עזרה בקניית מנגל גז עד 1000 שח למרפסת

הפורום בתחום גרילים (פחים, גז וכו'), כל מה שקשור לבישול "על האש".
Elad2424 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

עזרה בקניית מנגל גז עד 1000 שח למרפסת

נושא שלא נקרא #1 

שלום רב אשמח לעזרתכם, אני רוצה לקנות מנגל לשימוש של כפעמיים בחודש למרפסת. ומתלבט בין char broil bistro 240 לבין דגם של camptoun silver 3b. לפי הפורום הקאמפטאון חברה לא מומלצת. האם כדאי לקנות את הצ'ר ברויל או האם יש דגם אחר עד 1000 שח?
תוד רבה.

oronwerner
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 51 פעמים
קיבל תודות: 51 פעמים

Re: עזרה בקניית מנגל גז עד 1000 שח למרפסת

נושא שלא נקרא #2 

@Elad2424
·
לא התנסתי בדגם של CHAR BROIL שהצעת, אבל קראתי ביקורת שליליות לגביו - בהיבט סכנות בשימוש.

דובר על כך שקיימת סכנה להתלקחות לא מבוקרת של הגז, זאת בעקבות התכנון שלו, שמפעיל את ההצתה האלקטרונית
של הגריל במעבר מסגירה לפתיחה של הגז (אני יודע שקיימים גרילים נוספים עם מבנה דומה, אך ייתכן שהתכנון בדגם הזה בעייתי)

יש 2 סרטונים של בחור שמספר איך הגריל הזה "ניסה להרוג אותו" וגם על כך שלאחר תלונות צרכנים הוחלט לבצע ריקול והחברה סיפקה כפתור הצתה נפרד וביטלה את האוטומאטי על מנת למנוע את המצבים האלה.
גם באמאזון קיימות ביקורות שמספרות סיפור דומה.

סרטון 1:

לא יודע אם מדובר בדיוק באותו דגם שנמכר כאן כעת או האם השתנו דברים, אך אני ממליץ שתבדוק את זה אם תחליט לרכוש אותו.

למען ההגינות אני מדגיש שוב שלא התנסתי בו באופן אישי וכמובן שקיימות גם ביקורות חיוביות, אך כיוון שמדובר בסכנה פוטנציאלית, אני מרשה לעצמי לכתוב את האזהרה הזו.

Elad2424 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #3 

תודה רבה על התשובה המהירה. לבסוף קניתי אותה מגרילטאון וכששאלתי את המוכר הוא אמר שלא מוכר לו הנושא ולאחר בדיקה עולה כי הריקול היה בשנת 2013 והם ביצעו שינוי בהצתה. אשמח לעוד התייעצות הציעו לי את בלון הגז של אמישרא גז (פיקסי) עם וסת וצינור ב550 שח. האם המחיר הוגן או שניתן להשיג ביותר בזול? לא יכול להתקין צינור גז הדירה מושכרת.

oronwerner
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 51 פעמים
קיבל תודות: 51 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

@Elad2424
·
ממה שזכור לי מדובר על סביבות המחיר הנורמאלי של הפיקסי.

roei83
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

קנית בסוף את הbistro 240?

שלח תגובה

חזור אל “גריל וצליה”