נטפליקס משיקה היום ממשק חדש ומותאם אישית

נטפליקס, אמאזון פריים, דיסני+, יס+ סלקוםTV, פרטנרTV, סטינג טיוי, הוט נקסט+, HBO-max, peacock, paramount plus
off (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 41 פעמים
קיבל תודות: 203 פעמים

נטפליקס משיקה היום ממשק חדש ומותאם אישית

נושא שלא נקרא #1 

נטפליקס מרעננת את תפריט הטלוויזיה שלה עם מרכז קטגוריות חדש שיותאם ספציפית להרגלי הצפייה שלנו. בתפריט החדש שזמין כבר עכשיו נוכל לראות באילו ז’אנרים צפינו יותר מכל וכן לבחור מבין עשרות קטגוריות נוספות שעלולות לעניין אותנו.

עד כה תפריט הקטגוריות של נטפליקס היה יחסית קבוע והציג ז’אנרים פופולריים כגון קומדיה, דרמה, אקשן ואימה. הקטגוריות האלו עדיין קיימות כמובן, אך בתפריט החדש שנקרא “Category Hub” ניתן למצוא לא פחות מ-70 קטגוריות המותאמות לנו אישית.
נטפליקס מרעננת את תפריט הטלוויזיה שלה עם מרכז קטגוריות חדש שיותאם ספציפית להרגלי הצפייה שלנו. בתפריט החדש שזמין כבר עכשיו נוכל לראות באילו ז’אנרים צפינו יותר מכל וכן לבחור מבין עשרות קטגוריות נוספות שעלולות לעניין אותנו.

אל המרכז החדש ניתן לגשת דרך התפריט השמאלי באפליקציית הטלוויזיה, בבחירה בכפתור עליו מצוירים ריבוע משולש ועיגול. בכניסה למרכז יופיעו תחילה שלוש הקטגוריות הנצפות ביותר שלנו. אחריהן יופיעו שלל קטגוריות אחרות מהן ניתן לבחור כמו “סיפורים ים-תיכוניים” ו”סדרות אירופאיות”.

המרכז זמין גם בפרופילים המוגדרים לילדים עם אופציות רלוונטיות להם כמו “תכנים על חיות” ו”צפייה משותפת עם מבוגרים”.

המרכז החדש ימשיך להתעדכן כל הזמן על פי האלגוריתם כדי להתאים לנו את הז’אנרים הרלוונטיים ביותר עבורנו. המרכז יתבסס על תכנים בהם צפינו וכן כאלו להם הצבענו בחיוב – כך שאם אתם רוצים להשפיע מהר יותר תוכלו להשתמש בכפתור הלייק הכפול שהשיקה נטפליקס לאחרונה.

נכון לעכשיו מרכז הקטגוריות זמין רק באפליקציית נטפליקס בטלוויזיה ולא במחשב או במכשירים הניידים.
netflix-your-top-categories.jpg
נערך לאחרונה על ידי off ב 26/04/2022 8:53, נערך פעם 1 בסך הכל.

yoav4x4
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: יואב בן חורין
נתן תודות: 241 פעמים
קיבל תודות: 133 פעמים

Re: נטפליקס משיקה היום ממשק חדש ומותאם אישית

נושא שלא נקרא #2 

תודה על העדכון!
מחכה להגיע הביתה לראות את השינוי!🧐
ככל שאני לומד יותר אני מבין שאני יודע פחות...

שלח תגובה

חזור אל “סטרימינג טלויזיה מהרשת”