דיסני+ אמור להגיע לארץ בספטמבר?

נטפליקס, אמאזון פריים, דיסני+, יס+ סלקוםTV, פרטנרTV, סטינג טיוי, הוט נקסט+, HBO-max, peacock, paramount plus
guyz6471
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

Re: דיסני+ אמור להגיע לארץ בספטמבר?

נושא שלא נקרא #31 

לא ברור לי למה אתם מצפים שיהיה "זול", אנחנו אחת המדינות היקרות בעולם לצערי וללא טיפול במצב הבסיסי הזה
נמשיך לשלם ביוקר (למעט מקרים ממוקדים) פשוט כי מפעיל השירות/מוכר המוצר יכול לעשות את זה ולהצליח
ודיסני לא ידועה כמו חברה שהרווח לא מעניין אותה...

Elad1409
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 24 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

@guyz6471
באופן כללי, אתה צודק.
עם זאת, ההיגיון התמחורי של שירותי הסטרימינג הבינלאומיים לא כ"כ קשור למחירים הגבוהים בישראל.
העובדה היא ששירותי הסטרימיניג הבינלאומיים שקיימים בישראל נטפליקס, אפל ואמזון (חברות חובבות רווח לא פחות מדיסני) מתומחרות בצורה הוגנת בישראל.
הטענה שלי שאם דיסני תיכנס לשוק עם מחיר גבוה (40 שקל) זה בגלל ההסכם עם יס.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

קשה לי להאמין שדיסני חושבים שזה לא יתרומם. המטרה היא שזה יתרומם בקצב מהיר כדי שהם יציגו למשקיעים שלהם צמיחה רצחנית כמו שהם הציגו עד עכשיו.

קשה לי גם להאמין שהמחיר הזה ישתנה אם או בלי יס, כלומר, ההוזלה הזו לדעתי היא משהו שיס משלמת להם עליו - כך שהם מקבלים סכום זהה למה שהם תכננו אם או בלי יס.

ככה היה בהסכמים הקודמים שהיו לחברות כאלה עם שותפים ישראלים ,אז יש הרבה תקדימים: נטפליקס עם פרטנר, נטפליקס עם סלקום, נטפליקס עם הוט, אמזון עם פרטנר.

בהצלחה להחרים את החברה הזו. מי שצריך לדאוג זה נטפליקס. הרבה הורים משתמשים בנטפליקס בתור בייביסיטר ודיסני הרבה יותר טוב לילדים, ותזכרו שנטפליקס מתחיל ב-32 ש"ח (אני משלם 70)

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

דובר גם שהשירות בישראל יכלול יותר תוכן מארה״ב. זה בכל מקרה עוד מוקדם לדעת ובטח שלהתחיל חרם צרכנים

Elad1409
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #35 

השת"פ של נטפליקס עם סלקום\פרטנר שונה מהשת"פ שמדובר עליו פה.
נטפליקס חתמה על ההסכמים האלה מעמדת כוח אחרי חדירה טובה לשוק הישראלי.
זה לא המקרה של דיסני שעדין לא נכנסה לשוק הישראלי ולא יודעת איך השירות יתקבל פה ולכן מגיעה מעמדה יותר נחותה ומעוניינת בכוח של יס כדי להגיע ליותר מנויים.
קשה לי להאמין שבמסגרת המו"מ בין יס לדיסני הם לא מדברים על מהו המחיר הנכון לשוק הישראלי. במידה ומתקיים שיח כזה, האינטרס של יס יהיה להגדיל את המחיר כמה שניתן.
לדעתי, אם דיסני הייתה נכנסת ללא שותף, היא הייתה מתמחרת בדומה למחיר במערב אירופה\ארה"ב בהמרה לשקלים (איזור ה-30 שקל). כמו שנטפליקס\אפל\אמזון עשו.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #36 

הפוך. דיסני בפוזיציית כח

ariesjer
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 52 פעמים
קיבל תודות: 81 פעמים

נושא שלא נקרא #37 

זה לא מוצר בסיסי, כל אחד שיעשה את השיקול שלו. דיסני לא חייבת כלום לאף אחד ומה שמוליך אותה זה רק הרצון לבצע חדירה טובה לכל מדינה תוך איזון המחיר והרצון להרוויח. בלי לדעת אני מעריך שבכוונה זורקים מחירים יחסית גבוהים על מנת שבסופו של דבר המחירים יתיישרו לפי המקובל באירופה ואפילו פחות.

מאיר.חן
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 11 פעמים

נושא שלא נקרא #38 

08/02/2022 18:06  
ChinggisKhan כתב:
דובר גם שהשירות בישראל יכלול יותר תוכן מארה״ב. זה בכל מקרה עוד מוקדם לדעת ובטח שלהתחיל חרם צרכנים
...
ואיך לדעתך זה מתיישר עם זה שנראה שגם עכשיו שיש הרבה תכנים של דיסני שלפי עניין זכויות יוצרים שבישראל רק לחברות הטלוויזיה הרב ערוצית מותר למכור לשידור את התכנים של דיסני מארצות הברית?

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

נושא שלא נקרא #39 

זה לא לדעתי, זה לפי הפרסומים

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #40 

התוכן הוא פונקציה של מה זמין להם בכל טריטוריה. הם מכרו בכל מקום תכנים שונים עם חוזי התקשרות שונים. כלומר, בכל מדינה יש להם רשימה של תכנים שלהם שהיא לא זמינה לאורך תקופה כלשהי. ולכן בכל מדינה, יש להם תכנים שונים.

הכל תלוי מתי החוזה נחתם, מה הוא כולל ומתי פג תוקפו...

mark13
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 107 פעמים
קיבל תודות: 37 פעמים

נושא שלא נקרא #41 

07/02/2022 22:42  
oris74 כתב:
לא הבנתי משהו - זה ישודר רק במסגרת מנוי של יס?

אמנם אני מנוי שלהם אבל אני מקווה שניתן יהיה לצפות בתכנים דרך אפליקציה יעודית של דיסני ולא להסתפק בשידורי 1080 של יס עם אודיו דו-ערוצי 😟
...
אתה צודק, כמי שצופה בדיסני דרך VPN בארה"ב אני יכול להגיד לך שממש הרבה תכנים הם ב-4K עם דולבי ויזיון (או HDR) ו דולבי אטמוס
וגם יש את עניין הסרטים שדיסני משחרר לקולנוע, שניתן לשלם ולראות או לחכות כמה חודשים ולראות בחינם כחלק מהמנוי. עם יס עושה הסכס כמו שעשו עם HBO אז זה לא יהיהי בארץ (ב-HBO ארה"ב סרטים שמשחררים לקולנוע מיד יש גם בסטרימינג, לפי מיטב ידיעתי אין את את זה ב-HBO של יס)
:מה?!: לעולם אל תיסוג! תסתובב ותמשיך להתקדם!

Elad1409
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #42 

09/02/2022 10:01  
ariesjer כתב:
זה לא מוצר בסיסי, כל אחד שיעשה את השיקול שלו. דיסני לא חייבת כלום לאף אחד ומה שמוליך אותה זה רק הרצון לבצע חדירה טובה לכל מדינה תוך איזון המחיר והרצון להרוויח. בלי לדעת אני מעריך שבכוונה זורקים מחירים יחסית גבוהים על מנת שבסופו של דבר המחירים יתיישרו לפי המקובל באירופה ואפילו פחות.
...
אתה בהחלט צודק. דיסני יכולים גם לגבות 100 שקל. הכל בסדר ולגיטימי (דרך אגב, אני אישית מנוי של יס, נטפליקס, אפל וגם משלם מני ל-Infuse וכנראה גם אוסיף את דיסני ללא קשר למחיר). בסופו של דבר, רק הצרכנים (ביקוש) קובעים מחיר של מוצר בשוק משוכלל וכ'ו וכ'ו.
יכול גם להיות שכמו שאתה אומר המחיר הודלף כמעין בלון ניסוי לבדוק את התגובות.
מה שאני מתקשה להאמין זה שדיסני בעצמם (ללא שום "עזרה מגורם מקומי בעל עניין") החליטו לתמחר את המנוי בישראל 60% יותר ממחיר המנוי בארה"ב. זה מנוגד לכל היגיון של תמחור שהם נקטו בו במדינות אחרות.
בנוסף, זה מנוגד למה ששאר שירותי הסטרימיניג (נטפליקס, אפל, אמזון, ספוטיפיי ואחרים) עשו כשהתרחבו למדינתנו.

ariesjer
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #43 

מסכים, בגלל זה אני חושב שהמחיר שנזרק נועד על מנת כשהשירות יושק במחיר מקובל הוא יצור תחושה של "זול", בלי שהוא הוזל באופן מעשי...

ariesjer
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #44 

מהטלגרם של "כלכליסט": יש תאריך - שירות הסטרימינג של דיסני+ יושק בישראל ב-16 ביוני 2022. מחירי המינוי: 40 שקל למינוי חודשי, או 400 שקל למינוי שנתי

Mistoffelees
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 375 פעמים
קיבל תודות: 180 פעמים

נושא שלא נקרא #45 

אתמול התפרסם בדה מרקר שכל תכני דיסני ירדו מסלקום ופרטנר ב1 באפריל ומyes במהלך חודש אפריל
להוט אין תכני דיסני כבר היום

שלח תגובה

חזור אל “סטרימינג טלויזיה מהרשת”