, אני נתתי שם לינק לכמה זה עלה במבצע שהיה, כמה זה עלה בארץ גם נענה שם וכו):

viewtopic.php?p=3243665#p3243665

zooty
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

אני לא רואה פה רשמים על הבובוט
הוא לא שווה אזכור ?
(האישה נוטה לכיוונו משום מה)

bixente (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 31 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

20/07/2022 11:05  
Huber כתב:
bixente - רובם המכריע של שהשאלות ששאלת נענו כבר פה (למשל מחיר, אני נתתי שם לינק לכמה זה עלה במבצע שהיה, כמה זה עלה בארץ גם נענה שם וכו):

viewtopic.php?p=3243665#p3243665
...
כמו שרשמו מתחתיך - אין מספיק אזכור או השוואות לבובוט ולכן פתחתי תרד שמתעסק בשלושה האלו. לדעתי דה לא דבר רע כל כך וכך יהיה עוד תרד שמתעסק בהשוואה ובדגמים השונים.
ועם זאת אני דיברתי כאן גם על ה803 של הייזירו, דגם שפחות הוזכר.
לפני שפתחתי את התרד גם עשיתי חיפוש והמידע שמצאתי כאן לא ממש ענה לי על הכל

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 513 פעמים
קיבל תודות: 4185 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

bixente - הרבה בהצלחה, בכנות, אבל קשה לי להאמין שיש פה גולשים שיכולים לתת חווד על שלושתם. גם על אחד מהם זו התחלה טובה כי לפחות אתה יודע שאם כן תלך עליו נפילה גדולה לא תהיה. מה שאני עושה במצבים כאלו היא לצפות בביקורות על הדגמים שמענינים אותי, או אם יש השוואות, ולגבש דיעה לפי היתרונות/חסרונות של כל דגם מול הצרכים שלי..

שוב, בהצלחה ותתחדש.

Zacky
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

20/07/2022 10:50  
bixente כתב:
קודם כל תודה על התגובה המפורטת.
דבר שני כמה זה עלה לך בדולרים באמאזון?
ואם זה 1850-2000 באמאזון כמה זה עולה בארץ?
אגב מה ההבדלים בין ה3 ל 5?
ראיתי הדגמה של ה3 במחסני חשמל והזדעזעתי מכמות המים שנשארה על הרצפה, אבל זה יכול להיות בגלל שהוא לא יודע לתפעל את המכשיר
...
ההבדל בין ה3 ל 5 זה בזמן העבודה של הסוללה אחרי טעינה מלאה, ובגודל מיכלי המים הנקיים והמלוכלכים, תצוגה יותר יפה, שיפור במעבד שמזהה רצפה מלוכלכת ומגביר העוצמה כשאתה ב auto mode והכי חשוב ה 5 נצמד לקיר וכך מאפשר לך להיצמד ולנקות עד הפנל בניגוד ל 3 שמשאיר כ 2-3 ס"מ רווח.

לא משאיר כמעט מים אחרי השטיפה, תוך 2 דקות הרצפה יבשה לגמרי.

בהשקה בארץ עלה 2600 ש"ח אם זוכר נכון, כרגע 3400 ש"ח, קניתי במבצע באמאזון ב 588 דולר כולל הכל, ובדקתי עכשיו והמבצע חזר -

המצבע הפעם על הטינקו 5 בצבע השחור, אם מתכנן לקנות טינקו מציע לנצל את המבצע, בד"כ אחרי יום-יומיים נגמר ולוקח כמה שבועות עד למבצע הבא.

בהצלחה.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

אני מדמיין או שמחקו תגובה שלי כאן אולי בגלל שהזכרתי אתר אחר שעשה השוואות של השוטף ששאלו עליו? וגם בלי לידע...

שלח תגובה

חזור אל “רובוטים ביתיים”