איכות שידור ירדה yes+

נטפליקס, אמאזון פריים, דיסני+, יס+ סלקוםTV, פרטנרTV, סטינג טיוי, הוט נקסט+, HBO-max, peacock, paramount plus
Omer2515 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: עומר מור
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

איכות שידור ירדה yes+

נושא שלא נקרא #1 

יש לי ממיר יס פלוס (אנדרואיד) ולאחרונה התחברנו לסיבים אופטיים של בזק והאיכות של שידורי היס פלוס ירדה משמעותית. דיברנו עם בזק ודיברנו עם יס, שלחו טכנאים אך שום דבר לא עוזר (יס החליפו לממיר יס פלוס שתומך בסיבים). לפני ההתחברות לסיבים איכות השידור הייתה טובה יותר אבל עכשיו ממש לא חד ודי מפוקסל. מישהו יודע ממה זה יכול להיגרם ואם יש מה לעשות?

YoniKori
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 38 פעמים

Re: איכות שידור ירדה yes+

נושא שלא נקרא #2 

20/06/2022 0:51  
Omer2515 כתב:
יש לי ממיר יס פלוס (אנדרואיד) ולאחרונה התחברנו לסיבים אופטיים של בזק והאיכות של שידורי היס פלוס ירדה משמעותית. דיברנו עם בזק ודיברנו עם יס, שלחו טכנאים אך שום דבר לא עוזר (יס החליפו לממיר יס פלוס שתומך בסיבים). לפני ההתחברות לסיבים איכות השידור הייתה טובה יותר אבל עכשיו ממש לא חד ודי מפוקסל. מישהו יודע ממה זה יכול להיגרם ואם יש מה לעשות?
...
מעניין...
עשיתי לאחותי יס+ על סטרימרים פרטיים וגם אני לא עפתי על האיכות כל כך...
ומדובר בטלוויזיות איכותיות וסטרימרים איכותיים עם הרכיב הגרפי החדש MALI-G31 MP2
חייב לציין שכל סטרימר מקבל באיזור ה 300 מ"ב מהירות בצורה יציבה, ככה שזה לא בעיה של רוחב פס

RONIRAZIO
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

הכי טוב טלווזיה חכמה ולדעתי של LG אם אפשר ולא סטרימר .....

אני רואה דרך HOT רגיל וגם דרך אפלקציה של HOT סטרים בקצב של 7 מגה , מעולה מעולה מעולה, ברור , צלול ,חד מאד .

גם הטכנאי של LG אמר לי את זה ...

אני רואה דרך WI FI של הטלווזיה חכמה ללא בעיות גם הממיר 4K שהוא משולב ראוטר יושב ליד .

ההבדל בדליי הוא 12 -13 שניות לטובת HOT רגיל.

אנשים קונים\משכירים ראוטר +מגבר+ סטרימר + רמקולים +++ נציג מכירות שמבלבל את המוח למכור כמה שיותר ...

ראיתי את זה אצל חברים עם בבזק שמתעקשים שטוב להם ......

לי יש ממיר אחד 4K פועל טוב שהוא גם ראוטר מחובר ב WI FI לטלווזיה חכמה וזה הכל , לא משלם אקסטרה על שום דבר .

ומה עושים בחדרים הממירים של הוא הם מפיצים את WI FI כמה פשוט , אם כי הממירים הקטנים לא עובדים טוב בהעברת ערוצים .

em28
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 85 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

20/06/2022 0:51  
Omer2515 כתב:
ייס החליפו לממיר יס פלוס שתומך בסיבים
...
מה זה ממיר יס פלוס שתומך בסיבים ? ממתי אכפת לממיר (סטרימר) איך מגיע האינטרנט ?

שטרודל8888
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: לוינסקי גבריאל
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #5 

גם אצלי זה ככה ( דרך WIFI בעיקר )

אני על סיבים וזה תמיד מראה 300+ רק שהתמונה באמת לא יציבה ברוב הפעמים .

מה שמוזר זה כשאני מחבר אותו דרך חיבור כבלי (לא דרך WIFI) איכות התמונה עולה ובטלויזיה

השניה התמונה הרבה יותר חלקה .

Rodzila
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 10 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

התשתית שלהם נוראית. היתרון היחידי של הממיר זה ההקלטה האוטומטית שיש להם שבוע אחורה אבל זה יש גם באפליקציה אם יש לך טלויזיה עם מערכת אנדרויאיד. החסרון הכי גדול של הממיר הזה הוא שיש משחק שידור חי לדוגמה מכבי חיפה בכדורגל, נבחרת ישראל וכו' ויש עומס על הערוץ המשחק נתקע ומפוקסל כל דקה בערך ויס אומרים שזה עומס על הערוץ. צחקתי על הנציגה בטלפון. בממירים הישנים בחיים לא היה בעיות כאלה. הממיר הזה תומך גם רק 100 מגה בקווי אבל זאת לא הבעיה. התשתית של יס בממיר הזה היא הבעיה. הם השיקו מוצר והם לא מוכנים. דרך אגב למי שצריך פתרון לתקיעות בשידור חי זה פשוט להתחיל להקליט ולראות בדיליי של 10 שניות ככה ואז אין בעיה רק אתה רואה 10 שניות דיליי מהשידור החי. לא מומלץ אלא אם אתה חייב את ההקלטה שלהם כי זה היתרון היחידי לעומת הממירים הרגילים .

Omer2515 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: עומר מור

נושא שלא נקרא #7 

הממיר שיס הביאו לנו הוא ממיר כנראה חדש שתומך במהירות של יותר מ100 מגה (בבדיקת מהירות מראה 500+) אבל עדיין התמונה יחסית מפוקסלת ולא חדה. ניסיתי לשחק עם ההגדרות של הממיר אנדרואיד אבל לא שינה כלום.

mrraz111
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 34 פעמים
קיבל תודות: 171 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

ככה גם בסטינג, בהתחלה האיכות היתה מופלאה אבל זה כנראה היה להם יקר ובזמן ששילבו את המערכת עם יס פלוס, הורידו את הרמה.
ראיתי שלממיר אנוידיה שילד יש מנגנון שיפור וכשאני מפעיל אותו התמונה משתפרת פלאים ויוצאת איכותית.

Unplugged
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 37 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

אני לקוח וותיק של יס פלוס לאחר שעברתי מלווין. יש לי גם אפל טי וי וגם נווידיה שילד. איכות תמונה בטלוויזיית LG OLED חדשה (2022) יותר טובה עם אפל ולא שילד, לאחר השוואה מדוקדקת מול שני הסטרימרים. כמובן שזה תלוי בהגדרות תמונה שלכם, שמתי לב שאפשרויות התאמה ייצוא תמונה בסטרימר אפל יותר טובות מאשר שילד. מה שכן הסאונד יותר טוב בנווידיה.

ולשאלה: יס הורידה את הביט רייט של שידור לינארי - איכות תמונה ירדה, אך עדיין יותר טובה מפרטנר, סלקום וכל שאר החברות.

naorbh
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
קיבל תודות: 16 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

02/07/2022 16:33  
Unplugged כתב:
אני לקוח וותיק של יס פלוס לאחר שעברתי מלווין. יש לי גם אפל טי וי וגם נווידיה שילד. איכות תמונה בטלוויזיית LG OLED חדשה (2022) יותר טובה עם אפל ולא שילד, לאחר השוואה מדוקדקת מול שני הסטרימרים. כמובן שזה תלוי בהגדרות תמונה שלכם, שמתי לב שאפשרויות התאמה ייצוא תמונה בסטרימר אפל יותר טובות מאשר שילד. מה שכן הסאונד יותר טוב בנווידיה.

ולשאלה: יס הורידה את הביט רייט של שידור לינארי - איכות תמונה ירדה, אך עדיין יותר טובה מפרטנר, סלקום וכל שאר החברות.
...
דווקא אצלי היס עובד סביר
באפל טיוי הוא מעולה, באנדרואיד הוא סביר. אבל אין בעיות באיכות השידור אלא יותר בממשק.
יש לי גם את הסטרימרים שיש לך, בנוסף כרומקאסט וMI BOX. בכולם הכל תקין.
יש לי גם כן סיב של בזק עם ספק בזק והכל.
איזה ראוטר יש לך?
כמה מהירות אתה מקבל בסטרימרים? יש מצב שזה לא מספיק, זה קורה.
40 מגה כביכול מספיק, אבל אם יש סיב רצוי שהסטרימרים יקבלו 100 מגה פלוס.

ivanhoe888
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

הייתי לקוח של יס הרבה שנים, ואני חייב לציין שאיכות הצפייה ירדה. היה הבדל רציני באיכות של סרטים לטובת נטפליקס למשל. אפילו איכות האפליקציה של 12 יותר טובה.

YoniKori
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #12 

תסבול עוד כמה חודשים עד שיגיע FREETV לשוק.
יש לי הרגשה שהוא יהיה מהפכני מבחינת ממשק ואיכות שידור.

ariesjer
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 52 פעמים
קיבל תודות: 81 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

ברור שב-40 ש"ח לחודש תקבל איכות של 4K HDR+++++......

YoniKori
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #14 

05/07/2022 8:20  
ariesjer כתב:
ברור שב-40 ש"ח לחודש תקבל איכות של 4K HDR+++++......
...
כשאין מה להגיד לפעמים עדיף לשתוק 🤗
יותר בכיוון של FHD בביטרייט גבוהה

Unplugged
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 37 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

04/07/2022 19:04  
naorbh כתב:
דווקא אצלי היס עובד סביר
באפל טיוי הוא מעולה, באנדרואיד הוא סביר. אבל אין בעיות באיכות השידור אלא יותר בממשק.
יש לי גם את הסטרימרים שיש לך, בנוסף כרומקאסט וMI BOX. בכולם הכל תקין.
יש לי גם כן סיב של בזק עם ספק בזק והכל.
איזה ראוטר יש לך?
כמה מהירות אתה מקבל בסטרימרים? יש מצב שזה לא מספיק, זה קורה.
40 מגה כביכול מספיק, אבל אם יש סיב רצוי שהסטרימרים יקבלו 100 מגה פלוס.
...
מספיק גם 40 מגה. אין קשר לאינטרנט. אף פעם לא היו לי בעיות , אני על 100, והסתדרתי עם זה. אם הייתה לי אפשרות להתחבר לסיבים, מזמן הייתי על 500.

אני מדבר על זה שיס הורידו את הביט רייט בשידורי ערוצים לינאריים. בגלל זה איכות תמונה ירדה. מי שמבין, יודע על מה אני מדבר.

ובקשר לאיכות תמונה, יש הבדל משמעותי בעיבוד שמוציא סטרימר אפל טי וי לבין נווידיה שילד. צריך לדעת לשים את ההגדרות הנכונות. נכון להיום, לאחר עדכון אחרון של שילד, עם הגדרות נכונות בטלוויזיה ובסטרימר של נווידיה - התמונה יותר איכותית דרך שילד, לפחות אצלי.

שלח תגובה

חזור אל “סטרימינג טלויזיה מהרשת”