לפי נתוני חברת בזק, בחברת יס, הכי הרבה לקוחות צופים ביס פלוס

נטפליקס, אמאזון פריים, דיסני+, יס+ סלקוםTV, פרטנרTV, סטינג טיוי, הוט נקסט+, HBO-max, peacock, paramount plus
em28
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 85 פעמים

Re: לפי נתוני חברת בזק, בחברת יס, הכי הרבה לקוחות צופים ביס פלוס

נושא שלא נקרא #16 

26/05/2022 19:33  
מאיר.חן כתב:
אני לא רואה שזה קורה כי יס והוט לא פרסמו שהם מתכוונים בהמשך להעלות את המחיר הכספי למי שרוצה מהם לצפות בשידור דרך לווין וכבלים.
וגם בהוט וגם ביס לא דרך האינטרנט יש תכנים שהם לא נמצאים לצפיה בשידור התכנים שלהם דרך האינטרנט והם לא פרסמו שבהמשך שכל מה שיש דרך הכבלים ואו הלווין שלהם אז שזה יהיה גם דרך שידור התכנים שלהם באינטרנט.
...
לפחות לגבי יס זה פורסם כהחלטה אסטרטגית שלה: https://www.pc.co.il/featured/286764/
ומה שלא תעשה האסטרטגיה תעשה התחרות - אף חברה שמספקת ממירים לא תוכל להתחרות במחירים של שירות סטרימינג.
בכלל זה יס מנסה לדחוף בכח גם למנויי הסטרימינג את הסטרימרים שלה - שנועדו לתפקד כחסם עזיבה.

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 11 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

26/05/2022 22:37  
em28 כתב:
לפחות לגבי יס זה פורסם כהחלטה אסטרטגית שלה: https://www.pc.co.il/featured/286764/
ומה שלא תעשה האסטרטגיה תעשה התחרות - אף חברה שמספקת ממירים לא תוכל להתחרות במחירים של שירות סטרימינג.
בכלל זה יס מנסה לדחוף בכח גם למנויי הסטרימינג את הסטרימרים שלה - שנועדו לתפקד כחסם עזיבה.
...
בינתים בשנים הקרובות ביס אפשר לצפות בתוכן גם מהלווין, ובכבלים גם דרך שידור בכבלים.
וביס המחיר של שכירות סטרימר זה לרוב כמו מחיר של שכירות ממיר לווייני. כל ממיר נוסף זה 10 שקל, לא כולל ממיר שהוא מאוד פשוט בלי הקלטה ובלי קבלת איכות של HD, שרק אחרי 5 ממירים כאלה אז ממיר נוסף כזה עולה עוד 10 שקל.
אני משתמש גם בממיר מאוד פשוט של יס, ורק ממיר אחד שהוא יותר מתקדם, כולם ממירים לוויניים, וכולם בשכירות.
ועדין לדעתי להרבה מאוד אנשים חשוב לראות אירועים חשובים בשידור חי עם כמה שפחות עיכוב בשידור, ובשידור דרך האינטרנט דרך סטרימר השידור מגיע יותר מאוחר.

em28
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 85 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

מי כמוך אמור לדעת שמרגע ש-FREETV יצליחו לקבל אישור לעלות לאויר הטלוויזיה (והמחיר שלה) כמו שאנחנו מכירים אותה תשתנה לבלתי שוב.
אם וכאשר FREETV תציע חבילה מורחבת (כולל ערוצי הספורט בתשלום) ב-49 ש"ח, יס והוט לא תוכלנה להישאר עם חבילה מצומצמת של סטינג/נקסט ב-99 ש"ח, יס+ ב-169 או חבילת לווין/כבלים ב-199 ש"ח.
אנחנו מתחילים לראות את השינוי במחירים כשהוט ופרטנר מתחילות להציע חבילה קטנטנה ב-49 ש"ח, אבל המפץ יגיע כשחבילת סיבים+TV תגיע ל-100-120 ש"ח אמיתיים (לא כמו התרגיל של הוט).

גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 43 פעמים
קיבל תודות: 116 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

26/05/2022 18:38  
מאיר.חן כתב:
אני לא בדעה שבעוד שנתיים שלא יהיה דרך לווין שידורי טלוויזיה ואו רדיו.
לפי דעתי אולי תוך שנתיים רוב שידורי הטלוויזיה בלווין ישדרו באיכות HD ויהיו יותר ערוצים שישדרו באיכות 4K, ואולי יהיו גם כמה ערוצי איכות של 8K, שהם לא רק מאזור מזרח אסיה.
...
אז לפי דעתך רוב שידוריי הלוויין של יס יהיו ב HD או 4K .....
זה כמובן קישקוש מקושקש וזיבול שכל , שכחת כמה דיבורים היו עם ערוץ 14 עד שיס הסכימו
בניגוד למדיניות שלהם להעלים את הלוויין לשדר את הערוץ הזה ב HD גם בלוויין ??

כמו שכתבתי עוד שנתיים יס ירדו מהלוויין לגמרי ...
ואם אתה מחפש HD אז ביס פלוס רוב הערוצים החשובים הם ב HD .

גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #20 

26/05/2022 18:40  
מאיר.חן כתב:
אז בעידן פלוס באיזה תדר משודר ערוץ כאן 11 באיכות HD?
כי את כאן 11 באיכות SD אני קולט משם בצורה טובה.
אני משתמש באנטנה עם מגבר ולא קולט את זה.
...
כנראה שהממיר שלך של עידן פלוס הוא מהסוג הישן שיש לו רק T ללא T2
אחרת אין סיבה שהממיר שלך לא יקלוט אם יש לך אנטנה טובה על הגג ומגבר

גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #21 

27/05/2022 1:48  
מאיר.חן כתב:
בינתים בשנים הקרובות ביס אפשר לצפות בתוכן גם מהלווין, ובכבלים גם דרך שידור בכבלים.
וביס המחיר של שכירות סטרימר זה לרוב כמו מחיר של שכירות ממיר לווייני. כל ממיר נוסף זה 10 שקל, לא כולל ממיר שהוא מאוד פשוט בלי הקלטה ובלי קבלת איכות של HD, שרק אחרי 5 ממירים כאלה אז ממיר נוסף כזה עולה עוד 10 שקל.
אני משתמש גם בממיר מאוד פשוט של יס, ורק ממיר אחד שהוא יותר מתקדם, כולם ממירים לוויניים, וכולם בשכירות.
ועדין לדעתי להרבה מאוד אנשים חשוב לראות אירועים חשובים בשידור חי עם כמה שפחות עיכוב בשידור, ובשידור דרך האינטרנט דרך סטרימר השידור מגיע יותר מאוחר.
...
איזה עיכובים ? אם כולם יהיהו בסטרימיניג בעתיד אז לא יהיה עיכוב כי לא יהיה השוואה למשהו אחר ....
העיכוב היחידי שאני רואה פה זה בהבנה שלך את מהות העיכוב וזה שנתפסת על זה ואתה לא חדל לדבר על כלום .

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #22 

27/05/2022 8:44  
גלובל כתב:
איזה עיכובים ? אם כולם יהיהו בסטרימיניג בעתיד אז לא יהיה עיכוב כי לא יהיה השוואה למשהו אחר ....
העיכוב היחידי שאני רואה פה זה בהבנה שלך את מהות העיכוב וזה שנתפסת על זה ואתה לא חדל לדבר על כלום .
...
כי אני בדעה שיש הרבה מאוד אנשים בארץ ובעולם שלא מעדיפים לראות עם דיליי גדול תחרויות בשידור חי, ודרך הסטרימר יש בשידור דיליי גדול.

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #23 

27/05/2022 8:42  
גלובל כתב:
כנראה שהממיר שלך של עידן פלוס הוא מהסוג הישן שיש לו רק T ללא T2
אחרת אין סיבה שהממיר שלך לא יקלוט אם יש לך אנטנה טובה על הגג ומגבר
...
אני קולט את מכאן 33 שזה ב T2, אבל לא קולטים בעדין פלוס את כאן 11 של איכות HD, במקום זה יש פסי טסט.
אז לפי דעתי אתה טועה והצילום שפרסמת הוא מקליטה לא של עידן פלוס.

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #24 

27/05/2022 8:41  
גלובל כתב:
אז לפי דעתך רוב שידוריי הלוויין של יס יהיו ב HD או 4K .....
זה כמובן קישקוש מקושקש וזיבול שכל , שכחת כמה דיבורים היו עם ערוץ 14 עד שיס הסכימו
בניגוד למדיניות שלהם להעלים את הלוויין לשדר את הערוץ הזה ב HD גם בלוויין ??

כמו שכתבתי עוד שנתיים יס ירדו מהלוויין לגמרי ...
ואם אתה מחפש HD אז ביס פלוס רוב הערוצים החשובים הם ב HD .
...
וזה שלא מעט אנשים ביקשו שיס תשדר את ערוץ 20 גם דרך הלווין מוכיחה שיש לא מעט אנשים בארץ ובעולם שלא תמיד מעדיפים לצפות דרך סטרימר.
כי גם הם יודעים שבסטרימינג דרך סטרימר יש דיילי יותר גדול בשידור, ושבשידור דרך האינטרנט יכולים להיות יותר תקלות כי הוא עובר דרך לא מעט דברים.
זו הסיבה היחידה שהם ביקשו שיס תשדר את הערוץ הזה גם דרך הלווין, ולא בגלל עניין כספי כי ביס אפשר באותו תשלום חודשי להחליף ממיר לוויני בסטרימר, וגם בטלוויזיה יותר ישנה אפשר עם מתאם לחבר סטרימר.
היה נראה לי שאולי הם היו מעדיפים שבממיר הלוויני שבו הם צופים שישארו אותם תכנים ושביס בסטרימר לא יכולים לראות את כל מה שיש בממיר הלוויני, אבל אחר כך ראיתי שהם פרסמו שיותר משנה להם צורת הקליטה כמו שהערוץ הזה גם בכבלים אפשרי לצפיה לא דרך האינטרנט.
וזה שאתה אומר ערוץ חשוב אז חשוב זה עניין של דעה כי לכל אדם יש את מה שחשוב לו גם בקשר לתוכן שהוא מעדיף לראות.
נערך לאחרונה על ידי מאיר.חן ב 27/05/2022 18:21, נערך 2 פעמים בסך הכל.

גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #25 

27/05/2022 17:54  
מאיר.חן כתב:
אני קולט את מכאן 33 שזה ב T2, אבל לא קולטים בעדין פלוס את כאן 11 של איכות HD, במקום זה יש פסי טסט.
אז לפי דעתי אתה טועה והצילום שפרסמת הוא מקליטה לא של עידן פלוס.
...
נכון מכאן 33 הוא במרבב T2 וגם יש שני ערוצי טסט של בר גנרטור ועוד ערוץ טסט ב HD סה"כ 5 ערוצים ב T2
לא יודע למה אתה לא רואה שם את 11HD אבל הוא משודר תהיה בטוח !
אני מציע לך לעשות סריקה מחדש בממיר של עידן פלוס .....
ואם לא ....אז זה גם בסדר אתה מצידי יכול להמשיך לחשוב ש 11HD לא שם זה באמת לא מעניין אף אחד שאתה חושב ככה .

גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #26 

27/05/2022 17:50  
מאיר.חן כתב:
כי אני בדעה שיש הרבה מאוד אנשים בארץ ובעולם שלא מעדיפים לראות עם דיליי גדול תחרויות בשידור חי, ודרך הסטרימר יש בשידור דיליי גדול.
...
הדיליי הוא אצלך בראש , כשכולם יצפו בסטרימינג לא יהיה מקור להשוואה כמה דיליי יש ...
הרי גם בשידור בלוויין או כבלים יש דילייי קטן ואף אחד לא התלונן על זה .

וחוץ מזה שלגבי שידורי ספורט ב יס פלוס יש יס פלוס לייב שמתגבר על הדיליי בזמן שידור ישיר .

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #27 

27/05/2022 7:32  
em28 כתב:
מי כמוך אמור לדעת שמרגע ש-FREETV יצליחו לקבל אישור לעלות לאויר הטלוויזיה (והמחיר שלה) כמו שאנחנו מכירים אותה תשתנה לבלתי שוב.
אם וכאשר FREETV תציע חבילה מורחבת (כולל ערוצי הספורט בתשלום) ב-49 ש"ח, יס והוט לא תוכלנה להישאר עם חבילה מצומצמת של סטינג/נקסט ב-99 ש"ח, יס+ ב-169 או חבילת לווין/כבלים ב-199 ש"ח.
אנחנו מתחילים לראות את השינוי במחירים כשהוט ופרטנר מתחילות להציע חבילה קטנטנה ב-49 ש"ח, אבל המפץ יגיע כשחבילת סיבים+TV תגיע ל-100-120 ש"ח אמיתיים (לא כמו התרגיל של הוט).
...
ועדיין לדעתי גם אם לפי החוק יהיה מותר לשירות הסטרימינג של FREETV לשדר בישראל אז רק מי שחשוב לו לשלם פחות כסף ואו לראות את התכנים שלהם אז הוא יעדיף לשלם כסף כדי לראות את זה, ולא מי שחשוב לו לראות תוכן עם כמה שפחות דיילי ושיש פחות סיכוי שיהיו בו תקלות, כי בגלל ששידור דרך האינטרנט עובר דרך יותר דברים אז יש איתו יותר סיכוי לתקלות בשידור. אז אם לפי החוק מותר יהיה לשירות הסטרימינג של FREETV לשדר במדינת ישראל אז אם אני גם אעדיף לשלם לשירות הסטרימינג של ה FREETV אז זה לא יהיה במקום צפיה בשידור שהוא לא דרך האינטרנט.
נערך לאחרונה על ידי מאיר.חן ב 27/05/2022 19:08, נערך פעם 1 בסך הכל.

גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #28 

השידור דרך אינטרנט עובר דרך יותר דברים ??
אם רק היית יודע דרך כמה דברים עובר שידור דרך לויין כנראה שלא היית כותב את זה

YoniKori
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 38 פעמים

נושא שלא נקרא #29 

27/05/2022 18:34  
מאיר.חן כתב:
ועדיין לדעתי גם אם לפי החוק יהיה מותר לשירות הסטרימינג של FREETV לשדר בישראל אז רק מי שחשוב לו לשלם פחות כסף ואו לראות את התכנים שלהם אז הוא יעדיף לשלם כסף כדי לראות את זה, ולא מי שחשוב לו לראות תוכן עם כמה שפחות דיילי ושיש פחות סיכוי שיהיו בו תקלות, כי בגלל ששידור דרך האינטרנט עובר דרך יותר דברים אז יש איתו יותר סיכוי לתקלות בשידור.
...
אמנם אתה מפרסם פה הרבה כתבות מעניינות, אבל אתה אוהב להתנגח ולקטר על כל שטות, תקליל גבר

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #30 

27/05/2022 18:08  
גלובל כתב:
נכון מכאן 33 הוא במרבב T2 וגם יש שני ערוצי טסט של בר גנרטור ועוד ערוץ טסט ב HD סה"כ 5 ערוצים ב T2
לא יודע למה אתה לא רואה שם את 11HD אבל הוא משודר תהיה בטוח !
אני מציע לך לעשות סריקה מחדש בממיר של עידן פלוס .....
ואם לא ....אז זה גם בסדר אתה מצידי יכול להמשיך לחשוב ש 11HD לא שם זה באמת לא מעניין אף אחד שאתה חושב ככה .
...
סריקה מחדש של איזה תדר?

שלח תגובה

חזור אל “סטרימינג טלויזיה מהרשת”