אפשרות של צפיה ביס גו בוינדוס 11

נטפליקס, אמאזון פריים, דיסני+, יס+ סלקוםTV, פרטנרTV, סטינג טיוי, הוט נקסט+, HBO-max, peacock, paramount plus
אדיר2 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

אפשרות של צפיה ביס גו בוינדוס 11

נושא שלא נקרא #1 

זה נכון שאם במערכת הפעלה של ווינדוס 11 שאפשר יהיה בקלות להשתמש במערכת הפעלה של אנדרואיד,

אחד השינויים המשמעותיים ביותר בווינדוס 11 הוא היכולת שלה להריץ אפליקציות אנדרואיד ישירות ממערכת ההפעלה וללא צורך בתוכנות אחרות.
https://www.gadgety.co.il/274976/android-on-windows-11/
אז שעכשיו שהיס גו עובד רק דרך מערכת הפעלה של אנדרואיד דרך סמארטפונים וטאבלטים, אז האם בוינדוס 11 גם אפשר יהיה לצפות בצורה נכונה ביס גו?
או שהסיבה שיס גו לא פועלת בצורה נכונה דרך מחשב כלשהי, זה רק בגלל שזה דרך מחשב? ולא בגלל עניין של סוג מערכת הפעלה?
אדיר 2 זה רק כינוי

Mad-Dog
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 112 פעמים
קיבל תודות: 519 פעמים

Re: אפשרות של צפיה ביס גו בוינדוס 11

נושא שלא נקרא #2 

אל תבנה על זה,
גם בווינדוס 10 סיפרו שיהיה אפשרי

אדיר2 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

Re: אפשרות של צפיה ביס גו בוינדוס 11

נושא שלא נקרא #3 

10/07/2021 16:13  
Mad-Dog כתב:
אל תבנה על זה,
גם בווינדוס 10 סיפרו שיהיה אפשרי
...
ביס אמרו לי שאם זה יהיה ביס גו אז שיס תודיע על זה באתר האינטרנט שלה.
בוינדוס 10 אבל אין תמיכה עם הוינדוס הזה במערכת הפעלה של אנדרואיד.
וכיום היס גו פועל רק דרך מערכת הפעלה של אנרואיד,
אני ניסיתי לראות את שידורי יס גו דרך תוכנה שמדמה למערכת הפעלה של אנדרואיד בשם בלוסטאק, תוך כדי שאני משתמש במערכ הפעלה של וינדוס 10, אז אחרי שאני התקנתי את התוכנה שמדמה למערכת הפעלה של אנדרואיד של בלוזטוק, כלומר את האמולטור הזה, אז שאני התחברתי משם לגוגל פליי והורדתי משם את האפליקציה של יס גו והתחברתי משם עם הפרטים של יס באפליקציה הזאת, אז היו דברים ביס גו שעבדו לי והיו דברים שלא עבדו לי, ואני חושב שהסיבה שהיו שם דברים שלא עבדו לי זה כי יס לא התאימה בצורה נכונה את היס גו לאמולטור של מערכת הפעל של אנדרואיד. אפשר אבל נראה לי להתקין במחשב גם מערכת הפעלה של אנדוראיד כדי לפתור את הבעיה הזאת, אבל הבעיה היא שבצורה כזאת שצריך לבחור או שנמצאים במערכת ההפעלה של אנדוראיד או שנמצאים המערכת הפעלה של וינדוס, לפי מה שאומרים, בוינדוס 11, אפשר יהיה גם שנשארים שם, אז גם אפשר יהיה להפעיל משם מערכת הפעלה של אנדרואיד.
הבעיה היא שכדי להתקין בצורה נכונה הוינדוס 11 אז צריך שיהיה במחשב חלק מיוחד במעבד, בשם TMP של גרסה 2. וזה נמצא רק במעבדים הכי חדשים שעולים יותר כסף כי אולי צריך לזה גם לוח אם מתאים ועוד דברים מתאימים כמו כרטיס מסך וכמו זיכרון.
אני מקווה שמתי שיהיה דגם יותר מתקדם של מעבד, אז המחיר הכספי של מעבד למחשב שמתאים למערכת הפעלה של וינדוס 11 יהיה יותר זול, אני מנחש שזה גם יכול לקרות בעוד חצי שנה.
אדיר 2 זה רק כינוי

שלח תגובה

חזור אל “סטרימינג טלויזיה מהרשת”