שרשור תגובות: PartnerTV - סקירה ראשונה

נטפליקס, אמאזון פריים, דיסני+, יס+ סלקוםTV, פרטנרTV, סטינג טיוי, הוט נקסט+, HBO-max, peacock, paramount plus
mchip81
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 26 פעמים
קיבל תודות: 24 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

תודה על הסקירה!
- הממשק עצמו נראה טוב מהיר ואיכותי ונעים ויזואלית בעיו עם הרבה פיצ'רים טובים בניגוד לסלקום TV עם ממשק די מינימלי - בלי ספק פה פרטנר מנצחים
- שירות ה VOD נראה מאוד מצומצם נראה שאין להם כמעט תוכן וגם מה שיש הוא תוכן די בינוני גם בסרטים וגם בסדרות - פה נראה שיש להם הרבה עבודה אלא אם כן מסתמכים על נטפליקס - בקטגוריה הזו סלקום מנצחת.
- הערוצים דווקא במקרה של פרטנר היה צורך להתעמק בסקירה ולהציג את שלל הערוצים (האם הערוץ VICELAND מתורגם?) בנוסף איך האיכות של ערוצי ה HD הלינאריים. פה ככל הנראה פרטנר מנצחת מבחינת כמות ואיכות הערוצים.
- תוכן הילדים ב VOD גם כן נראה מועט מדי לא ראיתי תכנים מניקולדיאון ומעטים התכנים מדיסני - פה לפרטנר תהיה עבודה קשה, עם כל הכבוד לנטפליקס תכני הילדים שם מועטים בפרט לתוכן מדובב אבל פרטנר מחפה על זה בכמות ערוצי הילדים ונותנת מענה טוב יותר לבני נוער לעומת סלקום TV - נראה לי שבמקרה הזה תיקו.
לסיכום בתור לקוח סלקום די מרוצה לא מוצא כרגע סיבה לעבור לפרטנר מהסקירה הקצרה הזו. צריך לתת 100 ימי חסד ולראות איך זה עובד והאם משתפר מלבד התלות בנטפליקס.

EliHaboosh (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTMobile
עורך ראשי HTMobile
נתן תודות: 124 פעמים
קיבל תודות: 801 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

AvielGhermezian כתב:יש לי כמה שאלות ואנסה לרכז בהודעה אחת בצורה מסודרת

1. תוכל לשתף בצילומסך מתוך ערוץ ספורט5+ (פרטנר הראשונים להביא אותו בHD) והאם ערוץ 20 גם בHD?
תוכל לעשות קצת סדר מה משודר בHD ומה לא?

2. ראיתי שהממשק ביוטיוב הוא בעברית, האם גם החיפוש במקלדת הוא גם בעברית(וניתן לשנות שפה לאנגלית)?

3. האם מציעים טלפוניה קווית (במסגת הריסייל)? הוט כשוק סיטונאי (ולא להתחבר בנפרד לאינטרנט של הוט ואז לשלם לפרטנר על הטלויזיה כפי שבסלקום מתאפשר)?

4. הVOD מאוד מאכזב, מלבד האפשרות לתשלום בנפרד עבור SD וHD, האם התשלום קבוע(13.9 לSD ו17.9 לHD) או שיש תמחור שונה בין סרטים מסויימים? כל הסרטים זמינים ל48 שעות? מה לגבי שאר התכנים לכמה זמן זמינים ואין עוד תכנים בתשלום (למשל ערוץ 2 וערוץ 10 שעולים לא מעט ביס ובהוט)? אחרי כמה זמן התכנים זמינים בVOD (ובCATCH UP הם אונליין במיידית)?

5. מה בנוגע לטלויזיות חכמות- מתי צפוי לצאת אפליקציה לLG WEBOS? האם צפוי ממשק WEBI למחשב ומתי?

6. בשלט שהצגת אין פקודות קוליות- השלט הזה מתעכב? כשאני ביררתי נאמר שלא יהיה תמחור שונה אז לא ברור מה ההבדלים

7. תוכל לצלם את הMOCA ולומר מה הדגם (MOCA 2.0 ?) למוד אכזבות מיס שאמרו שיעברו לכך לפני שנה פחות או יותר ונשארו
עם הHPNA שלא יציב אצלי לפחות.

8. הבנתי שלממיר יש דגם S70pci זה סתם מס' דגם שפרטנר ניסו לבדל עצמם? לא מצאתי מידע עליו וראיתי שמי שהתאמץ ראה
שיש מוצר דומה של טכניקולור בלינק כאן http://www.centurylinkstream.com/player.html
אפשר שים לב ל"הבדלים" בשלט בלינק כאן http://i.imgur.com/qriVceI.png
האם לדעתך באמת יש פתרון לאור שזורח מהשעון בממיר (כמו בזאפרים YES HD של יס) לא ברור איך לא שמו לב לזה מלכתחילה
או שפשוט לא ייחסו לכך חשיבות...

9. כמה נפח יש להקלטות ולכמה זמן הם זמינות (בד"כ נמחקות כהגדרת מערכת אחרי זמן מסויים)

10. האם יש חבילה רק לאפליקציה למובייל כפי שהיה בעבר בסלקום? כמה מכשירים אפשר להרשם ולצפות במקביל<

11. תוכן ה4K הזמין בעצם הוא רק דרך נטפליקס? האם יש כוונה להעלות תוכן 4K לVOD לכל הפחות?

12. אשמח אם תוכל לשתף אותנו בתגובה שמתקבלת לגבי הCATCH UP בערוץ 2 ובנוגע להפעלה של סלקום TV (דווקא הציגו בהדגמה ונאמר שייתמך) ואגב האם זה אומר ששירות פרטנר 4GTV ללקוחות הסלולר ייסגר?

13. ראיתי שאיזה מעקב אחרי המתקין- תוכל לשתף כיצד זה מתבצע והאם זה רק להתקנה ראשונית או בכל מתקין ו/או טכנאי שמגיע?
גימיק חמוד מאוד
...
·אנסה לענות על הרוב. השאר (במיוחד בדיקות וצילומי מסך, אעשה כשאוכל)

2. הממשק בעברית. המקלדת גם בעברית וגם באנגלית. בכל מקום שדורש מקלדת, לא רק יוטיוב.
3. לפי מה שאמרו באירוע ההשקה תהיה חבילה משולבת. כרגע שרות הטלויזיה בעצמו עוד לא יצא אז אין מידע על חבילות משולבות כרגע.
4. לא ממש הבנתי את השאלה או שלא הבנת את השרות. הכל חינמי מלבד החלק שהצגתי בסרטון שבו יש כמה סרטים שיהיו בתשלום. אין עוד מקום של תשלום (בטח שלא ערוץ 10 ו-2). כל שאר התכנים זמינים תמיד. ה CATCHUP זמין שבועיים אחורה.
5. בימים הקרובים תצא אפליקציה לטאבלטים וסמארטפונים. לא ידוע מתי לטלויזיות חכמות וגם לא למחשב (מה גם שלא בטוח שבכלל תצא תמיכה ל PC).
6. לא הבנתי את השאלה. אכן בשלט שהצגתי אין פקודות קוליות
8. לא התעמקתי באורח הכחול עדיין אבל בינתיים לא ראיתי דרך לשנות את העוצמה. כשהממיר כבוי (מצסב סטנד ביי, לא ממש כבוי) אז האור מתעמעם באופן מהותי והאור כבר לא מורגש
12. לא יודע איפה אמרו שסלקום TV ייתמך. חשבתי בהתחלה שעובד אבל כשניסיתי תכנים אז זה לא ניגן אותם. אותה הבעיה היתה גם במכשיר סמארט שברשותי
13. לא יודע אם זה מתבצע לגבי כל טכנאי. בכל ההתקנות של הפרטנרTV עד כה אני יודע שהיה מעקב אחרי הטכנאי על גבי המפה. בהחלט נחמד
אלי חבוש

9xcalibur9
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 109 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

שני דברים שאני מחפש לדעת:

1 - האם הממיר שלהם תומך HDR?
2 - האם יוציאו אפליקציות גם לטלויזיות חכמות כדוגמת WEBOS של LG?

kisin
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

תודה על הסקירה. נראה מעניין וטוב השירות שלהם.

שאלה שיש לי שתעניין מאוד את הבן שלי (וילדים קטנים אחרים):
איך מתבצע נושא האפליקציות?

כלומר, האם ניתן להתקין כל אפליקציה שיש בחנות של גוגל?
האם זה רץ בצורה טובה או שמקרטע במשחקים מסויימים?
איך ניתן לשחק במשחקים? צריך לקנות גויסטיק יעודי או שהשלט איכשהוא מאפשר לשחק במשחקים?

תודה מראש

AvielGhermezian
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: Aviel Ghermezian
נתן תודות: 43 פעמים
קיבל תודות: 16 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

EliHaboosh כתב:
...
...
·אנסה לענות על הרוב. השאר (במיוחד בדיקות וצילומי מסך, אעשה כשאוכל)

2. הממשק בעברית. המקלדת גם בעברית וגם באנגלית. בכל מקום שדורש מקלדת, לא רק יוטיוב.
אגב התוכן ביוטיוב מאפשר לצפות באיכות 4K גם כן (מה שזמין ואפשרי כמובן)?
3. לפי מה שאמרו באירוע ההשקה תהיה חבילה משולבת. כרגע שרות הטלויזיה בעצמו עוד לא יצא אז אין מידע על חבילות משולבות כרגע.
4. לא ממש הבנתי את השאלה או שלא הבנת את השרות. הכל חינמי מלבד החלק שהצגתי בסרטון שבו יש כמה סרטים שיהיו בתשלום. אין עוד מקום של תשלום (בטח שלא ערוץ 10 ו-2). כל שאר התכנים זמינים תמיד. ה CATCHUP זמין שבועיים אחורה.
5. בימים הקרובים תצא אפליקציה לטאבלטים וסמארטפונים. לא ידוע מתי לטלויזיות חכמות וגם לא למחשב (מה גם שלא בטוח שבכלל תצא תמיכה ל PC).
6. לא הבנתי את השאלה. אכן בשלט שהצגתי אין פקודות קוליות
8. לא התעמקתי באורח הכחול עדיין אבל בינתיים לא ראיתי דרך לשנות את העוצמה. כשהממיר כבוי (מצסב סטנד ביי, לא ממש כבוי) אז האור מתעמעם באופן מהותי והאור כבר לא מורגש
12. לא יודע איפה אמרו שסלקום TV ייתמך. חשבתי בהתחלה שעובד אבל כשניסיתי תכנים אז זה לא ניגן אותם. אותה הבעיה היתה גם במכשיר סמארט שברשותי
13. לא יודע אם זה מתבצע לגבי כל טכנאי. בכל ההתקנות של הפרטנרTV עד כה אני יודע שהיה מעקב אחרי הטכנאי על גבי המפה. בהחלט נחמד
...
תודה רבה,
מעריך מאוד את המענה המהיר והמפורט!
2. מעולה, בהוט ובסלקום זה לא כך(הממשק באנגלית והמקלדת רק באנגלית או לכל הפחות מקלדת באנגלית)
3. אוקיי חשבתי שאולי הטכנאים בשטח נתנו מענה על כך, אמתין להשקה המלאה לציבור הרחב
4. מניסיון בVOD בהוט ויס חלק מהתכנים זמינים ל24 (בד"כ סדרות) וחלק ל48 (בד"כ סרטים) אז רציתי לדעת איך זה בפרטנר TV
ולגבי עלויות האם יש תמחור אחיד ופשוט לסרטים? תכני ערוץ 10 ו2 כתבת שזמין מיידי(לא רק בCATCH UP שזה עם פרסומות,
האם כך בVOD? בהוט הפקות המקור זמינות ישירות והתכנים של 10 ו2 עולים אחרי כמה ימים)? מעניין אותי לדעת כמה זמן לוקח לזה להתעדכן כי גם בסלקום TV לוקח לזה יומיים לכל הפחות
5. מעולה ונכון לגבי הPC לכן שאלתי כי בכלל לא ראיתי התייחסות (אולי באתר אחר שנאמר שיהיה בהמשך אך לא ברור מתי)
6. יש שלט עם פקודות קוליות- הוא יהיה זמין רק בעתיד? בממשק יש מקום לפקודות קוליות?
יש 2 שלטים אחד עם פקודות קוליות ואחד ללא ונראה שבחרו לא לשווק את זה שכולל?
8. חצי נחמה ובכל זאת זוכר לרעה את הזאפרים שהאור מציק בחושך והשאלה הייתה לפשר הדגם של הממיר.
12. ליאור פרידמן אמר את זה בהדגמה שנערכה מיד אחרי מסיבת העיתונאים אם אני לא טועה וכך הוצג עד כה, מוזר
13. זה בעזרת ממשק WEBI מהלינק שהגיע במייל? פעם ראשונה שאני נתקל בזה

אשמח אם תוכל להשיב/לברר על שאלות 9-11 בבקשה

liorp
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 169 פעמים
קיבל תודות: 205 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

עם כל הכבוד לעיצוב שנראה יפה, מבחינתי התוכן זה הדבר החשוב ביותר.

ערוצי עידן פלוס ותכני נטפליקס לא נספרים כתוכן.

עם מספר ערוצים מצומצם וספריית VOD קטנה זה לא נראה משהו שובר שוק כרגע.

אני מניח שהיום חברות פחות מסתכנות בהשקעות גדולות מראש והם יחכו לבסיס לקוחות יציב כדי לרכוש עוד תוכן.

giladk
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 18 פעמים
קיבל תודות: 22 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

@liorp
·
מסכים לחלוטין , מה הערך המוסף שאני מקבל אם אעבור לפרטנר ? כיום יש לי סלקוםTV ונטפליקס
ברמת התמחור עדיף פרטנר אבל מבחינת תוכן אני מקבל בסלקום הרבה יותר .

EliHaboosh (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTMobile
עורך ראשי HTMobile

נושא שלא נקרא #23 

giladk כתב:@liorp
·
מסכים לחלוטין , מה הערך המוסף שאני מקבל אם אעבור לפרטנר ? כיום יש לי סלקוםTV ונטפליקס
ברמת התמחור עדיף פרטנר אבל מבחינת תוכן אני מקבל בסלקום הרבה יותר .
...
·מסכים שהתוכן כרגע מאוד דל ומשיחה עם פרטנר לאחר הסקירה נאמר לי שהחברה מתכוונת להכפיל את כמות התכנים שלה עד סוף השנה. צעד מבורך אך כמובן שעדיין לא מדובר בתוכן רב מה גם שתלוי באיזה תוכן בדיוק זה יעובה.
מבחינת יתרונות אחרים מלבד עניין התוכן אז יש לך כאן ממשק נוח, שלט פשוט מעולה ושרות קאצאפ שלאט לאט כולנו נתרגל אליו ונחשוב איך עבדנו עד עכשיו ללא זה (לזכור שגם לסלקום ייכנס השרות הזה בימים הקרובים עד שבוע אחורה ושלסמארט יש גם שרות חזרה אחורה בזמן)
אלי חבוש

EliHaboosh (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTMobile
עורך ראשי HTMobile

נושא שלא נקרא #24 

kisin כתב:תודה על הסקירה. נראה מעניין וטוב השירות שלהם.

שאלה שיש לי שתעניין מאוד את הבן שלי (וילדים קטנים אחרים):
איך מתבצע נושא האפליקציות?

כלומר, האם ניתן להתקין כל אפליקציה שיש בחנות של גוגל?
האם זה רץ בצורה טובה או שמקרטע במשחקים מסויימים?
איך ניתן לשחק במשחקים? צריך לקנות גויסטיק יעודי או שהשלט איכשהוא מאפשר לשחק במשחקים?

תודה מראש
...
·כן. ניתן להתקין כל אפליקציה שיש באנדרויד. כולל משחקים. לא בטוח שהכל יעבוד טוב או בצורה טבעית. אחרי הכל זה לא מסך מגע.
על מנת לשחק במשחקים כדאי לרכוש GAMEPAD. אפשר גיימפאד מבוסס BT או חוטי או אלחוטי עם דונגל.
אני ניסיתי ומשתמש בגיימפאד של לוגיטק. הוא אלחוטי בעזרת דונגל קטן שחיברתי לכניסת ה USB בממיר. עובד טוב
אלי חבוש

off
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 41 פעמים
קיבל תודות: 203 פעמים

נושא שלא נקרא #25 

האם הערוצים הלינארים כמו ערוצי הלייף סטייל משודרים HD ?

yaronnn
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 45 פעמים

נושא שלא נקרא #26 

האם יש אפשרות ללכת למרכז שירות ולקחת ממיר אחד ולהתקין עצמאי לא מעוניין בטריפל רק בטלוויזיה

תומריקו
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 17 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #27 

אחלה סקירה !

תוכל לציין אילו ערוצים משדרים ב HD ? האם 1080 או 720 ?
האם תוכל לשאול אותם , מתי יקבלו את הממיר 5000 הראשונים ?

רב תודות !

haj9
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 140 פעמים
קיבל תודות: 18 פעמים

נושא שלא נקרא #28 

הפחד שלי זה שפרטנר יותר מידי מנשענים על נטפליקס בעניין התכנים ...

שלגון
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 461 פעמים
קיבל תודות: 681 פעמים

נושא שלא נקרא #29 

יופי של סקירה!
תודה רבה, אלי.
ואין לך "געוואלד געצרוכען"
שאין לו את ה-"פארפאלן" שלו...

lion77
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 213 פעמים
קיבל תודות: 67 פעמים

Re: שרשור תגובות: PartnerTV - סקירה ראשונה

נושא שלא נקרא #30 

@EliHaboosh
· האם יש את ערוצי הטבע וההיסטוריה כגון: דיסקברי/נשיונל ג'יאגרפיק/היסטורי צ'אנל ?

שלח תגובה

חזור אל “סטרימינג טלויזיה מהרשת”