בקשר לשירות הסטרימינג של פאראמונט פלוס

נטפליקס, אמאזון פריים, דיסני+, יס+ סלקוםTV, פרטנרTV, סטינג טיוי, הוט נקסט+, HBO-max, peacock, paramount plus
נעול
מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 11 פעמים

בקשר לשירות הסטרימינג של פאראמונט פלוס

נושא שלא נקרא #1 

הסיבה שפתחתי פה אשכול זה למניעת בילבול באשכול הקודם עם שירות הסטרימינג של דיסני פלוס.

אז בינתים מה שיש לי חדש לספר על פאראמונט פלוס שהיא ממשיכה להתרחב בעולם, לא מזמן היא החליטה שבתאריך 22.6.2022, שהיא תהיה גם בבריטניה ואירלנד, ללקוחות חברת Sky, בלי תוספת תשלום, ובמחצית השניה של שנת 2022, היא תהיה גם בגרמניה ואוסטריה ואיטליה בלי תוספת תשלום ללקוחות חברת SKY, וגם במדינות שוויץ וצרפת,
בנוסף לזה היא החליטה שבמהלך שנת 2022 בחודש יוני, שהיא גם תהיה בקוריאה הדרומית, ואחד מהמקומות הראשונים שהיא תהיה בהם בשנת 2023 , באזורי אסיה, אפריקה, המזרח התיכון, היא מדינת הודו.
עד סוף שנת 2022, שירות הסטרימינג של פאראמונט פלוס צריך להיות ב 60 מדינות בעולם, כולל דרך מיזם הסטרימינג של SkyShowtime שצריך לפעול במהלך שנת 2022 בלא מעט מדינות באירופה.
https://realscreen.com/2022/05/03/param ... uth-korea/
אני אזכיר שנכון לעכשיו שירות פאראמונט פלוס נמצא ב 25 מדינות,
והמדינות האלו הן :
וארצות הברית
קנדה
אוסטרליה
ארגנטינה
בוליביה
ברזיל
צילה
קולומביה
קוסטה ריקה
הרפובליקה הדומניקנית
אל סלואדור
אקוודור
גואטמלה
הונדורס
מקסיקו
ניקרגוואה
פנמה
פרגוואי
פרו
אורוגוואי
ונצואלה
דנמרק
נורווגיה
שוודיה
פינלנד
https://www.paramountplus.com/global/
הם פתחו את האתרי אינטרנט שלהם למדינות בריטניה ואירלנד, כדי להודיע שם שבקרוב השירות הזה יפעל גם במדינות האלה,
ככה למשל זה נראה באיזור בריטניה
https://i.postimg.cc/ZqKK5nN8/Screensho ... irefox.jpg

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

Re: בקשר לשירות הסטרימינג של פאראמונט פלוס

נושא שלא נקרא #2 

חברת פאראמונט פלוס פתחה מחלקה בשם פאראמונט פלוס אינטרנשיונל, שהמטרה שלה זה ששירות פאראמונט פלוס יופץ עד כמה שאפשר ברחבי העולם.
בנוסף לזה חברת פאראמונט רוצה להרחיב את שירות הסטרימינג הלינארי שלה בשם פלוטו טיוי, ב 18.5.2022 גם למדינות שוודיה ונורבגיה ודנמרק, ואולי לעוד מדינות,
נכון לעכשיו שירות הסטרימינג פלוטו טיוי לא פועל במדינת ישראל, אבל יכול להיות שבהמשך הוא יפעל גם במדינת ישראל.
https://corporate.pluto.tv/thanks-for-watching/
למי שיש תוכנת של קודי אז הוא יכול גם בישראל להתקין לזה תוסף כדי לצפות בתכנים של פלוטו טיוי של ארצות הברית,
https://kodibeginner.com/install-pluto-tv-kodi/
אבל יכול להיות שבהמשך ההרחבה הזאת לא תעבוד בגלל חילוקי דעות בעניין זכויות יוצרים, ונראה לי שבהרחבה הזאת אין תרגום בעברית ואין שם את כל התכנים של פלוטו טיוי, והתכנים שם הם לא באיכות תמונה של 4K, בצורה שיותר מומלץ לחכות שאם ומתי שירות פלוטו טיוי יהיה גם במדינת ישראל.
וזו הכתבה בקשר לפאראמונט פלוס ולפלוטו.
https://variety.com/2022/digital/news/p ... 235268036/
בנוסף לזה בחודש הלועזי הקודם פורסם שכנראה בסוף שנת 2022, ששירות פאראמונט פלוס באזור האיים הקאריביים יופץ
דרך חברת Flow
https://technewstt.com/pr-flow-caribbean-paramountplus/
אבל בערך מלפני חודשיים באזור האיים הקאריביים אפשר דרך אותה חברת Flow לצפות ב VOD שלה,בלא מעט תכנים של פאראמונט פלוס.

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #3 

לא מזמן, לקראת הפעלת שירות הסטרימינג של פאראמונט פלוס בקוריאה הדרומית דרך חברת TVING , אז חברת פאראמונט פלוס התחילה להפעיל את דף הפייסבוק שלה לשירות הסטרימינג שלה במדינת קוריאה הדרומית.
https://m.facebook.com/112268193952240/

Borderline1
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 157 פעמים
קיבל תודות: 451 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

וואו!!!!!
אלו חדשות חשובות מאד לקוראי הפורום מקוריאה הדרומית
אני בטוח שברגע שיקומו מהשנ"צ שלהם, הם יזדרזו להגיב כאן, בכל זאת הפרש של 6 שעות מאיתנו...

Batnun
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 107 פעמים
קיבל תודות: 428 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

שרשור חשוב מאוד! מצד אחד, לא היה לי מושג שפרמאונט פלוס יהיה זמין באיים הקאריביים ובקוריאה הדרומית, מצד שני, לא נראה לי שזה מעניין אף אחד מקוראי הפורום הזה (חוץ מפותח השרשור הבלתי נלאה). מצפה בקוצר רוח לעדכון בקשר לזמינות פרמאונט פלוס בפיג'י!

Batnun

.

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #6 

05/06/2022 16:08  
Batnun כתב:
שרשור חשוב מאוד! מצד אחד, לא היה לי מושג שפרמאונט פלוס יהיה זמין באיים הקאריביים ובקוריאה הדרומית, מצד שני, לא נראה לי שזה מעניין אף אחד מקוראי הפורום הזה (חוץ מפותח השרשור הבלתי נלאה). מצפה בקוצר רוח לעדכון בקשר לזמינות פרמאונט פלוס בפיג'י!

Batnun

.
...

לפי דעתי יש אנשים שגרים בחוץ לארץ והם מבינים את השפה העברית וטוב להם להתעדכן גם דרך האתר אינטרנט שפה גם בקשר למה שקורה בחוץ לארץ, למשל בקשר לשידורי סטרימינג.
וגם אם אני מפרסם שחברת סטרימינג מסויימת תשדר ואו משדרת בעוד מדינה אז זה מראה שהחברת סטרימינג הזאת ממשיכה להצליח וזה מגדיל את הסיכויים שאותה חברת סטרימינג תשדר גם במדינת ישראל.
נערך לאחרונה על ידי מאיר.חן ב 05/06/2022 21:32, נערך פעם 1 בסך הכל.

b2k
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 234 פעמים
קיבל תודות: 856 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

רמקולים.

תארגן טיסה קבוצתית לקוריאה הדרומית נתחבר לפאראמונט פלוס

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 556 פעמים
קיבל תודות: 937 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

רמי, למה לא לאחד את כל השרשורים שפתחת לכל השירותים השונים לאיזה שרשור אחד מרכזי בו יוכלו הגולשים להתרשם מהסקירה המקצועית שלך?
קשה לי לעקוב, כתיבתך מעניינת אך מבולגנת, תתמקד בשרשור בודד אחרת פורום זה יקבל שם חדש "טלוויזיה עם רמקולים מהרשת", אתה תקבל ניהול וכל מי שילעג לך יקבל דרגת טרול.

וחברים המידע הזה באמת חשוב, אין בוקר שאני לא פותח את היום שלי עם קפה וסקירה מקצועית של רמקולים, תעריכו את כל הטוב הזה שאתם מקבלים זו רמה אחת מעל כולם.

ועכשיו ברצינות - מה זה קשור לישראל? מה נעשה עם המידע הזה שהרעפת פה? עושה רושם שנכנסת לכל מדינה ומדינה בעולם עם VPN כדי לצלם מסכים ולראות מה כתוב, אני שמח והכל שאתה משקיע אבל מה נעשה עם המידע הזה? במה הוא רלוונטי לנו? האם תוכל לארגן לנו מחיר קבוצתי מולם? תיהיה הנציג שלנו בישראל ותבקש מהם לפתוח גם פה את השירות, תשלח להם מייל, אם לא עונים אל תתייאש! תתקשר אליהם. אם לא עונים גם לטלפון לא להתייאש זוכר? להציף להם את הפייסבוק. בסוף אם לא עונים לך ככה או ככה אל תתייאש תתקיף אותם ב-DDOS... אם האתרים שלהם עדיין למעלה אל תתייאש! נעשה מגבית ונשלח אותך לחוות השרתים שלהם כדי לבצע לג בעומר! אם לרמי אין שירות כזה לאף מדינה לא יהיה!

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #9 

05/06/2022 21:22  
benny123 כתב:
רמי, למה לא לאחד את כל השרשורים שפתחת לכל השירותים השונים לאיזה שרשור אחד מרכזי בו יוכלו הגולשים להתרשם מהסקירה המקצועית שלך?
קשה לי לעקוב, כתיבתך מעניינת אך מבולגנת, תתמקד בשרשור בודד אחרת פורום זה יקבל שם חדש "טלוויזיה עם רמקולים מהרשת", אתה תקבל ניהול וכל מי שילעג לך יקבל דרגת טרול.

וחברים המידע הזה באמת חשוב, אין בוקר שאני לא פותח את היום שלי עם קפה וסקירה מקצועית של רמקולים, תעריכו את כל הטוב הזה שאתם מקבלים זו רמה אחת מעל כולם.

ועכשיו ברצינות - מה זה קשור לישראל? מה נעשה עם המידע הזה שהרעפת פה? עושה רושם שנכנסת לכל מדינה ומדינה בעולם עם VPN כדי לצלם מסכים ולראות מה כתוב, אני שמח והכל שאתה משקיע אבל מה נעשה עם המידע הזה? במה הוא רלוונטי לנו? האם תוכל לארגן לנו מחיר קבוצתי מולם? תיהיה הנציג שלנו בישראל ותבקש מהם לפתוח גם פה את השירות, תשלח להם מייל, אם לא עונים אל תתייאש! תתקשר אליהם. אם לא עונים גם לטלפון לא להתייאש זוכר? להציף להם את הפייסבוק. בסוף אם לא עונים לך ככה או ככה אל תתייאש תתקיף אותם ב-DDOS... אם האתרים שלהם עדיין למעלה אל תתייאש! נעשה מגבית ונשלח אותך לחוות השרתים שלהם כדי לבצע לג בעומר! אם לרמי אין שירות כזה לאף מדינה לא יהיה!
...
הסיבה שאני לא מפרסם את זה באשכול אחד זה כדי שיהיה יותר קל למצוא את המידע בקשר לאותה חברת סטרימינג.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

מצד שני אתה כבר כמעט לפני הרחקה מהאתר על הפצצה של מידע שכאמור לא רלוונטי כאן לאף אחד.

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #11 

05/06/2022 22:03  
oferlaor כתב:
מצד שני אתה כבר כמעט לפני הרחקה מהאתר על הפצצה של מידע שכאמור לא רלוונטי כאן לאף אחד.
...
אבל במקרה הזה זה מידע שהוא רלוונטי למי שמתעניין במידע חדש על שידורי סטרימינג בפורום שבו מותר לדבר על דברים חדשים בקשר לשירותי סטרימינג גם אם מי שמתעניין בזה אז בינתים הוא נמצא בחוץ לארץ באחת מהמדינות שאני מדבר עליהן בקשר לשירותי הסטרימינג האלה.

sys_admin
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 718 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

06/06/2022 1:06  
מאיר.חן כתב:
אבל במקרה הזה זה מידע שהוא רלוונטי למי שמתעניין במידע חדש על שידורי סטרימינג בפורום שבו מותר לדבר על דברים חדשים בקשר לשירותי סטרימינג גם אם מי שמתעניין בזה אז בינתים הוא נמצא בחוץ לארץ באחת מהמדינות שאני מדבר עליהן בקשר לשירותי הסטרימינג האלה.
...
כל מה שאתה עושה בכל הפורומים האפשריים, כולל גם כאן בפורום זה, זה ספאם טורדני בלבד, ותו לא. וספאם זה לא רלוונטי לאף אחד ולשום דבר. הוא רק מזיק. וזו בדיוק הסיבה שבמשך שנים מוחקים אותך מכל מערכת פורומים בכדי שלא תצליח לחרב אותה עם כל הזבל שאתה גורר לתוכה, כפי שאתה מנסה לעשות גם כאן. בגלל שהפעם לא מחקו אותך בזמן, כבר הצלחת להפוך את המדור זה של פורום למזבלה של ממש ולרוקן אותו מכל תוכן ממשי עם כל ההודעות ספאם שאתה מפיץ כאן בכפייתיות.

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #13 

06/06/2022 11:37  
sys_admin כתב:
כל מה שאתה עושה בכל הפורומים האפשריים, כולל גם כאן בפורום זה, זה ספאם טורדני בלבד, ותו לא. וספאם זה לא רלוונטי לאף אחד ולשום דבר. הוא רק מזיק. וזו בדיוק הסיבה שבמשך שנים מוחקים אותך מכל מערכת פורומים בכדי שלא תצליח לחרב אותה עם כל הזבל שאתה גורר לתוכה, כפי שאתה מנסה לעשות גם כאן. בגלל שהפעם לא מחקו אותך בזמן, כבר הצלחת להפוך את המדור זה של פורום למזבלה של ממש ולרוקן אותו מכל תוכן ממשי עם כל ההודעות ספאם שאתה מפיץ כאן בכפייתיות.
...
רוב הדברים שאני כותב פה הם חשובים.

נעול

חזור אל “סטרימינג טלויזיה מהרשת”